Jump to content



17 години Планета ТВ


Препоръчани коментари

Ами сега след като излезе записа стана ясно 1 - Првслава е номер 1 по прием,по песни,по контакт с публиката,по живо пеене... не знам как може да преиначавате нещата...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Омг как ще коментирате на 01:01:34 - хора от публиката започват да пеят сами "Лъжа е"??? :roll1: :roll1: :roll1:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Омг как ще коментирате на 01:01:34 - хора от публиката започват да пеят сами "Лъжа е"??? :roll1: :roll1: :roll1:

И мен това ме изкефи най-много! :Vishenka_05:

Време й е за самостоятелен концерт!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпросният Съботин (serbotinche), който има около 30 профила в Youtube е написал положителни коментари за Преслава и е оплюл Галена под всеки положителен за нея. :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Сърбия имената на хората с малки букви ли ги пишете?

 

Не ви се получи по друг начин и сега искате Галена да напусне фирмата. :1000 (29):

Не, просто ни ме се дава да цъквам шифта заради нея

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпросният Съботин (serbotinche), който има около 30 профила в Youtube е написал положителни коментари за Преслава и е оплюл Галена под всеки положителен за нея. :hahaha:

Щеше да е смешно ако не беше тъжно да измисляте такива сценарии, а да не можете да схванете че просто хората обичат някоя певица повече от другата. Да не говоря за галеновите профили тип Hshdhhdvsgsh Hdhdhhdhd които пишат 500 коментара под една съща песен :hahaha:

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теа щом качиха концерта значи ще има новогодишна програма сигурно :1000 (29):

Дано да има, вече 3 години го нямаше

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тебе те знам най-добре, че си с хиляди профила в тубата и целодневно се опитваш да я храниш и принизяваш, но никога няма да ти се получи.

 

П.С 99% от коментарите са само ПРЕСЛАВА. :D

Галена и Цура и др. все едно не са били на тоя концерт

 

Боли, че парцала от Толбухин за поредна година е под Галя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тебе те знам най-добре, че си с хиляди профила в тубата и целодневно се опитваш да я храниш и принизяваш, но никога няма да ти се получи.

 

Аз не се базиках снощи, като казах, че този ще гърми с 200 от тук. :)

 

Новата година ще донесе много изненади за всички ни. 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не се базиках снощи, като казах, че този ще гърми с 200 от тук. :)

 

Новата година ще донесе много изненади за всички ни. 1000%20(29).gif

Модератор ли ще ставаш ауу супер :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коледните им програми в Приказките бяха супер ама вече така като гледам хич не им се занимава

Нямат балади, какво да пеят? Теда Александрова да се кълчи на "Котка" до елхата и да я излъчват на Бъдни вечер ли? :mf_surrender: :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямат балади, какво да пеят? Теда Александрова да се кълчи на "Котка" до елхата и да я излъчват на Бъдни вечер ли? :mf_surrender: :1000 (29):

Не задължително да пеят балади аз си спомням че един път Преслава пя Режим неприлична а тя не балада

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не се базиках снощи, като казах, че този ще гърми с 200 от тук. :)

 

Новата година ще донесе много изненади за всички ни. 1000%20(29).gif

Галена смазва с жесток прием, това се отрича във форума, после от Планета й режат най-силният прием, махат й биса, след това няколко преславови пишат сто коментара за Преслава (и против Галена) под клипа и си ги лайкват взаимно и какво виждат нормалните хора, които не са запалени фенове и не са били на концерта? Излиза, че само Преслава е смазала и то с зашеметяващ прием.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тебе те знам най-добре, че си с хиляди профила в тубата и целодневно се опитваш да я храниш и принизяваш, но никога няма да ти се получи.

 

П.С 99% от коментарите са само ПРЕСЛАВА. :D

Галена и Цура и др. все едно не са били на тоя концерт

 

Боли, че парцала от Толбухин за поредна година е под Галя.

Обърка ме с приятелите ти от провинцията, които са със стотици канали за които признават, че са техни, колко ли са онези за които не признават. Аз помня всичко много добре миличък, не ми се прави на жертва. :*

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена смазва с жесток прием, това се отрича във форума, после от Планета й режат най-силният прием, махат й биса, след това няколко преславови пишат сто коментара за Преслава (и против Галена) под клипа и си ги лайкват взаимно и какво виждат нормалните хора, които не са запалени фенове и не са били на концерта? Излиза, че само Преслава е смазала и то с зашеметяващ прием.

 

И после нас ни иронизират тук, че сме търсели под вола теле и развивали теории на конспирацията за саботаж срещу Галена. :mf_surrender:

 

Ще е добре тези теми да ги обсъждаш с Галена, като имаш възможност, говорете важни и смислени неща, наливай акъл.

 

Днес пак ще навъртим ~100K на Феноменален. :clap: А разликата в дневните на "Да гори.." и "Шефката" вчера е била само 19К. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шефката има 50 клипа,а Да гори в любов само 1. :3fdb8960598fa63e:

 

Шефката генерира трафик основно от 2 клипчета, от другите на ден идват по 1-2К. Не спряхте да говорите с гъза си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шефката генерира трафик основно от 2 клипчета, от другите на ден идват по 1-2К. Не спряхте да говорите с гъза си.

Пак е повече.Това е средно по 20-30к на клипче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изтрили са първоначалния клип, за да променят плочката на Преслава - от "Обратно в играта" на "Не се изтриваш". :Vishenka_05:

:roll1: :roll1:

 

След този концерт официално слагаме "Водка с утеха" в категорията вечните песни на Преслава. Редом до "Нямаш сърце", "Дяволско желание" и "Лъжа е". :Vishenka_05:

Вслуша се все пак в предложенията на феновете де.

 

На следващия концерт искам да изпее "Нямам право" и "Новата ти". За да ги включим и тях в горния списък. :Vishenka_05:

 

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена обаче има страшно присъствие на сцената, знае как да се държи и изглежда много класно.

Иначе Преслава се е предствила най-добре, заедно с Янева и Емануела. Анелия също е много добре

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...