Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Много добра идея даваш да викнат и Азис. Ще бъде брутализъм на "Жадувам", време е и този мега хит да бъде доказан на голяма сцена. :Vishenka_05:

 

Не знам как да ви го кажа на "десовите" по-меко и безболезнено, но ония времена отминаха, поколенията фенчета се смениха, а "Жадувам" не е онова, което беше. И още не ми е ясно защо се хващате като удавници за сламка, за някакво турне. Те не правят награди и концерти, а вие турнета сънувате? Да, знам прекрасно колко ви е вътре времето от 2004 до 2008, че Деса не бе там, но това бяха турнетата, на истината. След това гледахме една безкрайна спирала на пропадането. Който бил тогава там печели. Който не е губи за цял живот. Тези времена няма да се върнат, нито публиката ще се върне. Деса пропусна своя шанс....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам как да ви го кажа на "десовите" по-меко и безболезнено, но ония времена отминаха, поколенията фенчета се смениха, а "Жадувам" не е онова, което беше. И още не ми е ясно защо се хващате като удавници за сламка, за някакво турне. Те не правят награди и концерти, а вие турнета сънувате? Да, знам прекрасно колко ви е вътре времето от 2004 до 2008, че Деса не бе там, но това бяха турнетата, на истината. След това гледахме една безкрайна спирала на пропадането. Който бил тогава там печели. Който не е губи за цял живот. Тези времена няма да се върнат, нито публиката ще се върне. Деса пропусна своя шанс....

 

 

:Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам как да ви го кажа на "десовите" по-меко и безболезнено, но ония времена отминаха, поколенията фенчета се смениха, а "Жадувам" не е онова, което беше. И още не ми е ясно защо се хващате като удавници за сламка, за някакво турне. Те не правят награди и концерти, а вие турнета сънувате? Да, знам прекрасно колко ви е вътре времето от 2004 до 2008, че Деса не бе там, но това бяха турнетата, на истината. След това гледахме една безкрайна спирала на пропадането. Който бил тогава там печели. Който не е губи за цял живот. Тези времена няма да се върнат, нито публиката ще се върне. Деса пропусна своя шанс....

И Азис не е бил на онези турнета, пък към днешна дата пак си е най-големия... :dontknow:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма шанс. Чудя ти се как изобщо се вълнуваш за тая глупава ранг листа като малко дете. И през една седмица нова ранг листа, като всеки път е почти едно и също.

 

Камелия така или иначе никога няма да спечели това нещо. Сума ти народ я мразят заради Фокси и отчасти теб и ще гласуват напук за Глория, въпреки че не са си пуснали ново нейно парче повече от 2 пъти през последните 4-5 години. Да са плякат в дивака и 'ич да не ти дреме.

 

Деси Слава

Преслава

Камелия

Райна

 

Оле, Аврорче, с теб публикуваме пост в една и съща минута. Това не е ли знак от съдбата? КРАЙ!! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оле, Аврорче, с теб публикуваме пост в една и съща минута. Това не е ли знак от съдбата? КРАЙ!! :3fdb8960598fa63e:
Да разбирам, че няма да подкрепиш милото лелче и ще оставиш Преса и Калин да тържествуват?! :feminist_en:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да разбирам, че няма да подкрепиш милото лелче и ще оставиш Преса и Калин да тържествуват?! :feminist_en:

 

Не ми е интересна тая тема. Всеки път е едно и също. Разбирам Ивана да има някакъв шанс да спечели първенството - да гласувам, но няма такава възможност.

 

Освен това авторът на темата е злобар, не искам да му вдигам интереса на продукцията. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Азис не е бил на онези турнета, пък към днешна дата пак си е най-големия... :dontknow:

 

Не знам кога за последно сте били на участие на Азис, но той с този бенд се е поциганил окончателно. Не, че преди това бе нещо кой знае какво, но поне не влачеше тумбата с мангали свирачи. Вече не го виждам в обявите и на 2 от 3-те места където го канеха - "Галакси" в Пловдив и при Петко Димитров в Студентски град. Аз съм гледал мангала 2 пъти на концерти по избори, които са сцена сходна с турнетата и той няма нищо общо с това, което е в чалгатеките. Азис не е за турнета, независимо какво ви говори от фейса си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оле, Аврорче, с теб публикуваме пост в една и съща минута. Това не е ли знак от съдбата? КРАЙ!! :3fdb8960598fa63e:

Райна се нуждая от подкрепа и реших да го направя. Искам да я видя на големия финал. Кой да предположи, че би могла да стигне до там? :girl_cry2:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми е интересна тая тема. Всеки път е едно и също. Разбирам Ивана да има някакъв шанс да спечели първенството - да гласувам, но няма такава възможност.

 

Освен това авторът на темата е злобар, не искам да му вдигам интереса на продукцията. ;)

О, аз също не обичам особено Трима братя, три сестри, макар да съм имала и някои хубави дискусии с него, преди да изкажа свободно светотатственото си мнение за мадам Емилия.

 

Но ти не подценявай така леля си Ваня! Тя е дърта парантия и не се знае, знае ли се... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай последният фотос. На 37 и все още е недостижима.

Да. Жестоко изглежда. Със сигурност ако пожелае може да има спонсор, но винаги е мачкала с морал. :1000 (19):

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна винаги е била брутална във визията, има разкошно тяло и хубаво лице! Малко в облеклото куца, но то май не може всичко...

 

Но на А. съм сърдита с тази негова Преслава! :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

... при Петко Димитров в Студентски град...

 

Да пъти през последния месец - и двата пъти фул с мангали в дискотеката.

Малкото нормалните си тръгнахме преди изобщо да се появи Азис.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти мислиш, че "пайнерците" имат нещо интересно? След 5 дни е 1 юли, което ще рече, че активният сезон е започнал, а няма нищо, дори песен на Азис. Но предполагам, че и него ще поканят на бъдещото турне на Пайнер. Щото, ако онова от Варна миналото лято им се струва, че не е провал ще припомня, че 9, цели 9 най-елитни "пайнерци" пяха пред 300 души, а Кама в същия ден пред 1100 в малка видинска дискотека на открито, намираща се на малко басейнче, но с вход 10 лева, на което преди 2 дни (24.06.2018) пя и Деса. Та като споменах Деса се чудя, защо още няма снимки от нейното участие? Така и така бях на бачкане и не ходих, но и никой приятел не ми се похвали, че е бил там.

 

И още нещо. Вече е почти 1 юли, тагнал съм всички възможни морски дискотеки и почти никъде чалга. В същото време в моят уж най-беден район в европейският съюз за 1 месец от поп музиката бяха Дара, Били Хлапето и на 30-ти ще е Гери Никол, а от чалгата Райна, Алисия и Деса. И понеже това е в едната дискотека, другата взима мерки и почват в петък с Кама. Да споменавам ли хонорарите от бланките на Алисия и Деса? А на Кама и Гери Никол? Нещо така да ви прави впечатление, че клубчетата ни по морето никакви ги нема и не само чалгата взе да се храни из провинцията? В най-дълбоката и най-бедна провинция....

Ами те българите май вече изобщо не ходят на Черноморието, така че за кого да имат участия там?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не подценява Глория. Те от години не могат да се договорят за участието и в турне поради трудния и нрав и високомерието и. Не съм я споменал , защото ми е ясно , че не биха стигнали до компромисен вариант с Пайнер. Иначе Глория би била престиж за подобно турне. Само да не пее бозите от последните 7 години. А и на общите концерти Глория винаги минаваш безразлично. Ивана е сила в това отношение.

Глориевите сте опасни. Като я споменаваме - оставете Глория на мира. Като не я споменаваме - пак изригвате... :3fdb8960598fa63e:

Глория е труден характер - факт. Глория често не предлага качествена музика в последните години каквато се очаква от нея също е факт - но е факт и че много хора се вълнуват от Глория въпреки това и то са повече отколкото са вълнуващите се от Преслава, Анелия, Галена, Теди Александрова, та дори и твоята любимка Десислава (просто защото нямат голяма фенска маса, а само хора, които консумират комерсиалната им музика основно в моменти на пиянство) и това го казвам във връзка на това, което ти каза, че са няколко имената от които хората се вълнували, предвид че същите тези имена събират 500 човека във Варна, а Глория 800-1000 в град Попово. Просто стои странно и неадекватно. Да си комерсиален и актуален в даден момент, не означава, че хората те уважават и гледат с добро око на кариерата ти, а това често се случва в България.

 

Нека говорим реално, както аз (Глориев, въпреки че не съм) призавам успехите на Деси от едно време и че е актуална и комерисално към днешна дата, въпреки замрялата й кариера близо десетилетие, но ако трябва да направим сравнение Глория 1999/2000/2003/2004 и Десислава същия период, Глора със сигурност е едни гърди напред във всяко отношение и това си е безпорен факт, а който го отрича значи сам заблуждава себе си ��

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вица е страхотен, определено. В годината когато никой не е и помирисвал дори хит вече 6ти месец, щяло да има турне.

 

Иначе даже не е интересно вече, вече поредна петилетка секи юни горе долу някой му хрумва да спомене думата турне без значение от повода, и тука вече се редят километрични сет листи и списъци кой щял да участва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да направят турне като дискотечните турнета на Фен ТВ с нови надежди като Ашли, Алекса, Ванеса, Карамел, Нанси и т.н. Имат достойни конкурентки в лицето на Ани Хоанг, Марина Тошич, Крисия Ди, а току-виж и Пресила се вдъхнови да се завърне от Лондон!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...