Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

То се оказа, че всички жени в Пайнер са баджаначки, а май и не само жените. Само дано не е посегнал на Галин... :mf_surrender:

 

 

Ооо, Галин отдавна е прочетена книга, Галин му омръзна още преди няколко години. Не помниш ли, че Гальо сам се хвалеше как шефът му пращал разголени снимки от фитнеса, на които е яко напращял. Сега на мода е Арти..новичък, русичък, усмихнат.

 

 

Галин се уреди още покрай друга една любовница на Митака- Гергана. Пайнера не харесвал Първичен инстинкт, но после си легнал с Галин и това го разубедило.

А Арти бил толкова жаден за Митко, че помолил Майки да поиска личния му номер за специални услуги от Деса. Майки се съгласил при условие, че Арти го включи в бъдещ клип- и това вече е факт.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф, ти начи колко си влюбена в тоя Галин. :mf_surrender: Да съберем пари форума да й го поръчаме за една нощ, бе хора? И само да се гушкат стига, то той едва ли ще може да го вдигне. Другият вариант е Стела да си вземе колан... сещате се от кои.

 

Утре ще звъниш пак на 112, да знаеш... сега няма да заспя! :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я, стига, този Арти е жалко копие на Галин! Когато го стигне може да ми се обади, ама няма да му вдигна!

На един познат кученцето се казва Арти... и то е русичко :3fdb8960598fa63e:

 

Аз се кефя и на двамата. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, ама е по-слаба ракия и по пътя на логиката и той би. :1000 (29):

 

Хахах, да, прав си.

 

Ти трябваше да се запознаеш с Галин той, като искаше. Щеше да е много интересно какво ще ти говори, как ще подходи. Скандални истории щеше да има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахах, да, прав си.

 

Ти трябваше да се запознаеш с Галин той, като искаше. Щеше да е много интересно какво ще ти говори, как ще подходи. Скандални истории щеше да има.

Аз да не съм опитна мишка. :gun_bandana:

Ще пуснем Стелето, да видим дали изобщо има желание с жени. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз да не съм опитна мишка. :gun_bandana:

Ще пуснем Стелето, да видим дали изобщо има желание с жени. :1000 (29):

 

Не опитна мишка, казвам просто да се запознаете, не да лягаш с него. Кафенце, лафче, а-у, да го видиш що за стока е. Аз щях да се навия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами да се беше казвало. И без това тогава през 2003-2004 си бяха силни времена за Глория. Но ако намекваш, че успехите си ги е постигала благодарение на Митко Пайнера и връзки с него, или някой друг, просто не си прав. Не твърдя, че не е имала такива, но успеха си е постигнала със заслуги и талант.

 

Кой говори за 2003-2004? Тогава Глория бе в плен на мечтите си да бъде като Цеца - метреса на мощен подземен бос! Аз говоря за 1995-1996. Талантът е нещо, което в българската посткомунистическа среда беше нещо, което никак не беше на първи план. Въобще в чалгата за талант заговори Маргарита Лозанова и то с цел да фаворизира Гло, пред Камелия. Само заради Камелия, заради никой друг. После на Митака му хареса да наричат някои от неговите талантливи и решиха, че като на Деса не могат да измислят нито един етикет, ще я направят талантлива. После и Преслава стана талантлива, а когато Галена я натисна във всякакъв аспект решиха, че и Галена грачи точно както им просветна, че и Кама грачи, когато в 2000 година бе смачкала всичко живо в чалгата. Елементарна пропаганда, но успешна пропаганда. Ето, и аз го признавам. Но, идва Видовден и всички талантливи опират до Сашка Ангелчето, щото оня дето ги кръсти талантливи вече показва подофицерският на по-млади. Такъв е живота - радост и тъга.

 

 

Много станаха тези любовници на Пайнера в златната ера, колко са на брой вече?

 

Цветелина

ДесиСлава

Глория

Камелия

 

Други?

 

Ах колко ви боли "десовите", само като спомена за най-големата ви мъка.... :happyppl:

 

 

А помните ли, че Дъртия мандръсаше и Соня Френска по еНо време?

 

Да, помним. Знаем и още нещо. Джена е и евана и преевана. Така де, Деса поне стана "Артист-изпълнител на годината" и не е капо..... :cry2:

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Я бързо да се връщаме към темата на сезона, че от около 2 часа никой нищо не е обаждал по въпроса

 

Гледанията на "Шефката" за последните 24 часа са 170 022

Като за неделя как е? Провал, а?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая песен е пълен провал, не става. Галена почти не пее нищо в нея. Ама искам да кажа, че Райна е с хита на лятото и че песните на Тони Дачева и Глория са прекрасни. :1000 (29): :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая песен е пълен провал, не става. Галена почти не пее нищо в нея. Ама искам да кажа, че Райна е с хита на лятото и че песните на Тони Дачева и Глория са прекрасни. :1000 (29): :1000 (30):

 

А 100 минуса, искаш ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин завърши в моето училище и като малък хич не ми правеше впечатление.Обичаше да отваря вратите на стаите по време на час и да бяга. :1000 (29):

Ходеше с момичета в компания и далеч не беше така привлекателен.Ама сега се е разхубавил и ми е любимец. :Vishenka_05: От моето даскало все звИзди-Преслава,Димана,Галин и Дамян. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ах колко ви боли "десовите", само като спомена за най-големата ви мъка.... :happyppl:

Защо пък мъка? :dontknow: Жената си стана Певица на годината, при това първата на Планета. Кемси си легна с Митака и дори това не взе, и тя прецакана като Джена. :1000 (29):

 

Признавам ти го, Фокс, отдавна не ме беше карал да се смея, но когато я изтърси тази новата измислица за Глория ме накара да се подсмихвам докато си вървя по улиците. Поне да беше започнал да я налагаш преди 15 години, като при Деса, а не сега изведнъж да ни сервираш, че и Кралицата се е продала на шефа. :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ся кво става - "Шефката" май ще прави 10 млн. Усещате ли? Усещате ли, че натам отиват нещата. Галена пак се уреди и яхна вълната, егати късметлийката, човек, няма празна година. Ще се насера от кеф, ако мине "Зоопарк".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо пък мъка? :dontknow: Жената си стана Певица на годината, при това първата на Планета. Кемси си легна с Митака и дори това не взе, и тя прецакана като Джена. :1000 (29):

 

Признавам ти го, Фокс, отдавна не ме беше карал да се смея, но когато я изтърси тази новата измислица за Глория ме накара да се подсмихвам докато си вървя по улиците. Поне да беше започнал да я налагаш преди 15 години, като при Деса, а не сега изведнъж да ни сервираш, че и Кралицата се е продала на шефа. :girl_cry2:

 

Че аз да не съм го писал това за кралицата сега, а преди 10-12 години. Нищо ново няма под слънцето. Само следим от време на време как вървят кариерите на пайнерските табуретки. Повечето дори изчезнаха от небосклона, като Цветелина. Някои още мъждукат, с инцидентни проблясъци, като Глория. Одеве гледах у фейса си една сватба, на която пеят Деса и на Преслава сестра и, а озвучител на преслината сестричка е Гошето от форума. И той там барабар с тях. Много здраво си изкараха, даже това мъжлето на Деса и той кючекчия. Видях и Деса в кадър, все така разплута и криеща се от всички видове камери. Какво да правиш? - съдба нерадостна. Иначе знам, че всички "десови" сте влизали във фейса на Кама и сте видели не само кученцето и.... :whistling:

 

 

Какви пари набутва по-точно?

 

В трафик на "Шефката". Сигурно е за да не изглежда, че са се изложили с Тонката Стораро. Няма лошо, ама трафик хит не прави....

Link to comment
Сподели в други сайтове

В трафик на "Шефката". Сигурно е за да не изглеждат, че са се изложили с Тонката Стораро. Няма лошо, ама трафик хит не прави....

Ще приема, че това дето го каза е шега, иначе не е нормално. Ако не беше хит щеше ли да гърми по всички заведения, коли, къщи и къде ли не? Ти виж, дори тук каква истерия предизвиква и пак си помисли. Това с купения трафик го докажете черно на бяло и ще се съглася. Традиция е когато искаме да отречем успеха на дадена песен и нямаме други аргументи, да кажем, че гледията са купени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще приема, че това дето го каза е шега, иначе не е нормално. Ако не беше хит щеше ли да гърми по всички заведения, коли, къщи и къде ли не? Ти виж, дори тук каква истерия предизвиква и пак си помисли. Това с купения трафик го докажете черно на бяло и ще се съглася. Традиция е когато искаме да отречем успеха на дадена песен и нямаме други аргументи, да кажем, че гледията са купени.

 

Хахахха, ма моля ти се, Галена ще тръгне да купува трафик в неофициални фен канали. :mf_surrender:

 

Тя в официалния има 2.3 млн, а общо досега са над 5.6 млн.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че аз да не съм го писал това за кралицата сега, а преди 10-12 години. Нищо ново няма под слънцето. Само следим от време на време как вървят кариерите на пайнерските табуретки. Повечето дори изчезнаха от небосклона, като Цветелина. Някои още мъждукат, с инцидентни проблясъци, като Глория. Одеве гледах у фейса си една сватба, на която пеят Деса и на Преслава сестра и, а озвучител на преслината сестричка е Гошето от форума. И той там барабар с тях. Много здраво си изкараха, даже това мъжлето на Деса и той кючекчия. Видях и Деса в кадър, все така разплута и криеща се от всички видове камери. Какво да правиш? - съдба нерадостна. Иначе знам, че всички "десови" сте влизали във фейса на Кама и сте видели не само кученцето и.... :whistling:

В трафик на "Шефката". Сигурно е за да не изглежда, че са се изложили с Тонката Стораро. Няма лошо, ама трафик хит не прави....

Даам много е секси Камелия, знаем го още преди снимката. Винаги си е било ясно, че тя ще си остане секс символа на старата генерация, а Деса- винаги актуалният Ангелски глас. :1000 (30):

 

Купени гледания на Шефката? Ти сериозно ли?

Я някой да ми купи и на моят фен канал, да спечеля някой лев. Ще си направя даже още канали и ще кача песента и там, та Галена да ми ги зареди всичките с гледания. :g2:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...