Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

А и Андреа може просто да си е била на един договор, а нейни колеги- на съвсем различен. За ТОП имената е нормално да се плащат много пари като са актуални и има търсене за тях.

Андреа беше на един от най-добрите договори в Пайнер, да не кажа най-добрия.

И не била топ име? Алооо, поне не е искала съживяване на мъртва от 10 години кариера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че Пайнера не е чист всички знаем, не е нужно някой да ни казва. И на мен са ми казвали вътрешни хора това-онова. Проблемът е, че Фокс чуе или прочете някакъв слух и си го доукрасява. Откъде го знае това, че всички без Галена и Емануела са на под 4000 и само Сашка Ангелчето ще спаси тях и българският шоубизнес? Поначало как си избра само тях двете, а другите ги изкара, че са с 40% надценка, въпреки че на някои като Анелия и Джена хонорарите им са близки и дори и с 40-те процента пак са над 4000. Пълни съчинения от негова страна. А и Андреа може просто да си е била на един договор, а нейни колеги- на съвсем различен. За ТОП имената е нормално да се плащат много пари като са актуални и има търсене за тях.

 

Да, ще ти кажа откъде се знае, че само Галена и Емануела не ги дават на 4000 лева. Простота причина е, че техният хонорар е 7000 лева, на Преса също и долният праг е 4500 в пакетното предлагане. С ДДС това става 5500, с пътя и хотела 6000. Значи, една дискотека или трябва да събере от 600 души по 10 лева, а такива са няколко в България, или да се избере по-евтин изпълнител. Познавам се със собственика на едната дискотека с басейна тук при нас и човека откровено си каза, че са му предложили 20 изпълнителя за това лято от Пайнер, но той повече от 5000 на вечер няма сметка да харчи. Галена и Емануела прескачат този праг и затова ги е отказал. За всички други има договорка и програмата е изпълнена, като онзи ден в събота Коцето бе последният от пакета. Попаджиите са на същата схема и там 6000-хилядните по бланка Криско, Гели-Никол и 100 кила, се оказаха при нас.

 

При хонорар 6000 х 40% отстъпка = 2400 лева. При 6000 - 2400 = 3600. С път, хотел - около 4000. За повече в "Мегами", Студентски град, няколко големи града в провинцията и до там. Това са сумите, на които чалгата е рентабилна за кръчмарите. По-нагоре никой не кани. Влиза вътре, а той е направил клуба, за да печели. Не може да се търгува с дрога и да се продава фалшив алкохол, за да се покриват разходи за чалга. Няма как да стане вече. За повече пари при кметовете на панаирите. Само те плащат тези безумни цени. Ама и те се изхитриха. При нас си има една съседка Илияна Василева снимката е от преди 40 минути, която отговаря за имотите на общината и е назначената от нашия кмет да се занимава с панаира. Събрала е от наеми на търговска площ над 130 000 лева и чак тогава може да кани Миле Китич на 12 000 евра. И понеже тук вече напаснахме схемата сега и звънят от какви ли не общини, за да питат за сърби, за наши, за всякакви и как се покриват разходите. За северозапада е ясно, тук е лесно, щото има традиции да се работи така. Но вече питат и от Доспат, Кирково, Девин, Карнобат, Стамболийски, Драгоман, Петрич и т.н.

 

Айде до утре, че Миле Китич няма да ме чака.... :ad:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Андреа въобще не ми се спори и няма да го правя. Целта ми не е да принизя нея, а да опровергая поредните твърдения на Фокси, с които се опитва да промива мозъци, както прави от 15 години тук. Хайде, ще му отговоря на още един пост и стига толкова от мен засега. :D

 

Да, ще ти кажа откъде се знае, че само Галена и Емануела не ги дават на 4000 лева. Простота причина е, че техният хонорар е 7000 лева, на Преса също и долният праг е 4500 в пакетното предлагане. С ДДС това става 5500, с пътя и хотела 6000. Значи, една дискотека или трябва да събере от 600 души по 10 лева, а такива са няколко в България, или да се избере по-евтин изпълнител. Познавам се със собственика на едната дискотека с басейна тук при нас и човека откровено си каза, че са му предложили 20 изпълнителя за това лято от Пайнер, но той повече от 5000 на вечер няма сметка да харчи. Галена и Емануела прескачат този праг и затова ги е отказал. За всички други има договорка и програмата е изпълнена, като онзи ден в събота Коцето бе последният от пакета. Попаджиите са на същата схема и там 6000-хилядните по бланка Криско, Гели-Никол и 100 кила, се оказаха при нас.

 

При хонорар 6000 х 40% отстъпка = 2400 лева. При 6000 - 2400 = 3600. С път, хотел - около 4000. За повече в "Мегами", Студентски град, няколко големи града в провинцията и до там. За повече пари нема. Това са сумите, на които чалгата е рентабилна за кръчмарите. По-нагоре никой не кани. Влиза вътре, а той е направил клуба, за да печели. Не може да се търгува с дрога и да се продава фалшив алкохол, за да се покриват разходи за чалга. Няма как да стане вече. За повече пари при кметовете на панаирите. Само те плащат тези безумни цени. Ама и те се изхитриха. При нас си има една съседка Илияна Василева снимката е от преди 40 минути, която отговаря за имотите на общината и е назначената от нашия кмет да се занимава с панаира. Събрала е от наеми на търговска плаща над 130 000 лева и чак тогава може да кани Миле Китич на 12 000 евра. И понеже тук вече напаснахме схемата сега и звънят от какви ли не общини, за да питат за сърби, за наши, за всякакви и как се пакриват разходите. За северозапада е ясно, тук става лесно, щото има традиции да се работи така. Но вече питат и от Доспат, Кирково, Девин, Карнобат, Стамболийски, Драгоман, Петрич и т.н.

 

Айде до утре, че Миле Китич няма да ме чака.... :ad:

Нали според твърдението на Андреа надценката е 40% от нормалния хонорар, които 40% после се махат, когато клубът плаща. Анелия и Джена са на 6000. Ако реалният им хонорар е максимум 4000, както намекваш ти, от тези пари 40% са 1600 т.е 'фалшивите' хонорари трябваше да са им 5600, а не 6000. Като добавим и разходите за пътя и хотела вече съвсем ти отлитат лъжливите теории.

Приятно прекарване, пожелавам ти да спреш да се тормозиш с мисли за Рамания и това как да наложиш мнението си за Камелия и за жанра тук. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ясно, че ще разбива Преслава с вот, като е сложена на първо място в опциите. Тя и Глория е там и има над 100% повече гласове от Галин, който е по-надолу и не се вижда веднага.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ясно, че ще разбива Преслава с вот, като е сложена на първо място в опциите. Тя и Глория е там и има над 100% повече гласове от Галин, който е по-надолу и не се вижда веднага.

Подредбата идва от вота.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подредбата идва от вота.

 

Видях. Първоначално по азбучен ред ли са били подредени? Ако да, Глория направо ги слага в малкия си джоб всички. :surprise:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Човек, пишеш 1500 неща, то си е като бачкане на половин работен ден да трябва да ти се отговори по всяка точка.

 

За "Пей сърце" - никога не съм изкарвал участието на Цветелина фийт. Казвал съм, че в дуета им Галена е по-интересната, тя прави песента. Което е така. Галена към онзи момент беше певицата с мегахитовете, певицата, към която никой не остава безразличен. Като гледам това последното и към днешна дата е така. Сравнения между Галена и Цветелина Янева не може да има. Втората е безлична, никога не е била номер 1 в чалгата, няма и отявлена фенска маса - та..кой е по-интересния в проекта?

 

Азис естествено, че е допринесъл за някакви първоначални гледания от любопитство - втори път обаче никой не може да те накара да си пуснеш парче, което не те е грабнало, ако ще й в "Пей сърце" да участваше Ники Минаж. Азис има фийтове с най-различни изпълнители като Ани Хоанг, Ваня, ама нямат 25 млн. гледания. Какви 7-8 милиона ми говориш, че е допринесъл Азис, като ето тази песен за няколко години не е направила и 1 милион, а е с негово участие:

Защо ме караш да повтаряме неща, които сме дъвкали много-много отдавна?

 

Относно "Не се изтриваш" доста чевръсто ми изменяш думите... Не съм казал защо песента има еди колко си гледания, а следващата двойно по-малко като тотал, а визирах дебютния ден. "Изтриваш" с половин милион, с невиждан интерес за БГ чалга изпълнител, който тази певица НИКОГА досега не е демонстрирала, "Играта" двойно по-малко. И основният ми въпрос беше "Не ви ли изглежда съмнително Преслава, която я слушат макс 8 милиона човека, да издуха Азис, който е популярен в около 10 държави с население над 200 млн. души?" Мисля, че въпросът ми е съвсем логичен и има резон. Знам, че и ти го мислиш.

 

Успехът на "За да те забравя" и "Шушана": Защо феновете й не се тупали в гърдите? Нали това ти казвам - как да се тупат, като тези нейни ходове да им направи свои версии и да ги пее на плейбек по участия отнесоха хейт. Тяхна си работа дали ще се тупат или не, не мога насила да ги заставя...

 

Стораро и Галена са направили кавър на чуждоезична песен, уредили са си правата. Преслава като селска тарикатка не е платила никакви права, нейните версии уж случайно все изтичат в нета...

 

Още нещо, за което ми изменяш думите (вече ти става навик :3fdb8960598fa63e: ) - Никъде не съм казал, че "Шефката" е хита на годината. Никъде.. Казах, че е хитът на лятото според мои наблюдения. Аз "Купих ти сърце" не съм я чувал от случайни хора да я надуват навън. "Шефката" я чувам вече четири пъти.

 

Това, че не си на мода - беше казано шеговито, защото има хора, които не ти четат постовете, а ти попита защо не съм отговорил на целия ти коментар. Аз ги чета.

 

 

 

И без това почти денонощно си тук. Няма да ти натежат моите въпроси :P

За Пей сърце - няма ли същия смисъл това дали си казал, че е фийт и това, че Галена правела песента, с което автоматично омаловажаваш присъствието и приноса на Цура. Което е нелепо. Една песен е това, което е най вече заради силата на самото парче - музика, динамика, текст, послание. Да, когато това парче се изпее от топ имена, то много по бързо ще се разпростани, но ако парчето им е шит, познато, то и имената няма да помогнат много. Ще направи 2-3 милиона и бързо ще се забрави. Това е дует и е глупаво да се правят изобщо подобни констатации, за която и да е. Решили са да направят дует - и приноса и дивидентите са за двете. А не заради дуетно им парче да бутате Галена за певица на годината тогава, а Янева да я отлъчите...

Янева щеше да бъде номер 1. Почти го постигна, но хората разбраха за връзката и с Пеевски и я отритнаха. Недей да забравяш истерията около Янева с проектите За контакти и Влез. Виж милионите на Влез и се запитай защо Галена до този момент е нямала подобен мегахит, а тепърва наливаше в имиджа си. Влез е един от масовите хитове на последното десетолетие. Дори и Кой не може да се мери с Влез, която имаше интернационален успех. Заради Пеевски се размина, а не защото е безлична. По твоята логика Галена би трябвало да е много по безлична, щом успя да пробие 5-6 години след като стартира. Янева проби на втората и то с успех, който Галена усети едва 2013...

Не съм съгласен, че едната или другата правят проекта. По този казус не сме на едно мнение...

До скоро дори, когато напишеш Азис в тубата и едно от първите 5-6 клипа, които се показват беше Пей сърце. Хората от Балканите пишат Азис в търсачката , излиза им сред първите клипове Пей сърце и те щракат , за да го чуят и видят. По съвсем спонтанен и нормален ред. Колко песни на изпълнители съм научавал така, докато търся друго. Поне 4-5 милиона е натрупала песента на гърба на Азис. Все пак има стотици хиляди резултати с името Азис. Когато едно парче на тръгне добре, то не се нарежда и сред първите показани в тубата след търсене на резултати с Азис, остава назаде в страниците и съответно получава много по малко гледания. Сигурен съм, че ми разбра логиката и знаеш, че го има този момент. Дори и милионите да не са 5 или 7. Може и да са 3. Не това е важното.

За Не се изтриваш

Ами да, странно ми беше как първите дни правеше гледания като психопат, но все пак това е най популярната чалгаджийка Преслава. Не за пръв път е гръмвала с мегахит след дългата липса на такива. Пример е Моето слабо място. Излезе без клип - а на другия ден нямаше кола, училище или клуб, от който не фучеше. Само, защото нещо ти е странно, не е редно да твърдиш през ден, че има нещо нередно. Факт са гледанията, видяхме, че са нормални нещата като държави, от които ги е получила, не сме я хванали, както сме правили с други. И на мен ми е странно, да. Но странни ми бяха и гледанията на Пей сърце през 2016. Изглеждаха ми нереални и невъзможни. Две-три седмици правеяе по 250-300 ка на ден, което не се е случвало нито на преднишните и, нито на следващите и песни. Защо когато са за Галена не ви е странно, но за Преслава всичко се поставя под въпрос.

За Шушана и За да те забравя

Действията на Преслава за За да те забравя и Шушана отнесоха хейт само тук в рама. Хората много не се интересуват от подобни неща. Ако е скандал за мъж да, но за песен... Освен това малко променяш случилото се около тези 2 проекта. Преслава не е откраднала нищо от никой. Като е чула За да т е забравя е питала Милко дали може да я пее по участия. Самата песен тогава беше никому непопулярна. И тъй като Преслава е фен на плейбека по участия, разбираемо е защо е записала песента. Не за да открадне успеха от Милко, а за да си плейбечи на нея. И тъй като Преслава беше в пика си все още в онези години, диджеите я смъкнаха и разпространиха. Тогава всичко на Преслава влизаше в дискотеките. Не е била отчаяна за хит, както в следващите години. Ако Преслава не бе изпяла тази песен, щеше да е поредната хубава милкова песен, която остава в сянка като други негови хубави балади. И Милко я покани на концерта на Планета при него, когато я пя. За каква кражба или долнотия говориш. Ако се случи на Галена - имала късмета, ако е Преслава - крала се и се възползвала. Наистина ли не се усечащ как за една и съща постъпка имаш съвсем различна позиция говорим ли за Галена и съответно за Преслава...

 

За Шушана - Наско ментата не е плащал права. Защо Преслава да го прави и на кого да ги плати??? Още 5-6 имена записаха песента. Като им се плейбечи, нормално е да си ги записват. Не го правят с цел, за да откраднат нечий хит. Това си е твой филм. Емилия изпя целия микс на Наско Ментата, но същите, които винихте Преслава за това, пак не го отчетохте като кой знае какво. За мен не е проблем да се записват от всички вече наложени хитове. Не всеки може да направи 10 милиона с чужд хит и то във фен канал.

Галена не е оправяла никакви права. Стораро си е движил сам нещата и проекта. Правата от Флори си ги оправи, но те не посегнаха на версията на Флори, а на тази на Силвър, която е с над 10 милиона вече. Така че когато говорим за това какъв хит е ОФ ОФ, трябва на първо място да споменаваме Силвър и група Фентъзи, а не да приписваме хита на Галенка, която в случая е фийт. Когато говорим за успеха на Шушана и За да те забравя, говорим за Милко и Наско, не за Преслава.

Разлики няма в случая с парчетата, просто използваш нелепи оправдания за един и същи казус. Преслава не прецака Наско и Милко, но Тони прецака Силвър. Там е разликата.

Галена също на участията си е включила Гледай как се прави, като само танцува на парчето. Не трупа ли дивиденти с чужди хитове. ДесиСлава също го пее, както пя и хабиби. Това си е практика. Някои ги записват, защото поначало не пеят на живо. Те си презаписват лайв записи на техните бози, а какво очакваш за чуждите мегахитове.

 

Няма как да помня дословно думите ти. Не ги изкривявам съзнателно, както една друга потребителка, бъди сигурен. Точните ти думи беше МАСОВ хит в чалгата, което е дори по силно от хит на годината. Масови хитове са Хабиби, Шушана, Дай ми още, 1000 пъти, Влез, Кой. Мислиш ли, че Шефката е тръгнал натам... По скоро ми се вижда като поредния успешен хит кючек на Тони Стораро.

 

Вярваш ли, че и,а хора, които да не четат постовете ми... Аз не. Колкото повече дразни един индивид, толкова повече нещо ни кара да се интересуваме около него. Сузанита е пример в голям мащаб. Всеки е информиран за всичко около нея. Сега актуална е драмата ис МЕГЗ. И двете са дразнителки, но правят луд трафик със скандалите си в тубата. Заложено ни е психологически, когато нещо ни дразни, да посягаме към него, да ни действа като наркотик.

Сигурен съм, че аз и фокси сме четени. Да, много отбягват да влезнат в дискусия с нас, но не и да не прочетат. Всеки, който се прави, че не ме чете, се опитва индиректно да ме подразни с антитеза на моите тези от предния ден. Иначе, който иска да ме чете. И аз не чета всички , а само потребители, които са ми интересни. Да не съм си намерил пръстите и очите на улицата, че да чета и отговарям на всеки. Дори мисля да наложа стандат - хора без табелки ще бъдат подминавани от мен. Последно време не знам защо някои си помислиха, че могат да ми споменават името и да ме цитират, когато си поискат. А данък да си платят. Не става то така . :3fdb8960598fa63e:

 

 

Не тичам след теб, но понякога ми е забавно да иронизирам опитите ти за пропаганда. Настоящата ми такава вълна се отключи покрай лъжата ти за Глория и Пайнера... съжалявам, просто не мога. :1000 (29):

За Десислава няма да говоря, тъпо е да се спори с човек, който никога няма да признае какъвто и да е нейн прогрес.

Ок, да приемем интервюто на Андреа, чиито твърдения също не можем да докажем... На мен ми се струва, че самият Пайнер пак остава победител, а Сашка Ангелчето въобще не виждам да е в картинката. :1000 (29):

 

Мисля, че някой друг трябва да си признае, че откакто любимката му напусна Пайнер... той буквално се чуди какви да ги измисли.

Тези неща, които ги пише Фокс са провокирани от 17те участия на най оборотната чалгарка във фирма Пайнер за август 2018. Преднамерен опит, на който ти придаваш излишно внимание. Остави го и поста му след 5 минути ще бъде на задна страница. Да си говори.

 

Това е бизнес. Има логика в системата едни цени за едни и други за топ клиентите на дружеството. Не е рекет. Нарича се бизнес и в него най успешните бизнесмени нямат принципи и скрупули, за да построят империите си. Андреа дава пример с 40те процента, защото няма право да говори за договора си във вида, в който е бил. Освен това не е ясно дали отстъпката за заведенията, които работят само с Пайнер (които са 20-30 процента от всички заведения) се прави от целия хонорар или от дялът на продуцента, защото и изпълнителите си имат договори, в които се посочват някакви точни проценти и няма как дори Митко Пайнера да нарушава тези договори, особено когато става дума за пари. За Митко сме чували всичко, но не и че не плаща договрените проценти . Щом толкова певици не са поставили под въпрос коректността му, за разлика от тази на Късъмовите, значи все пак е точен и коректен, та дори и да е бизнес рекетьор.

И все пак и Андреа е много сдухана от това, че не е там вече и няма онзи успех и това и личи от всяко едно интервю.

Последно ще ти кажа, че ако все пак това е така, то тогава увисва с некой милион за 16те години, които се е отчитала на Пайнер на същите принципи. Така че с едно такова твърдение Фокс забравя, че и Кама бе част до преди 3-4 години от този цикъл и спокойно може да извади някой милион от сметките, които е правел. Оказва се, че 16 години е пяла доста по евтино, отколкото ни е приказвал.

 

Забележи, че нито Глориевите му обръщат внимание, нито пресовите, нито галеновите. Само ние. Нека да си пише. Той си мисли, че никой не спори, щото са съгласни с него вероятно. Но причината е много по неприятна и тъжна - подминават го, защото за 15 години са опознали принципите му на писане и създаване на откровени лъжи. Оставяй го да беснее и да смята приходите на Деса + бакшишите и. По добрия вариант е. Винаги дни по късно след изписаните му глупости, съдбата ни дава коз, с който после 1 месец да го подритваме из форума. Пак ще е така :whistling:

Сашка Ангелчето дори не е познато лице за Жени Димова, а камо ли да и открадне хляба...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едва ли някой е изненадан, че Преси продължава да мачка така, както 11-12 години по-рано.

 

Та тя е една "своеобразна Риана" за нашата държава. Все актуална. От 2005-та до днес - тресе с хитове. :3fdb8960598fa63e:

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Видях. Първоначално по азбучен ред ли са били подредени? Ако да, Глория направо ги слага в малкия си джоб всички. :surprise:

Глория може да не мачка с хитове, но хората искат да я гледат на концертите. Ако покаже и малко акъл и да изпее правилните песни, ще си има добър прием.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И без това почти денонощно си тук. Няма да ти натежат моите въпроси :P

За Пей сърце - няма ли същия смисъл това дали си казал, че е фийт и това, че Галена правела песента, с което автоматично омаловажаваш присъствието и приноса на Цура. Което е нелепо. Една песен е това, което е най вече заради силата на самото парче - музика, динамика, текст, послание. Да, когато това парче се изпее от топ имена, то много по бързо ще се разпростани, но ако парчето им е шит, познато, то и имената няма да помогнат много. Ще направи 2-3 милиона и бързо ще се забрави. Това е дует и е глупаво да се правят изобщо подобни констатации, за която и да е. Решили са да направят дует - и приноса и дивидентите са за двете. А не заради дуетно им парче да бутате Галена за певица на годината тогава, а Янева да я отлъчите...

Янева щеше да бъде номер 1. Почти го постигна, но хората разбраха за връзката и с Пеевски и я отритнаха. Недей да забравяш истерията около Янева с проектите За контакти и Влез. Виж милионите на Влез и се запитай защо Галена до този момент е нямала подобен мегахит, а тепърва наливаше в имиджа си. Влез е един от масовите хитове на последното десетолетие. Дори и Кой не може да се мери с Влез, която имаше интернационален успех. Заради Пеевски се размина, а не защото е безлична. По твоята логика Галена би трябвало да е много по безлична, щом успя да пробие 5-6 години след като стартира. Янева проби на втората и то с успех, който Галена усети едва 2013...

Не съм съгласен, че едната или другата правят проекта. По този казус не сме на едно мнение...

До скоро дори, когато напишеш Азис в тубата и едно от първите 5-6 клипа, които се показват беше Пей сърце. Хората от Балканите пишат Азис в търсачката , излиза им сред първите клипове Пей сърце и те щракат , за да го чуят и видят. По съвсем спонтанен и нормален ред. Колко песни на изпълнители съм научавал така, докато търся друго. Поне 4-5 милиона е натрупала песента на гърба на Азис. Все пак има стотици хиляди резултати с името Азис. Когато едно парче на тръгне добре, то не се нарежда и сред първите показани в тубата след търсене на резултати с Азис, остава назаде в страниците и съответно получава много по малко гледания. Сигурен съм, че ми разбра логиката и знаеш, че го има този момент. Дори и милионите да не са 5 или 7. Може и да са 3. Не това е важното.

За Не се изтриваш

Ами да, странно ми беше как първите дни правеше гледания като психопат, но все пак това е най популярната чалгаджийка Преслава. Не за пръв път е гръмвала с мегахит след дългата липса на такива. Пример е Моето слабо място. Излезе без клип - а на другия ден нямаше кола, училище или клуб, от който не фучеше. Само, защото нещо ти е странно, не е редно да твърдиш през ден, че има нещо нередно. Факт са гледанията, видяхме, че са нормални нещата като държави, от които ги е получила, не сме я хванали, както сме правили с други. И на мен ми е странно, да. Но странни ми бяха и гледанията на Пей сърце през 2016. Изглеждаха ми нереални и невъзможни. Две-три седмици правеяе по 250-300 ка на ден, което не се е случвало нито на преднишните и, нито на следващите и песни. Защо когато са за Галена не ви е странно, но за Преслава всичко се поставя под въпрос.

За Шушана и За да те забравя

Действията на Преслава за За да те забравя и Шушана отнесоха хейт само тук в рама. Хората много не се интересуват от подобни неща. Ако е скандал за мъж да, но за песен... Освен това малко променяш случилото се около тези 2 проекта. Преслава не е откраднала нищо от никой. Като е чула За да т е забравя е питала Милко дали може да я пее по участия. Самата песен тогава беше никому непопулярна. И тъй като Преслава е фен на плейбека по участия, разбираемо е защо е записала песента. Не за да открадне успеха от Милко, а за да си плейбечи на нея. И тъй като Преслава беше в пика си все още в онези години, диджеите я смъкнаха и разпространиха. Тогава всичко на Преслава влизаше в дискотеките. Не е била отчаяна за хит, както в следващите години. Ако Преслава не бе изпяла тази песен, щеше да е поредната хубава милкова песен, която остава в сянка като други негови хубави балади. И Милко я покани на концерта на Планета при него, когато я пя. За каква кражба или долнотия говориш. Ако се случи на Галена - имала късмета, ако е Преслава - крала се и се възползвала. Наистина ли не се усечащ как за една и съща постъпка имаш съвсем различна позиция говорим ли за Галена и съответно за Преслава...

 

За Шушана - Наско ментата не е плащал права. Защо Преслава да го прави и на кого да ги плати??? Още 5-6 имена записаха песента. Като им се плейбечи, нормално е да си ги записват. Не го правят с цел, за да откраднат нечий хит. Това си е твой филм. Емилия изпя целия микс на Наско Ментата, но същите, които винихте Преслава за това, пак не го отчетохте като кой знае какво. За мен не е проблем да се записват от всички вече наложени хитове. Не всеки може да направи 10 милиона с чужд хит и то във фен канал.

Галена не е оправяла никакви права. Стораро си е движил сам нещата и проекта. Правата от Флори си ги оправи, но те не посегнаха на версията на Флори, а на тази на Силвър, която е с над 10 милиона вече. Така че когато говорим за това какъв хит е ОФ ОФ, трябва на първо място да споменаваме Силвър и група Фентъзи, а не да приписваме хита на Галенка, която в случая е фийт. Когато говорим за успеха на Шушана и За да те забравя, говорим за Милко и Наско, не за Преслава.

Разлики няма в случая с парчетата, просто използваш нелепи оправдания за един и същи казус. Преслава не прецака Наско и Милко, но Тони прецака Силвър. Там е разликата.

Галена също на участията си е включила Гледай как се прави, като само танцува на парчето. Не трупа ли дивиденти с чужди хитове. ДесиСлава също го пее, както пя и хабиби. Това си е практика. Някои ги записват, защото поначало не пеят на живо. Те си презаписват лайв записи на техните бози, а какво очакваш за чуждите мегахитове.

 

Няма как да помня дословно думите ти. Не ги изкривявам съзнателно, както една друга потребителка, бъди сигурен. Точните ти думи беше МАСОВ хит в чалгата, което е дори по силно от хит на годината. Масови хитове са Хабиби, Шушана, Дай ми още, 1000 пъти, Влез, Кой. Мислиш ли, че Шефката е тръгнал натам... По скоро ми се вижда като поредния успешен хит кючек на Тони Стораро.

 

Вярваш ли, че и,а хора, които да не четат постовете ми... Аз не. Колкото повече дразни един индивид, толкова повече нещо ни кара да се интересуваме около него. Сузанита е пример в голям мащаб. Всеки е информиран за всичко около нея. Сега актуална е драмата ис МЕГЗ. И двете са дразнителки, но правят луд трафик със скандалите си в тубата. Заложено ни е психологически, когато нещо ни дразни, да посягаме към него, да ни действа като наркотик.

Сигурен съм, че аз и фокси сме четени. Да, много отбягват да влезнат в дискусия с нас, но не и да не прочетат. Всеки, който се прави, че не ме чете, се опитва индиректно да ме подразни с антитеза на моите тези от предния ден. Иначе, който иска да ме чете. И аз не чета всички , а само потребители, които са ми интересни. Да не съм си намерил пръстите и очите на улицата, че да чета и отговарям на всеки. Дори мисля да наложа стандат - хора без табелки ще бъдат подминавани от мен. Последно време не знам защо някои си помислиха, че могат да ми споменават името и да ме цитират, когато си поискат. А данък да си платят. Не става то така . :3fdb8960598fa63e:

 

Стело, банвай го тоя за 7 дни, че не може човек да го надговори, а само опонира. :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Певицата Диона: Галена е с най-добрият договор в „Пайнер“, който я прави почти независима от фирмата!

pevicata-diona-se-izpusna-galena-e-s-nai-dobriiat-dogovor-v-painer-koito-ia-pravi-pochti-nezavisima-ot-firmata-1.jpg

„И двамата ми идоли са независими в кариерите си и виждам, че този подход е доста успешен. Например 100 Кила, който е независим артист. Зад него няма компания, но виждаш какъв успех има той и какъв фурор предизвиква където и да се появи, каквото и да изпее. Харесвам и Галена. Да, тя има договор с „Пайнер“, но аз знам, че условията, под които се е подписала, са доста различни от традиционните в такива ситуации. И всъщност тя е почти независима от тях, а за мен това е най-добрият вариант“, твърди брюнетката пред „Шоу“.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видях. Първоначално по азбучен ред ли са били подредени? Ако да, Глория направо ги слага в малкия си джоб всички. :surprise:

Браво на първите 5 - Преслава, Галена, Глория, Анелия и ДесиСлава. Поредното доказателство дали някой пробутва някъде Деса или просто хората си я искат и обичат. Анелия ме изуми с този вот. И в ранглиста на последния турнир мачкаше. Все пак ще се окаже, че онези 300 фена, които разнася по концерти, са си силна агитка...

 

 

А къде са пяли ДесиСлава и Галена тук?

 

https://www.facebook.com/DesiSlavaTheAngelV...39244552977936/

 

Страхотни са. Колко години успяха да съхранят чисти отношенията си. А между другото Галена много е подобряла в живото пеене. Мачка на Не казвай любе. Усеща се и влиязнието на Деси в интерпретацията и, което може само да ме радва. А като я обявява вика - НАЙ ДОБРАТА. :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази анкета обаче много добре показва нагласите на хората към изпълнителите, както и фенските маси.

 

Вижте прехвалената Джулия къде е - на 14 място.

 

Да не говорим пък за Фики - там балона се е спукал тотално - НАПЪЛНО СИ ГО ЗАСЛУЖАВА! ДА ГО ОСВИРКАТ ДАНО!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Певицата Диона: Галена е с най-добрият договор в „Пайнер“, който я прави почти независима от фирмата!

pevicata-diona-se-izpusna-galena-e-s-nai-dobriiat-dogovor-v-painer-koito-ia-pravi-pochti-nezavisima-ot-firmata-1.jpg

„И двамата ми идоли са независими в кариерите си и виждам, че този подход е доста успешен. Например 100 Кила, който е независим артист. Зад него няма компания, но виждаш какъв успех има той и какъв фурор предизвиква където и да се появи, каквото и да изпее. Харесвам и Галена. Да, тя има договор с „Пайнер“, но аз знам, че условията, под които се е подписала, са доста различни от традиционните в такива ситуации. И всъщност тя е почти независима от тях, а за мен това е най-добрият вариант“, твърди брюнетката пред „Шоу“.

Коя беше Диона? Оная която я минаха известни и неизвестни момчета за да си изкара лев за клиповете? Толкова ви боли, че Галя мина и замина, че чак като успех постват думите на поредната фльорца, която блъска на най-евтините курви. Нормално такива да са й почитателите, все пак с порното някой разбра за образа Галена. Да пробва и Диончето, кака й Галета ще й преподава.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотни са. Колко години успяха да съхранят чисти отношенията си. А между другото Галена много е подобряла в живото пеене. Мачка на Не казвай любе. Усеща се и влиязнието на Деси в интерпретацията и, което може само да ме радва. А като я обявява вика - НАЙ ДОБРАТА. :Vishenka_05:

 

btw и аз забелязвам нещо такова. Гледах скоро клипчета, дето пее "Дай ми любов" - неочаквано добре звучеше като за нея. Погледнах и профила в Инстаграм на онази нейна фенка, за която Стела каза в темата на Галена - имаше сторита от нейни участия - пак се изненадах колко добре звучи. Аз бях свикнал да грачи като изтървана...

 

Тук също не звучи зле. Но не мога да разбера дали не са пипали отгоре, както направиха за един концерт в Армеец:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази анкета обаче много добре показва нагласите на хората към изпълнителите, както и фенските маси.

 

Вижте прехвалената Джулия къде е - на 14 място.

 

Да не говорим пък за Фики - там балона се е спукал тотално - НАПЪЛНО СИ ГО ЗАСЛУЖАВА! ДА ГО ОСВИРКАТ ДАНО!

А Анелия която нямала фенове, била забравена от хората и т.н е в топ 5. В тоя форум е друга реалност, нормално все пак повечето или нямат живот или живеят като Весо Фена. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Анелия която нямала фенове, била забравена от хората и т.н е в топ 5. В тоя форум е друга реалност, нормално все пак повечето или нямат живот или живеят като Весо Фена. :3fdb8960598fa63e:

Кой е казвал, че Анелия е забравена? Точно тя е с най-много хитове напоследък.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, целта е да дискутираме, но вие мрънкате, че ви дразним с коментарите си. Затова казах, че може да ги подминавате ако искате. Подобни постове насаждащи хейт към изпълнителите е имало много през годините, все още има и пак ще има. Нима феновете на Преслава например не правят същото? Или на други изпълнители. Така се получава дискусия.

 

Смятам го за забавно, да. Ако си мислиш, че съм обсебена от Галена или която и да е чалгарка жестоко се лъжеш. Ясно ми е, че така изглежда в очите ви, но не ми пука. Аз поне си знам, че не съм зависима от тези неща, това е важното. ТОВА Е ПРОСТО ШОУ, както пее Галена.

 

И на Янева сложих бан, явно не си разбрал, на останалите които споменаваш също съм слагала много пъти. Не съм обсебена от това да бъда модератор.

 

Да, бях си създала имидж на кротка и вечно мълчаща си, но това няма как да го бъде при положение, че ми се скача постоянно и аз да си мълча. Разликата е че аз никога не съм била груба с теб нали и дори когато ме напсува все пак си премълчах и нищо не ти казах. Дори в момента не те нападам и се държа нормално.

Но на Янева го сложи след втория ми бан, а реално имаше достатъчно поводи още при моя първи, да си го получи и тя.

 

За мен това да ме изтриеш след дългогодишна комуникация, макар и рярка, е равно на обида. Но, да, не трябваше да стигам до крайности. Просто като видях, че съм изтрит, когато исках да ти пиша, реагирах спонтанно.

 

Но сега знаеш ли как изглежда - сложи табелката модератор и се загуби онова кротко и обективно момиче... едва ли не табелката ти е отприщила демоните...

 

Почти всеки потребител си е показвал нервните изблици тук, колкото и спокоен и обективен да е поначало. Дори Стеф, който е сред най обективните и разбраните, 1-2 пъти е изчатквал. Благодаря за бана. Понякога е полезен, за да се осъзнаеш колко безсмислено е всичко това и то в един форум.

Видях, че се е коментирал бана ми. Аз самия съм нямал претенция, че е незаслужен. А на там беше тръгнала полемиката. Претенцията ми беше да се банват всички, които са минали границата, а не само единия/по удобния.

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой е казвал, че Анелия е забравена? Точно тя е с най-много хитове напоследък.

Всички повтарят, че нямала фенове. Да, в тоя форум няма изявени фенове като Галена и Камелия, но нормалния човек слушащ чалга харесва нея и Емануела най-много. Нито Галена, нито Преслава имат такова значение, а повечето дори не знаят коя е печелила награди, коя колко хита има. Ние тук сме в друг свят и аз като добър батко се опитвам да ви обясня някои неща, но то на тъпото и с фуния да му наливаш мозък - нищо не се получава. :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...