Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Какво стана, онзи ден имахте обилно слюноотделяне при появата на новото парче на Камелия, днес гостува при Слави, изпя ви го, а тук никой и дума не обелва? Защо ви секна мъзгичката? :baaasmiley:

Какви са тези коментари тип Фокси, нямаш ли си стил?

Ама, вземете да разбирате вече, че в този форум никой не го вълнува Камелия, освен вас 3-мата.

След всяка нова песен на Кама се почва - яд ли ви е, натресе ли ви го, казах ли ви, пайнерките припадат, жанрът се тресе. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви са тези коментари тип Фокси, нямаш ли си стил?

Ама, вземете да разбирате вече, че в този форум никой не го вълнува Камелия, освен вас 3-мата.

След всяка нова песен на Кама се почва - яд ли ви е, натресе ли ви го, казах ли ви, пайнерките припадат, жанрът се тресе. :mf_surrender:

А истината е, че от чалга песен и клип вече нищо не може да се разтресе, освен феновете тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен тези награди ми се струваха абсурдни още във времената когато награждаваха Андреа.

 

Какво ти пречи да признаеш чужд успех? Имам усещането, че си толкова обсебен от Преслава, че нарочно би признал всяка друга, само за да омаловажиш Галена.

Наградите били абсурдни, не били престижни. Ако беше спечелила Преслава, нямаше да спреш да говориш.10к публика била малко... Медиите, които отразяват Галена не били медии, а лайнарници.. Всичко, което е свързано с Галена за теб е долно и абсурдно. Отношението ти към нея е притеснително наистина. И това само заради Преслава и вманиачаването ти да е винаги първа. Показваш с това поведение, че едва ли не живота ти се върти около това да снижаваш едната и издигаш другата.

Винаги мислиш какво да кажеш, въртиш схеми, кроиш планове как да снижиш успехите на Галя. Стигна дотам да си измисляш и класации и специални системи в които да не е първа. Наистина е притеснително за теб. Замисли се как изглежда това отстрани. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво ти пречи да признаеш чужд успех? Имам усещането, че си толкова обсебен от Преслава, че нарочно би признал всяка друга, само за да омаловажиш Галена.

Наградите били абсурдни, не били престижни. Ако беше спечелила Преслава, нямаше да спреш да говориш.10к публика била малко... Медиите, които отразяват Галена не били медии, а лайнарници.. Всичко, което е свързано с Галена за теб е долно и абсурдно. Отношението ти към нея е притеснително наистина. И това само заради Преслава и вманиачаването ти да е винаги първа. Показваш с това поведение, че едва ли не живота ти се върти около това да снижаваш едната и издигаш другата.

Винаги мислиш какво да кажеш, въртиш схеми, кроиш планове как да снижиш успехите на Галя. Стигна дотам да си измисляш и класации и специални системи в които да не е първа. Наистина е притеснително за теб. Замисли се как изглежда това отстрани. :mf_surrender:

 

Аз пак да кажа, че като награждаваха Дора, я скъсахме, че и продължаваме, от бъзици. Лично аз не мисля да си променям мнението само щото сега са сетили за Галена, въпреки че е редно орк. Назмилер да вземат наградата. И без това ще се впишат много по-добре в обстановката, където всички ще са им кат братчеди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пак да кажа, че като награждаваха Дора, я скъсахме, че и продължаваме, от бъзици. Лично аз не мисля да си променям мнението само щото сега са сетили за Галена, въпреки че е редно орк. Назмилер да вземат наградата. И без това ще се впишат много по-добре в обстановката, където всички ще са им кат братчеди.

Като за български изпълнител си е добро постижение.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като за български изпълнител си е добро постижение.

 

Много. Ако не беше Галена, и то конкретно за Шефката, щеше да ги скъсаш от подиграфки. Факт е че са някви арабски награди, на които ще присъстват почти само изпълнители от Близкия и не чак толкоз Изток. Присъствието на наша Галя там (или Дора на сходните награди със (почти) същото име, същото присъствие и тн, но провеждащи се на по-местна територия като Хамбург) е малко по-долу от това на Австралия на Евровизия. В най-добрия случай е там за малко цвят - явно не са я виждали на живо как идеално се вписва в тълпата, алтернативно - или си я броят от боята, или ни местят в Близкия изток, или и двете. Ама който иска да се радва нали, лошо няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много. Ако не беше Галена, и то конкретно за Шефката, щеше да ги скъсаш от подиграфки. Факт е че са някви арабски награди, на които ще присъстват почти само изпълнители от Близкия и не чак толкоз Изток. Присъствието на наша Галя там (или Дора на сходните награди със (почти) същото име, същото присъствие и тн, но провеждащи се на по-местна територия като Хамбург) е малко по-долу от това на Австралия на Евровизия. В най-добрия случай е там за малко цвят - явно не са я виждали на живо как идеално се вписва в тълпата, алтернативно - или си я броят от боята, или ни местят в Близкия изток, или и двете. Ама който иска да се радва нали, лошо няма.

Като са толкова мангалски, защо ги раздават в Холивуд?

Нямаше да се подигравам ако беше друга, аз не съм обсебена, като Фаст и доста други форумци. Не съм тръгнала да припадам след тази новина. Но не мога да разбера и защо искате до такава степен да омаловажите това..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като са толкова мангалски, защо ги раздават в Холивуд?

Нямаше да се подигравам ако беше друга, аз не съм обсебена, като Фаст и доста други форумци. Не съм тръгнала да припадам след тази новина. Но не мога да разбера и защо искате до такава степен да омаловажите това..

 

Имат пари, ша ги раздават където си искат. Нашия кокошарник също може да си ги раздаде в някое мазе в ЕлЕй, стига някой да се бръкне за организацията.

 

Ся не смятам че ги умаловажавам - просто не са нищо особено, за да им се обръща и толкоз внимание. И не, никъв престиж не виждам в това някоя от наште да вземе награда за която никой никъде не е чувал нали. Като тази.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имат пари, ша ги раздават където си искат. Нашия кокошарник също може да си ги раздаде в някое мазе в ЕлЕй, стига някой да се бръкне за организацията.

 

Ся не смятам че ги умаловажавам - просто не са нищо особено, за да им се обръща и толкоз внимание. И не, никъв престиж не виждам в това някоя от наште да вземе награда за която никой никъде не е чувал нали. Като тази.

Никой не казва, че е супер престиж. Говорим за нивото на което са бг изпълнителите. Не всеки ден, някой признава наш изпълнител, защо да не му обърнем внимание? Може би защото е Галена, нали?

Останалите изпълнители, които ще бъдат там съвсем не са нечувани.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви са тези коментари тип Фокси, нямаш ли си стил?

Ама, вземете да разбирате вече, че в този форум никой не го вълнува Камелия, освен вас 3-мата.

След всяка нова песен на Кама се почва - яд ли ви е, натресе ли ви го, казах ли ви, пайнерките припадат, жанрът се тресе. :mf_surrender:

хора без собствен стил и почерк. Опитва се я на Фокси, я на друг да подражава, но по напомня на сенуж в ранния му етап

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви са тези коментари тип Фокси, нямаш ли си стил?

Ама, вземете да разбирате вече, че в този форум никой не го вълнува Камелия, освен вас 3-мата.

След всяка нова песен на Кама се почва - яд ли ви е, натресе ли ви го, казах ли ви, пайнерките припадат, жанрът се тресе. :mf_surrender:

 

Аз например така съм си починал от поп фолка от 2-3 години, че и на Камелия ме разтресе проекта до известна степен. Току що гледах и на Анелия "Просяци" сефте. Готино свежо и мелодично парче, мислех, че вече се правят само мазнотии и простотии...

 

 

 

 

хора без собствен стил и почерк. Опитва се я на Фокси, я на друг да подражава, но по напомня на сенуж в ранния му етап

 

Прави анкети, че няма да видиш Тенерифе! ;д ;д ;д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оправиха клипа и проблема с ютуб.

1ви ден - 87к

2ри ден - 50к

3 ден до момента са 100к...

 

 

Сега, като е в тренда и се покзва друго ще показват цифрите. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Във времена като днешните, когато дори големи имена като Преслава не се занимават да пускат дискове, Яни изкарва два наведнъж - каква богиня! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

хора без собствен стил и почерк. Опитва се я на Фокси, я на друг да подражава, но по напомня на сенуж в ранния му етап

 

Хора, проникнали до такава степен в психиката ти, че една от трета от коментарите ти във форума са обсъждане на персоната им. :whistling: :hahaha:

 

Славке, що си толкоз долна класа, ма, що се все те превъзхождат тебе, ма? Що все на тебе, ма?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, проникнали до такава степен в психиката ти, че една от трета от коментарите във форума са обсъждане на персоната им. :whistling: :hahaha:

 

Славке, що си толкоз долна класа, ма, що се все те превъзхождат тебе, ма? Що все на тебе, ма?

 

Аз от едно време си мисля, че ти си "Фокси, докато е на работа"?! Може и да греша ест! ;д ;д ;д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз от едно време си мисля, че ти си "Фокси, докато е на работа"?! Може и да греша ест! ;д ;д ;д

 

Фокси не би си позволил да му говори на "ма". Това само ти и аз го можем. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси не би си позволил да му говори на "ма". Това само ти и аз го можем. :3fdb8960598fa63e:

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Е друг профил - трябва да се демонстрира различен характер и поведение, малко или много! Да не се заподозре ;д ;д ;д

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Е друг профил - трябва да се демонстрира различен характер и поведение, малко или много! Да не се заподозре ;д ;д ;д

Иска му се да е Фокси. Всъщност е евтина имитация, на която всеки ден някой му сипва и унижава. Популярен е с това, че се опитва да превърне форума в Гриндер, но всеки го реже и радостта му остава да оглежда млади момчета през балкона, на работа и по цял ден общо взето.

А и той хекти новата на Кама. Какъв Фокси те гони...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иска му се да е Фокси. Всъщност е евтина имитация, на която всеки ден някой му сипва и унижава. Популярен е с това, че се опитва да превърне форума в Гриндер, но всеки го реже и радостта му остава да оглежда млади момчета през балкона, на работа и по цял ден общо взето.

А и той хекти новата на Кама. Какъв Фокси те гони...

 

Хайде да не преписваш неща, които се случват на теб върху други хора. Никой тук не ме е унизил. Ако си мислиш, че твоите фермани-хейт към мен са унижение, да ти кажа отново, че си правиш комплименти сам на себе си. Аз, където и да отида намирам приятели. Тук има хора, които държат на мен. На теб никой не държи. Остава ти само да повръщаш плюнки по мой адрес, а на другата вечер под въздействието на наркотици да ми се обясняваш, че всъщност съм готин и да ми пускаш прегръдки. Жалък си, колко пъти да ти се каже?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде да не преписваш неща, които се случват на теб върху други хора. Никой тук не ме е унизил. Ако си мислиш, че твоите фермани-хейт към мен са унижение, да ти кажа отново, че си правиш комплименти сам на себе си. Аз, където и да отида намирам приятели. Тук има хора, които държат на мен. На теб никой не държи. Остава ти само да повръщаш плюнки по мой адрес, а на другата вечер под въздействието на наркотици да ми се обясняваш, че всъщност съм готин и да ми пускаш прегръдки. Жалък си, колко пъти да ти се каже?

Дебелано, говориш ли ми?

Никога не съм казвал че си готин, а че не си лош човек. Това не те прави нито готин, нито поносим.

Дори и съфеновете на Галена те унижават и ти се смеят на броенето. Тихо там в ъгъла!

 

 

Не си личи да имаш приятели от времето прекарано тук. Ти си денонощката на форума. Само Стелито ти е конкуренция. Хората излизат с приятелите си, а не ги споменават като трофей в чалга форум, незадоволено човече.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иска му се да е Фокси. Всъщност е евтина имитация, на която всеки ден някой му сипва и унижава. Популярен е с това, че се опитва да превърне форума в Гриндер, но всеки го реже и радостта му остава да оглежда млади момчета през балкона, на работа и по цял ден общо взето.

А и той хекти новата на Кама. Какъв Фокси те гони...

 

 

Простете невежеството ми, липсвах 2-3 години! ;д Върнах се защото ми липсваше Янева болезнено много, разбрах че е жената на моят живот! ;д ;д д;

Link to comment
Сподели в други сайтове

ИзкуЩение :1000 (29):

И въпреки, че няма непознати песни, песните са толкова добри и хитови в този албум на Яница, че си заслужава! Определено най-добрият й албум! Във всеки албум си имаше своите попадения. В първия "Пристанище", "Любов необяснима" и "Аз ли да те уча", после още по-хитови песни като "Спешно" с Живко, дуетите с Вали - "2 в 1" най-вече, "Хапе любовта"..... Тука обаче почти няма песен която да не й е добра. За мен "Всичко чуждо пожелаваш" си остава най-добрата нейна песен обаче! Радвам се, че присъства.

Обаче и Джина Стоева имаше албум с името "Изкушение", а странно как Силвия още не я е захапала, защото и тя имаше май песен с такова заглавие. :1000 (29): Трябваше нещо друго, например "Всичко чуждо пожелаваш", "Грешната", "Вземай задължително" или "Фуклата" беше подходящо също... Много опции имаше и по-готини заглавия!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...