Jump to content



Липсват ли ви наградите на Планета?


Липсват ли ви наградите на Планета?  

101 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Нека заглавието на темата се промени така, че да изпълни със същност идеята за направата на подобна тема. Според мен авторът е искал да пита:

 

- Липсват ли ви наградите на Преслава? :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 48
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Нека заглавието на темата се промени така, че да изпълни със същност идеята за направата на подобна тема. Според мен авторът е искал да пита:

 

- Липсват ли ви наградите на Преслава? :girl_cry2:

:roll1: :roll1:

 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека заглавието на темата се промени така, че да изпълни със същност идеята за направата на подобна тема. Според мен авторът е искал да пита:

 

- Липсват ли ви наградите на Преслава? :girl_cry2:

:1000 (29): :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали ми липсват - не. Няма награди няма фалш.

Как се отрази липсата им - без да искам дадох зле, но е всъщност добре се отрази. Няма борба за награди и стана ясно кой с какви цел и колко може да си направи даден проект. Ако си амбициозен и целеустремен в това което правиш не са ти нужни награди.

Трябва ли пак да има- не. Една тенекия не те прави по-добър. Добър си за 1 седмица щото навсякъде те изкарват божество и се сещат за наградата ти седмиця две преди новите

Link to comment
Сподели в други сайтове

И само като се сетя, че Деса се върна в Пайнер заради тия пусти награди.... :1000 (10):

И тя горката, дето се върна в Пайнер заради награди, взе че се върна и в топ-а точно в периода, в който вече нямаше награди. Друго си е някой да не ти налага нещо и да се види кои реално са желаните изпълнители. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Липсват ми наградите и тръпката. Ще се радвам отново да направят церемония в близкото бъдеще. Без награди в чалгата няма стимул за работа. Това е все едно световния поп да нямат Grammy, VMA, AMA и тн. По тази причина излизат все по-безсмислени и скучни проекти. Повечето изпълнители пускат песни колкото да има какво да пеят по клубовете.

 

:1000 (19):

 

Съгласен съм.

 

Учудва ме, че вотът е почти 50 на 50. Очаквах по-голямата част да искат отново да има награди.

 

 

Никоя не би изтърпяла постъпката на Петя -" Другата година ще й я вземем."

Галена още беше плаха тогава и без нужното самочувствие. Трябваше да я заблъска на сцената.

 

:roll1:

 

С токати!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Липсват ми наградите на НФ, защото приобщаваха изпълнителите от различни компании, освен това от 2003-та насам минаваха на живо, а към днешна дата можеше все още да ги има и да бъдат със съпровод на бенд. Да тръгнеш ти от НФ, Златен мустанг, Тракия фолк и т.н. и да стигнеш до това сега... Не е ли резил?

 

Наградите на Планета никога не са били обективни, те са чисто и просто фирмени и на база на проценти в договорите. Разбира се, не казвам например, че наградите на Преслава и Ивана за Певица са били незаслужени, напротив. Е, Преса се полакоми по-дълго от необходимото. Говоря за много нечестни призове за Клип, Албум, Дует и разни други - изцепки много, примери много, коментирали сме ги, да не ги изреждам пак. Някак самите статуетки олекнаха. Не е интересно нещо, което е предварително договорено и прозрачно. Освен това на тия награди нищо не показваха освен поредното дефиле. Бяха и много стерилни, тромави. А и какво да се награждава в момента... Трябва да си смучеш от пръстите. Последните 2-3 години са изключително слаби.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
Нека заглавието на темата се промени така, че да изпълни със същност идеята за направата на подобна тема. Според мен авторът е искал да пита:

 

- Липсват ли ви наградите на Преслава? :girl_cry2:

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Награди на Планета едва ли ще се раздават отново някога. Всички кокошки носят приходи в кокошарника и естествено всяка една претендираше зя награда, което не позволяваше никаква обективност. Не случайно в в последните години това събитие стана “за всекиго по нещо”, измислиха се категории за музикални идоли, модни икони и какво ли още не за да не остане нокой от слижителите на Димитров обиден, но и той разбра че няма как да стане и се отказа.

 

Награди трябва да се правят от независима, телевизия, радио или списание, което трудно ще се случи, защото няма от къде да се намери финансиране.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Награди на Планета едва ли ще се раздават отново някога. Всички кокошки носят приходи в кокошарника и естествено всяка една претендираше зя награда, което не позволяваше никаква обективност. Не случайно в в последните години това събитие стана “за всекиго по нещо”, измислиха се категории за музикални идоли, модни икони и какво ли още не за да не остане нокой от слижителите на Димитров обиден, но и той разбра че няма как да стане и се отказа.

 

Награди трябва да се правят от независима, телевизия, радио или списание, което трудно ще се случи, защото няма от къде да се намери финансиране.

 

Наградите на Планета винаги са били за всекиго по нещо. Мис Планета, Мис Кокошка, Рингтон...бла...

 

Тези на Нов фолк бяха обективни. Имаха по една изцепка винаги, но поне не дразнеше. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наградите като церемония не, но концерта да. Винаги е имало големи сеири на победители и опечалени. :g2:
Да, разкошен момент беше връчването на наградата за певица на 2003 година. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, разкошен момент беше връчването на наградата за певица на 2003 година. :3fdb8960598fa63e:

 

Наистина, най-големият автогол на Пайнер в цялата им история. Да пуснат такъв афиш преди церемонията е.... :bx: .... за Димитрови.... :g2:

 

7918313c.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво пък беше това етноклип? :1000 (29):Иначе определено този афиш доказва как си живеят в страната на чудесата още от тогава, но са чак сладки в собствената си неадекватност. :notworthy: На мен ми липсват, особено частта с live коментарите във форума и есетата, които се пишеха. Естествено от старите потребители със синя кръв. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Данъчни запечатаха хотел "Маринела"

 

Горките "пайнерци", сега с хотела не само няма "Мегами", а и любимата им за награди зала "EFE" вече е запечатана барабар с Ветко и Маринела... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...