Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Това с това изхвърляне на Шефката ми идва прекалено. Може да гърми в малкото останали чалготеки с ограничения си таргет, ама чак пък някакъв чутовен хит не е. 3 пъти ме накараха да отида на Култ тази година, и трите пъти Бръммм се прие къде-къде. А чалга много рядко гърми вече откъдето и да е, поне във Варна. Като се замисля, единствения път, когато съм чул чалга песен извън Култ и домашни събирания, е веднъж по единия булевард някой от кола беше надул "Маракеш". И толкова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Стораро всички кючеци гърмят по 2 години минимум, независимо дали си партнирa с Бурхан, Гюнай или Галена Дишайте спокойно :D

Да, но когато е с Галена ще гърми двойно повече. :Vishenka_05:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това с това изхвърляне на Шефката ми идва прекалено. Може да гърми в малкото останали чалготеки с ограничения си таргет, ама чак пък някакъв чутовен хит не е. 3 пъти ме накараха да отида на Култ тази година, и трите пъти Бръммм се прие къде-къде. А чалга много рядко гърми вече откъдето и да е, поне във Варна. Като се замисля, единствения път, когато съм чул чалга песен извън Култ и домашни събирания, е веднъж по единия булевард някой от кола беше надул "Маракеш". И толкова.

Е на Порте вторника е чалга.

Миналата седмица бях там на Джена. Честно казано за първи път това лято излязохме на чалга и ми направи впечатление това, че нямаше песен, която да я пуснат повече от 1-2 пъти макс! И Шефката и Купих ти сърце ги пуснаха по веднъж. А бях настроен да ги чуя няколко пъти.

Наистина това лято няма големи хитове, излязоха хубави песни, но тотален хит - не.

А за ретрото- някой беше казал, че вече не пускали Камелия..странно, аз пък отново бях свидетел на зверски прием на Луда по теб и Защо повярвах. Деса я пуснаха с Мъжете, Жоро Любимеца, Ивана, Азис и дежурния Слави - също.

 

Да видим есента каква ще я сътворят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали си давате сметка, но от 2-3 седмици тая "Шефка" е подлудила Рамания - ТОП тема на разговор. Не помня от колко време е нямало друга песен, която да предизвика такава яростна полемика.

 

Анти Галена ботовете са ясни, че ще плюят, но ми прави впечатление, че на неутрално настроените, ако не им харесва песента, са склонни да я неглижират като голям хит. То нормално, де - нещо, като не те кефи, да не сипеш суперлативи.

 

Какви ли глупости не чухме последните дни обаче:

 

Галена купувала гледания на песента! :1000 (29): Нищо, че 60-70% от трафика идва от фен канали.

 

meleto пък в желанието си да я принизи, гледам одеве се е изцепил с изказването "Сега, като пуснат есенните предложения, кой ще помни "Шефката"?

Меленце, това може да го кажем за 95% от продукцията в чалгата, нищо ново не е и никой не претендира, че ще е някакъв златен хит. Ама нали Галена ти е антипатична, се чудим какви аргументи да приведем, за да я изкараме никоя.

 

Песента била фийт? Галена не взимала достатъчно участие. 3 куплета + интрото никакво участие не са - верно.

 

Не знам дали си давате сметка колко яко е бръкнала тази певица на доста хора, буквално за да си вадят абсурдни аргументи от дупките.

 

Фаст пък снощи направил анкета "Кой е хитът на лятото?" и на първо място в отговоите сложил "Купих ти сърце", а "Шефката" я пратил някъде по средата - ако може някой да не догледа и да забрави да гласува за нея.

 

Положението е ТИХО...

Link to comment
Сподели в други сайтове

А пък на нас ни е смешно как вие се опитвате да я изкарате като песен на Смядовица,а всъщност е чужда песен с нейно участие.Ама какво да се прави..някои предизвикват повече интерес със заголено дупе в магазин докато други уж са с хита на лятото,а пак никой не хи бръсне за живи. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

.Ама какво да се прави..някои предизвикват повече интерес със заголено дупе в магазин докато други уж са с хита на лятото,а пак никой не хи бръсне за живи. :1000 (29):

 

Естествено. :1000 (29): :1000 (29): То затова нон-стоп се говори за Галена тук. Виж си последните 10-15 поста - повече пишеш на тема Галена отколкото за Андреа. Спри да я бръснеш за жива вече, де!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фаст пък снощи направил анкета "Кой е хитът на лятото?" и на първо място в отговоите сложил "Купих ти сърце", а "Шефката" я пратил някъде по средата - ако може някой да не догледа и да забрави да гласува за нея.

Подредбата е по гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подредбата е по гледания.

 

Няма логика. "Шефката" е на второ място по гледания, така че.....

 

А сега ти ще кажеш, че броиш само официалните канали? Другите гледания не са реални, направени са от ботове. Така е. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено. :1000 (29): :1000 (29): То затова нон-стоп се говори за Галена тук. Виж си последните 10-15 поста - повече пишеш на тема Галена отколкото за Андреа. Спри да я бръснеш за жива вече, де!

Каквото се говори тук за чалгата отдавна не е меродавно изсън форума. Например спора Деса-Кама. Някой да го коментира извън форума? За Андреа какво да кажа..английската й простотия има повече гледания от Give me love или както беше там,а ако изтрият и фен клипчетата и от самата Шефка. :1000 (29): Опитвам се да ви изкарам от филма вас двамата особено,но за съжаление безуспешно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма логика. "Шефката" е на второ място по гледания, така че.....

 

А сега ти ще кажеш, че броиш само официалните канали? Другите гледания не са реални, направени са от ботове. Така е. :)

Мен фенските клипове не ме вълнуват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Опитвам се да ви изкарам от филма вас двамата особено,но за съжаление безуспешно.

 

На нас си ни харесва филма, не искаме да излизаме. Иначе много мило. И щом дори ти коментираш Галена е показателно. Ще се научите всички, има време. :3fdb8960598fa63e:

За вас винаги,любими мои. :Vishenka_05:

Чувствата са взаимни. И ние за теб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...