Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Всички повтарят, че нямала фенове. Да, в тоя форум няма изявени фенове като Галена и Камелия, но нормалния човек слушащ чалга харесва нея и Емануела най-много. Нито Галена, нито Преслава имат такова значение, а повечето дори не знаят коя е печелила награди, коя колко хита има. Ние тук сме в друг свят и аз като добър батко се опитвам да ви обясня някои неща, но то на тъпото и с фуния да му наливаш мозък - нищо не се получава. :3fdb8960598fa63e:

Г и П са в топ 2 на анкетата :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички повтарят, че нямала фенове. Да, в тоя форум няма изявени фенове като Галена и Камелия, но нормалния човек слушащ чалга харесва нея и Емануела най-много. Нито Галена, нито Преслава имат такова значение, а повечето дори не знаят коя е печелила награди, коя колко хита има. Ние тук сме в друг свят и аз като добър батко се опитвам да ви обясня някои неща, но то на тъпото и с фуния да му наливаш мозък - нищо не се получава. :3fdb8960598fa63e:

 

Да, затова Преслава и Галена са на 1-во и 2-ро място по вот, защото нямат значението и интереса, който Емануела и Анелия будят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, затова Преслава и Галена са на 1-во и 2-ро място по вот, защото нямат значението и интерса, който Емануела и Анелия будят.

Ще видим как ще продължи анкетата...Сега ме накара да гласувам и за :)та Емануела, освен за Нели. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

При 10-15К гласа миналата година за наградите, коя беше номер 1? ЕмануелЯ! :3fdb8960598fa63e:

 

Шефката стана номер 1, като се събраха повече гласове. В началото беше Емануела, после Галена я издуха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шефката стана номер 1, като се събраха повече гласове. В началото беше Емануела, после Галена я издуха.

Не беше ли Емануела постоянен лидер и след това Преси измести всички с манипулиран вот?

Виж си Фб, че ще те плесна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стело, банвай го тоя за 7 дни, че не може човек да го надговори, а само опонира. :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: :1000 (29):

Хаха. Ами вечер като ви четох, така ми се искаше да се изкажа, а не можех . И сега резултата е - романи.

 

Затова не е добра идея да ми се слага бан. После ставам досадно обяснителен :sp_ike:

 

btw и аз забелязвам нещо такова. Гледах скоро клипчета, дето пее "Дай ми любов" - неочаквано добре звучеше като за нея. Погледнах и профила в Инстаграм на онази нейна фенка, за която Стела каза в темата на Галена - имаше сторита от нейни участия - пак се изненадах колко добре звучи. Аз бях свикнал да грачи като изтървана...

 

Тук също не звучи зле. Но не мога да разбера дали не са пипали отгоре, както направиха за един концерт в Армеец:

 

 

 

Дори ми хареса повече Галена докато пее Не казвай, отколкото Деса . Наистина ме впечатли, което става трудно. Звучи като автентична народна певица. Ошлайфала се е покрай баба Дес в народното. Дори Деса на моменти и се губи гласа. Тези цигари ще и ебат майката... Толкова години не пушеше и стреса в пайнер и се отрази...

 

А къде и кога се е случло това. Частно парти или просто гостенки на празник. Поздравяват семейството на Галин - колегата им май...

 

 

А това гледали ли сте го. ДесиСлава пее в пълна дискотека народни песни акапелно и цялата дискотека пее с нея. Ще ми обяснява онова видинското за плейбеци, нисък интерес и лош прием...

 

Поздрав за ФОКСИ, специално:

https://www.facebook.com/DesiSlavaTheAngelV...39244552977936/

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук също не звучи зле. Но не мога да разбера дали не са пипали отгоре, както направиха за един концерт в Армеец:

Започвате да си отпушвате ушите, след толкова години пропаганда

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А къде и кога се е случло това.

 

 

Преди 3 дни в Добрич бяха специални гости на една сватба. А бащата на Галин е част от оркестъра, който домакините са извикали за празника им.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава и Харис Джинович на Банско Балкан Фест 2018

 

 

След вихреното лято, изпълнено с прекрасни фестивали като Летни театрални вечери „На публиката с любов”, One Love Tour, Банско Джаз Фест, Банско Опера Фест, Coca Cola Happy Energy Tour, Банско очаква хиляди гости за поредната порция забавление.

 

В началото на месец септември, когато с носталгия изпращаме бохемските летни дни, Банско Балкан Фест 2018 идва, за да удължи още малко усещането за безгрижие. Тази година с цели три дни с най-големите звезди на българската, гръцката и сръбската сцена.

 

Банско се превръща в столица на джаза

 

На 6 септември в курортния град ще пее поп-фолк дивата Деси Слава. Малко след като стана майка за втори път, певицата, на която поп фолк сцената й е тясна, ще зарадва своите фенове в курортния град с неподражаемото си присъствие.

 

На следващия ден идолът на поколения любители на сръбската музика Харис Джинович ще завладее Банско. Човекът, който има повече от 40 години опит на сцената, певецът, изпълнил стотици хитове на сръбската музика, обещава двучасов празник за душата.

 

Банско - на прага на лятото с още по-силна фестивална програма

 

На 8 септември на сцената ще се качи гръцката звезда Мелина Асланиду. Една от най-търсените изпълнителки в южната ни съседка идва за първи път в България специално за Банско Балкан Фест.

 

 

Водещ отново е невероятния Борис Солтарийски, който обещава бонус за верните фенове на балканските ритми. Вокалът на „Шоуто на Слави” ще изпълни любими на всички българи хитове на Слави Трифонов и Куку бенд.

 

Шоуто е гарантирано, мястото е известно, а началото е в 19:00 часа.

 

 

 

 

 

 

Поредното признание. :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава вече води с близо 200 гласа Галена (която е втора). Странно защо при предната анкета вървеше по-слабо. Дали тогава другите изпълнители не са започнали по-рано с манипулациите а Преслава се е усетила по-късно?

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ 20 на анкетата във ФБ до момента:

 

1. Преслава - 391

2. Галена - 278

3. Глория - 233

4. Деси Слава - 192

5. Емануела - 169

6. Анелия - 164

7. Емилия - 149

8. Джена - 124

9. Галин - 117

10. Яница - 105

11. Константин - 103

12. Цветелина Янева - 100

13. Джулия - 99

14. Ивана - 89

15. Райна - 84

16. Джордан - 82

17. Борис Дали - 81

18. Мария - 76

19. Кали - 72

20. Теди Александрова - 68

Фики къде е ?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава вече води с близо 200 гласа Галена (която е втора). Странно защо при предната анкета вървеше по-слабо. Дали тогава другите изпълнители не са започнали по-рано с манипулациите а Преслава се е усетила по-късно?

Кога е била предната анкета и какви бяха резултатите там ? Кои бяха в топ 10

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фики къде е ?

На 26 място.

 

Според мен многото гласове при Преслава са от страх да не я отрежат от концерта, заради бременността.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога е била предната анкета и какви бяха резултатите там ? Кои бяха в топ 10

Когато наградите бяха под форма на анкета.

Мисля, че беше на трето или четвърто място. Не помня - но знам, че първи бяха Галена и Емануела. Водеха със супер много а сега Преслава води с над 200 гласа. :helpsmilie:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато наградите бяха под форма на анкета.

Мисля, че беше на трето или четвърто място. Не помня - но знам, че първи бяха Галена и Емануела. Водеха със супер много а сега Преслава води с над 200 гласа. :helpsmilie:

Да, но тогава въпросът беше конкретно за Певица на 2016, а не по принцип кой харесваме и искаме да видим. Факт, че онова беше доста слаб период за Преслава - след флопа "Без теб" и цирка от предишните награди.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ 20 на анкетата във ФБ до момента:

 

1. Преслава - 391

2. Галена - 278

3. Глория - 233

4. Деси Слава - 192

5. Емануела - 169

6. Анелия - 164

7. Емилия - 149

8. Джена - 124

9. Галин - 117

10. Яница - 105

11. Константин - 103

12. Цветелина Янева - 100

13. Джулия - 99

14. Ивана - 89

15. Райна - 84

16. Джордан - 82

17. Борис Дали - 81

18. Мария - 76

19. Кали - 72

20. Теди Александрова - 68

 

Глория на трето място.. изненада. Интересен топ 5, не мисля, че ще има големи промени в местата.

Теда Александорва колко й отива в дънцето :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави, добре дошъл.

 

Осъзнаваш ли, че Деса е единствената чалгарка, гръмнала стабилно със самостоятелни хитове през три десетилетия? Няма друга такава.

Не забравяй Камелия :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, но тогава въпросът беше конкретно за Певица на 2016, а не по принцип кой харесваме и искаме да видим. Факт, че онова беше доста слаб период за Преслава - след флопа "Без теб" и цирка от предишните награди.

2013-2016 беше доста слаб период за Преслава. Успя да се задържи на повърхността и не потъна единствено заради "Моето слабо място", "На тебе не отказвам" , "Ако утре ме губиш" и естествено - верните си фенове.

Много бози пусна, почти срина имиджа си с изцепките и демонстрира свръх наглост и алчност, отмъквайки от Галена Певица на 2014, 2015 и песен на годината( когато взе за Режима, а победителят си беше Кой)

Отблъсна леко хората, включително и мен. Нормално тогава да не е водила в подобни анкети.

Добре, че махнаха наградите. Това се отрази благоприятно върху кариерата й. После с "Пада звезда", "Тук жена му пази" и най-вече с "Не се изтриваш", творчески преживя ренесанс. В личен план също й провървя, забременя и наистина изглежда щастлива. :) Тези неща правят впечатление. Като добавим и че няма нова песен вече 6 месеца, разбираемо е да води в анкетата за концерта.

 

Не забравяй Камелия :3fdb8960598fa63e:

Кой е самостоятелният й хит през това десетилетие?

Зако повярвах? :3fdb8960598fa63e:

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ 20 на анкетата във ФБ до момента:

 

1. Преслава - 391

2. Галена - 278

3. Глория - 233

4. Деси Слава - 192

5. Емануела - 169

6. Анелия - 164

7. Емилия - 149

8. Джена - 124

9. Галин - 117

10. Яница - 105

11. Константин - 103

12. Цветелина Янева - 100

13. Джулия - 99

14. Ивана - 89

15. Райна - 84

16. Джордан - 82

17. Борис Дали - 81

18. Мария - 76

19. Кали - 72

20. Теди Александрова - 68

Ако трябваше да предполагам, точно така щях да наредя топ 5.

Преслава - с два все още актуални хита и най-лоялна фенска маса.

Галена - също с много лоялна фенска маса, с актуален (мега)хит (дали е "мега" предстои да се докаже, но според мен си е) и известна като новаторка.

Глория - много лоялни фенове, класа, позната на всички и одобрявана от мнозина.

Деси Слава - прилична фенска маса, прилични хитове, винаги интересна.

Емануела - най-големите хитове в последните години, в топ 5 на мнозина.

 

Пресита, честити 8 милиона :1000 (6): :happyppl:

 

 

 

Няма омръзване! :Vishenka_05:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...