Jump to content

Big Brother: Most Wanted 2018


Препоръчани коментари

Беше втори, тогава спечели Влади Въргала.

Хем съм гледал и не помня. Уош си беше абсолютен фаворит тогава, в съзнанието ми е останал като победител. Този път не бе така убедителен. Добре, че не спечели Ганьовица.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не. Втора беше Йорданка Христова. Той беше трети

Прав си, аз съм била в грешка. Онзи сезон не го следях много-много, помня, че беше един от най-скандалните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мегз беше поканена, но в последния момент е отказала и я съдят за 200 бона.

 

Да беше влезнала сигурно щеше да се конфронтира с Златка - Каква модна дизайнерка си ти ма Злати? Не можем да се наречем колежки!!! :3fdb8960598fa63e:

 

VIP сезона не го следях тази година, а и скучен беше. Миналия го следях и когато сравним Тото и Уош, втория повече ми харесва като победител.

За Джулката мисля че гаджето и' е организирало някаква кампаня за гласуване щото не вярвам толко много подкрепа да има, но факт че може би най-добре се представи от всички плеймейтки участвали в това риалити. Истинска е, откровена и не се срамува от това което е. Този сезон ще ми остане нейното типично изказване: Много яко! Обаче мисля че и това ново гадже няма за дълго да и' е.

Златка и Благо се изложиха с този пръстен, доказха че им е по-важно шоуто отколко самия чин. Ако спечелиха щеше да и' предложи и да бъде УАУ! Но пропадна им шоуто.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Джулката мисля че гаджето и' е организирало някаква кампаня за гласуване щото не вярвам толко много подкрепа да има, но факт че може би най-добре се представи от всички плеймейтки участвали в това риалити. Истинска е, откровена и не се срамува от това което е. Този сезон ще ми остане нейното типично изказване: Много яко! Обаче мисля че и това ново гадже няма за дълго да и' е.

 

В инстаграма на Джулката и гаджето ѝ, постоянно репостваха скрийншоти на нейни фенове, който са гласували за нея. Доста си бяха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да беше влезнала сигурно щеше да се конфронтира с Златка - Каква модна дизайнерка си ти ма Злати? Не можем да се наречем колежки!!! :3fdb8960598fa63e:

 

VIP сезона не го следях тази година, а и скучен беше. Миналия го следях и когато сравним Тото и Уош, втория повече ми харесва като победител.

За Джулката мисля че гаджето и' е организирало някаква кампаня за гласуване щото не вярвам толко много подкрепа да има, но факт че може би най-добре се представи от всички плеймейтки участвали в това риалити. Истинска е, откровена и не се срамува от това което е. Този сезон ще ми остане нейното типично изказване: Много яко! Обаче мисля че и това ново гадже няма за дълго да и' е.

Златка и Благо се изложиха с този пръстен, доказха че им е по-важно шоуто отколко самия чин. Ако спечелиха щеше да и' предложи и да бъде УАУ! Но пропадна им шоуто.

 

Тук ще отбележа, че намирам за особено интересен оксиморон как жена, съществуването на която може да изчерпва със силиконовите и цици, е определяна като истинска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя е точно оксиморон - истинска за изкуственоста и'. :3fdb8960598fa63e:

Но например поведението на Златка е по-изкуствено в сравнение с това на Джулката, в тази насока е по-истинска според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя е точно оксиморон - истинска за изкуственоста и'. :3fdb8960598fa63e:

Но например поведението на Златка е по-изкуствено в сравнение с това на Джулката, в тази насока е по-истинска според мен.

 

Мда, голяма гордост, че не е Златка от Пазарджик, заслужава направо да и дадем най-малкото Орден Стара Планина, а защо не и Нобелова награда за нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не го гледах много този сезон, но щом Уош спечели - всичко е наред.

Ще го запомня с тази му реплика: "С вашите лагери сте ми дошли до лагерницата".

Жесток. Толерантен, широкоскроен, откровен, емоционален, справедлив. Абе, пич.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия нямаха ли някаква част от договора,в който пишело,че ако живеят извън България,след участието си във формата трябва да останат още някой друг месец в страната? От всички май само Никита не е давала никакво интервю.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...