Jump to content



Online: Кали - Папая


Препоръчани коментари

  • Отговори 32
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

За първи път от години ми е симпатична песен на ФеКали! Доста свежо припевче, макар че половината думи не се разбират. Напомня ми на някоя стара салсичка, не се сещам името... Но бива като за нея!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да беше пукнала тая навремето, а не Румяна. Бахти гнусния скафандър... Бахти жалките опити вече 3 година. Кали в момента прави по гнусни песни и от Тотя и Яница взети заедно. Не се ли чува, не се ли вижда... И до кога ще си дава парите на вятъра. Има 3 деца, да отдели за тях, а не за проекти, които никой не ще да слуша, дори и децата и...

 

 

Песента не е толкова тъпа. Ако бе изпята както требва и от друга, дори щях да я намеря за интересна и привлекателна...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напоследък я слушам доста. Испанската нотка е супер. Обективно погледнато тази година Кали има две много добри песни - ''Пионката'' и тази. Жалко, че не стават хитове.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, наистина, че не е много лоша песента. И "Пионката" ме зариби след повече слушания.
Може би просто Кали се плюе по инерция, защото не е сред прехвалените на форума? Защото ти си втория или третия човек, който се заслушва в песента и казва, че е добра...

 

"Пионката" и "Папая" са хубави песни, особено на общия фон. "Среден пръст" и дуетът с онзи Вильо, вече наистина са излишни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Пионката" е супер готина, но тази е зле, точно продължение на "Среден пръст" пръст ми идва, тя сама си каза, че не се вижда в това течение пък я е изпяла.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би просто Кали се плюе по инерция, защото не е сред прехвалените на форума? Защото ти си втория или третия човек, който се заслушва в песента и казва, че е добра...

 

"Пионката" и "Папая" са хубави песни, особено на общия фон. "Среден пръст" и дуетът с онзи Вильо, вече наистина са излишни.

 

Има го и този момент. И другият - че понякога на първо слушане песента ти се струва тъпа и ти трябват 2-3 дни, за да я възприемеш.

 

На мен дори и някоя певица да ми е крайно неприятна, ако изкара готино парче, й го признавам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...