Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Татяна уби колежките си с новата си песен „Мамасита”

 

Пайнерката Татяна за пореден път сложи в джоб младите си 20-годишни колежки, като им показа как трябва да изглежда една 40-годишна фолк фурия.

tatiana-ubi-kolejkite-si-s-novata-si-pesen-mamasita-1.jpg

Преди около седмица тя представи новия си хитов проект „Мамасита”, дело на нашумелия хитмейкър Аднан Бийтс. Парчето е изцяло съсредоточено върху актуалното напоследък модерно звучене, а певицата влиза в него толкова добре, все едно цял живот е творила в този стил. И въпреки това "Мамасита" успя да се открои от музикалните еднодневки, с които мрежата ни залива ежедневно.

Във високобюджетното видео, дело на Николай Скерлев, Татяна демонстрира и ползите на усърдния труд във фитнес залата. Излишно е да подчертаваме, че много от представителките на жанра трябва да взимат пример от нея, за да може на нейните години да се радва на безупречна физика.

В лентата Татяна сменя няколко визии, като всяка една от тях подчертава сексапила й. Нещо повече – в последната една година, откакто е разделена с мъжа си, изпълнителката мачка конкуренцията и дори успя да се нареди отново сред топ имената в „Пайнер”.

 

Тя е и майка на син, който тази година бе абитуриент и който не спира да се хвали със своята родителка и начинът, по който тя изглежда

 

 

С клизмите й по фитнесите дали се хвали, или това си го спестява? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

С клизмите й по фитнесите дали се хвали, или това си го спестява? :1000 (29):

 

Не ти ли бърка в ушите като изкрещява "Аз съм найййй-бруталната дамаааааа"? Страшна простакеса, чиято селска надъханост незнайно защо ме кефи. :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ти ли бърка в ушите като изкрещява "Аз съм найййй-бруталната дамаааааа"? Страшна простакеса, чиято селска надъханост незнайно защо ме кефи. :1000 (10):

Хаха, и аз съм така, но си остава преди всичко селянка :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

защо не сте обърнали внимание на тази херцогиня :mf_surrender: Надявам се второто й парче да е дует с Ашкар да си шъшкат заедно :Vishenka_05:

 

Някой беше споделил интервю с нея при Милен Цветков. Горката, толкова сдухана и притеснена, че нищо не каза. Сигурно сама се е отказала отдавна.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто потребителите на канала в Ютуб са предимно набор 2000+, за които имената на Глория и Тони Дачева не им говорят нищо, освен че са някакви баби и лели.

Ютуб се използва от хора на всякакви възрасти, говориш пълни глупости. Просто споменатите от теб отдавна си загубиха феновете и аудиторията. Хората на 30-40 предпочитат да си пуснат сръбско, гръцко, Слави и т.н, но не и тях двете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

de8bCj6.png

wiuN40m.png

 

:whistling:

Защо все сравнявате "Moro mou" с "Не се изтриваш"? Сравни я с "Пада звезда" примерно, която има двойно по-малко гледания. И двете са от 2017-та и са пуснати след на Галена.

Разбрахме, че "Не се изтриваш" е вселенския фолк хит, но взе да става банално цялото това сравнение, песета мина и замина, както и еуфорията по нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Димана за последните 10 години съм й харесал 3 песни - Целувай пак, Оборотен и Искам да гледам, донякъде Ще оцелея... Много слаба дискография.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Димана за последните 10 години съм й харесал 3 песни - Целувай пак, Оборотен и Искам да гледам, донякъде Ще оцелея... Много слаба дискография.

Как може да не харесваш прекрасните тракове - Невидима, Летя, Да го направим, Връщане няма и Грешката е вярна? :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Димана за последните 10 години съм й харесал 3 песни - Целувай пак, Оборотен и Искам да гледам, донякъде Ще оцелея... Много слаба дискография.

Как ще е слаба? Ти луд ли си??

Link to comment
Сподели в други сайтове

Светлин Къслев aka Starlight, един от топ композиторите на попаджиите започна да навлиза в чалгата. Колко години му давате преди да го изцедят?

 

Започва? Та той е в чалгата от поне 10 години....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ще е слаба? Ти луд ли си??

Може би не изпълнява добре песните си и затова така ми се струва, не им вдъхва достатъчно живот. Всичките ми звучат еднакво, скучно и монотонно. Тя самата е досаден, лиричен глас :D Но според мен и в песните е проблемът - и друга да ги изпее, не биха се забелязали. Мудни са. И Десислава е досаден лиричен глас, но има по-хитови мелодии.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ти ли бърка в ушите като изкрещява "Аз съм найййй-бруталната дамаааааа"? Страшна простакеса, чиято селска надъханост незнайно защо ме кефи. :1000 (10):

И мен така. Дразни ме как квичи че е най бруталната дама но и ме кара пак да го върна и да го слушам. Топ нахакана селянка е. И песента и наистина се котира много добре. 600 000 за 7 дни за Тотя си е връх. След парчето на Галин това ми се струва че върви най добре като гледания...

 

 

1000 пъти на Румен Борилов е и преди Моро му и преди Не се изтриваш, а ми се смяхте като ви го сочех в топ 3 на най успешните чалга парчета за 2017. И кавъри му направиха, и в кръчми го пяха оркестри и в клубовете дънеше. И над 20 милиона събра като гледания. И продължава да е актуално и да се слуша

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...