Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Не си добавил 7те гледания от фенски канал. А и изтриха 2 клипчета с по 10 гледания. Добави още 27 към тотала. Хитът на 2020 е при нашата :roll1:

 

Ами 4 те стрийма от Спотифай.. От злоба ли не ги броиш :pokey:

- 32 000

https://www.youtube.com/watch?v=1EHRRpgW3Oc - 6050

- 5380

- 1182

- 749

- 397

- 347

- 327

- 137

 

45 820.

Дотук общо: 6 691 229

Изтритите, за съжаление, не може да възстановим, но може да следим оттук насетне.

 

Може и във вбокс да преброим.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

- 32 000

https://www.youtube.com/watch?v=1EHRRpgW3Oc - 6050

- 5380

- 1182

- 749

- 397

- 347

- 327

- 137

 

45 820.

Дотук общо: 6 691 229

Изтритите, за съжаление, не може да възстановим, но може да следим оттук насетне.

 

Може и във вбокс да преброим.

Aз предлагам да застанем на околовръстното и да броим от колко коли ще прозвучи и да ги прибавим към общия брой слушания :roll1:

Ако ни спрат за друго - бонус.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Aз предлагам да застанем на околовръстното и да броим от колко коли ще прозвучи и да ги прибавим към общия брой слушания :roll1:

Ако ни спрат за друго - бонус.

Трябва да назначим агенти, които да проследяват движението на повече магистрали, ако искаме да бъде представителна извадката ни. Също и в Белгия, Холандия, Германия и Турция, където има фенове на Стораро и Бурхан!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва да назначим агенти, които да проследяват движението на повече магистрали, ако искаме да бъде представителна извадката ни. Също и в Белгия, Холандия, Германия и Турция, където има фенове на Стораро и Бурхан!

И на Анелия. Все пак е лице на проекта. То дори си е нейна песен. Тонката и Бурхан просто и пеят вокали.

 

Освен това трябва да наемем агенти и в училищата - за да следят колко деца са я пуснали на телефоните си.

Анелия е мега звезда и в Турция. И за там трябва да се помисли...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на Анелия. Все пак е лице на проекта. То дори си е нейна песен. Тонката и Бурхан просто и пеят вокали.

 

Освен това трябва да наемем агенти и в училищата - за да следят колко деца са я пуснали на телефоните си.

Анелия е мега звезда и в Турция. И за там трябва да се помисли...

Да, след "Не мога да забравя" (Unutamam) Анелия е единствената незабравима наша звезда в Турция, така че е следена изкъсо навсякъде, където живеят турци.

Агенти са необходими и по няколко в квартал, за да отчитат слушанията по купони.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, след "Не мога да забравя" (Unutamam) Анелия е единствената незабравима наша звезда в Турция, така че е следена изкъсо навсякъде, където живеят турци.

Агенти са необходими и по няколко в квартал, за да отчитат слушанията по купони.

Зоопарка вече се представя от оркестри в турските механи. Като нищо и Коктейла да гръмне там. И по кръчмите ни трябват лица!!!

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как да не е тема на разговор като няма вечер, в която ти и партийката ти да не натресете тезата си, че била масовия хит на чалгата и, че всички, които не признаят хита на Галена, били злобни, Галена им бъркала в червата с успехи и т. н. И целия този цирк го разигравате в амбицията си Галена да е най... Смущаващо поведение на хора на вашите години. Понякога бановете са много полезни, за да си даде сметка човек колко отчаяни потребители пишат тук. Вероятно и моето поведение често изглежда така... Сега когато виждам имитаторите ми да ми подражавате в подобен стил, разбирам, че наистина е дразнещо и показва колко нямате в живота ви нещо смислено, за да се държите толкова жалко и истерично... Ако искате да се погледнете отстрани, прочетете коментарите си от изминалата седмица след 5-6 месеца, за да ви просветне...

 

Ние ти подражаваме? :1000 (10): :1000 (29):

 

Има-има начин - то тук редовно се пише за всевъзможни изпълнители, но само някои предизвикват разгорещена полемика и отзвук в пространството. Ако не им е интересна Галена, да не ни отразяват постовете, ама нещо не се получава, а...?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави, мисля, че сега е моментът да се възползваме от положението при Галена и вместо да рекламираме Анелия да си изтъкнем четирите непризнати от Рама супер хита на Деса откакто е в Пайнер- Болка в минути, От утре ще е друго, Златото ми, Аз бях тук. :Vishenka_05: Друго си е и доскорошната лидерка Галена да опре до feat-ове, това отваря много врати за други фенове.

 

Нямаше какво да правя, и създадох, точкова чарт формула.

 

Общ брой гласове / 6 + Гледания / 1250

Гласовете играят ролята на продажби.

 

Съставих Топ 50 чарт с песните от началото на годината с нея.

 

1. Анелия - Зоопарк 21919

2. Фики - Аз измръзнах 21099

3. Емилия и Емрах - По такива си падам 19861

4. Анелия и Джулия - Бръммм 17311

5. Емануела - Нотариално заверен 15536

6. Галин ft. Adnan Beats & Dessita - Texas Place 15132

7. Andrea & Sergio - Heart Beating Hard 14865

8. Ангел и Сузанита - К'во става брат 14355

9. Преслава - Обратно в играта 13538

10. Джена - Хулиган 13052

11. Емануела и Джордан - Купих ти сърце 12830

12. Емануела - Гледай ме на снимка 11703

13. Джулия - Твоя бях 11456

14. Галин - 112 11150

15. Райна - Зле те чувам 9729

16. Галена и Цветелина Янева - Маракеш 9374

17. Алисия - Старай се да си първи 9374

18. Фики - Брой до 12 9241

19. Галена - #ДайМиЛюбов 8642

20. Цветелина Янева - Честито 8289

21. Теди Александрова - Топ 8241

22. Теди Александрова - Влюбена 8205

23. Деси Слава и Джордан - Дали ще те оставя 8061

24. Алисия и Тони Стораро - Златото на тати 7585

25. АРТи - Късаш и хвърляш 7375

26. Джена - Диагноза - Ти 7223

27. Емилия - Завинаги 6952

28. Лорена - Нищо 6837

29. АРТи - Граната 6658

30. Алисия - Запали 6383

31. Наси ft. Silver - 100% 6275

32. Ваня и Дамян - Искам си теб 6053

33. Тони Стораро ft. Галена - Шефката 5616

34. Райна - Бразилка 5592

35. Данчо Роман & Сашо Роман - Скитник без душа 5409

36. Джордан - Мармалад 5409

37. Ани Хоанг и Silver - Палим и летим 5387

38. Роксана - Ало, звъня ти 5289

39. Яница - Двойно влюбен 5185

40. Илиян - Не сме приключили 5160

41. Тереза ft. Adnan Beats & Monkey - Принцеса 4979

42. Татяна и Adnan Beats - Мамасита 4824

43. Милко Калайджиев и Наско Ментата - Газ 4818

44. Ваня - Богиня 4772

45. Борис Дали и Ангел ft. Adnan Beats - Дай, дай, дай 4727

46. Денис и Game Over - Аре, дай му 4693

47. Теди Александрова - Цяло лято 4679

48. Яница - Отмъстителката 4679

49. Ерик, Софи Маринова и Найдо - Ти си златото ми 4372

50. Преслава и Dragan Kojić Keba - Bogovi zemljom hode 4350

Много добра класация, жалко че никой не я е отразил (може би, защото е ясна основната цел :1000 (29): ). По системата на kworb ли си работил?

Много съм доволен, че Десислава дори и с някаква сезонна дуетна песен без да участва в клипа е даже по-напред от средата на ТОП 50. Над толкова други, издавани с цел хит. Истинската лидерка. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ние ти подражаваме? :1000 (10): :1000 (29):

 

Има-има начин - то тук редовно се пише за всевъзможни изпълнители, но само някои предизвикват разгорещена полемика и отзвук в пространството. Ако не им е интересна Галена, да не ни отразяват постовете, ама нещо не се получава, а...?

OK, Не ми подражавате. Най откровено ме копирате.. Не сте само вие. Начина ми на писане още преди 2-3 години стана еталон и се състезавате кой да се направи на по интересен. Ваша си работа де. Не го приемам като комплимент. Щом ви харесва, ваше право е...

Може би, не Галена им е интересна, а на вас се чудят и маят. Помисли ли за този вариант...

 

Да, но конкретно темата Шефката е натрисана от вас. Трябва ли да ти цитирам постовете от последните 15 дни, за да позреш имфантилността в поведението ви. А и това е чалга форум. Коментираме всичко, което ни се подава. Дори онези, които никой никъде не коментира.

 

Само това ли намери да коментираш от добре обоснования ми коментар... Нищо не каза за двойните стандарти, които проявявате към Пей сърце и сега към Шефката. Както и затова, че феновете на Преслава не се биха в гърдите за успеха на Шушана и За да те забравя, а сега вие се хващате за един фийт като за спасителен пояс. Сигурен съм, че разбираш за какво говоря, но не ти отърва да си го признаеш. И точно ти лепиш етикети за феновете на Преслава от край време. Последно време е модерно да се ползва аргумента за това, че проектираш своето поведение и качества върху тях... Така ли е?

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

OK, Не ми подражавате. Най откровено ме копирате.. Не сте само вие. Начина ми на писане още преди 2-3 години стана еталон и се състезавате кой да се направи на по интересен. Ваша си работа де. Не го приемам като комплимент. Щом ви харесва, ваше право е...

 

Момче, престани да летиш в небесата. Преди 3 години изобщо не съм бил тук да ти чета постовете, а преди две изпитвах отвращение от теб - няма как да искам да ти подражавам. А и по принцип не съм човек, който копира чуждо поведение. Човек трябва да си знае цената. За теб обаче е важно да посочиш, че хората те копират, че искат да са като теб. Не за първи път го правиш. Ми ОК, щом те кара да се чувстваш добре.

 

Само това ли намери да коментираш от добре обоснования ми коментар... Нищо не каза за двойните стандарти, които проявявате към Пей сърце и сега към Шефката. Както и затова, че феновете на Преслава не се биха в гърдите за успеха на Шушана и За да те забравя, а сега вие се хващате за един фийт като за спасителен пояс. Сигурен съм, че разбираш за какво говоря, но не ти отърва да си го признаеш. И точно ти лепиш етикети за феновете на Преслава от край време. Последно време е модерно да се ползва аргумента за това, че проектираш своето поведение и качества върху тях... Така ли е?

 

Ами да, то сега е модерно хората да не ги четат твоите коментари докрай. :3fdb8960598fa63e: :1000 (29):

 

Базикам се.

 

За "Пей сърце" Фаст и компания изтъкваха, че гледанията били заради Азис, едва ли не той е направил песента голям хит. Какво има да коментирам на тази глупост? Азис има 2 реда в песента. В "Шефката" Галя пее три куплета и интро.

 

По въпроса с Преслава - не виждам как може някой да се бие в гърдите за поведение, което предизвика масов хейт и неодобрение.

 

Абе какъв спасителен пояс. Просто се кефим на парчето, хит е и е яко да дразним хейтърите. Галена и утре да затъне тотално, да сложи край на кариерата си - мислиш, че ще ми пука? Просто си правим шоуто тука, какво задълбаваш, какво анализираш излишно..

 

На последния въпрос - да, така е. :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави, мисля, че сега е моментът да се възползваме от положението при Галена и вместо да рекламираме Анелия да си изтъкнем четирите непризнати от Рама супер хита на Деса откакто е в Пайнер- Болка в минути, От утре ще е друго, Златото ми, Аз бях тук. :Vishenka_05: Друго си е и доскорошната лидерка Галена да опре до feat-ове, това отваря много врати за други фенове.

 

 

Много добра класация, жалко че никой не я е отразил (може би, защото е ясна основната цел :1000 (29): ). По системата на kworb ли си работил?

Много съм доволен, че Десислава дори и с някаква сезонна дуетна песен без да участва в клипа е даже по-напред от средата на ТОП 50. Над толкова други, издавани с цел хит. Истинската лидерка. :Vishenka_05:

От утре ще е друго си е направо на Деса. Имат равни партии :3fdb8960598fa63e:

Като цяло вече и за Деса ме е страх да пиша в този форум, за да не бъда обявен за такъв или онакъв. Но все пак ще обобщя впечатленията си.

 

Когато отпадна едно участие на Деса, целия форум се изреди да коментира. Сега когато Деса без самостоятелна песен и е с повече участия от изпълнители с по 3 издадени песни за 2018 като Емануела, Алисия, Джена, Теди Ломска, Анелия, Емилия всички се покриват като въшки. Не им се коментира коя е най оборотната нещо.

Интересно е че години наред Фокси обявява участията като основен критерий за това колко е успешен някой, а сега когато става дума за Деса, от 9 кладенеца вода носи, за да я изкара с отпаднали участия, с празни участия, с малък хонорар и т. Н.

Специално за счетоводителя Фокс съм подготвил една задача

70 % от 6000 х 17 =?

Да, Фокс, толкова е изкарала ангела на Попфолка само за месец. Няма да броя сватби и частни партита, въпреки, че 2 от тях мога да докажа с лайв клипчета от Фен страницата и във ФБ.

 

Иначе, да, има поне 5-6 имена, които са с по пълни клубове от Деса. Не може да е най във всичко. Някои и в едно не са най от години. Нашата е най и за глас, и за балади, и за песни с дълъг живот, и за най обичана от народа фолк изпълнителка, а вече отново е и Най оборотен пайнерските изпълнител. Да благодарим на Преси, че е бременна и на Галенче, че прекарва повече време със семейството си. Иначе вторник и сряда са по убити и празни дни по стандарт от четвъртък, петък и събота. Това не е тайна за никой. През слабите дни канят големи имена, за да могат да напълнят поне половината дискотека. Аз съм наясно, че Деси твърде дълго преди Пайнер не работеше достатъчно за Таргета от клубовете и не е чак толкова интересна на децата, колкото са Алисия или Галена. Но помним преди Пайнер празните и дискотеки и за 3 години постигна не малко сред младите и ходешите по клубове. Освен това няма нужда да обяснявам, че Десислава се котира от таргета 30 - 60, а Галена и Алисия там са гола вода. Тези неща ще станат ясни за всички след 10-15 години, когато малцина от бранша ще се радват на концерти, а повечето ще реват от малките си пенсии :cheers:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя ако я практикуваше, нямаше да спи тук...

Ако хотелите, в които работеше, бяха оборотни, нямаше да има време да яде, а камо ли за денонощно присъствие във форума...

А кондомчето как и се натяга последния месец, май иска да става сервитьор в хотелите на госпожата с котките... Скоро ще разбере, че е прецакан, както всички нас, дружили с нея през годините. Не лисица, вълк в овча кожа е насреща ни

Ама недей говори така за "Шефката" ... Тц, тц не те е срам. Нови 7 дена ли искаш ????

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя ако я практикуваше, нямаше да спи тук...

Ако хотелите, в които работеше, бяха оборотни, нямаше да има време да яде, а камо ли за денонощно присъствие във форума...

 

 

А кондомчето как и се натяга последния месец, май иска да става сервитьор в хотелите на госпожата с котките... Скоро ще разбере, че е прецакан, както всички нас, дружили с нея през годините. Не лисица, вълк в овча кожа е насреща ни

 

По скоро тя е обсебената от него, постоянно му търси вниманието и т. н. Сигурно иска да я опъне, но гаранция ще удари на камък. Кой си пада по кръстоски между Лос и Магаре? Никой.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Момче, престани да летиш в небесата. Преди 3 години изобщо не съм бил тук да ти чета постовете, а преди две изпитвах отвращение от теб - няма как да искам да ти подражавам. А и по принцип не съм човек, който копира чуждо поведение. Човек трябва да си знае цената. За теб обаче е важно да посочиш, че хората те копират, че искат да са като теб. Не за първи път го правиш. Ми ОК, щом те кара да се чувстваш добре.

Ами да, то сега е модерно хората да не ги четат твоите коментари докрай. :3fdb8960598fa63e: :1000 (29):

 

Базикам се.

 

За "Пей сърце" Фаст и компания изтъкваха, че гледанията били заради Азис, едва ли не той е направил песента голям хит. Какво има да коментирам на тази глупост? Азис има 2 реда в песента. В "Шефката" Галя пее три куплета и интро.

 

По въпроса с Преслава - не виждам как може някой да се бие в гърдите за поведение, което предизвика масов хейт и неодобрение.

 

Абе какъв спасителен пояс. Просто се кефим на парчето, хит е и е яко да дразним хейтърите. Галена и утре да затъне тотално, да сложи край на кариерата си - мислиш, че ще ми пука? Просто си правим шоуто тука, какво задълбаваш, какво анализираш излишно..

 

На последния въпрос - да, така е. :happyppl:

Ами помня стила на писане, преди да се завърна преди 2-3 год и виждам сегашния. Тогава всички се уж се отвращавахте, а днес вие го ползвате и вие отвращавате. А и често някой във форума пише на друг, че ме копира неуспешно или се държи като мен. Янева към Ванчо, Фокси дори към Сашо, но Сашо поначало си е по остър и свеж като мислене. Просто последната година ви пусна много аванта и ви щадя. Сенужката и Янева пък са ми били най отявлените фенове. Нейния стил преди години беше доста по каруцарски.

Дори да го правите несъзнателно, правите го и то през пост. Моя начин на писане е заразен - докато едни се отвращавате, други се кефят и ме стимулират с плюсчета и лс - та.

 

Не говорех за Азис, а за Янева в проекта Пей сърце. Янева я изкарвахте като фийт, а Галена като основен двигател на проекта... И да Азис допринесе с поне 7-8милиона за този проект. Защо нито една песен след Пей сърце не минава 10 милиона. Щото го няма Азис в проекта. Същия въпрос го задаваш за Не се изтриваш. Как там можело толкова милиона, а при последвалите на Преслава не. Ами как може Галена да направи по 20 милиона с Твоите очи и Пей сърце, а със следващите не. По твоята логика и тук трябва да има нещо гнило.

Не говорим за поведението на Преслава, а за успеха на Да те забравя и Шушана. Никога феновете и не са си позволили да казват, че хита на годината е при тях за тези 2 песни, а са можели да го правят. И нямаше да е лъжа, ако го напишат. Мисълта ми е, че като броят пилците на есен не се хващат за фийтове и чужди песни. Ако Преслава навремето не бе изпяла За да те забравя, и Милковата версия нямаше да гръмне впоследствие. Но и за това не са се били в гърдите. Ами ако сложим Преси ата версията на Шушана към Не се изтриваш и Пада звезда, Преслава мачка Галена и по хитове и по гледания за 2017.

Въпроса ми обобщен е следния. Защо приписвате успеха на Шефката към беграунда на Галена, но не вписвате успеха на За да те забравя и Шушана в нейни изпълнения.

 

Вие двамата и без това последните си дни се излагате на поразия. С тези поставени от мен въпроси, ви направих да изглеждате още по смешни. Нали това искахте - да сте интересни...

 

Галена няма голям хит от Моро му, а масов от Пей сърце. Шефката е поредния мегахит на Стораро. Всяка година има по 1 такъв мега успешен, но досега не сте защитавали творчеството му с лозунгите 'Радвайте се, че в Попфолка има хит, а не злобейте'. Ами защо всяка година му подминавате песните с по 15 милиона гледания, когато обобщаваме годишните хитове? Но сега, щото и Галоша участва, трябва да се радваме, така ли.

 

Самия ти не можеш да излъжеш себе си за ситуацията около Шефката. Ако вярваше, че е масовия хит на чалгата за 2018 и е на Галена, нямаше да го пишеш на ден по 10 пъти,че да се убедиш.

 

И стига лицемерничи. До онзи ден ми обясняваше как нямаш търпение сутрин рано с кафето да видиш кво сме нахвърляли с Янева като коментари, а сега минаваш с номера, че не съм на мода. Още една проява на фенство ли усещам.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как да не е тема на разговор като няма вечер, в която ти и партийката ти да не натресете тезата си, че била масовия хит на чалгата и, че всички, които не признаят хита на Галена, били злобни, Галена им бъркала в червата с успехи и т. н. И целия този цирк го разигравате в амбицията си Галена да е най... Смущаващо поведение на хора на вашите години. Понякога бановете са много полезни, за да си даде сметка човек колко отчаяни потребители пишат тук. Вероятно и моето поведение често изглежда така... Сега когато виждам имитаторите ми да ми подражавате в подобен стил, разбирам, че наистина е дразнещо и показва колко нямате в живота ви нещо смислено, за да се държите толкова жалко и истерично... Ако искате да се погледнете отстрани, прочетете коментарите си от изминалата седмица след 5-6 месеца, за да ви просветне...

Освен това не мога да разбера защо го правите. Галена е на топ позиции в чалгата, участията са фул, всичко и влиза в чалготеките. Вземете пример от Дейнджър и Петя. Те ви отсрамват агитката...

 

Ако на другите не им харесват постовете ни за Галена, просто да ги подминат и да не ги четат. За какво натрисане на Галена говориш? По тази логика и вие натрисате любимките си на нас, всеки го прави. Избора е свободен, никой не сме задължавали да се включва и да ни отговаря, но като гледам почти всички го правят. Какъв цирк и какво истерично държание? Правим си шоуто и се забавляваме, явно ви пречим?

Ние със сигурност не те копираме, нямам желание да се правя на някой друг. Смислено или не, нашите коментари са тези, които правят буря в рамания през последните седмици. Защо ли? Скандалите бяха загинали без една интересна дискусия тук и за дни се правеха едва по 2-3 страници, а виж сега какво става. Нали това е по-важно според мен.

 

 

 

Тя ако я практикуваше, нямаше да спи тук...

Ако хотелите, в които работеше, бяха оборотни, нямаше да има време да яде, а камо ли за денонощно присъствие във форума...

А кондомчето как и се натяга последния месец, май иска да става сервитьор в хотелите на госпожата с котките... Скоро ще разбере, че е прецакан, както всички нас, дружили с нея през годините. Не лисица, вълк в овча кожа е насреща ни

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

И от какво по-точно се чувстваш прецакан?

Помниш ли когато се обърна срещу мен за да защитиш Янева, а няколко месеца по-късно започна да се заяждаш с нея и се обърна? Поради тази причина беше изтрит от мен и заради няколко бана ти станах най-черната, а ти сам знаеш, че си бяха заслужени.

Няма нужда да коментираш работата ми и хотелите, аз не коментирам твоята. Както и това с кого дружа и кой ще е прецакан. Хората си имат глава на раменете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А

сега ви казвам Bye! Ще си почивам 7 дена

Никъде не си уточнил за кой говориш, а и Лос и магаре не са обиди.

А и целия форум е пропищял от нея вече. Докога ще банва този и онзи, за да не я зачекнем групово. Само за последните две седмици се сещам за 10 потребители, на които ни се повръща от присъствието и.

Тука го е обърнала на Лексикон. Само с нея ще се занимаваме... А колко правила нарушава ежедневно, няма да коментирам. Нека се вживява..

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никъде не си уточнил за кой говориш, а и Лос и магаре не са обиди.

А и целия форум е пропищял от нея вече. Докога ще банва този и онзи, за да не я зачекнем групово. Само за последните две седмици се сещам за 10 потребители, на които ни се повръща от присъствието и.

Тука го е обърнала на Лексикон. Само с нея ще се занимаваме... А колко правила нарушава ежедневно, няма да коментирам. Нека се вживява..

За Шефката, за кой друг

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никъде не си уточнил за кой говориш, а и Лос и магаре не са обиди.

А и целия форум е пропищял от нея вече. Докога ще банва този и онзи, за да не я зачекнем групово. Само за последните две седмици се сещам за 10 потребители, на които ни се повръща от присъствието и.

Тука го е обърнала на Лексикон. Само с нея ще се занимаваме... А колко правила нарушава ежедневно, няма да коментирам. Нека се вживява..

 

Е тя бан а Сашо, че и каза че прилича на кътър, какво остана за мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е тя бан а Сашо, че и каза че прилича на кътър, какво остана за мен.

Не, аз я питах дали мога да я наричам така. Явно и въпросите отправени към госпожата от Ловеч се считат за бан.

 

Не обича да й задават "Неудобни въпроси" :D.

Като не беше мод, беше по-ниска от тревата...спамеше си както си знае с теб и още една и така...

 

Има една приказка - Дай му власт на селянина и му гледай сеира... ( по принцип говоря) :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добра класация, жалко че никой не я е отразил (може би, защото е ясна основната цел :1000 (29): ). По системата на kworb ли си работил?

Много съм доволен, че Десислава дори и с някаква сезонна дуетна песен без да участва в клипа е даже по-напред от средата на ТОП 50. Над толкова други, издавани с цел хит. Истинската лидерка. :Vishenka_05:

Благодаря. Не съм я правил с никаква конкретна цел. Просто ми беше скучно. Формулата я има в първия пост.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има една приказка - Дай му власт на селянина и му гледай сеира... ( по принцип говоря) :whistling:

 

Леле-мале к'во ще става,

кой ще взима, кой ще дава...

Дай ми власт в ръцете,

недей ме спира

и ми гледай ти сеира.

 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодаря. Не съм я правил с никаква конкретна цел. Просто ми беше скучно. Формулата я има в първия пост.

Добре се е получило. Най-яко е да се види, че Анелия си остава с хита на годината с песен, която Рамания в началото оплю. Че и втори ТОП 5 хит направи номер 1 изпълнителката.

 

От утре ще е друго си е направо на Деса. Имат равни партии :3fdb8960598fa63e:

Като цяло вече и за Деса ме е страх да пиша в този форум, за да не бъда обявен за такъв или онакъв. Но все пак ще обобщя впечатленията си.

 

Когато отпадна едно участие на Деса, целия форум се изреди да коментира. Сега когато Деса без самостоятелна песен и е с повече участия от изпълнители с по 3 издадени песни за 2018 като Емануела, Алисия, Джена, Теди Ломска, Анелия, Емилия всички се покриват като въшки. Не им се коментира коя е най оборотната нещо.

Интересно е че години наред Фокси обявява участията като основен критерий за това колко е успешен някой, а сега когато става дума за Деса, от 9 кладенеца вода носи, за да я изкара с отпаднали участия, с празни участия, с малък хонорар и т. Н.

Специално за счетоводителя Фокс съм подготвил една задача

70 % от 6000 х 17 =?

Да, Фокс, толкова е изкарала ангела на Попфолка само за месец. Няма да броя сватби и частни партита, въпреки, че 2 от тях мога да докажа с лайв клипчета от Фен страницата и във ФБ.

 

Иначе, да, има поне 5-6 имена, които са с по пълни клубове от Деса. Не може да е най във всичко. Някои и в едно не са най от години. Нашата е най и за глас, и за балади, и за песни с дълъг живот, и за най обичана от народа фолк изпълнителка, а вече отново е и Най оборотен пайнерските изпълнител. Да благодарим на Преси, че е бременна и на Галенче, че прекарва повече време със семейството си. Иначе вторник и сряда са по убити и празни дни по стандарт от четвъртък, петък и събота. Това не е тайна за никой. През слабите дни канят големи имена, за да могат да напълнят поне половината дискотека. Аз съм наясно, че Деси твърде дълго преди Пайнер не работеше достатъчно за Таргета от клубовете и не е чак толкова интересна на децата, колкото са Алисия или Галена. Но помним преди Пайнер празните и дискотеки и за 3 години постигна не малко сред младите и ходешите по клубове. Освен това няма нужда да обяснявам, че Десислава се котира от таргета 30 - 60, а Галена и Алисия там са гола вода. Тези неща ще станат ясни за всички след 10-15 години, когато малцина от бранша ще се радват на концерти, а повечето ще реват от малките си пенсии :cheers:

Излиза, че само за периода след майчинството досега вече е лапнала над 100 бона. И още десетки хилядарки е наляла във фирмата. Новата-стара златна кокошка!

Само да е посмяла да се завърне с клип от Скерлев! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...