Jump to content



Online: Райна - Бразилка


Препоръчани коментари

  • Отговори 65
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Това ли чакахте толкова и хвалехте? Пълна тъпня.. С нищо не се отличава като песен, няма да си я пусна втори път.

Ако беше на нашто Яни, нямаше така да приказваш.

 

Зарибяващо определено. 2018 явно е годината на Райната, време и беше!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами много ми хареса! Наистина песента е много лятна,неангажираща и свежа! Клипчето радва,Райна има страхотно тяло и излъчване! Да продължава в същия дух! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако беше на нашто Яни, нямаше така да приказваш.

 

Зарибяващо определено. 2018 явно е годината на Райната, време и беше!

Не е така, не ми харесва песента. И на Яни да беше и на Галена, пак така щях да кажа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е така, не ми харесва песента. И на Яни да беше и на Галена, пак така щях да кажа.

 

Повам да подозирам, че си просто предубедена, но всеки има право на вкус вкрайна сметка.

 

Райна наистина е мноо яка в клипа, особено ми впечатли сцената с динята :) а досега нямам спомен да съм се вълнувал толкоз от зарзавати ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Повам да подозирам, че си просто предубедена, но всеки има право на вкус вкрайна сметка.

 

Райна наистина е мноо яка в клипа, особено ми впечатли сцената с динята :) а досега нямам спомен да съм се вълнувал толкоз от зарзавати ...

Е как едно време не си ли се вълнувал от "тез червени домати".. :3fdb8960598fa63e:

Не съм предубедена, както и снощи казах има песни на Райна, който харесвам, но тази и предната не са от тях. А за визията, никога не съм казвала, че не е готина. Кефи ме че си остана естествена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-добрите песни тази година са при Райна! И тази е страшна... "Зле те чувам" ми е любимата тази година, но и с тази става същото на първо слушане..... ще видим, де, но отново нейния проект за мен е най-добрия! Да продължава със същите мега яки песни!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е как едно време не си ли се вълнувал от "тез червени домати".. :3fdb8960598fa63e:

Не съм предубедена, както и снощи казах има песни на Райна, който харесвам, но тази и предната не са от тях. А за визията, никога не съм казвала, че не е готина. Кефи ме че си остана естествена.

 

Честно казано, Елза ме кефи, ама клипа го гледах много по късно и песента не ми беше хич интересна докато не го видях години по късно.

 

Пък може и да е от възрастта, нали, ЕГНто си казва думата и почват отклоненията. Но пък може да е интересно, то дините не са хич лошо нещо ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано, Елза ме кефи, ама клипа го гледах много по късно и песента не ми беше хич интересна докато не го видях години по късно.

 

Пък може и да е от възрастта, нали, ЕГНто си казва думата и почват отклоненията. Но пък може да е интересно, то дините не са хич лошо нещо ...

Не са лошо, да, лятото е сезона да дините, на жегата. И все пак Райнето не е откривателката да дините, имаше други преди нея. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът го спасяват само хубавите визии и разкошната Райна. Трябваше да заложи на Люси за нещо по-качествено, защото този с когото е работила не блести с големи заложби. Всъщност, като теглим чертата единствената, която може да се доближи до Райна като красота и излъчване е с 10 години по-старата Камелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...