Jump to content



17 години Планета ТВ


Препоръчани коментари

Чакай малко, последните песни на Галена не са нито рап, нито поп, а пак има недоволни. Пусна мазна чалга и пак не е добре. Вие знаете ли какво искате изобщо?Тук говорим за концерта, къде намеси рап и поп песните й? Само тя ли направи такива?Не те виждам да искаш останалите да напускат фирмата.

 

Това същество не знае къде се намира и то. Ще си затвориш ли очите, когато стана глобален мод и го банна безпричинно? 1000%20(30).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аман от мрънкалници и манипулатори тук.

 

Отдавна никой не ви натрапва "Шефката", но вие сте тези, които не спират да я коментират с повод и без повод. Още след концерта ви казах, че е смешно да отричате приема. И хората ви казаха, че много зависи в коя част на залата си. Феновете по такива концерти се събират на групи, уговарят се заедно, правят си атитки. Има места на които наистина стоят неутрални и сдържани хора които никога не викат, който и ще да пее. Ясно ви е, ако снимате от тази част как ще изглеждат нещата, както и ако снимате където се вика за някой изпълнител. По тази причина най-добре могат да кажат хората в залата кое и как е било.

Омг,поредния пример,че висшето образование в България е една пародия.Едно дете в 5 клас не би си противоречало така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това същество не знае къде се намира и то. Ще си затвориш ли очите, когато стана глобален мод и го банна безпричинно? 1000%20(30).gif

 

Колегите трябва да се подкрепяме все пак. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Омг,поредния пример,че висшето образование в България е една пародия.Едно дете в 5 клас не би си противоречало така.

 

Я се осъзнай и не почвай с личните нападки. Много добре знаеш какво имам предвид, ако ти нямаш достатъчно мозък да го разбереш, то проблема е при теб. Няма да ти се обяснявам. Нито си интересен, нито си струват усилията за теб. Знаем с каква цел го правиш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я се осъзнай и не почвай с личните нападки. Много добре знаеш какво имам предвид, ако ти нямаш достатъчно мозък да го разбереш, то проблема е при теб. Няма да ти се обяснявам. Нито си интересен, нито си струват усилията за теб. Знаем с каква цел го правиш.

 

Изкарал от контекста две изречения, за да имат противоречив смисъл и те изкарва проста. Или той няма капацитета да вникне в смисъла, или го прави отново нарочно. Вдъхновяваш хората. 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я се осъзнай и не почвай с личните нападки. Много добре знаеш какво имам предвид, ако ти нямаш достатъчно мозък да го разбереш, то проблема е при теб. Няма да ти се обяснявам. Нито си интересен, нито си струват усилията за теб. Знаем с каква цел го правиш.

Човек няма как да знае какво искаш да кажеш като си противоречиш през 2-3 изречения. В училище бяга от часове по български,за да слушаш Галена,нали? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Човек няма как да знае какво искаш да кажеш като си противоречиш през 2-3 изречения. В училище бяга от часове по български,за да слушаш Галена,нали? :3fdb8960598fa63e:

 

Казах ти, това, че ти не разбираш нещо си е лично твой проблем, с който не е нужно да ме занимаваш.

 

Щом нямаш аргументи за да ми цитираш поста, по-добре не го прави вместо да извърташ нещата с образованието. Ако имаш да кажеш нещо свързано с концерта и написаното от мен го кажи, ако нямаш подмини. Иначе с този твой пост само потвърждаваш, че го правиш с цел да дразниш и търсиш контакт отново.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казах ти, това, че ти не разбираш нещо си е лично твой проблем, с който не е нужно да ме занимаваш.

 

Щом нямаш аргументи за да ми цитираш поста, по-добре не го прави вместо да извърташ нещата с образованието. Ако имаш да кажеш нещо свързано с концерта и написаното от мен го кажи, ако нямаш подмини. Иначе с този твой пост само потвърждаваш, че го правиш с цел да дразниш и търсиш контакт отново.

Ами аз го направих,бе,скъпа. Казах ти,че половината абзац на коментара ти си противоречи,а ти веднага влезе в обяснителен режим. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакай малко, последните песни на Галена не са нито рап, нито поп, а пак има недоволни. Пусна мазна чалга и пак не е добре. Вие знаете ли какво искате изобщо?Тук говорим за концерта, къде намеси рап и поп песните й? Само тя ли направи такива?Не те виждам да искаш останалите да напускат фирмата.

Джена свободно може да я напусне заедно с галя

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това същество не знае къде се намира и то. Ще си затвориш ли очите, когато стана глобален мод и го банна безпричинно? 1000%20(30).gif

Ми дано да станеш глобален модератор тука, защото тва явно ти е единствената мечта и форума ти е единственото нещо в живота :)

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми дано да станеш глобален модератор тука, защото тва явно ти е единствената мечта и форума ти е единственото нещо в живота :)

 

Мхм... нещото, което ще отнема от твоя живот.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена свободно може да я напусне заедно с галя

 

В Сърбия имената на хората с малки букви ли ги пишете?

 

Не ви се получи по друг начин и сега искате Галена да напусне фирмата. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мхм... нещото, което ще отнема от твоя живот.
:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

 

Не ви се получи по друг начин и сега искате Галена да напусне фирмата. :1000 (29):
Тя май на няколко пъти е имала търкания с управата.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя май на няколко пъти е имала търкания с управата.

 

Ами логично. И аз да бях щях да имам. Доста пъти са я прецаквали заради капризите на Преслава. Пайнера обаче трудно би пуснал Галена, не е токова тъп. А тя може да се оправи и без него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя май на няколко пъти е имала търкания с управата.

Тя май още снощи за пореден път е имала такива, доколкото схванах от написаното в темата. Ще видим, като качат отново 3-та част от концерта, дали ще са върнали "Маракеш" и "Шефката". Ако се случи, значи снощи е имало късане на глави - такова, каквото ти би направила, ако бе на нейно място. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя май още снощи за пореден път е имала такива, доколкото схванах от написаното в темата. Ще видим, като качат отново 3-та част от концерта, дали ще са върнали "Маракеш" и "Шефката". Ако се случи, значи снощи е имало късане на глави - такова, каквото ти би направила, ако бе на нейно място. :3fdb8960598fa63e:
В Галя ми беше надеждата, че някой ще се разправи подобаващо с Преса и ще я запрати назад в ранглистата. :3fdb8960598fa63e:

 

Тези надежди умряха тази година, тъй като ехидното моме сякаш пак надви мадам Смядово, незнайно как. Емануела няма глас да го тури на Петя, Анелия е втръснала до болка, а Джена улучва една песен, след което пусне 3 слаби.

 

Пък за ново име, което да изтрие широката мазна усмивка от лицето на Толбухин, не се и надявам, особено след като чух как врещи Джула!

Едно десет години още ще си я търпим Петето. :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Галя ми беше надеждата, че някой ще се разправи подобаващо с Преса и ще я запрати назад в ранглистата. :3fdb8960598fa63e:

 

Тези надежди умряха тази година, тъй като ехидното моме сякаш пак надви мадам Смядово, незнайно как. Емануела няма глас да го тури на Петя, Анелия е втръснала до болка, а Джена улучва една песен, след което пусне 3 слаби.

 

Пък за ново име, което да изтрие широката мазна усмивка от лицето на Толбухин, не се и надявам, особено след като чух как врещи Джула!

Едно десет години още ще си я търпим Петето. :mf_surrender:

 

Мадам Смядово сама си е виновна. Доброволно и от предпазливост се дистанцира от песен-златна мина. После видя, че е песента се превръща монстър хит и смени плочата.

 

 

Ако сегашните тенденции в трафика се запазят, аз не виждам вариант, в който "Да гори в любов" някога ще изпревари "Шефката" по общи гледания. Демек Галена се сети прекалено късно, че участва в хита на 2018... :gun_bandana:

 

Към това добавяме и някакво хаотично приказване по сцената, убиващо еуфорията на публиката + плейбек. Еми... как няма да надвие Преслава?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мадам Смядово сама си е виновна. Доброволно и от предпазливост се дистанцира от песен-златна мина. После видя, че е песента се превръща монстър хит и смени плочата.

Ако сегашните тенденции в трафика се запазят, аз не виждам вариант, в който "Да гори в любов" някога ще изпревари "Шефката" по общи гледания. Демек Галена се сети прекалено късно, че участва в хита на 2018... :gun_bandana:

 

Към това добавяме и някакво хаотично приказване по сцената, убиващо еуфорията на публиката + плейбек. Еми... как няма да надвие Преслава?

При Галя липсва такава песен, която много да ти грабне душичката, както беше "Кой", че и "Пак ли" и "Спри ме".

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мадам Смядово трябва да напусне димитровградската кочина. Според мен е адски тъпа толкова години да им се отчита, след като не правят нищо за нея. Хем си плаща проектите, хем им цака после на тях, че търпи и толбухински унижения. Що за мазохизъм? Участията й няма да намалеят.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мадам Смядово е на специален, преференциален договор с "Пайнер", не мислете, че е балама.

Пак им е много. Каква й е файдата от тях?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак им е много. Каква й е файдата от тях?

От Пайнер няма файда за над половината имена от каталога им, особено за тези които са вече наложени. Нито ги продуцират, нито им плащат нещо, само им дерат процент от хонорара. Но повечето нямат топки да напуснат - те си знаят защо. Причината да стоят (според мен) е страхът че ще им паднат участията, ако не се организират от фирмата.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От Пайнер няма файда за над половината имена от каталога им, особено за тези които са вече наложени. Нито ги продуцират, нито им плащат нещо, само им дерат процент от хонорара. Но повечето нямат топки да напуснат - те си знаят защо. Причината да стоят (според мен) е страхът че ще им паднат участията, ако не се организират от фирмата.

Според мен само Преслава, Емануела и може би Анелия и Теда имат полза от фирмата.

Галена, Кали, Ивана, Глория, Джена, Илиян, Роксана, може би и Емилия могат сами, че и по-позабравените повече работа ще намират, ако си намалят хонорара и го прибират целия.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изтрили са първоначалния клип, за да променят плочката на Преслава - от "Обратно в играта" на "Не се изтриваш". :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...