Jump to content

Big Brother: Most Wanted 2018


Препоръчани коментари

1541232867.jpg

VIP Brother: Женско царство вече е история, но най-известната Къща в България няма дълго да остане празна. Още този понеделник в 20.00 ч. най-търсените риалити звезди, истински рискови играчи, ще се съберат под един покрив за един изключителен сезон, отвъд всичко познато до момента – Big Brother: Most Wanted 2018.

За първи път в историята на Big Brother в Къщата влизат двама футболисти. Дали футболният хъс от зеления килим ще се пренесе на зеления двор в Къщата или двамата ще се окажат приятели - предстои да разберем. Освен тях, сред участниците в Big Brother: Most Wanted ще видим провокативна телевизионна водеща, успяла да разплаче не едно и две популярни лица в България, певци от няколко жанра и различни поколения, комичен актьор, известен с различните си превълпащения, артистичен гримьор и разбира се - силни жени с характер! Кои са всички те, с какви очаквания прекрачват прага на шоуто и как ще бъдат посрещнати?

Big Brother събира най-търсените звезди този Понеделник, 5 ноември, от 20.00 ч. само по NOVA.

Участници:

Линкове:
Официални страници: nova.bg, facebook.com
Епизоди на Big Brother: Most Wanted в NovaPlay след ефир.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Брей това наистина се очертава по-интересния сезон.

Цецо Андреев ли е артистичния гримьор? Ако той ще влиза ще е голмя майтап, какъвто е луд и откачен! :D

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Както каза Камен Донев в представлението си за всеобщата просвета в НДК - "В България има сумати сватби на псевдоелита и всичките ги режисира един гей". Няма как да се мине без някой от мазните педали, как не вкараха едно такова свястно момче да разбие представите, защото ми писна да слушам за джендъри от непросветени люде.

Очевидно и в този сезон ще има отрепки - дано поне да е по-интересен от предишния, който едва се закрепи. И не вкарат ли, по принцип казвам, някакъв по-дълбок социален елемент в това предаване, поне тук в България не му виждам успеха. Малко трябва да сменят концепцията, каста и т.н.

За съжаление и в брадъра са като в Пайнер - копаят дъното с всички средства.

Малко по-хард ми е коментарът този път, но това е... то да ти писне от палячовци.

Иначе, радвам се, че Наско спечели. Заслужаваше наистина. Със сигурност повече от Папи-то и другите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брей това наистина се очертава по-интересния сезон.

Цецо Андреев ли е артистичния гримьор? Ако той ще влиза ще е голмя майтап, какъвто е луд и откачен! :D

Дано не е Кулагин! Цецо бил ли е в реалити?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цецо Андреев ли е артистичния гримьор? Ако той ще влиза ще е голмя майтап, какъвто е луд и откачен! :D

 

Ако е той, Емануела и Златка няма да се покажат без грим, сигурно1000%20(29).gif

хахах без маси , столове и мека мебел са biggrin.gif biggrin.gif

 

пък ако са и без легла.. 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела, Златка Райкова, Жени Калканджиева, Станимир Гъмов, Албена Вулева - дотук интересни персонажи. Мисля, че и Стойко Сакалиев ще влиза. За тези очаквах, то от рекламата се подразбираше.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересен каст при жените. От утре да се мятат със скандалите. Емануела vs. Вулева мисля, че ще е една от конфликтните линии.

Мъжете засега са зле - Гъмов не го понасям от тъпотиите му с Преса, от тоя Wosh нищо не помня от присъствието му през 2014, а Цецо Андреев мисля, че ще е скучен персонаж.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересен каст при жените. От утре да се мятат със скандалите. Емануела vs. Вулева мисля, че ще е една от конфликтните линии.

Мъжете засега са зле - Гъмов не ги понасям, от тоя Wosh нищо не помня от присъствието му през 2014, а Цецо Андреев мисля, че ще е скучен персонаж.

Гани срещу Албена.

Тя вече почна.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Женските образи са много силни, лично за мен няма слаб играч там. Вески може да предложи и даде много на предаването.

Моите фаворите са Албена, Никита и Емануела.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...