Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Стело, стига си плюла, че ще бъдеш обявена за магаре. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

А сефте. Да заповядат. Какво ли не съм чула вече, символично ще си преместя нещо. Ще пия, дано ми помогне. :cheers: :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще видим другите предложения. Нали ще ни залеят с такива? Тогава ще преценяваме. Но Кама се е справила чудесно. Е, ако и Сашо Роман имаше текст...

Ще има, почти никой не се е разписал с есенни песни още.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще има, почти никой не се е разписал с есенни песни още.

 

Само Преслава да си натиска парцалите до декември, да си трае. След това, ако иска, да пуска ново парче, то за един месец няма как да направи много гледания. Да си вържем ние гащите пък, другото вече лесна работа. :3fdb8960598fa63e: Мани се отчете с балада, Нела с провал, Деси Слава още малко да е дебела и тя ще пропусне годината, Емилия сама чак толкова голям хит - едва ли и то май остана само ние да сме си конкуренция на самите себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само Преслава да си натиска парцалите до декември, да си трае. След това, ако иска, да пуска ново парче, то за един месец няма как да направи много гледания. Да си вържем ние гащите пък, другото вече лесна работа. :3fdb8960598fa63e: Мани се отчете с балада, Нела с провал, Деси Слава още малко да е дебела и тя ще пропусне годината, Емилия сама чак толкова голям хит - едва ли и то май остана само ние да сме си конкуренция на самите себе си.

Нееее, Януари чак да пуска Преса.Феновете й са толкова нахални, че ако пусне песен през декември, пак ще се опитат да я набутат за хит на годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нееее, Януари чак да пуска Преса.Феновете й са толкова нахални, че ако пусне песен през декември, пак ще се опитат да я набутат за хит на годината.

 

Добре, добре - януари, съгласен съм. Паулина да й е грижа дотогава, да я кърми, да я гушка.

 

Иначе тоя Павел кога ще я остави според теб? Той, ако е бедняк, ще гледа да я сучи. Обаче ми прилича на човек, който би посегнал на жена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, добре - януари, съгласен съм. Паулина да й е грижа дотогава, да я кърми, да я гушка.

 

Иначе тоя Павел кога ще я остави според теб? Той, ако е бедняк, ще гледа да я сучи. Обаче ми прилича на човек, който би посегнал на жена.

 

И на мен. Има фейс на уличен престъпник. Той с какво се занимаваше?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, добре - януари, съгласен съм. Паулина да й е грижа дотогава, да я кърми, да я гушка.

 

Иначе тоя Павел кога ще я остави според теб? Той, ако е бедняк, ще гледа да я сучи. Обаче ми прилича на човек, който би посегнал на жена.

 

Баща му е сериозен земеделски производител в Своге или там някъде в района. Тия имат многомилионен бизнес и синчетата са едни дупета....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен. Има фейс на уличен престъпник. Той с какво се занимаваше?

 

Някви селски, куцузки истории бяха - крупен земеделец ли, или нещо от сорта, но имаше информации, че не му е много чиста работата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някви селски, куцузки истории бяха - крупен земеделец ли, или нещо от сорта, но имаше информации, че не му е много чиста работата.

Ако е така, значи има пари. Не би трябвало да чака на Преслава да го гледа. Може да е ревнив, като Ивелинчо на Елена Паришева и да не й даде да се завърне, представяш ли си? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако е така, значи има пари. Не би трябвало да чака на Преслава да го гледа. Може да е ревнив, като Ивелинчо на Елена Паришева и да не й даде да се завърне, представяш ли си? :3fdb8960598fa63e:

Характера на Преслава е твърде силен за се остави да и поставят ултиматуми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Характера на Преслава е твърде силен за се остави да и поставят ултиматуми.

Аааа, не бъди сигурен. За някой хора любовта и семейството са на първо място.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако е така, значи има пари. Не би трябвало да чака на Преслава да го гледа. Може да е ревнив, като Ивелинчо на Елена Паришева и да не й даде да се завърне, представяш ли си? :3fdb8960598fa63e:

 

tenor.gif

 

Ох дано

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами, няма такова нещо. Това си е просто гръцки кавър, който е направен като за "Оскар" от Кама и Валери Милев. Да, същия дето снима "Престъпно е". :1000 (19):

 

Сам знаеш, че тук няма какво да помпиш.Видеото е супер слабо, знаеш че това далеч не са възможностите нито на Валери, нито на Камелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

До преди няколко месеца плюехме, че ни пробутват едно и също с години наред, а сега когато ни се предлага избор и различно от актуалното течение, го плюем и се радваме на провала му. До какво дъно стигат някой, за да изведат Шефката като хит на годината и то за песен, която дори не е на любимката им... Затова чалгата ще си пропада. Много кухи лейки в обществото са с модела на поведение на Кондома или на Стела, така че е нормално по принцип да ни заливат с гнусни проекти при такъв посредствен таргет...

 

Една песен извън матрицата на Пайнер иска поне един месец, за да успее да стигне до хората и да се наложи. Отдавна в попфолка няма хитове, които да се наложат за ден два, а и дори да не стане тотален хит, аз предпочитам да се издават парчета в тази насока. Едно, че по силни музики от гръцките няма, второ, че напомнят за най хубавите години на Фолка, когато подобни проекти се оценяваха.

 

Фокси, да кажеш нещо за Десовите и Пресовите сега. Когато има налице добър проект, никой от тези две групи фенове, не остават равнодушни. Не същото важи за триото Галенови Кондома - Фиклена - Стела. След провалите на Галенчи от последната година, наблюдаваме задоволството им от слабите премиери на топ имена като тези на Азис, Анелия и Камелия....

 

Сашо, трябваше да го ръгнеш онзи фейк и сега щеше да се пени колко и харесва. Няма да ти прости това, че я пренебрегна и атаките и ще стават все по гнусни и дразнещи.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-важното е, че на феновете й и на голямата част от чалгарите им харесва. Хубава и стойностна песен с брутална музика, която и след години ще се слуша от хората. Високо ниво, което в Пайнер немогат да покрият. Виждаме на какво ниво са им клиповете от тая година. От 30 клипа - 2, 3 стават.

 

Иначе отдавна спря да ми пука за мнението на този и онзи, да си пишат квото искат.

 

Относно прословутата Шефка - не мисля, че ще е песен която ше се помни след 2 месеца. Нито пък ще е песен с която ще свързвам Галена . Клип за 2 лева, текст - никакъв. Просто сезонен кючек.

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0...amp;oe=5C635B13

 

Надникнах в страницата на Кама във ФБ. Ииии... нищо ново.

 

Откаде..да..почна...всичко..е..хубаво..и..сочно...сютиена...ти..пречи...би..ли..

о..махнала...само .пред .мен....у..нас....колко..те..обичам..любов..моия....искам...

 

След секс?

 

Каква си мръсницаааа

 

"Кумчо аз съм Червената ШАПЧИЦА ела ме изяж"...

 

ооо дааа

 

Pokaji si slivata da vidim dali e rusa

 

Ками забравил съм ( все пак минаха години ) но колко взимаше за отзад

 

Стой така идва течност от финландия

 

Бонбон за моята уста!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чувам за Тенерифе имало желаещи тука? :1000 (29):

 

Ти гледай там да е залостена вратата, че имате доста "фенове", след пропусналите Тенерифе. :1000 (29): Дръж и една бухалка зад вратата, за всеки случай. :g2:

 

 

Сам знаеш, че тук няма какво да помпиш. Видеото е супер слабо, знаеш че това далеч не са възможностите нито на Валери, нито на Камелия.

 

С това видео и с тази Камелия мога да напомпам целия форум и да му направя деца. Но бях учтиво помолен, да съм по-кротък този път, че хората са много доволни от отзивите. След месец мога да разкарвам опечалените из Рамания като народна песен из Родопите, но и аз съм изненадан от културата на писане за "Името ти". :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато има налице добър проект, никой от тези две групи фенове, не остават равнодушни. Не същото важи за триото Галенови Кондома - Фиклена - Стела. След провалите на Галенчи от последната година, наблюдаваме задоволството им от слабите премиери на топ имена като тези на Азис, Анелия и Камелия....

До такава степен са отчаяни, че им се иска конкуренцията просто да изчезне и ще плюят всичко и всеки докато тяхната не изкара силна песен. Чете ли им вчерашните коментари как се надяват Преси да не пуска песен до януари и Павел да и забрани да пее? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

До такава степен са отчаяни, че им се иска конкуренцията просто да изчезне и ще плюят всичко и всеки докато тяхната не изкара силна песен. Чете ли им вчерашните коментари как се надяват Преси да не пуска песен до януари и Павел да и забрани да пее? :mf_surrender:

Абе щом от 3 месеца са започнали акцията да натрапват кючек като спасението на ФолкА, работата е много зле. За подобни песни преди това твърдяха, че трафика се прави от мангали и не ги взимаха насериозно. Добре, че Пара бидже мачка с гледания Шефката, за да не превъртят съвсем играта...

 

Виждам, виждам. Аз от месец два изтъквам това непонятно за мен и инфантилно и болно състояние, но нещата все се завъртат към солеос виа и моята особа. Затова сега ще си търпите. Аз като исках да смачкам хлебарките в зародиш, ги толерирахте... Сега няма отърване... И все за масово мнение говорят, а не забелязват, че масово ги подиграваме и отвращаваме от поведението им.

 

За мен дъното беше издълбано още когато си съчиняваха име на бебето на Преслава. А Преслава по скоро би била шута на Павел отколкото да се откаже. Пак ще плачат след няколко месеца както след Не се изтриваш и допитването за концерта на Планета. Накрая винаги плачат

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми е смешно как феновете на Камелия се прехласват по новата песен. Каква детска радост, какви хвалби, изхвърляния и въобще, каква "обективна" и реална преценка имат. :1000 (29):

 

Голяма еуфория. :roll1:

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...