Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Бате Фокс, разкажи къде зимуват раците на 4 декември вечерта. :3fdb8960598fa63e: Аз не знам, нЙе.

 

Днес ми харесваш, много добре противодействаш на нахалника от Шумен. Получаваш "+" за усилието. :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес ми харесваш, много добре противодействаш на нахалника от Шумен. Получаваш "+" за усилието. :1000 (30):

 

С общи усилия ще го сразим. Болестите трябва да се побеждават. :1000 (17):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, забелязвам някакъв опит в последно време да се открехват някои хора в Рамания на принципа "моята дума срещу твоята", но така само амбицирате чичо Фокс да ви разкаже къде зимуват раците на 4 декември вечерта. И обратното, това което ви казах за пазара в чалгата не ми трябва да го пробутвам като пропаганда, защото всеки може да иде, да види стойностите и сам да прецени кой колко струва. Нали, това с идеята, че не може Камелия да прави участия на ниво "Галена", че и по-добре, а да струва колкото Яница. Няма дебили които да го повярват.

 

п.п. Аз не твърдя, че Галена купува гледания за " Шефката", а че няма клип, на който Галена да не е купувала гледания.

Концертната сцена е различна от дискотечната и не мисля, че едното стои над другото.

Освен това примерно на Анелия участията са страшно тъпи, а диджеите се скъсват да я пускат и се приема добре. Емилия пък не може да се мери с Емануела като хитовост, а участията й са в пъти по-добри. Галена на клубната сцена е терминаторка, на концертната - не винаги, Преслава пък докарва хората до истерия по концерти, а по участия... някой път, ако ида, ще се разходя да видя дали няма заспали по масите.

Всяка си има плюсове и минуси и който го отрича... е тъп?

 

П.П. Ако Галена купуваше гледания, защо не напазарува повечко на "Да ти олекне"?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз единствено разбрах, че може би нашият колега тук е бил на някаква дискотека. И може би веднага му се е сторило, че някой от дискутираните може да пее в нея. Вероятно от алкохола и днешната информация да се е позасегнал и да ги плещи някакви несвързани, но е болезнено наивен, за да си мисли, че като е объркал дискотеките сега ще му вярваме как някакъв DJ ще се ебава в ефир с Кама, а тя ще се "отзове". На такива кралски поданици, правещи тъпи теми в Рамания съм се нагледал. Същите са безкрайно предвидими да представят Камелия да евтина във всякакъв аспект, а де факто истината е, че Кама отдавна се пребори за имиджа си, а Глория някак не успя. Другото тук е лека комплексарщина, породена от новите реалности, на които ние тук се нагледахме, а сега това нещо се мести в София със "столичаните в повече" и новите студенти.

:1000 (29): :1000 (29):

 

Не знам на какво си се нагледал в Рамания, но явно и доста си се пообъркал... Може да спреш или да си смениш, докато е време, пропагандата, тъй като нито съм "кралски поданик", нито искам да изкарам Камелия "евтина".

И не само не съм объркал дискотеките, ами конкретно си спомням и думите на този "някакъв" DJ.

И да, самата Камелия си се "отзова", а от 1 до 3:30, когато тя пристигна, същия този DJ не спираше да повтаря "ще дойде бе, ще дойде, спокойно, ще изплакнем и ние очите" ... и тя дойде.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29):

 

Не знам на какво си се нагледал в Рамания, но явно и доста си се пообъркал... Може да спреш или да си смениш, докато е време, пропагандата, тъй като нито съм "кралски поданик", нито искам да изкарам Камелия "евтина".

И не само не съм объркал дискотеките, ами конкретно си спомням и думите на този "някакъв" DJ.

И да, самата Камелия си се "отзова", а от 1 до 3:30, когато тя пристигна, същия този DJ не спираше да повтаря "ще дойде бе, ще дойде, спокойно, ще изплакнем и ние очите" ... и тя дойде.

 

Добре, разбрахме ти романтичната мисъл. Но така ти обявяваш нейно необявено участие и то във време на данъчна проверка. В смисъл, казваш ни, че неактуалната, забравена от бога и задължително много евтина Камелия има по 2 участия на вечер, а тук фауната си счупи пръстите от писане да ни докаже как никой не я ще. Няма да питам как разбра за хонорара и, но карай да върви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, разбрахме ти романтичната мисъл. Но така ти обявяваш нейно необявено участие и то във време на данъчна проверка. В смисъл, казваш ни, че неактуалната, забравена от бога и задължително много евтина Камелия има по 2 участия на вечер, а тук фауната си счупи пръстите от писане да ни докаже как никой не я ще. Няма да питам ка разбра за хонорара и, но карай да върви.

Много ме кефиш как всеки път набързо обръщаш палачинката. Явно източниците ти (в лицето на учинайкото на лелята на балдъзата ти, който уж уреждал участия в САЩ) е скоро не ти е звънял по скайп. Все тая де, беше пропуснал тази информация, пък тръгна да се пънеш в началото, все едно не е невъзможно да не знаеш нещо.

 

И впрочем, не ти обявяват второ участие, защото реално не съм сигурен дали можем да го наречем така. Обявявам ти просто, че и тя е пяла на хонорар по-нисък от Яница, което ти преди няколко поста отричаше. Това беше и целта на поста ми, нито да я изкарвам "евтина", нито да я изкарам "актуална или не актуална". Казах просто каквото знаех и на което съм бил свидетел, и то за да опровергая твое твърдение, което ти се опитваш всячески да налагаш с разни истории.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме кефиш как всеки път набързо обръщаш палачинката. Явно източниците ти (в лицето на учинайкото на лелята на балдъзата ти, който уж уреждал участия в САЩ) е скоро не ти е звънял по скайп. Все тая де, беше пропуснал тази информация, пък тръгна да се пънеш в началото, все едно не е невъзможно да не знаеш нещо.

 

И впрочем, не ти обявяват второ участие, защото реално не съм сигурен дали можем да го наречем така. Обявявам ти просто, че и тя е пяла на хонорар по-нисък от Яница, което ти преди няколко поста отричаше. Това беше и целта на поста ми, нито да я изкарвам "евтина", нито да я изкарам "актуална или не актуална". Казах просто каквото знаех и на което съм бил свидетел, и то за да опровергая твое твърдение, което ти се опитваш всячески да налагаш с разни истории.

 

Няма как да обявиш нищо под 4000, защото няма да дойде. А и кой ще ти каже на тебе, пияна гарга която не знае в кой клуб е отишла? Гледаш тук като другите, че нещо ви качвам от разни сцени и клубове и ти реши да се правиш на мъж веднага след като казах на колко максимум плащат при нас. Та пяла ли е или не, че не разбрахме това? Предполагам си я щракнал, защото в сайта на клуба няма нищо. В нейния профил има много за Event и нищо от там, където ти си бил.

 

А това е странно, защото в клуба, с евентуално твое пписъствие тя снима клипа с Галин и е в чудесни отношения с мениджмънта, а ти сельо се опитваш да ни убедиш, че са я гъбаркали? Калпавия опит да се правиш на открехнато дупе свърши още одеве, когато не знаеше, че е имала участие в Event и се втурна в профила им да провериш. За днес си най-комичният образ и многото приказки постфактум няма да променят нашият смях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис е първи в трендинг. :whistling:

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

Само негативизъм от тебе значи. :3fdb8960598fa63e: Поредна лоша новина.

 

Чу ли новата на Слави Трифонов? И тя звучи депресантски, ама се търпи много повече от на тюлена тюрлю гювеча.

Link to comment
Сподели в други сайтове

9263227i.jpg

Ако не друго, поне можем да кажем, че и дмамата са

кралици на ПР-а и скандала!

Като не става с друго...

 

Днес ми подшушнаха, че най-звездната лелка на всички времена, е готова с ново парче и умувала кога да го пуска! :whistling:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като не става с друго...

 

Днес ми подшушнаха, че най-звездната лелка на всички времена, е готова с ново парче и умувала кога да го пуска! :whistling:

Надявам се да не е сега. От Криско и Тита,Азис и Ася няма да се забележи. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29):

 

Само негативизъм от тебе значи. :3fdb8960598fa63e: Поредна лоша новина.

 

Чу ли новата на Слави Трифонов? И тя звучи депресантски, ама се търпи много повече от на тюлена тюрлю гювеча.

 

Нещо не намирам нова песен на Трифонов?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не за дълго.Но най-важното е,че правят повече от Шефката. :3fdb8960598fa63e:

 

Шики, ти не осъзнаваш ли колко нелепо звучи това? :3fdb8960598fa63e:

 

Азис: втори ден: 248К

 

Шефката: шейсет и втори ден: 185К

 

Тихоооооо! Искам да сме тихи. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като не става с друго...

 

Днес ми подшушнаха, че най-звездната лелка на всички времена, е готова с ново парче и умувала кога да го пуска! :whistling:

 

Зависи каква е песента, но полза да я пусне през септември няма. Поне до 20ти трафикът е доста рехав.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шики, ти не осъзнаваш ли колко нелепо звучи това? :3fdb8960598fa63e:

 

Азис: втори ден: 248К

 

Шефката: шейсет и втори ден: 185К

 

Тихоооооо! Искам да сме тихи. :3fdb8960598fa63e:

Тих съм само когато има нещо в устата ми. :Vishenka_05:

Ужас,от тая цигания два месеца ли са минали? :mf_surrender: Иначе не ми пука дали са три,пет или сто дни. Важното е,че правят повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...