Jump to content



Online: Анелия и Джулия - Бръммм


Препоръчани коментари

  • Отговори 51
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Пълна боза... до болка клиширано и слушано. Всеки път едно и също.

Анелия толкова е свалила качеството, че даже вече няма и наченки на такова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо не ми хареса и направо се учудвам, защото ми се струва адски компромисен вариант за певици като Анелия и Джулия на които почти всяка една песен е толкова добра и силна, че няма накъде. Музиката е добра, текста "бръм, бръм" разбира се опит за някакво лафче и нещо по-запомнящо се, но не се е получил. Във видеото и двете са страшно красиви и биха си подхождали като дует, но с някаква по-сериозна и наистина хитова като за тях песен. Просто не очаквах толкова слабо нещо предвид последните им песни.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пашев иска да звучи като новия Ганев... и това е баси бозата. Анелия не трябваше да пада толкова ниско.

 

А клиповете на Джулия не знам защо, но все са тъпи. Люси ли е виновен, или какво...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледайки от позицията на ретро чалгата, в която сме се върнали, това парче има потенциала да е зверски хит. Също така на мен лично песента ми идва някак различна от повечето изтъркани Пашеви, нещо като смесица между ретро дивотийка и песен на Оцко е. Ще разцепват клубовете и плажовете, струва ми се.

Относно видеото- иска ми се и двете да пускат клипове на световно ниво, но за момента явно ще трябва да се задоволим с това, което получаваме...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отврат...Анелия се излага с тези песни вече. :mf_surrender:

По някое време, това просто стана нормално за нея. Никой вече не се изненадва от прототията и ниското качество в проектите на Анелия. Последните й песни дори не съм ги слушал до край.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По някое време, това просто стана нормално за нея. Никой вече не се изненадва от прототията и ниското качество в проектите на Анелия. Последните й песни дори не съм ги слушал до край.

И аз, тази също не я изтърпях цялата, много е дразнеща. Не разбирам защо, Анелия спокойно можеше да мачка наред, а тя се насочва към дъното. Вече не се надявам да се поправи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия е най-лудата от всички, абсолютно куку... :1000 (29): Затапва се сама за стотен път и то с песен, която не знам как да коментирам. Джулия с първи слаб проект в кариерата си. А Анелия освен всичко готви и още едно парче. Спрях я по средата, това бръммм е... неадекватно е меко казано.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ана вместо да бълва боклук след боклук да беше заложила на “Вярвам” или “Започваме на чисто”, които звучат уникално изпълнени на живо. Никаква концепция и логична мисъл при нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасяващо! Гласът на Джулия е същия като на Сани в тая песен.

Звучи ретро, ама от простотиите, които се бълваха в зората на чалгата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...