Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Дано не. От години чакам да танцувам на гроба на чалгата

 

Защо си тук тогава? :1000 (29):

 

Дано смядовското въплащение на дявола НЕ ти сбъдне надеждите с новия дует. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Песента на Тото е най-гледаната в рамките на България според сайта artists.youtube.com. Изпревари Слави и Криско, Тита, Анелия и Джулия, новата на Дара е под него дори. Луд интерес, чак ме е яд, че не може да ме зариби. Чувам я да гърми и от коли.

 

По принцип най-гледаната песен в страната би следвало да е новата ан Гери-Никол, но въпросният сайт не я отчита незнайно защо, а и вчера някой тук каза, че била махната от Трендинг като наказание за купени гледания.

 

Мислех, че ти харесва. Аз не я спирам почти, сутрин още като стана си я пускам и въртя докато се оправям за работа, в офиса я слушам, зарибяването е пълно. Текста много ми допада.

На Гери - Никол новата песен няма този бум, който правеха предишните й, този път май не нацели. Харесва ми песента, но Гери ми е анти. На Тита ми се струва, че е по-успешна.

Така и не разбрах как стават нещата в този трендинг и как попадат песните там... Не е по брой на гледанията нали?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз си слушам "Влюбена в живота"на Глория. :Vishenka_05: Коя е любимата ти песен от този албум?

"Обич моя", "Изповед" и "Пияна вишна"

Дано не. От години чакам да танцувам на гроба на чалгата

Съмнявам се да чакаш точно това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо си тук тогава? :1000 (29):

 

Дано смядовското въплащение на дявола НЕ ти сбъдне надеждите с новия дует. :3fdb8960598fa63e:

Всичко е въпрос на време. Търпеливият винаги постига целта си. За смядовското изчадие вече обсъдихме, че е с необратима падаща тенденция. Един евентуален скок ще е временен и само би забавил необратимото - работно място в опаковъчния цех на вафления завод.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко е въпрос на време. Търпеливият винаги постига целта си. За смядовското изчадие вече обсъдихме, че е с необратима падаща тенденция. Един евентуален скок ще е временен и само би забавил необратимото - работно място в опаковъчния цех на вафления завод.
Защо я мразиш чак толкова Галената?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислех, че ти харесва. Аз не я спирам почти, сутрин още като стана си я пускам и въртя докато се оправям за работа, в офиса я слушам, зарибяването е пълно. Текста много ми допада.

На Гери - Никол новата песен няма този бум, който правеха предишните й, този път май не нацели. Харесва ми песента, но Гери ми е анти. На Тита ми се струва, че е по-успешна.

Така и не разбрах как стават нещата в този трендинг и как попадат песните там... Не е по брой на гледанията нали?

 

На Тита е по-успешна, да. И на мен Гергана ми е леко анти. Тя всъщност в песента директно си признава, че я влече чалгата много сериозно с това "Повечето мислят че съм хип-хоп! Ама не съм, момчета!". Има и нещо като чалгарски отсвир в музиката.

 

За Трендинга - има много фактори: и гледания, и коментари, и лайкове - някакви такива истории.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма ли да има нова песен, няма какво да се слуша вече. Наистина се забелязва доста голяма суша, или поне на мен почти нищо не ми харесва от фолка. Песента която ме е зарибила не е чалга и е на Тото. Чудя се кога и кой ще пусне нещо такова като интерес. Чакаме доста премиери, дано някоя си струва чакането. :mf_surrender:

Очаквай новата песен на Екстра Нина до ден-два 😁

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фена на Глория да се успокои малко. ДесиСлава и извън Пайнер беше далеч по успешна от Глория в Пайнер. Още 1999-2000 Деса и Кама я детронираха от всички върхове. За последните 20 години, 17 от тях са по силни за ДесиСлава и Камелия, едва 3 Глория да е била над тях. Преслава пък е с доказана твърда фенска маса и дори когато няма хитове, това проличава в допитвания и класации. Ивана също. Според мен и Джена има своя публика, но не е таргета, който ще пише по интернет, а са по народните и обикновени хора. Жалко е да мислиш, че тези имена нямат заслуги за твърда фенска маса... Софи напълни Арената, Глория пълни НДК, а ти си мислиш, че ДесиСлава няма да събере 5 000 човека за всичко, което е дала за 20 години на публиката... А феновете на ДесиСлава са доказани. Самия ти виждаш, че 15 години едни и същи пишем по форумите, за да се съмняваш, че е запазила публика от зрелия таргет. По коментарите от 30-60год в страницата и под всяка публикация добре се вижда , че към Десислава има интерес като певица, а не като актуални хитчета. Не искам фолк концерт. ДесиСлава има шанс с концерт с народна част и поп част, за да събере но0рмална публика. Не мисля, че хората ще очакват да пее Мъжете или Майната ти.

 

Сърдете се на Глория за невъзможния характер, заради който често феновете я подценяват. От години заради фасоните си губи позиции. Можеше да е легенда от турнетата, но бе амбицирана за закриване и егото и не и позволи да е преди друга... Глория има много постижения, няма да ги омаловажавам, както се опитваш да направиш с Десините такива. Това, че някои успяват да се харесат на публиката 20 години по късно е плюс, а не минус, какъвто се опитвате да го изкарате често именно глориевите. Глория също прави комерсиални и плоски парчета, но не е достаъчно само да имаш комерсиална песен, за да е успешна. Не е като последните години Глория да е извадила музикални шедьври, че да се хващаш за това. Песните и да далеч по слаби и не по малко комерсиални от Гледай да не бъркаш или И на всички като теб. Но са от 2009 като звучене...и не стават успешни именно заради това

 

Едно време Деси се е учила с гордост от Глория. Но днес май Глория трябва да се поучи от ДесиСлава като пример, че за дорбите винаги има място под слънцето. Деси е стигнала до тук с много вложени средства, душа и желание, а не в опити да спести и да поднесе проект за трицифрена сума с клипа... На концертите Глория пее ли новите бози и каква е реакцията?

Похвално е начинанието на Глория. ИСка ми се и Деса да тръгне по този път. Рибите имаме по ниска самооценка и често подценяваме потенциала си. Вероятно Деса се страхува от такава крачка, но засега няма реални опасения от провал. По скоро семейното и положение и страховете и я спират. Гласа и е достатъчно ценен и от интелектуалци, попаджии, актьори и т/н/ за да се притеснява. Но Деса няма и да направи концерт просото , за да го направи. Когато се реши, такъв концерт попфолка няма да е виждал досега... Няама да си представя клубните хитчета на голямата сцена.

 

И Глория да беше на миналогодишния концерт във Варна, пак стадиона щеше да е празен. Нито нейната публика бих изттърпели масовките, нито публиката на ДесиСлава. Големите фенове на Деса не ходим по мероприятия, в които има 5-10 мин участия... Няма да гледам Татяни, Яници и Джулии да ми се дондуркат над главата. Ако беше концерт на 4-5 прими - Глора, Деса, Ивана, Преслава, Анелия, Емилия. Бих отишъл и дал 20 лв за вход дори. Искам концерт с доказани и пеещи имена, а не по спонсори и клубни хитове да се определят. Искам концерт с най доброто от фолка за 25 години. Вероятно и много други са като мен. Не ми се слушат клубни тупалки на концерт. Гнусната атмосфера от чалготеките не трябва да се излага на показ на концерти, защото фолка загуби авторитет....

Не искам без теб с над 8 милиона гледания. Има ли Пайнески хит от 2012 с подобни гледания? Не ми обяснявайте как години наред не била топа, защото времето доказва подобни завистливи твърдения, когато овековечи песента с 8 милиона за период, в който Деса уж била замряла. Това, че не сте се интересували какво се случва с нея, си е ваш проблем. Тя е доказала с музиката си и милионите гледания къде е била и къде е все още.

Между другото и мен много ме дразни товая в фенките на Гло-то, че омаловажават абсолютно всички големи имена и особено Кама и Деса, само защото нямали концерти.

Представи си ако имаха, нямаше да има параграф по който да ги пипнат. Съмнява ме да не съберат публика точно те двете.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото и мен много ме дразни товая в фенките на Гло-то, че омаловажават абсолютно всички големи имена и особено Кама и Деса, само защото нямали концерти.

Представи си ако имаха, нямаше да има параграф по който да ги пипнат. Съмнява ме да не съберат публика точно те двете.

И двете няма да направят концерти, така че, ще си останем със съмненията май. Което е жалко, защото щеше да е интересно да съпоставим примерно шоуто на Деса с това на Кама, както и на Кама с това на Глориндич. Липсват ми интригите и тегленето на везни постиженията на всяка голяма. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Тита е по-успешна, да. И на мен Гергана ми е леко анти. Тя всъщност в песента директно си признава, че я влече чалгата много сериозно с това "Повечето мислят че съм хип-хоп! Ама не съм, момчета!". Има и нещо като чалгарски отсвир в музиката.

 

За Трендинга - има много фактори: и гледания, и коментари, и лайкове - някакви такива истории.

Двата стила доста се смесиха в последно време. Може би от 1-2 години най-много се усеща. Виждаме и по Галин и Криско, а и не само те.

 

Очаквай новата песен на Екстра Нина до ден-два 😁

Да махаш тези стари чалгарски чанти, прашасали в скрина :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Двата стила доста се смесиха в последно време. Може би от 1-2 години най-много се усеща. Виждаме и по Галин и Криско, а и не само те.

Да махаш тези стари чалгарски чанти, прашасали в скрина :1000 (29):

Хита е при Райна.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И двете няма да направят концерти, така че, ще си останем със съмненията май. Което е жалко, защото щеше да е интересно да съпоставим примерно шоуто на Деса с това на Кама, както и на Кама с това на Глориндич. Липсват ми интригите и тегленето на везни постиженията на всяка голяма. :3fdb8960598fa63e:

Глория и шоу на сцената не са съвместими неща особено много. Тя обича да си разхожда балните рокли, но й прощавам заради зверски доброто пеене, аз на концерт това отивам да слушам най-много. Камелия със сигурност би показала шоу, за Деса се съмнявам, тя също ще заложи повече на стила на Глория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория и шоу на сцената не са съвместими неща особено много. Тя обича да си разхожда балните рокли, но й прощавам заради зверски доброто пеене, аз на концерт това отивам да слушам най-много. Камелия със сигурност би показала шоу, за Деса се съмнявам, тя също ще заложи повече на стила на Глория.
Е, аз под "шоу" имах предвид представяне, а не зрънца на показ. :3fdb8960598fa63e:

 

Пък и Камелия също не е показвала някакво Бог знае какво шоу - тя просто винаги е имала различна за съответния концерт визия като тоалет и прическа и е правила впечатление с това. Иначе и мадам Вескова си се разхожда по сцената като всички останали. Виж, Малина се е опитвала - с ягуара в клетката, мятала се е по въжета, возеше се на мотор по стадионите. Всичко това, за да компенсира липсата на певчески умения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото е редно да се замислят за някаква сложна песен, защото не си спомням да е излизало нещо по-музикантско. Искам някаква голяма хапка, да покаже някоя вокални възможности.

Много изпростя музиката, няма грам изкуство във фолка вече...ала-бала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо я мразиш чак толкова Галената?

Интересно ми е да разбера какво е твоето пожелание към Преслава :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото и мен много ме дразни товая в фенките на Гло-то, че омаловажават абсолютно всички големи имена и особено Кама и Деса, само защото нямали концерти.

Представи си ако имаха, нямаше да има параграф по който да ги пипнат. Съмнява ме да не съберат публика точно те двете.

Да, точно Кама няма параграф, по който да я пипнеш. Особено гарванските крясъци, излизащи от човката ѝ :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно ми е да разбера какво е твоето пожелание към Преслава :Vishenka_05:
Интересното е, че темата за рождения ден на леля ти Ваня беше много по-посещавана и с доста повече честитки и клипове с истински хитове! :3fdb8960598fa63e:

 

 

Защото е олицетворение на всичко, което не е наред с човешкия род.
По-конкретно?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

похот

чревоугодие

алчност

леност

гняв

завист

горделивост

:3fdb8960598fa63e:

:1000 (29):

 

Като я гледам колко бързо се върна във форма след второто дете, надали е чревоугодница! :1000 (30):

Леност - доста се мята жената по сцените, пък и си бачка, гледа си кариерата.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29):

 

Като я гледам колко бързо се върна във форма след второто дете, надали е чревоугодница! :1000 (30):

Леност - доста се мята жената по сцените, пък и си бачка, гледа си кариерата.

Кой ти каза, че угажда на червата си с храна? :3fdb8960598fa63e:

 

А къщата ѝ виждала ли си? По време на снимките на Пей сърце била казала на майка си по телефона, че циганските къщи били много по-чисти от нейната.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, точно Кама няма параграф, по който да я пипнеш. Особено гарванските крясъци, излизащи от човката ѝ :3fdb8960598fa63e:

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

Не знам, но е най-богатата в чалгата откъм генерирани приходи в кариерата си.

 

Изчадието от Смядово пък е най-богатата, като включим кариерни приходи + мъжа до нея. Уредени животи отвсякъде. Ние да му мислим.

 

Гери-Никол пак си е в Трендинга..

 

Ся ще накупя малко гледания и ще я махнат. :3fdb8960598fa63e:

 

Между другото верно можем да направим мръсно на някоя певица, купувайки й гледания. Помните ли онзи сайт, за който ви казах? Не ми е проблем да дам 5-10 долара - това са сума ти гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото е редно да се замислят за някаква сложна песен, защото не си спомням да е излизало нещо по-музикантско. Искам някаква голяма хапка, да покаже някоя вокални възможности.

Много изпростя музиката, няма грам изкуство във фолка вече...ала-бала.

точно !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...