Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Слушай какво, годината е 2018, а не 2008 и Преслава днес няма нищо общо с онази от преди 10 години. Освен това, днес 50% от плей листата в клубовете е с поп и рап музика, а не като преди 10 години 90% чалга. Лятото бях във ведомствена чалгарска и само чалга въртяха. И дори там не повториха повече от 2 пъти песен и то "Маракеш" щото бе излязла преди 2 дни. Извинявам се, но съм чул поне 20 по-добри песни на Преслава, ходя от 30 години по клубове и знам, че тази бозица няма шанс за живот повече от месец. Няма как това и 2 пъти да го завъртят....

Наистина няма как са си вадиш изводи от 1-2 дискотеки. Много пъти съм чувала да въртят песни по няколко пъти, а и хората тук, които ходят по-често ти го казват. На Преслава песните много се въртят. Dj - ите си я обичат. Особено сега с нова песен съвсем. Сравнено с останалите песни пуснати до момента - тази на Преслава се очертава най - хитова. Въздейства много изпяването, както и текста, който може да не е нещо нечувано, но съчетан с емоцията на гласа на Преса действа емоционално. Нещо което не се случва с песента на Камелия. Грам емоция не ми предизвика. Мислиш ли, че много ще се завърти по дискотеките?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Певицата Емилия и съпругът й Жорж Башур за първи път застават заедно в телевизионно интервю след голямата трагедия, която беляза живота им преди 4 месеца. Любовта ли е причината да оцелеят след всички спекулации около инцидента – разказва Мариян Станков-Мон Дьо ексклузивно за зрителите на Събуди се - NOVA в неделя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малина ще има към 450К за 3 дни! :Vishenka_05: Направо им расказа играта на Глория и Ивана от старата генерация, които хич не са за съжаление, щом една Малина която никога не е била в топ 3, последното десетилетие прави страхотни песни с клипове на много високо ниво и тотални хитове като Ако ще да звъниш, Ситуация, Всякакви маже и уникалната балада Не те забравям!

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малина още от първата си песен държи високо ниво, та така и до днес - има страшно много здрави песни. Може да няма никакъв глас, но пък има нещо страшно харизматично в нея. Неслучайно на 51 вади хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има умисъл, Наско.

 

лято 2016 - разцепиха се да пускат песни и нацелиха открояващи се и до днес мегахитове

лято 2017 - пак пуснаха немалък брой песни, обаче гледанията доста дръпнаха надолу в сравнение с предната година

лято 2018 - ДВА ХИТА НА КРЪСТ..... идва септември и почват масово да пускат

 

Не е случайно това.

 

Мамасита беше най-големият хит в Стамболийски, Септември, източен Пазарджик :3fdb8960598fa63e: , Стряма, Раковски и Първомай. Това ти го признавам. Но сърцето на Южна България, не е цяла България.

 

Гледанията че са паднали надолу е очевадно, инфлацията си казва думата - участията са на същите цени като преди 2 години, ама всичко остнало не е, просто не остава ресто за купуване на гледания. Явно вече и с 3 милиона грабваш хита на лятото.

 

И да, харесва ми как продължаваш да умаловажаваш Мамасита, ама неоспоримо гърмеше от колите из всички баровски квартали на София с месеци.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ТЕКСТ НА ВЕКА:

Постави си там перденца.

До перденцата - ушенца.

 

:Vishenka_05:

 

На две хилядолетия даже.

 

Наистина няма как са си вадиш изводи от 1-2 дискотеки. Много пъти съм чувала да въртят песни по няколко пъти, а и хората тук, които ходят по-често ти го казват. На Преслава песните много се въртят. Dj - ите си я обичат. Особено сега с нова песен съвсем. Сравнено с останалите песни пуснати до момента - тази на Преслава се очертава най - хитова. Въздейства много изпяването, както и текста, който може да не е нещо нечувано, но съчетан с емоцията на гласа на Преса действа емоционално. Нещо което не се случва с песента на Камелия. Грам емоция не ми предизвика. Мислиш ли, че много ще се завърти по дискотеките?

 

Да смятам че в дългосрочен план на Камелия ще звучи повече пъти из дискотеките. Тая на Преса дори тя самата няма да се сети за нея след 1 месец, кво остава да я пее на участия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега като гледам музикалната й еволюция, интерсно ми е къде се вписва в топа на 2006 с златни хитове като Черните очи, Страст и Студ.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да смятам че в дългосрочен план на Камелия ще звучи повече пъти из дискотеките. Тая на Преса дори тя самата няма да се сети за нея след 1 месец, кво остава да я пее на участия.

Това е въпрос на личен вкус. Лично за мен песента на Преслава е много по-силна. Ще видим коя ще чуем от повече коли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е въпрос на личен вкус. Лично за мен песента на Преслава е много по-силна. Ще видим коя ще чуем от повече коли.

 

Първо на първо Камелия никога няма да има глас като този на Преслав , който веднага те обладава, тя едва ли друго. На Кама песента и давам срок още 1 седмица и ще е забравена макар,че я харесвам!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега като гледам музикалната й еволюция, интерсно ми е къде се вписва в топа на 2006 с златни хитове като Черните очи, Страст и Студ.

 

Честно казано към 2006 Малина, въпреки че продължаваше да прави хитове, вече не беше много близо до топа. Според моите спомени най-популярна бе в годините около дебюта си, тоест 2000 и 2-3 години след това.

 

Предизвика нещо като лека сензация с появата си заради кръшните гюбеци, които праскаше в клиповете си. Преди нея не си спомням друга да се е раздавала толкова, а след нея до някаква степен почна да го прави Койота Дюран. Първите й парчета също така бяха нова вълна в жанра, танцувални, игриви - тогавашния отличителен стил на Токича. Доста големи хитове бяха и доста като бройка. Мисля, че е имало шестмесечия, в които Малина да речем се е докосвала до ТОП 5. Но не и след появата на Анелия, Гергана и Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

2006 категорично над Малина бяха Ивана, Преслава, Камелия и Анелия.

 

Може и да е формирала дъното на топ 5, защото наистина песните й тогава бяха много хитови. На турнето беше размазвация на "Страст".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Western

 

От къде ти е инфото, че "Гледай ме на снимка" е дебютирала с 380К? На мен ми се видя изненадващо много тази цифра, търся из целия форум и май никой не ги е засякъл тогава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Замислям се за гледанията на Преслава на "Не се изтриваш". Защо никой след това, дори и тя самата не успя да постигне същите бройки? Това не е ли едно доказателство, че е имало купени такива? В поп-а има много примери за рекорди. Криско например винаги си дъжи на силни премиерни гледания. След "Не се изтриваш", при положение, че беше толкова голям бум, трябваше следващата песен да задържи положението. Дето се вика от интерес да се цъка на клипа.

Анелия колко направи за 24 часа на ''Зоопарк''-а?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Замислям се за гледанията на Преслава на "Не се изтриваш". Защо никой след това, дори и тя самата не успя да постигне същите бройки? Това не е ли едно доказателство, че е имало купени такива? В поп-а има много примери за рекорди. Криско например винаги си дъжи на силни премиерни гледания. След "Не се изтриваш", при положение, че беше толкова голям бум, трябваше следващата песен да задържи положението. Дето се вика от интерес да се цъка на клипа.

Анелия колко направи за 24 часа на ''Зоопарк''-а?

Ами не - имаше си бум с песента. Лайковете също бяха много - над 19 хиляди, с новата песен не успя да ги мине.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами не - имаше си бум с песента. Лайковете също бяха много - над 19 хиляди, с новата песен не успя да ги мине.

Че имаше бум е ясно, самата аз я спуках от въртене. Но има и други бумове на песни, а не направиха тази бройка. Би трябвало следващата да стартира пак с доста гледания и да паднат след това, ако не се хареса чак толкова, но първоначалния интерес да е голям пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...