Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

https://signal.bg/%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80%...8-%D0%BD%D0%BE/

Ако направят чалга версия на Mi gna, считайте че хита на годината е при Андри.

 

Не знаех, че посещаваш сайтове за чалга новини. Мислех, че си фен на Уош Ем Си - че си пекан рапер, генгста шит маа фака, а то какво се оказва. Голямо разочарование. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Анелия - изгубена в превода, пардон - в говора

 

Анелия е сладурана и на времето изпя някои наистина страхотни песни, които ме докоснаха. Притежава талант. Никога не ми е била любимка, но все пак признавам някои нейни качества. Но, милата - много ѝ е трудно понякога да се изразява... И ако ние във форума си я знаем, то за повечето останали наистина изглежда като "куха лейка". Много плюене отнася под клипчето... Май преди да каже нещо е хубаво да си структурира първо мисълта за няколко секунди, след това да я облича в слово... Не знам, но малко тъпо ми стана за нея с целия този хейт, който ѝ сипаха... Предполагам че иначе не е лоша като човек... Вие на какво мнение сте?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://signal.bg/%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80%...8-%D0%BD%D0%BE/

Ако направят чалга версия на Mi gna, считайте че хита на годината е при Андри.

Това би било доста глупав ход, тъй като песента беше голям хит.

Другия си голям хит Супер Сако изпя с Екстра Нина, така че следва да заложат на ново парче.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Представяте ли си Ивана неочаквано да изригне с мега хит като Шампанското или Кръчмата и изведнъж да се окаже звездата на турнето, както едно време? :D

Чакаме летните й хитове и ще видим. :Vishenka_05: Може умишлено да не ги пуска заради турнето. Не ми се вярва много, но... предположения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакаме летните й хитове и ще видим. :Vishenka_05: Може умишлено да не ги пуска заради турнето. Не ми се вярва много, но... предположения.

Дано! Ще е сензационно! Искам дует с Теди Александрова, да закриват заедно! Но и Анелия ще се прокрадне за feat, хитрушата тя - и трите ще си изиграят добре картите.

 

Обаче Мария от първия ден е на началната страница и за 4 дни само 370к. Песента заслужава повече.

Спряла е да купува на последните клипове, браво!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Мария от първия ден е на началната страница и за 4 дни само 370к. Песента заслужава повече.

 

Песента е ужасна в нейно изпълнение, гледанията й са обективни.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано! Ще е сензационно! Искам дует с Теди Александрова, да закриват заедно! Но и Анелия ще се прокрадне за feat, хитрушата тя - и трите ще си изиграят добре картите.

Хаха, това не си го представям. Ивана и Теди Александрова feat. Анелия - Кючекът на народа :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха, това не си го представям. Ивана и Теди Александрова feat. Анелия - Кючекът на народа :1000 (29):

Теда ще вие по американски, Ванча ще сменя шапки и сутиени, а Анелия ще предложи да им викне такси :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия - изгубена в превода, пардон - в говора

 

Анелия е сладурана и на времето изпя някои наистина страхотни песни, които ме докоснаха. Притежава талант. Никога не ми е била любимка, но все пак признавам някои нейни качества. Но, милата - много ѝ е трудно понякога да се изразява... И ако ние във форума си я знаем, то за повечето останали наистина изглежда като "куха лейка". Много плюене отнася под клипчето... Май преди да каже нещо е хубаво да си структурира първо мисълта за няколко секунди, след това да я облича в слово... Не знам, но малко тъпо ми стана за нея с целия този хейт, който ѝ сипаха... Предполагам че иначе не е лоша като човек... Вие на какво мнение сте?

Искам на турнето вместо да пее 10 минути, да поразсъждава на глас :3fdb8960598fa63e:

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен съм, но Глория също си усети годините на прима и лидер, и тогава имаше конкуренция. Някои от изпълнителите тогава направиха емблеми за жанра, които в днешно време звучат прекалено ретро, но ги имаше, само че още началото на новия век успя да ги претопи. А и забравяш Камелия и Азис, които трябва да сложим до Деси, Ивана и Преслава. Те заедно според мен образуват седморката на чалгата заедно със Слави Трифонов, който някак също се пропуска, а беше фактор.

 

Говорихме конкретно за Пайнерските мастии за това не споменаваме Азис и Слави Трифонов. Иначе е несъмнено , че те двамата са най успешни.

Десислава никога не е била безапелационната лидерка както Ивана или Преслава. Такъв момент в кариерата ѝ не съществува. Може би щеше да стане, но взе че напусна Пайнер.

А певица със златни продажби, мегахитове които се слушат и днес, в периода 1999-2004 всяка песен и ставаше хит, и предизвикваше най голяма фенска истерия като дори Глоринда и Ивана излизаха да вземат награди, а публиката пишеше Десислава, това малко ли е за безапелационен лидер цяла петилетка... Не на на мен тия. На малките ги пробутвай.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми е смешно как чак редят миксове на набедени за хитови певачки :D Самите тях би ги било срам да излязат на сцена.

Съмнявам се дори и пишещите тук да отидат на евентуален такъв ивент... И каква Яница подяволите ако все пак има турне. Коя беше тая. Последните и хитове 2015...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не бих отишъл, но много други биха. :D Интересна е идеята отново да се опитват да развиват някаква такава дейност. Вижте колко страници се изписаха тук заради това турне, а иначе е пълно зацикляне ако на Янева и Слави не им се занимава да раздвижват темата. Колкото и по-зле да е жанра в сравнение с преди и колкото и да оплюваме положението тук, на всички малко или много ни се иска в чалгата отново да има от онези звездни мигове... и не виждам как би имало такива ако самите Пайнер не се пробват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина сега ми просветна как ще станат посещаеми турнетата. Ще изкарат Анелия и Десислава по 20 минути микс - ама не с песни, ами с разговори. Тематиката е свободна. Едната сама не разбира какво казва, другата е лигава и инфантилна. Ще стане по-зрелищно от "Комиците". Задачата е проста - излизат и просто си приказват нещо, което "мислят", ама на глас. Ще падне ужасен смях..

Или ако им зададат някакви теми, ама на момента, не предварително. То не, че и така няма да се изложат де.

 

Виж, ти как не са се сетили.

 

За капак може да сложат и Роксана да се обясни още веднъж (че е малко два пъти в "Открит микрофон" и 3 пъти в "авограф") , че била певица с главно "П" , и Кали пак да ни припомни от колко мъже колко деца има (че от последните 2 пъти "микрофон" и десетки "автограф" мина време).

 

Ще пада шоу.

 

"Предстоят и наркотици..."

оф, нимоа...

:1000 (10): :girl_cry2: :girl_cry2: :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница беше набутана на един концерт от турнето през 2010 (на онзи който се заснемаше в Пловдив), когато нямаше хитове, та сега ли няма да участва? Не се излагай, Слави. :gun_bandana: Ако гледаме кой от кога няма хитове, сигурно пет човека на кръст трябва да има на това турне.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница беше набутана на един концерт от турнето през 2010 (на онзи който се заснемаше в Пловдив), когато нямаше хитове, та сега ли няма да участва? Не се излагай, Слави. :gun_bandana: Ако гледаме кой от кога няма хитове, сигурно пет човека на кръст трябва да има на това турне.
С 5-6 силни имена имат шанс. С пълнежи не. Кой по дяволите се интересува от тая. Заради такива като нея фолка е на това положение. Мен лично подобни като Яница, Тотя и други треторазрядки ме отказват от подобни мероприятия. Деса, Анелия, Джена, Ивана, Емилия и Галена. Стига толкова. От мъжете Фики и Галин. Това са звездите на фолка. Преслава не я споменавам, защото е бременна. Никой не се интересува от другите

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

С 5-6 силни имена имат шанс. С пълнежи не. Кой по дяволите се интересува от тая. Заради такива като нея фолка е на това положение. Мен лично подобни като Яница, Тотя и други треторазрядки ме отказват от подобни мероприятия. Деса, Анелия, Джена, Ивана, Емилия и Галена. Стига толкова. От мъжете Фики и Галин. Това са звездите на фолка. Преслава не я споменавам, защото е бременна. Никой не се интересува от другите

Доста силно изказване, но до някъде си прав. Тези, които биха отишли да слушат гореизброените, няма да отидат да слушат Глория или Ивана, но бъди сигурен, че концерта на Глория в Попово е по-посетен отколкото ще е един такъв от изброените изпълнителки.

 

Глория в Попово.

R4Z8JnJ.jpg

 

8X2BC8R.jpg

 

Цялата вихрушка на Пайнер в разгара на сеозна във Варна - 500 човека.

 

Много ми допада как непрестанно подценявате Глория (въпреки че заслужава, особено последните 2 години), ама не сте прави. :) И не, Десислава не е била ТОП по начина, по който Глория е била топ. Че е имало истерия по Десислава, имало е, но Глория си беше ТОП и Десислава само гледаше и се учеше от Глория. ;) Останалото .. може само да хвърляте прах в очите на дечурлигата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

6 години от този ВЕЛИК прием! :Vishenka_05:

 

6 ли минаха, чафчи? Помниш ли как бяхме тук, седяхме и се вълнувахме заедно. Направо ги разби, а аз тогава вече бях в team Galena. Жалко, че "Спри ме" не прозвуча на концерта да направим сравнение, тъкмо и двете песни бяха пресни.

 

Преслава излезе по шорти, изпя само една песен и си даде газ, а хората дето бяха чакали 3 часа за нея останаха с пръст в гъз. Това кратко представяне май беше заради фиаското със закриването на наградите няколко месеца по-рано, когато имаше масови изнасяния на нейното изпълнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...