Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

До дни Деса вади новата песен. Какви очаквания имаш? Дано не е прекален комерс само.

Опитвам се да нямам очаквания или да са негативни, за да се зарадвам после. :D Знам, че може да разбие, но може и да се изложи брутално, правила е и двете в периоди, в които е имало големи очаквания към нея. :1000 (29):

 

Ако някой ще минава "Шефката", предпочитам да е Деса.

Може би все пак е време да влезеш в сектата ни няколко теми надолу. :3fdb8960598fa63e: Btw тук го наричаме секта, защото е със 79 фанатични страници за певица без нови песни, но реално никоя от самостоятелните теми тук не може да се мери с онези в чуждестранни форуми и по-скоро в един конкретен. Радвам се, че все пак и в Рамания започнахме развитието на такива теми и още повече се радвам, че за момента точно Деси е лидер, с конкуренцията на друга голяма любимка Камс, разбира се.

По темата за песента- яко би било ДС да направи голям хит, но и тук ще гледам реалистично. Тя обикновено не прави милионите си със скоростта на светлината, а постепенно във времето, затова и толкова нейни песни се задържат в Попнейбъл с месеци и години, а други изгърмяват рано-рано. Не мисля, че конкретно за календарната година е заплаха за Шефката, поне откъм гледаемост. Но нищо не се знае.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

По темата за песента- яко би било ДС да направи голям хит, но и тук ще гледам реалистично. Тя обикновено не прави милионите си със скоростта на светлината, а постепенно във времето, затова и толкова нейни песни се задържат в Попнейбъл с месеци и години, а други изгърмяват рано-рано. Не мисля, че конкретно за календарната година е заплаха за Шефката, поне откъм гледаемост. Но нищо не се знае.

 

Ще направя едно пророчество, след време, ако не забравим, може да се върнем към този пост:

 

Деси Слава ще има голям хит с новата си песен. Милионите ще ги прави бързо като за нея. Песента ще е едно от парчетата, с които ще бъде запомнена 2018 и ще има топ прием на концерта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще направя едно пророчество, след време, ако не забравим, може да се върнем към този пост:

 

Деси Слава ще има голям хит с новата си песен. Милионите ще ги прави бързо като за нея. Песента ще е едно от парчетата, с които ще бъде запомнена 2018 и ще има топ прием на концерта.

Смело пророчество, но всъщност си закъснял. :3fdb8960598fa63e: Още в началото на миналата година в Черешката една астроложка й предрече, че 2018 ще й е успешна, даже я нарече върха в кариерата й... а наша Деса взе, че я проспа. :1000 (29):

 

Поне на едно можем да се радваме със сигурност- успехите от близките изминали години, с които отново доказа коя е. Казвам го по повод това, за което сега се сетих да отбележа- точно като за годишнината на "Ангелите плачат" (днес или по-скоро вчера) тя официално измести "В друг живот" като най-гледаната балада. :bi: И като се замисли човек... това ако не е успех...

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Обаче поклон пред Деса за това изпълнение, просто е уникална. Наистина един от най-добрите гласове в БГ !

 

Тъкмо и аз го слушах. Страхотна е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъкмо и аз го слушах. Страхотна е.

И след това си пуснах Ваня Костова - ми разликата е почти никаква. А Ваня също е велика певица с доста не характерен глас.

Но Деса има някакъв уникален талант да имитира гласове. То си е талант, защото тя почти няма глас, който да не може да имитира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще направя едно пророчество, след време, ако не забравим, може да се върнем към този пост:

 

Деси Слава ще има голям хит с новата си песен. Милионите ще ги прави бързо като за нея. Песента ще е едно от парчетата, с които ще бъде запомнена 2018 и ще има топ прием на концерта.

Колко хубаво звучи... Но не защо за тази ѝ песен нямам добри очаквания... Особено пък след публикацията ѝ относно нея, че да не очакваме балада, а по-комерсиално парче. Не знам защо ми прозвуча като: "Абе, пускам вече нещо, колкото да не е без хич, ама не очаквайте да е кой знае какво", хаха.

Без да имам пророчески способности, аз ги виждам така нещата: музика, наподобяваща на нещо вече слушано, разбира се с някакъв зарибявал елемент; текст с фрази тип "Фейсбук статуси" и клип - отново удължаван, сакън да не изглежда толкова пълна, колко в действителност е. Така ѝ не може да се отърве от тези си комплекси...

 

Дано ти да си по-близо до истината! :)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

2017

Мина ми (31.12.2016) 7,112м > Без теб (14.12.2016) 2,975м

Moro mou (17.02.2017) 15,066м > Пада звезда (05.05.2017) 7,801м

The Boss (11.07.2017) 10,195м = Тук жена му пази (09.08.2017) 9,333м

Изневериш ли ми (11.10.2017) 7,235м < Не се изтриваш (01.11.2017) 16,011м

 

2018

Просто шоу (22.12.2017) 9,077м = Обратно в играта (16.02.2018) 9,335м

Дай ми любов (08.05.2018) 4,824м > Bogovi zemljom hode (24.04.2018) 2,614м

Шефката (08.07.2018) 10,400м+, Маракеш (18.07.2018) 6,912м > майчинство

Ще видим есенните как ще се развият.

"Moro Mou" и "Пада звезда" от различни сезони. Докато Преслава беше в майчинство, Емануела и Анелия бяха над Галена и продължават да са. "Bogovi zemljom hode" е некомерсиален проект за чужд пазар. Повечето броят "Да гори в любов" за втория и сингъл тази година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Другият й фен пък ще претърси света, за да открие класация, според чиито правила и точкови системи Галена да е в дъното.

Образовай се малко на тема музикални чартове и как работят, и ще видиш че няма нищо странно в класацията ми, нито във формулата и точковата система която съм ползвал и защо държа на официалните данни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко хубаво звучи... Но не защо за тази ѝ песен нямам добри очаквания... Особено пък след публикацията ѝ относно нея, че да не очакваме балада, а по-комерсиално парче. Не знам защо ми прозвуча като: "Абе, пускам вече нещо, колкото да не е без хич, ама не очаквайте да е кой знае какво", хаха.

Без да имам пророчески способности, аз ги виждам така нещата: музика, наподобяваща на нещо вече слушано, разбира се с някакъв зарибявал елемент; текст с фрази тип "Фейсбук статуси" и клип - отново удължаван, сакън да не изглежда толкова пълна, колко в действителност е. Така ѝ не може да се отърве от тези си комплекси...

 

Дано ти да си по-близо до истината! :)

За жалост и моите очаквания са подобни. :1000 (29): Десислава навярно чувства като наложително да си закрепи позициите в клубовете... точно когато в жанра започнаха да се пускат песни, които да не са само за там. А всъщност идеалната комбинация е възможна, но не знам дали да разчитаме на това.

Поне ще има нова песен за слушане, не че ако е резил ще я слушам много. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Максим…. Голямото завръщане

 

Едно от емблематичните имена на близкото минало, един от доайените на поп-фолка, един от най-незабравимите гласове се завръща. Максим е легендарно име в жанра, а едни от най-големите му хитове „Пак съм жив” и „Богиньо моя” продължават да бъдат актуални и желани и до днес. След дълга пауза изпълнителят се завръща на сцената, като част от каталога на „Хит Микс Мюзик”, а премиерата на най-новият му проект ще бъде на 26.10 / петък / точно в 19:00 часа в ефира на Хит Микс Мюзик и в канала на музикалната компания в платформата за видео споделяне YouTube- Hit Mix Music.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес за малко успях да чуя една от новите Ванчини песньовки. Текстът пак е супер як - тази Мариета няма спиране! Аранжиментът нещо не ми допадна, но май си беше демо и не е пипната както трябва. Тръпна в очакване на клип и крайна версия. :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес за малко успях да чуя една от новите Ванчини песньовки. Текстът пак е супер як - тази Мариета няма спиране! Аранжиментът нещо не ми допадна, но май си беше демо и не е пипната както трябва. Тръпна в очакване на клип и крайна версия. :Vishenka_05:

Това Артуровото парче или някое друго?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Звучеше ми като Драганински. Но може и да бъркам.

Ванча с песен от Драганински! Шок и скандал! ;о

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кели, коментирай русата и отново гола Райнуш? Очакваме ли хит и разврат?

Ти нали изповядваше морални ценности, а сега се кефиш? :gun_bandana: :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ванча с песен от Драганински! Шок и скандал! ;о
Че тя го ангажира още през 2008 година, сладко глупаво Кайче! :Vishenka_05:

 

 

 

И двете са по музика и аранжимент на Велислав. "Не искам да знаеш" е с негов аранжимент, както и "Мира нямам".

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава - Много съм добра / тази вечер

Дано е сменила Ганев. Исакв нещо от нея от Пашев или Биолчев..

 

 

Емата обаче кърти с гледания - 12 млн. за този тотален хит.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано е сменила Ганев. Исакв нещо от нея от Пашев или Биолчев..

Емата обаче кърти с гледания - 12 млн. за този тотален хит.

 

Има много купени гледания. Пашев помпи яко Емрах и Джулия- Твоя бях и Бръм също имат със сигурност. Сега на това новото Денис явно също е пазарил щом песента изчезна от трендинг, а реално не спира да трупа гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...