Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ще приема, че това дето го каза е шега, иначе не е нормално. Ако не беше хит щеше ли да гърми по всички заведения, коли, къщи и къде ли не? Ти виж, дори тук каква истерия предизвиква и пак си помисли. Това с купения трафик го докажете черно на бяло и ще се съглася. Традиция е когато искаме да отречем успеха на дадена песен и нямаме други аргументи, да кажем, че гледията са купени.

 

Какъв успех бре Стеле? В понеделник бях в прехваления "Вижън", никаква реакция на песента. Не знам къде ви гърми на вас това, но то не става. Дори бозавата "Маракеш" е по-добра и може да се слуша. Ако това ще бутаме за хит по-добре Пайнера да хлопва кепенците. Не ви разбирам ентусиазъма, но аз не бих раздувал "Шефсата" като балон.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галено, дай им да дишат, ма!

 

Не може, ма Стело, не може да се диша в тая държава. Има асматични пристъпи.

 

Фаст днес не се е обадил даже. Да звъня ли на 112?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв успех бре Стеле? В понеделник бях в прехваления "Вижън", никаква реакция на песента. Не знам къде ви гърми на вас това, но то не става. Дори бозавата "Маракеш" е по-добра и може да се слуша. Ако това ще бутаме за хит по-добре Пайнера да хлопва кепенците. Не ви разбирам ентусиазъма, но аз не бих раздувал "Шефсата" като балон.

 

Виж, разбираме, че на теб песента не ти е по вкуса, и на мен "Зоопарк" не ми харесва изобщо, но е чалга хитът на годината за момента. Приел съм го. Обаче да ми кажеш, че нямало реакция? Други хора казват, че има много голяма реакция и в София, и по морето - несравнима с "Маракеш", която видно теб те кефи повече и съответно я лансираш. Не става тоя филм. Песента гърми. Дуетът на Криско/Слави, песента на Тото и Тони/Галена са парчетата, дето най-често съм чувал тая година. Няма Тити, няма Гери-та.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв успех бре Стеле? В понеделник бях в прехваления "Вижън", никаква реакция на песента. Не знам къде ви гърми на вас това, но то не става. Дори бозавата "Маракеш" е по-добра и може да се слуша. Ако това ще бутаме за хит по-добре Пайнера да хлопва кепенците. Не ви разбирам ентусиазъма, но аз не бих раздувал "Шефсата" като балон.

Сам го каза, Фокси - прехваления "Вижън". Защо само нея споменаваш, защото там не си чул реакция ли? Аз пък чувам такава на много места. И не само аз, просто в този форум повечето потребители са АНТИ фенове на Галена и търсят всеки възможен начин да я плюят. А кое да бутаме за хит това лято? До "Шефката" мога да наредя само "Купих ти сърце" и "112". Това, че нашето виждане за дадена песен е, че не става за хит, не означава, че тя не е. Откъде идват тия гледания? Кой ще тръгне да купува гледания на клип в който дори няма участие?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не може, ма Стело, не може да се диша в тая държава. Има асматични пристъпи.

 

Фаст днес не се е обадил даже. Да звъня ли на 112?

Звъни, че започнах да се тревожа и аз...

Аз си дишам много добре даже, да му мислят другите, че не знам по аптеките ще стигнат ли медикаментите. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе, защо всички, които ви е яд, че Галена има ТОТАЛЕН ХИТ не напишете по едно писмо на pop@armenia.com?

Може пък той да ви посъветва как да приемете шока по-лесно... :3fdb8960598fa63e:

Мен не ме е яд, Стеле! :baaasmiley:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами значи не се отнася за теб, дишай спокойно. :1000 (30):

Закачах се просто :3fdb8960598fa63e:

Факт е, че Галена има един от най-големите хитове за лятото в лицето на "Шефката". Крайно време е всички чалгарки да спрат да подражават на попаджийките.

То това е все едно България да започне да набляга на нещата, на които набляга Китай примерно, и да очаква същия прогрес в икономиката - няма как. Едните са добри в едно, другите - в друго.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Закачах се просто :3fdb8960598fa63e:

Факт е, че Галена има един от най-големите хитове за лятото в лицето на "Шефката". Крайно време е всички чалгарки да спрат да подражават на попаджийките.

То това е все едно България да започне да набляга на нещата, на които набляга Китай примерно, и да очаква същия прогрес в икономиката - няма как. Едните са добри в едно, другите - в друго.

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Готов за матурата по БЕЛ.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Закачах се просто :3fdb8960598fa63e:

Факт е, че Галена има един от най-големите хитове за лятото в лицето на "Шефката". Крайно време е всички чалгарки да спрат да подражават на попаджийките.

То това е все едно България да започне да набляга на нещата, на които набляга Китай примерно, и да очаква същия прогрес в икономиката - няма как. Едните са добри в едно, другите - в друго.

Точно... Уж ни липсваше фолк звученето и като се появи такава песен ще се спукаме да плюем. Чудно ми е ако песента беше с Преслава например, какво ли щяха да говорят?

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Готов за матурата по БЕЛ.

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Очаквах да се включиш. Готвя се за листовки сега, матурите ще почакат!

 

Точно... Уж ни липсваше фолк звученето и като се появи такава песен ще се спукаме да плюем. Чудно ми е ако песента беше с Преслава например, какво ли щяха да говорят?

Ще се спукат да плюят хора, които не могат да погледнат реално на нещата. Знаеш, че не съм сред най-големите привърженици на Галена, но не мога да отрека, че песента си пръска отвсякъде.

Дано се осеферят навреме чалгарките, че в противен случай ще затъне жанра още повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Очаквах да се включиш. Готвя се за листовки сега, матурите ще почакат!

 

Очакваш ти, амаа от мен не знае човек какво да очаква. Само едно ще кажа: На 15-ти септември съм на участие на Андреа. И смятам да бъда хищник в тази нощ. :3fdb8960598fa63e: :roll1:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересът към Галена намалява все повече и ако не намери начин да се завърне подобаващо, със статута и на топ име е свършено. Защо бясно натрапващите Шефката продължават да се правят че Тони Стораро не същества, въпреки че той е основната причина да е хит? Трябва да сте му благодарни на човека че леко повдигна потъващият кораб и ви снабди със залъгалка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво ще стане като дойде септември и половината кокошки пуснат нови песни. Никой няма да се сеща за вашата Шефка.

 

И да си кажем, че песента е дует, а не самостоятелна. Самостоятелен хит като направи Галка ще я признаем. Щото леля ви Преса винаги в напечени ситуации се измъква със солови песни.

 

А нали знаем, че Стораро обикновено пуска по един кючек на лятото? И той обикновено гърми здраво. А тая песен си беше хит сред циганорите и преди да я прекръстят на Шефката и да й сложат възможно най-тъпия текст.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...