Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Истината е, че ти капацитет за повече от 2-3 изречения нямаш.

На теб ли да се доказвам.С 2 гънки .Още с ника и си безличен.

Стига се четка на шефката .Не става така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт е, че с отменените Кама има повече... ЦЪК

Камелия има 10, а на Десислава дори и да й махнем двете, за които лъжеш, остават 15. :mf_surrender:

Благодаря все пак, че ми каза за кои две 'отменени' участия говориш, за да мога да разконспирирам и тази лъжа. Успях да издиря снимки на едното от двете й в Слънчев бряг за август.

Участието от 21.08.2018

Другото отново е в онзи странен Планета Пайнер клуб, в който незнайно защо не качват снимки на никой изпълнител, за него не мога да потвърдя. Но дори и евентуално да е нямала участие тогава, отново е лидерка с 16. :Vishenka_05:

 

Друго нещо, задействащо червен флаг, е фактът, че песни стартирали с половин милион и задържали около 400К гледания на ден за десетина дни след това по принцип една година по-късно са с по 30 млн. гледания. А тази ще е с 15. За първия месец навъртя 7 милиона и кусур, после се срина като лавина. Феновете й обаче сляпо вярват...

Много точно казано.

 

Още през 2012, когато vbox7 вече беше почнал да губи интереса на българската публика и в тубата съществуваха само фен канали, които е безсмислено да купуват гледания, най-големите хитове за съответната година правеха по 5-7 млн. в най-добрия случай. И не щеш ли, 4 години по-късно почнаха да навъртат по 25, по 30 млн. Изпълнители, които се слушат предимно от българи. Еми... нали се сещате, че от 2012 до 2016 българите по света само намаляват, не са се увеличили шесторно.

 

Песента на Преслава би могла да зацикли дори и с реални първоначални гледания, но въпросът е, че при нея първоначалните бяха нереално много. Иначе имаме доста примери на шокиращи стартове, които после не стигат 30 милиона и някои дори зациклят под 10- актуалният сингъл на Гери-Никол е доказателството.

По другата тема- през 2012 по света се правеха максимум неколкостотин милиона и вече разни феномени като Гангнам стайл с 1 милиард. Нормално е и интереса в БГ да нарастне, ако през 2012 са се правили 6-7 милиона, през 2018 да са доста повече. Просто порталът вече е популярен за почти всички, включително и тези по махалите, които денонощно навъртат огромен процент от гледаемостта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На теб ли да се доказвам.С 2 гънки .Още с ника и си безличен.

 

The ugly true - you can read only in my posts. :roll1: Помним го още.

 

След препинатален знак се остава интервал btw, а не преди него.

 

Ти 8-ми клас имаш ли завършен?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми е цел мила моя в някъв форум да си доказвам тезите.С 2 изречения ви казвам истините.

Като управлява 6 * хотел кво дреме тука.Видяхме я в спора със Сашо колко и е капацитета

Какво намесваш други хора?

Не ти е цел, или не можеш да го дожажеш? Има разлика..

Аз мойте цели в живота си ги постигам, дремя тук, спокойна съм, ми ти? Цял живот една Камелия ти е в устатата. Не ти ли писна? Моя капацитет като е ясен, какво да кажем за твоя, в речника ти има само цинизми. Това отдавна не е интересно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По другата тема- през 2012 по света се правеха максимум неколкостотин милиона и вече разни феномени като Гангнам стайл с 1 милиард. Нормално е и интереса в БГ да нарастне, ако през 2012 са се правили 6-7 милиона, през 2018 да са доста повече. Просто порталът вече е популярен за почти всички, включително и тези по махалите, които денонощно навъртат огромен процент от гледаемостта.

 

Да, има логика.

 

Ако е така, значи чалгата сме на умиране, беше, квото беше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, има логика.

 

Ако е така, значи чалгата сме на умиране, беше, квото беше.

Това е другата тема, за която знаеш, че обичам да говоря. :1000 (29):

За мен такова нещо като умиране на чалгата няма. Хората си я възприемат тази музика за нещо обичайно, за част от обществото, и винаги ще си я слушат под някаква форма- дали като си пускат песен на някое чалга име или на някое прикрито чалга име като някои 'попаджии'… това ще си е факт. И съответно имената винаги могат да раздвижат жанра ако започнат масово да работят в насока вдигане на нивото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво намесваш други хора?

Не ти е цел, или не можеш да го дожажеш? Има разлика..

Аз мойте цели в живота си ги постигам, дремя тук, спокойна съм, ми ти? Цял живот една Камелия ти е в устатата. Не ти ли писна? Моя капацитет като е ясен, какво да кажем за твоя, в речника ти има само цинизми. Това отдавна не е интересно.

Няма се хабя заради тебе я...

Сили и слова за такива не давам.

Радвам се че си успяла.Ама в какво :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да се подмажа на Кондомчето,че трябва да го питам нещо за една зодия. :Vishenka_05:

 

Хайде, задай си въпроса, но по-бързо, защото ме прекъсваш в това да съм красив и умен. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как да омилостивим Телец?

 

Като демонстрираш вярност, преданост, уважение. Може малко да му погалиш егото, но не прекалено, без твърде високопарни комплименти и фалш. Обичат романтиката, спокойствието и домашния уют. Един от най-материалните знаци са - тоест някакъв готин подарък също би помогнал много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като демонстрираш вярност, преданост, уважение. Може малко да му погалиш егото, но не прекалено, без твърде високопарни комплименти и фалш. Обичат романтиката, спокойствието и домашния уют. Един от най-материалните знаци са - тоест някакъв готин подарък също би помогнал много.

Опитах с първите 3,извиних се сигурно десетки пъти и пак нищо не стана. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямаше какво да правя, и създадох, точкова чарт формула.

 

Общ брой гласове / 6 + Гледания / 1250

Гласовете играят ролята на продажби.

 

Съставих Топ 50 чарт с песните от началото на годината с нея.

 

1. Анелия - Зоопарк 21919

2. Фики - Аз измръзнах 21099

3. Емилия и Емрах - По такива си падам 19861

4. Анелия и Джулия - Бръммм 17311

5. Емануела - Нотариално заверен 15536

6. Галин ft. Adnan Beats & Dessita - Texas Place 15132

7. Andrea & Sergio - Heart Beating Hard 14865

8. Ангел и Сузанита - К'во става брат 14355

9. Преслава - Обратно в играта 13538

10. Джена - Хулиган 13052

11. Емануела и Джордан - Купих ти сърце 12830

12. Емануела - Гледай ме на снимка 11703

13. Джулия - Твоя бях 11456

14. Галин - 112 11150

15. Райна - Зле те чувам 9729

16. Галена и Цветелина Янева - Маракеш 9374

17. Алисия - Старай се да си първи 9374

18. Фики - Брой до 12 9241

19. Галена - #ДайМиЛюбов 8642

20. Цветелина Янева - Честито 8289

21. Теди Александрова - Топ 8241

22. Теди Александрова - Влюбена 8205

23. Деси Слава и Джордан - Дали ще те оставя 8061

24. Алисия и Тони Стораро - Златото на тати 7585

25. АРТи - Късаш и хвърляш 7375

26. Джена - Диагноза - Ти 7223

27. Емилия - Завинаги 6952

28. Лорена - Нищо 6837

29. АРТи - Граната 6658

30. Алисия - Запали 6383

31. Наси ft. Silver - 100% 6275

32. Ваня и Дамян - Искам си теб 6053

33. Тони Стораро ft. Галена - Шефката 5616

34. Райна - Бразилка 5592

35. Данчо Роман & Сашо Роман - Скитник без душа 5409

36. Джордан - Мармалад 5409

37. Ани Хоанг и Silver - Палим и летим 5387

38. Роксана - Ало, звъня ти 5289

39. Яница - Двойно влюбен 5185

40. Илиян - Не сме приключили 5160

41. Тереза ft. Adnan Beats & Monkey - Принцеса 4979

42. Татяна и Adnan Beats - Мамасита 4824

43. Милко Калайджиев и Наско Ментата - Газ 4818

44. Ваня - Богиня 4772

45. Борис Дали и Ангел ft. Adnan Beats - Дай, дай, дай 4727

46. Денис и Game Over - Аре, дай му 4693

47. Теди Александрова - Цяло лято 4679

48. Яница - Отмъстителката 4679

49. Ерик, Софи Маринова и Найдо - Ти си златото ми 4372

50. Преслава и Dragan Kojić Keba - Bogovi zemljom hode 4350

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали си давате сметка, но от 2-3 седмици тая "Шефка" е подлудила Рамания - ТОП тема на разговор. Не помня от колко време е нямало друга песен, която да предизвика такава яростна полемика.

 

Анти Галена ботовете са ясни, че ще плюят, но ми прави впечатление, че на неутрално настроените, ако не им харесва песента, са склонни да я неглижират като голям хит. То нормално, де - нещо, като не те кефи, да не сипеш суперлативи.

 

Какви ли глупости не чухме последните дни обаче:

 

Галена купувала гледания на песента! :1000 (29): Нищо, че 60-70% от трафика идва от фен канали.

 

meleto пък в желанието си да я принизи, гледам одеве се е изцепил с изказването "Сега, като пуснат есенните предложения, кой ще помни "Шефката"?

Меленце, това може да го кажем за 95% от продукцията в чалгата, нищо ново не е и никой не претендира, че ще е някакъв златен хит. Ама нали Галена ти е антипатична, се чудим какви аргументи да приведем, за да я изкараме никоя.

 

Песента била фийт? Галена не взимала достатъчно участие. 3 куплета + интрото никакво участие не са - верно.

 

Не знам дали си давате сметка колко яко е бръкнала тази певица на доста хора, буквално за да си вадят абсурдни аргументи от дупките.

 

Фаст пък снощи направил анкета "Кой е хитът на лятото?" и на първо място в отговоите сложил "Купих ти сърце", а "Шефката" я пратил някъде по средата - ако може някой да не догледа и да забрави да гласува за нея.

 

Положението е ТИХО...

Няма как да не е тема на разговор като няма вечер, в която ти и партийката ти да не натресете тезата си, че била масовия хит на чалгата и, че всички, които не признаят хита на Галена, били злобни, Галена им бъркала в червата с успехи и т. н. И целия този цирк го разигравате в амбицията си Галена да е най... Смущаващо поведение на хора на вашите години. Понякога бановете са много полезни, за да си даде сметка човек колко отчаяни потребители пишат тук. Вероятно и моето поведение често изглежда така... Сега когато виждам имитаторите ми да ми подражавате в подобен стил, разбирам, че наистина е дразнещо и показва колко нямате в живота ви нещо смислено, за да се държите толкова жалко и истерично... Ако искате да се погледнете отстрани, прочетете коментарите си от изминалата седмица след 5-6 месеца, за да ви просветне...

 

 

Да, Шефката е един от големите летни хитове. За това никой не спори. Но защо приписвате успеха и дивиденти за Галена. На всички е ясно, че парчето е подарък от Флори за Тони. На всички е ясно, че Тони си оправя документите за парчето 1 месец преди да тръгне в официалния канал на Фен. На всички е ясно, че Галена умишлено се абстрахира от парчето, заради Мара кеш и сега сигурно съжалява за тази си глупост. За какъв дует претендирате, при положение, че двамата със Стораро ви казват, че е фийт, а не дует. Галена не пее в припева. Не участва в клипа. Не участва в процеса по създаването на песента. Преди 2 години поради тези аргументи изкарахте Пей сърце само на Галена... Двойни стандарти ли надушвам...

Защо се правите на чукнати, че най гледните песни на Стораро са с по 16 милиона и то все подобни кючеци със Сали Ока, Бурхан и Гюнай... Галена няма принос за успеха. И Милица, и Гюнай да бяха, песента е готов хит, утвърден още от Силвър и Флори. Галена имаше късмета да бъде поканена от Стораро да вземе участие в проекта, нищо повече. Това е реверанс към нея за това, че някога подаде ръка на Фики. Тони Стораро не за пръв път изкарва палгаджийка от калта. Миналата година късмет имаше Емилия. През 2012 даде тласък дори на Десислава покрай Не искам без теб и тя позавърна позиции. Бъдете благодарни, а а не наглейте.

 

Последно искам да обърна внимание, че Преслаови никога не са претендирали с успеха на За да те забравя и Шушана в нейни версии, а те бяха буквално мегахитове, течащи и от чешмите. А имайте впредвид, че те не бяха фийт, а изцяло нейни изпълненията. Шушана направи 10 милиона във фен канал, в Македония стана хит в нейно изпълнение, но не видях феновете и да го споменават в аргументите си, когато броихме успехите им за 2017. А вие сега сте се хванали като удавници за сламки за чуждия хит. Срамота и безцеремонна наглост.

 

Освен това не мога да разбера защо го правите. Галена е на топ позиции в чалгата, участията са фул, всичко и влиза в чалготеките. Вземете пример от Дейнджър и Петя. Те ви отсрамват агитката...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

В креватни дисциплини. И за там не е скгурно

Тя ако я практикуваше, нямаше да спи тук...

Ако хотелите, в които работеше, бяха оборотни, нямаше да има време да яде, а камо ли за денонощно присъствие във форума...

 

 

А кондомчето как и се натяга последния месец, май иска да става сервитьор в хотелите на госпожата с котките... Скоро ще разбере, че е прецакан, както всички нас, дружили с нея през годините. Не лисица, вълк в овча кожа е насреща ни

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшен Анелиев хит. Връщам ти поздрав с мегахита на Преслава Горе Долу.

Благодаря!

Хитът на зимата. Ще започна да следя дневно по колко гледания прави - към момента са 6,645,409. Ще се отчета по-късно с актуализация!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодаря!

Хитът на зимата. Ще започна да следя дневно по колко гледания прави - към момента са 6,645,409. Ще се отчета по-късно с актуализация!

Не си добавил 7те гледания от фенски канал. А и изтриха 2 клипчета с по 10 гледания. Добави още 27 към тотала. Хитът на 2020 е при нашата :roll1:

 

Ами 4 те стрийма от Спотифай.. От злоба ли не ги броиш :pokey:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

ФАКТ ! Галена диктува чалгата в България !!

 

Маракеш

Дай ми любов

The Boss

Моро му

Шефката

Спокойно бе Преславови,дишайте, ТОВО Е САМО Просто шоу :3fdb8960598fa63e:

Тази "Шефка" въобще не е нещо сериозно въпреки Тони Стораро. Дори бозавата "Маракеш" е по-читава. Поне аз не я видях като нещо повече от песничка за края на лятото. За 1 октомври Галена ще пусне друга и това веднага ще се забрави. Обаче, от първите 10 песни за вечерта, 4 да са на Галена си е направо доминация, колкото и пристрастен да е DJ-я в прехваленият "Вижън" в Сл.бряг.
Link to comment
Сподели в други сайтове

ФАКТ ! Галена диктува чалгата в България !!

 

Маракеш

Дай ми любов

The Boss

Моро му

Шефката

Спокойно бе Преславови,дишайте, ТОВО Е САМО Просто шоу :3fdb8960598fa63e:

Каква файда, че и завъртат всичко в клубовете, а с всеки последвал проект гледанията и падат. Тя и Алисия са любимки на диджеите, но не и на хората.

 

Дори и чалга клубовете Са все по празни. Тъжно...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...