Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Аха, значи сега си измисляш и още отменени участия... :1000 (29): Кои са били те, дай доказателство че са отменени, и то заради липса на интерес? Моля те, не посочвай отново онова едно единствено в Слънчев бряг от юли, защото ще стане още по-смешно. Говорим за август.

Сега пък и екипът на Камелия й уреждал участия... :1000 (29): Деса няма нужда от никаква Сашка Ангелчето, защото тя отиде в Пайнер, за да й уреждат те участията, а тя да не се занимава.

И номерът за участията на Преслава не минава, защото каквото е поела за друг, Деса го е поела в началото на месеца, а след това й добавиха още 7 от интерес към нея. А и защо на друга не ги дадат тези Пресови участия, а на една залязла според теб звезда?

Според Фейсбук страниците Емануела е с 15 участия, а Алисия- с 14. Ако не бъдат добавени още Деси Слава Е номер 1 по участия за месец август- факт.

 

Най-добре е когато фактите те оборват, а не Десови. :D

 

Нищо и никога не ме оборва тук. Не е единствено отмененото, спрете да мажете изаканото. Деса НЕ върви сама! Деса я бутат на сила. На Деса не виждаме нито едно клипче в нета. Деса въобще не е мръднала. Вчера Гошето качи клипче от една сватба и се крие от камерите. Разберете, насила хубост не става. Няма да стане и с Деса. Няма да стане и с бясна пропаганда. Пайнер вече не може да мачка в бизнеса, защото го нагазиха сърби и попаджии. Бутат едни и същи заради имената, а по участия нищо не правят. Въобще не ми бутайте Деса, че като турим и сватбите примерно Кама отива пред нея.

 

"Карибски пирати", "Афтър оргазъм" в Приморско, "Немо" в Поморие не са на Пайнер. Въобще не ми пробутвайте Пайнер, че откакто Галена им каза, че ще работи само четвъртък, петък и събота са като облъчени. Емилия ги заеба и ръгна по Европата с тоя новия. Съвсем повехнаха, като и Преса излезе по майчинство. Изкривили са Емануела от работа, а щетите съвсем скоро ще започнат да личат. Деса намазва от тая работа, ама няма да е за дълго. Деса не е по работата. Затова и не качва никакви клипове от участия. Системата е ясна и като видят, че плащат за отбиване на номер ще видим какво ще броиш съвсем скоро.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, на Преслава дислайковете - също. Но пък ги знаем кои са клиповете с манипулации.

Това го казвам по-скоро за онези, които твърдят, че Азис, Фики, Галена, Галин, Анелия, че и Преслава и тн са купували МИЛИОНИ, а отричат, че просто са изкарали хитове.

 

Мисля, че не всичко знаем на 100% и не всичко ни е известно. Има най-различни схеми в тоя Интернет.

Все още няма обяснение защо Преслава направи по-добър дебют от Азис, който има фенове сред 200-милионно население, а Преслава - сред 8 милиона човека.

И със следващата песен дори не се доближи до това си постижение.

 

Тези онези всъщност съм аз. :3fdb8960598fa63e: Аз го твърдя това напоследък.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо и никога не ме оборва тук. Не е единствено отмененото, спрете да мажете изаканото. Деса НЕ върви сама! Деса я бутат на сила. На Деса не виждаме нито едно клипче в нета. Деса въобще не е мръднала. Вчера Гошето качи клипче от една сватба и се крие от камерите. Разберете, насила хубост не става. Няма да стане и с Деса. Няма да стане и с бясна пропаганда. Пайнер вече не може да мачка в бизнеса, защото го нагазиха сърби и попаджии. Бутат едни и същи заради имената, а по участия нищо не правят. Въобще не ми бутайте Деса, че като турим и сватбите примерно Кама отива пред нея.

 

"Карибски пирати", "Афтър оргазъм" в Приморско, "Немо" в Поморие не са на Пайнер. Въобще не ми пробутвайте Пайнер, че откакто Галена им каза, че ще работи само четвъртък, петък и събота са като облъчени. Емилия ги заеба и ръгна по Европата с тоя новия. Съвсем повехнаха, като и Преса излезе по майчинство. Изкривили са Емануела от работа, а щетите съвсем скоро ще започнат да личат. Деса намазва от тая работа, ама няма да е за дълго. Деса не е по работата. Затова и не качва никакви клипове от участия. Системата е ясна и като видят, че плащат за отбиване на номер ще видим какво ще броиш съвсем скоро.

 

Каквото и да говориш, фактите остават факти... и са налични, за да ги види човек по всяко време. :g2: За мен не е важно колко участия има Деси Слава и дали още другия месец ще ги намали. Важното е, че в средата на 2018 тя отново е достигнала върха в онзи показател, който от години изтъкваш като най-важен заради липсата на друго толкова успешно при Камелия преди 2017. И този връх идва в момент, в който ти се опита да промиеш мозъците на форумци, че заради едно отменено участие кариерата й пропадала и Кама вече била приключила със старата генерация. :1000 (29):

 

Мисля, че не всичко знаем на 100% и не всичко ни е известно. Има най-различни схеми в тоя Интернет.

Все още няма обяснение защо Преслава направи по-добър дебют от Азис, който има фенове сред 200-милионно население, а Преслава - сред 8 милиона човека.

И със следващата песен дори не се доближи до това си постижение.

 

Тези онези всъщност съм аз. :3fdb8960598fa63e: Аз го твърдя това напоследък.

И не само ти. :3fdb8960598fa63e: Тези гледания си остават съмнителни. Гледаемостта на този клип в първите няколко седмици е едно от малкото неща при YouTube успехите на големите имена, които ме съмняват. Наистина, няма начин тя да се мери с Азис. Дори и по време на пиковите си години не беше толкова голяма като него извън България.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквото и да говориш, фактите остават факти... и са налични, за да ги види човек по всяко време. :g2: За мен не е важно колко участия има Деси Слава и дали още другия месец ще ги намали. Важното е, че в средата на 2018 тя отново е достигнала върха в онзи показател, който от години изтъкваш като най-важен заради липсата на друго толкова успешно при Камелия преди 2017. И този връх идва в момент, в който ти се опита да промиеш мозъците на форумци, че заради едно отменено участие кариерата й пропадала и Кама вече била приключила със старата генерация. :1000 (29):

И не само ти. :3fdb8960598fa63e: Тези гледания си остават съмнителни. Гледаемостта на този клип в първите няколко седмици е едно от малкото неща при YouTube успехите на големите имена, които ме съмняват. Наистина, няма начин тя да се мери с Азис. Дори и по време на пиковите си години не беше толкова голяма като него извън България.

При все че и Азо купува на кило, колко ли е напазарувала Преса?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

При все че и Азо купува на кило, колко ли е напазарувала Преса?

На Азо гледанията са си абсолютно нормални. За световните ТОП имена е типично да дебютират с между 10 и 20 милиона, в някои редки случаи и повече. Съответно Азис, като изпълнител, към когото има интерес в няколко държави, е в реда на нещата да започне с близо 500K. И това при положение, че беше в малък канал, иначе според мен милиончето му беше вързано в по-голям.

Link to comment
Сподели в други сайтове

При все че и Азо купува на кило, колко ли е напазарувала Преса?

 

За Преса директно се договаря Пайнера. Даже съм сигурен, че посредниците между тубата и Пайнер са се самопредложили само първо на Пайнера, а след това на изпълнителите. За мен няма съмнение, че най-много купуват или се купуват за Преса и Галена, че там има драма на съществуването. Но ето, минаха достатъчно години в екстаз по трафика в тубата и нещата се укротиха. Сега онези трафици изглеждат не само необясними, но и смешни. Като им ги орежат латерните тук ще млъкнат и ще се покрият като мишки. Сега въпроса е: - За какво им трябваше?

 

п.п. Отменените участия на Деса са 2 и са в Слънчев бряг. Очевидно е, че са на Емилия и Преса. Очевидно е, че са ги дали на Деса. Разбираемо е що са отменени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кво ми буташ Кама с 3 участия за август .Затва седи в Приморско и си снима дъртата путка да има някъв интерес.Деса изкърти с брой участия.Факт

А Кама изкърти шезлонга в нискобюджетния хотел в Приморско.

Кой ходи в Приморско хахах

Само бедняци и селяни .

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Преса директно се договаря Пайнера. Даже съм сигурен, че посредниците между тубата и Пайнер са се самопредложили само първо на Пайнера, а след това на изпълнителите. За мен няма съмнение, че най-много купуват или се купуват за Преса и Галена, че там има драма на съществуването. Но ето, минаха достатъчно години в екстаз по трафика в тубата и нещата се укротиха. Сега онези трафици изглеждат не само необясними, но и смешни. Като им ги орежат латерните тук ще млъкнат и ще се покрият като мишки. Сега въпроса е: - За какво им трябваше?

 

п.п. Отменените участия на Деса са 2 и са в Слънчев бряг. Очевидно е, че са на Емилия и Преса. Очевидно е, че са ги дали на Деса. Разбираемо е що са отменени.

Защо да се покриваме? Ами ако сега не се купува, то всичко е ясно и честно и аз съм доволна от резултатите. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама има 10 само до 22 август. В събота и неделя бе на 2 сватби, а до края на месеца е в "Мегами" - Пловдив и някъде на някакъв панаир. За това знам аз, ще видим какво ще излезе в края на август. Но и това и е много. Без продуцент, с пълен хонорар в джоба си мисля, че е повече от добре. Това за някои обсебени "десови", които не излизат от профилите на Деса и са сложили капаците...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина, няма начин тя да се мери с Азис. Дори и по време на пиковите си години не беше толкова голяма като него извън България.

 

Друго нещо, задействащо червен флаг, е фактът, че песни стартирали с половин милион и задържали около 400К гледания на ден за десетина дни след това по принцип една година по-късно са с по 30 млн. гледания. А тази ще е с 15. За първия месец навъртя 7 милиона и кусур, после се срина като лавина. Феновете й обаче сляпо вярват...

 

Сега онези трафици изглеждат не само необясними, но и смешни.

 

Много точно казано.

 

Още през 2012, когато vbox7 вече беше почнал да губи интереса на българската публика и в тубата съществуваха само фен канали, които е безсмислено да купуват гледания, най-големите хитове за съответната година правеха по 5-7 млн. в най-добрия случай. И не щеш ли, 4 години по-късно почнаха да навъртат по 25, по 30 млн. Изпълнители, които се слушат предимно от българи. Еми... нали се сещате, че от 2012 до 2016 българите по света само намаляват, не са се увеличили шесторно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами може, снима си я. Ти на 47 ще се молиш да изглеждаш като Кама в топ форма.

Ти гледай да изглеждаш добре ,че и на 57 да не си модераторка във форум с котките до теб.И това да ти е най големия успех в живота.

Аз не съм Сашо.Не се закачай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камчето пак ли опря да си снима на 47 путараната.

Жалка картинка.Хит нещо а у?

 

В края на всяко лято Камчето има мисия, да покаже това, което никой в шоубизнеса ни не може да покаже. Щото цяло лято какви ли не се правят на мадами, а накрая идва главната заподозряна и всички останали ги забравят. Не твърдя, че това е бог знае колко наложително, но явно на женския фронт е особено важно. Ние мъжете не можем да ги разберем, но те там си водят една тихичка война на този фронт със страшен ентусиазъм, а Кама е обсебена да я спечели. Няма да е вечно така, но все още е на топ ниво. Младите някак подценяват този особено значим поне в чалгата сегмент. Щом една Преса се пусна в този бизнес, всеки трябва да си прави сметката. Иначе се радвам, че освен за Деса прочете нещо и за останалата чалга и си вече в час с трендовете...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти гледай да изглеждаш добре ,че и на 57 да не си модераторка във форум с котките до теб.

Не ми бери грижата, няма нужда.

Тръгнал да се заяжда, други аргументи нямаш ли? Не си наливай върху мен омразата към Камелия. Всеки път с по едно изречение (даже няма и толкова) се опитваш да влизаш в спорове. Не става, не става..

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти гледай да изглеждаш добре ,че и на 57 да не си модераторка във форум с котките до теб.

Аз не съм Сашо.Не се закачай.

 

Кво срамно има да е модератор, ако ще и на 70 да е. Нали междувременно управлява 4-звезден хотел и взима яката заплата. Пък ти си лай.

 

Хахахах, той не бил Сашо. Да не я набиеш случайно?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми е цел мила моя в някъв форум да си доказвам тезите.С 2 изречения ви казвам истините.

Като управлява 6 * хотел кво дреме тука.Видяхме я в спора със Сашо колко и е капацитета.

Хич не ми я хвали.Стана ни ясно ква е лисица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми е цел мила моя в някъв форум да си доказвам тезите.С 2 изречения ви казвам истините.

 

Истината е, че ти капацитет за повече от 2-3 изречения нямаш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...