Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

1000%20(29).gif 1000%20(29).gif 1000%20(29).gif

Тихо, тихо...

 

Добре, ако приемем, че е така, тогава как да обясним успеха на "Дразни ме"? На този етап, ако не ме лъже паметта, "Дразни ме" правеше към 55-70К на ден. Явно феновете й са забогатели преждевременно. :3fdb8960598fa63e:

 

Много добре знаеш, че лично аз не следя гледанията и съответно през къде ми са в цялата схема. Ся който ги има, има, браво. Просто си пиша глупости както обикновено. И ако става на въпрос, съм крайно изненадан че Името ти било хит по дискотеките тая песен няма никъв подходящ бийт да влезеш яко в денсинг ритъма, ма аз така или иначе по дискотеки не ходя. Е оня ден след фирменото парти се замъкнахме в нещо, което тука минава за такова (няква дупка метър на два образно казано) и честно казано щях да заспя от скука, само дето се набутах 50 крони което са си две текили в един от съседните барове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ху кеърс индийд? Като не ни изнася гласуването в някоя класация ша си направим друга.

 

Иначе мен лично мноо ме забавляват коментарите по тия мероприятия как тука се гласувало за Хикс, защо сме били пускали вот за любимите си Игрек, все едно някой някога гласува обективно, изобщо голям виц.

 

Винаги всеки ще гласува за любимите си, за мен това е нормално. Обективност е да гласувам за това което на мен ми е на сърце , а не за каквото ще е угодно на всички останали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, как какво значение има? На теб няма ли да ти стане тъпо, ако любимата ти песен е хитът на годината, но понеже този, дето съставя класацията не я харесва, ще я пробута извън ТОП 10? Най-малкото нито ще е честно, нито обективно, то ще е откровена лъжа.

 

Честно казано класациите ме вълнуваха коя песен на кое място е като бях на 15-16 и в ретроспекция ми се струва, че бях вече малко големичък за такива работи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано класациите ме вълнуваха коя песен на кое място е като бях на 15-16 и в ретроспекция ми се струва, че бях вече малко големичък за такива работи.

 

Аз съм на 16. Значи всичко е точно. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото така ни харесва. Обичам да правя каквото си искам. :girl_witch:

В такъв случай последния и проект го броим за провал с 334 хиляди гледания за близо месец и половина. :1000 (23):

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

В такъв случай последния и проект го броим за провал с 334 хиляди гледания за близо месец и половина. :1000 (23):

 

Само, че това не е дуетна песен за разлика от "Шефката". Защо ми изкарваш песен в която Галена има 2 думи?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм на 16. Значи всичко е точно. :3fdb8960598fa63e:

 

Ко да прайм. От последните 3 на Камелия ме кефи тая дето гледам едвам е докретала 1.2 милиона гледания за почти година. Което не ми стана ясно как стана, още повече си е точно песен за дискотека - за разлика от Името ти. Та в един момент се наложи да си го преместя в другия крачол за класациите и да си се кефя на и слушам квот ми харесва ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ко да прайм. От последните 3 на Камелия ме кефи тая дето гледам едвам е докретала 1.2 милиона гледания за почти година. Което не ми стана ясно как стана, още повече си е точно песен за дискотека - за разлика от Името ти. Та в един момент се наложи да си го преместя в другия крачол за класациите и да си се кефя на и слушам квот ми харесва ....

 

Добрее. Подкрепям, одобрявам! Ако беше жена, щях да искам да се оженя за теб. Знаеш, русо гладно няма. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добрее. Подкрепям, одобрявам! Ако беше жена, щях да искам да се оженя за теб. Знаеш, русо гладно няма. :3fdb8960598fa63e:

 

Русо не се виждам, честно казано. :) За малко да се наложи да се боядисвам розав, ма не ми намериха костюм за Хелоин,

 

Преси голяма интернет звезда го раздава..

 

 

Ебаси, тва ли е начина да бъде чуда да пее на живо? Голяма лидерка няма що.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само, че това не е дуетна песен за разлика от "Шефката". Защо ми изкарваш песен в която Галена има 2 думи?

И двете са фийчъринг без значение дали са 2 или 200 думите. А дори и снимката ѝ не са сложили на обложката. Нали е голямата звиздъ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама моля ти се, не свикна ли вече на това внимание? Кои други форумци могат да се похвалят с толкова интерес към тях? Ние сме Галена на Рамания, усещаш ли? Негативно, позитивно няма значение - истинските звезди са така.

 

Лекарство има - нашето внимание и те идват да си вземат от него всеки ден. :3fdb8960598fa63e:

Тая пък.Скрий се жено... :mf_surrender:

Инфантилно поведение та дрънка

Link to comment
Сподели в други сайтове

На нея много луксът й отива, а пък смисъл - догодина

 

100К от вчера насам. :3fdb8960598fa63e:

 

 

От всички клипове ли броиш, защото в официалния клип има само 39 хиляди. В тази връзка се съмнявам другите клипове да са събрали 60 хиляди.

 

В popnable вече се броят дневните гледания, така че манипулациите няма да работят вече. :whistling:

 

Напротив. Парви същите гледания, каквито и преди 10 дена. Между 25 и 30 и няколка хиляди на ден.

 

Да, Почти 30 хиляди си прави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Срам, 51:30.

 

Чак пък срам. Публиката и пляскаше, интонираше правилно. Половината ни топ певици са със същите гласови данни.

А тази дебелата лесбийка в средата ми иде да я перна с нещо в тила. Бахти противното...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Шефката" защо я водите като песен на Галена?

Защо ли ?

ГАЛЕНА:

Тони Стораро.

Ръцете горе, ръцете горе,

ръцете горе, ръцете горе.

Да видя всички тука, да видя всички тука.

 

ГАЛЕНА:

Щом съм шефката любима, работи за мен да има.

Пара на тебе не ти трябва, а мене скъпото ме радва.

 

Оф, оф, оф, оф, оф, оф, оф, за тебе, шефке, думи нямам.

Оф, оф, оф, оф, оф, оф, оф, за тебе, шефке, всичко давам.

Оф, оф, оф, оф, оф, оф, оф, с кеф ще бачкам без заплата.

Оф, оф, оф, оф, оф, оф, оф, за мойта шефка най-добрата.

ГАЛЕНА:

К’ви 5 лева, абе ква заплата, ей,

ходи виж на шефката колата.

На нея много лукса й отива,

а пък заплата догодина.

 

 

ГАЛЕНА:

Щом съм шефката любима, бачкай здраво и ще има.

Ех, как пълниш ми душата, като изкарваш ми парата.

 

Оф, оф, оф, оф, оф, оф, оф, за тебе, шефке, думи нямам.

Оф, оф, оф, оф, оф, оф, оф, за тебе, шефке, всичко давам.

Оф, оф, оф, оф, оф, оф Тони Стораро.

Оф, оф, оф, оф, оф, оф, оф, с кеф ще бачкам без заплата.

Оф, оф, оф, оф, оф, оф Тони Стораро.

Оф, оф, оф, оф, оф, оф, оф, за мойта шефка най-добрата.

 

Ръцете горе, ръцете горе, ръцете горе.

 

Оф, оф, оф, оф, оф, оф, оф, за тебе, шефке, думи нямам.

Оф, оф, оф, оф, оф, оф, оф, за тебе, шефке, всичко давам.

 

Да видя всички тука.

 

Оф, оф, оф, оф, оф, оф, оф, с кеф ще бачкам без заплата.

Оф, оф, оф, оф, оф, оф, оф, за мойта шефка най-добрата.

 

 

СЕГА РАЗБРА ЛИ ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

СЕГА РАЗБИРАМ БОЛКАТА НА ФАСТ !

 

 

Повече не питай 2014 г. Тони Стораро - Преслава = 8 млн. :hahaha: :hahaha: :hahaha:

 

Шефката 2018 г. Тони Стораро - Галена = 14 млн !

 

 

 

 

Време за update:

 

6.572 mln.

4.729 mln.

155K

136K

50K https://www.youtube.com/watch?v=6sJJY_9wX2Y

800K ИЗТРИТО

577К ИЗТРИТО

 

87К ИЗТРИТО https://www.youtube.com/watch?v=4nKPAPm8QXw

 

общо: 13.106 mln.

Link to comment
Сподели в други сайтове

СЕГА РАЗБИРАМ БОЛКАТА НА ФАСТ !

Повече не питай 2014 г. Тони Стораро - Преслава = 8 млн. :hahaha: :hahaha: :hahaha:

 

Шефката 2018 г. Тони Стораро - Галена = 14 млн !

Отивай да правиш дюнери и стига си опорочавал българската азбука... :1000 (29):

Вече се слуша Джулка, а не Галена :1000 (19):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...