Jump to content

17 години Планета ТВ


Препоръчани коментари

По-скоро като наперената леля от тандема във филма "Нежна полиция". :1000 (29): Какво да прави милата, второ дете на тия години...

Но ме изкефи "Две сърца" - единственото ретро, макар и попрекаляваща вече с него.

Напротив, с Александрова бяха почти еднакви визуално.

"Две сърца" я е изпяла кошмарно, макар тя всичко напоследък така да пее. Огромна и рязка промяна, към много лошо в живото пеене, което беше най-силният нейн коз.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив, с Александрова бяха почти еднакви визуално.

"Две сърца" я е изпяла кошмарно, макар тя всичко напоследък така да пее. Огромна и рязка промяна, към много лошо в живото пеене, което беше най-силният нейн коз.

Така става, като импровизираш много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам против импровизациите, просто си е съсипала гласа изцяло!

А защо нямаш - тя ги предозира. Бяга тотално от оригиналната постановка и се убива всичко така. Тия соул извивки не вървят на "Две сърца". Да си я изпее като хората искам!

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо нямаш - тя ги предозира. Бяга тотално от оригиналната постановка и се убива всичко така. Тия соул извивки не вървят на "Две сърца". Да си я изпее като хората искам!
Защото ме кефи да изпее една песен по тотално различен от студийния начин. Не е проблемът, че импровизира. Изгуби онова звучене кристално, което имаше, звучи и тя като дърта мастия вече.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото ме кефи да изпее една песен по тотално различен от студийния начин. Не е проблемът, че импровизира. Изгуби онова звучене кристално, което имаше, звучи и тя като дърта мастия вече.

Възраст, употреба, лош начин на живот. Всичко си оказва влияние.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Възраст, употреба, лош начин на живот. Всичко си оказва влияние.

Най-вече третото. Иначе и аз обичам импровизациите - на Джена най-добре й се получават по принцип.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре са орязали Емилия.Няколко пъти забрави танца и обърка текста.Емрах по едно време започна да я гледа на кръв. :1000 (29):

То защото и Емрах по-различен, а аз глупакът си мечтая с тази голяма дискография дето има да направи концерт поне като на Анелия такъв... Бива ли с Деса да са толкова неадекватни понякога на сцена. Имали се невероятни представяния, но на този концерт заедно с Глора ми идва да ги гръмна... Ивана примерно никога няма да допусне такова нещо, ако ще да говори на звездите, поне е истинска... Преслава... Гласове, но разлики в характера. Дори другото куку Анелия беше по-адекватна. Не мога да разбера как можеш да имаш хитове и да съсипеш всичко за 10 минути представяне. Яница от дърво преди прави сензации по концерти сега, нашите тотално деградираха... Не съм вярвал, че след 15 години ще напиша това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Eмилия като пя 300 пъти на живо някой да я отрази? Не, пак си минаваше незабелязано. Борис Дали също. Е, пуснаха плейбека и във всеки пост са те.

Като цяло концерта е супер аматьорски, Стенли си е оставил ръцете. В първата част дори нямат акъл да осветят всички хора на сцената, Райна танцува, а то не се вижда че около нея има и балет.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Eмилия като пя 300 пъти на живо някой да я отрази? Не, пак си минаваше незабелязано. Борис Дали също. Е, пуснаха плейбека и във всеки пост са те.

 

Говорим за Емилия, Владо, не за Андреа. Че да ни интересува дали е във всеки пост или не.

И не съм склонен да се съглася, че като е пяла на живо е минала незабелязано. Когато се е представяла добре, била е адекватна и е имала хит, определено е забелязване - "Да бях от гадните", "Ще чакам да ми звъннеш", "Ето ме" / "Не виждам", дори миналата година с "Как да изтрезнея".

Link to comment
Сподели в други сайтове

На всеки концерт, дето е пяла на живо е била изтъквана и почти печелила анкетите тук за най-добро представяне, затвърждавала се е като сериозен изпълнител, каквъто е по принцип, будила е уважение. Няма да забравя как като пя акустичния микс на едно откриване и всички бяхме с отворени уста... Има и по един топ хит всяка година, изобщо не може да бъде извинена. Следващите след нея също. Бяхме пуснали концерта за фон и по едно време някой се обади, дето изобщо не е фен, "тези няколко години пееха на живо, сега пак само си отварят устата". Мисля на Мария го каза, която пак беше свалила микрофона до коленете си сякаш има мощен глас и ще изгори колоните, ако го изпусне... :mf_surrender: Сякаш липсата на Ивана и Камелия се усеща, не знам дали си въобразявам, някак се срамуваха ли и пееха кой колкото може.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Шефката изтрили, и Маракеш, и накрая акапелното на Пей сърце.. :mf_surrender:

Ми те изтрили повече от половината на Галя :gun_bandana:

:roll1:

Тотална гавра

 

Не разбрах защо са изтрили "Маракеш", някакъв проблем с правата ли?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми като прави тъпи миксове, така ще е. Дано успее да си поиска изявата от концерта с Китич и да я качат - по-представителна ще е.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изтрили са повече от половината на Галена, а оставили биса и акапелните на Преслава. :mf_surrender:

Вече са се развъняли телефони и са се вдигнали скандали :3fdb8960598fa63e: :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече са се развъняли телефони и са се вдигнали скандали :3fdb8960598fa63e: :1000 (29):

Те пък така я отразяват, че няма кой да види. :3fdb8960598fa63e:

 

Защо на Преслава са написали "Обратно в играта" вместо "Не се изтриваш"? :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те пък така я отразяват, че няма кой да види. :3fdb8960598fa63e:

 

Защо на Преслава са написали "Обратно в играта" вместо "Не се изтриваш"? :mf_surrender:

По план е трябвало да пее "Обратно в играта".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Окей, режат Шефката (колкото и да боли това)

Но къде е Маракеш и акапелният припев на Пей, сърце? :mf_surrender:

 

Заснемането на "Феноменален" е повече от трагично.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Окей, режат Шефката (колкото и да боли това)

Но къде е Маракеш и акапелният припев на Пей, сърце? :mf_surrender:

 

Заснемането на "Феноменален" е повече от трагично.

Целият концерт е заснет феноменално зле. Той си е феноменално зле, де, но можеха да замажат малко очи.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...