Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Че имаше бум е ясно, самата аз я спуках от въртене. Но има и други бумове на песни, а не направиха тази бройка. Би трябвало следващата да стартира пак с доста гледания и да паднат след това, ако не се хареса чак толкова, но първоначалния интерес да е голям пак.

Много зависи от песента, от времето когато е премиерата, от това дали е суша или е силен сезон и т.н. За мен няма нищо съмнително - очаквано се превърна в най-гледаната песен на П. в канала на Планета.

 

Новият трак мина 400 к. :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много зависи от песента, от времето когато е премиерата, от това дали е суша или е силен сезон и т.н. За мен няма нищо съмнително - очаквано се превърна в най-гледаната песен на П. в канала на Планета.

 

Новият трак мина 400 к. :Vishenka_05:

До утре ще мине Камелия по гледания и без реклама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За враговете или лошо или нищо. По-скоро да ги прокълнем никога да не изпитат любов и оргазъм. :girl_witch:

Между другото чу ли новата на Андрю? Двете ни любимки пускат песни в един и същ ден. :Vishenka_05:

Преди малко успях да я чуя.Много ми харесва самото звучене на песента.

По принцип песните на Андреа,които са на чужд език ми харесват.Това лято спуках от въртене “Pozovi me” :3fdb8960598fa63e:

 

Мис Аляска да не се обажда. :3fdb8960598fa63e:

Май не си запозната с понятието безсилие, научи му значението преди да коментираш следващия път. Същото важи и за клевета.

Клетвите няма да ти помогнат да се справиш с отчаянието от последния провал на Андрито. :1000 (29):

Мис Ловеч да не ми казва какво да правя.

Май се опитваш да налагаш двойни стандарти , но за тебе не е чуждо нещо , добре сме запознати.

Ти си ми голяма фенка обаче,постоянно ме коментираш,цитираш ме веднага един път като пиша от доста време,следиш ме от къде поствам-не мерси.Не си ми интересна може да спреш да ме занимаваш с глупостите си :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почти всички от най-харесваните коментари под новата на Фики гласят: "След Преслава не върви! Обратно при Преслава!" WOW Защо не мога да харесам тая песен, шок и разочарование! :gun_bandana:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди малко успях да я чуя.Много ми харесва самото звучене на песента.

По принцип песните на Андреа,които са на чужд език ми харесват.Това лято спуках от въртене “Pozovi me” :3fdb8960598fa63e:

Мис Ловеч да не ми казва какво да правя.

Май се опитваш да налагаш двойни стандарти , но за тебе не е чуждо нещо , добре сме запознати.

Ти си ми голяма фенка обаче,постоянно ме коментираш,цитираш ме веднага един път като пиша от доста време,следиш ме от къде поствам-не мерси.Не си ми интересна може да спреш да ме занимаваш с глупостите си :1000 (30):

Ти не знаеш ли,че офтопика е забранен? Само СтелитУ и Кондома могат да го нарушават. :3fdb8960598fa63e:

Аз не очаквах,че ще я пусне толкова скоро,да се надяваме до края на годината да пусне и някоя чалга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почти всички от най-харесваните коментари под новата на Фики гласят: "След Преслава не върви! Обратно при Преслава!" WOW Защо не мога да харесам тая песен, шок и разочарование! :gun_bandana:

Възмутен съм от теб! Срам за агитката на Добричката ехидна мама :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Възмутен съм от теб! Срам за агитката на Добричката ехидна мама :gun_bandana:

 

Очаквах със срам и страх твоята реакция! Не зная какво да кажа, очаквах нещо друго... :girl_cry2:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквах със срам и страх твоята реакция! Не зная какво да кажа, очаквах нещо друго... :girl_cry2:

Мигом я пускай с надеждата да те зариби :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мигом я пускай с надеждата да те зариби :gun_bandana:

 

Вместо това си пуснах един истински турбо хит, който до ден днешен ми харесва така, както когато излезе .....

 

 

:Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мис Ловеч да не ми казва какво да правя.

Май се опитваш да налагаш двойни стандарти , но за тебе не е чуждо нещо , добре сме запознати.

Ти си ми голяма фенка обаче,постоянно ме коментираш,цитираш ме веднага един път като пиша от доста време,следиш ме от къде поствам-не мерси.Не си ми интересна може да спреш да ме занимаваш с глупостите си :1000 (30):

По логиката на твоя приятел - в момента копираш мои постове. Така, че ти не си интересна. Когато се научиш за кого да говориш, тогава ще спра да те занимавам.

Разбра ли разликата между клетва и клевета?

 

Мазним ли се на единствената ни дружка тук, като хвалим новата на Андреа? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вместо това си пуснах един истински турбо хит, който до ден днешен ми харесва така, както когато излезе .....

 

 

:Vishenka_05:

Тук мяса на омазана със сперма :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам скрийншоти, но там някъде бяха гледанията на Емануела 370-380К.

 

П.С Кралица Андри вече е в трендинг, трупайте гледания :3fdb8960598fa63e: Песента е мега приятна, много ме зариби :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

До утре ще мине Камелия по гледания и без реклама.

 

След клипчето от Инстаграма на Кама от днес, с "Името ти", Камелия тази есен не може да бъде пипната, ама съвсем. Трафикът тук няма никакво значение. Кама изби рибата тази есен...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук мяса на омазана със сперма :3fdb8960598fa63e:

 

:roll1: :roll1: Тихо, че Павел и теб ще набие като Весо К. :3fdb8960598fa63e:

 

Мигом коментирай огорчението в погледа на Камелия на 0:16 :Vishenka_05:

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквах със срам и страх твоята реакция! Не зная какво да кажа, очаквах нещо друго... :girl_cry2:

 

Това ми напомня на случая "Пада звезда". Тогава пак се чудеше на теб ли ти има нещо, или песента е извънредно тъпа.

 

Като цяло съм сигурен, че в света няма друг човек, който да е върл фен на човека от аватара ти и на Преслава едновременно. :3fdb8960598fa63e: Тебе ще те изследваме в лаборатория. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Липсват ми тези летни хитове :Vishenka_05: ... едно време лятото беше най-силния сезон в чалгата, а сега стана обратното.

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: Тихо, че Павел и теб ще набие като Весо К. :3fdb8960598fa63e:

 

Мигом коментирай огорчението в погледа на Камелия на 0:16 :Vishenka_05:

От тогава й има зъб явно :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ми напомня на случая "Пада звезда". Тогава пак се чудеше на теб ли ти има нещо, или песента е извънредно тъпа.

 

Като цяло съм сигурен, че в света няма друг човек, който да е върл фен на човека от аватара ти и на Преслава едновременно. :3fdb8960598fa63e: Тебе ще те изследваме в лаборатория. :1000 (29):

 

Да! "Пада звезда" е черна хроника, която симулирам, че никога не е виждала бял свят! "Обратно в играта" е приятна, слушам я от дъжд на вятър - но пак не е нещо УАУ. Тоя дует, дето излезе на сръбски (май беше) го чух един единствен път, не мисля и да повторя. Пак казвам – можеше да ни спести всичко след "Не се изтриваш" :3fdb8960598fa63e:

 

Обаче това наистина е факт, мачкам с предпочитания :1000 (29):

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

След клипчето от Инстаграма на Кама от днес, с "Името ти", Камелия тази есен не може да бъде пипната, ама съвсем. Трафикът тук няма никакво значение. Кама изби рибата тази есен...

 

Е, айде сега.. не може да бъде пипната. Добре, че Преслава не ходи по участия. Иначе щом гледанията нямат значение, защо тук се броят всеки божи ден?Ти мислиш, че нямат, но според други не е така.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фикуса яко го нареждат в коментарите. Чак ми е чудно откъде толкова лайкове има. :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, айде сега.. не може да бъде пипната. Добре, че Преслава не ходи по участия. Иначе щом гледанията нямат значение, защо тук се броят всеки божи ден?Ти мислиш, че нямат, но според други не е така.

 

Заповядай в темата на Камелия! Имаме интересна ситуация там... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

По логиката на твоя приятел - в момента копираш мои постове. Така, че ти не си интересна. Когато се научиш за кого да говориш, тогава ще спра да те занимавам.

Разбра ли разликата между клетва и клевета?

 

Мазним ли се на единствената ни дружка тук, като хвалим новата на Андреа? :3fdb8960598fa63e:

За разлика от теб не се водя по чужди логики и мнения.Нямам нужда да се мазня на когото и да е,защото този форум ми е просто да следя какво се случва в чалгата.Това,че ти нямаш собствено мнение не е мой проблем.С какво не съм ти интересна?Ти си тази,която ме цитира и говори постоянно по мой адрес.Говори си колкото си искаш аз след този пост спирам да се занимавам с теб-не си заслужава просто,голямата ”модераторка”.Ти вместо да предотвратяваш скандалите и ОФ топика правиш точно обратното-замисли се малко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За разлика от теб не се водя по чужди логики и мнения.Нямам нужда да се мазня на когото и да е,защото този форум ми е просто да следя какво се случва в чалгата.Това,че ти нямаш собствено мнение не е мой проблем.С какво не съм ти интересна?Ти си тази,която ме цитира и говори постоянно по мой адрес.Горови си колкото си искаш аз след този пост спирам да се занимавам с теб-не си заслужава просто,голямата “модераторка”.Ти вместо да предотвратяваш скандалите и ОФ топика правиш точно обратното-замисли се малко.

Ма тя още ли спами? Нали забрани оффтопика?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...