Jump to content



Big Brother: Most Wanted 2018


Препоръчани коментари

тая мяза на несполучлива пластична операция на Моника Валериева

 

Средностатистическия българин винаги се съсредоточава първо върху визията и съди по това за хората. Никита в предния сезон разби на пух и прах подобни стериотипи. Много интелигентна жена и въпреки че беше сама, обори всички и се изправи пред тях с интелект!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Албена ми е топ фаворита, най-интересна, интелигентна, цветна, има какво да каже винаги, остър ум и език – невероятна!

 

Другите на които симпатизирам са: Емануела и Никита, според мен ще правят шоу. Като цяло каста е много по–як от тоя на Випа.

 

С много малки изключения - има един сектант с дълга коса, не зная как се казваше и тоя Цецо, дето сигурно ще влезе в ролята на Кулагин и ще го раздава скандален.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гъмов, който обсъжда другите, че са тъпи и са животни, ако се види отстрани колко тъпо изглежда може да се застреля.... дърт пияндурник.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Все едно слушам себе си за кафето. Тая Емануела ме уби! :1000 (29): Както е и моят лаф "цигарите и кафето са ми по-необходими и от вода". Ама то си е така, иначе човек не може и да се събуди..... направо не знам и ден как може да издържи без кафе някой или аз не мога да си представя живота без тези две неща на първо място. Просто е нечовешко да им вземат машината и без кафе..... то по-скоро без храна може да се издържи отколкото без цигари и кафе, но вече е въпрос на нужди и навици! Иначе някаква готина компания са се събрали. Интересно, че няма номинации. А и трябва да отбележа, че Джулиана така изглежда доста добре! Без този хиалурон в устата е наистина неузнаваема, харесва ми! Евалата, че го е махнала.... Не само, че вече заприлича на човек, ами е перфектна! След Емануела даже тя най-много ми харесва как изглежда. :Vishenka_05:

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела е много пасивна и безинтересна... Време е нещо да се случи и да се събуди. :gun_bandana:

+1 Очаквах,че ще се карат с Вулева,а тя само й прави комплименти за песните. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

+1 Очаквах,че ще се карат с Вулева,а тя само й прави комплименти за песните. :gun_bandana:

Вулева между другото супер много ме кефи. Пак праска някакви хапливи изказвания, но ми се струва много по-позитивна от преди. Супер е!

 

Много як сезон! Мисиите са много забавни, още повече заради ЯЯ и Весела. Няма такива образи. :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много силен каст, дори Весела, която ме дразни безумно, ми е интересна. Фаворит ми е Уош, плътно следван от Албена. Принципно много харесвам и Златка, но покрай Благой не ми допада. ЯЯ и Стойко са страшни шемети, определено нещо различно.

 

Тази мисия с целувките беше много готина и супер, че успяха да се справят без драми и без ЯЯ и Стойко да се жертват много. Позитивен сезон най-накрая.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...