Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Чакай малко, кога в този форум сме правили класации за харесвания, за да знаем да преброим и тях? Знаеш, че тук се осланяме предимно на гледания.

Ето, той се е сетил да направи.

Предлагам някой да направи класация спрямо най-малко нехаресвания. Интересно ми е какво ли ще излезе :D :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе тук що си чатите .Нали уж баш модераторката следи за това.

Има си чат тема.

+1

Тая тема се обърна на чат. Не мога да разбера, защо така настървено Конди и Стелето нападат Фаст за класацията му?

Той не веднъж си затваряше очите за вашите лични разправии в тая тема. Да не забравяме, че и той е мод, а тва тука не е чат тема, че да търпим денонощни лични разговори и кавги.

Фаст дръж се като мод!

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе тук що си чатите .Нали уж баш модераторката следи за това.

Има си чат тема.

 

Щот та няма и си правим, квото си искаме. :3fdb8960598fa63e: Сега, като се появи, ще козируваме. Може и друго. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

+1

Тая тема се обърна на чат. Не мога да разбера, защо така настървено Конди и Стелето нападат Фаст за класацията му?

Той не веднъж си затваряше очите за вашите лични разправии в тая тема. Да не забравяме, че и той е мод, а тва тука не е чат тема, че да търпим денонощни лични разговори и кавги.

Фаст дръж се като мод!

 

Той преди да започне да се държи като съвестен модератор, първо трябва да почне да се държи като достоен и честен човек. Тази класация, която видяхме днес е една гротеска. Western най-добре описа нещата. Знам, че много добре разбираш за какво става въпрос, но също знам, че като върл Преславов си длъжен да се застъпиш за своя събрат по фенство.

Link to comment
Сподели в други сайтове

+1

Тая тема се обърна на чат. Не мога да разбера, защо така настървено Конди и Стелето нападат Фаст за класацията му?

Той не веднъж си затваряше очите за вашите лични разправии в тая тема. Да не забравяме, че и той е мод, а тва тука не е чат тема, че да търпим денонощни лични разговори и кавги.

Фаст дръж се като мод!

Опитваш да заемеш страна ли? Няма нужда да избираш. Подкрепи Фаст, Преславови трябва да сте задружни. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щот та няма и си правим, квото си искаме. :3fdb8960598fa63e:

А, точно. Сам го каза. Доста често ситуацията във форума е - Кондомчо и Стела си правят, каквото си искат. :1000 (29):

 

Та съветвам Фаст да си използва правата. И когато се нарушават правилата и форума се превърне в анархия, той да взима мерки. Независимо откъде идват нарушенията.

Фаст, не се оставяй да те натискат и си върши работата. Все пак и ти си мод. Не гледай безучастно.

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори мен ме отегпавате с безумното си поведение. Наистина не ви прилича, но нищо няма да казвам повече, за да не изкривите думите ми.

 

Класацията на Фаст е достоверна. Няма как да се събират лакове от два клипа, защото вероятността един и същ потребител да е харесал и двата клипа е твърде голяма, а това не са гледания. Шефката няма място в топ 3.

 

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значение има една класация, която Фаст е решил да направи? Свободен е да я представи както пожелае. И аз поствам такива отвреме-навреме тук и минават и заминават. И други също. Това не променя факта, че всички 50 човека, които още пишем тук знаем, че Шефката е хита на лятото.

 

Вместо да се нервите пуснете и стриймвайте някое от хубавите парчета, излезли този месец като за есента, и по-конкретно това... :)

 

 

Дано да я качи и нея в Spotify. Време е поп-фолк плейлист, напоследък излязоха доста подходящи песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значение има една класация, която Фаст е решил да направи? Това не променя факта, че всички 50 човека, които още пишем тук знаем, че Шефката е хита на лятото.

 

Значението е в принципите и доблестта на човека. Вие кога ще се научите на принципност в този живот? След като песента на Стораро и Галена е хитът на лятото, защо човек, известен с пословичната си ненавист към втората, ще измисля нетипични точкови системи, с които не боравим в този форум, ще си създава главоболие и отделя време да скалъпва класация, чиято единствена цел е да внуши, че омразната му е залязла и забравена, че не е успешна? Това е да си воден от чувство на омраза. Това е да манипулираш, воден от негативна емоция. Това ли трябва да приемем, това ли трябва да толерираме?

 

Вие тук чувство за правда нямате ли? На евтини манипулации ли се оставяте?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Засега "Купих ти сърце" води в анкетата за хит на лятото. Общо 37 гласа до момента. Нека видим как ще се развият нещата. Колкото до класацията ми, просто исках да пробвам нещо различно. Всички сериозни чартове са базирани на повече от един фактор. След време мога да сменя общия брой гласове със Spotify стриймовете. Не се палете толкова, и по-полека с квалификациите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Засега "Купих ти сърце" води в анкетата за хит на лятото. Общо 37 гласа до момента. Нека видим как ще се развият нещата. Колкото до класацията ми, просто исках да пробвам нещо различно. Всички сериозни чартове са базирани на повече от един фактор. След време мога да сменя общия брой гласове със Spotify стриймовете. Не се палете толкова, и по-полека с квалификациите.

 

Оууу, това ли било? Ахаа, ясно. Падаш си по различното. Вярваме ти всички. :mf_surrender: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Засега "Купих ти сърце" води в анкетата за хит на лятото. Общо 37 гласа до момента. Нека видим как ще се развият нещата. Колкото до класацията ми, просто исках да пробвам нещо различно. Всички сериозни чартове са базирани на повече от един фактор. След време мога да сменя общия брой гласове със Spotify стриймовете. Не се палете толкова, и по-полека с квалификациите.

Води с 1 глас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...