Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

"50те най" умря като класация, след обновлението на сайта на Сигнал.

Тези от Сигнал са мега зле. Като виждат, че сайта им замря, да вземат да го върнат в предишния вид. То и аз не съм влизала там след обновлението, не че и преди много влизах. Много жалко, че сами се закопаха така.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не знам как можаха да се забият така и да не правят нищо по въпроса. Една единствена свястна класация беше останала на поп-фолка, и то с дългогодишна история, а накрая...

Ще си останем само със сметките за стрийминга, явно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези от Сигнал са мега зле. Като виждат, че сайта им замря, да вземат да го върнат в предишния вид. То и аз не съм влизала там след обновлението, не че и преди много влизах. Много жалко, че сами се закопаха така.

Същия случай съм. Не харесвам темата и не мога да отварям новините в нови табове както съм си свикнал, защото right click-а е забранен. Супер дразнещо е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мда, вече не може да влизате с хиляди профили да пробутате Преса и Деса до първото място и веднага се оказва, че била умряла и класацията, и сайта, и Ема Стоянова, и всичко останало.

 

Колко удобно, нали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пускаш ли алкохолните песни на Пресличка за фон? :girl_cry2:

 

Не. Но ми даваш идея. Сега ще си проглуша ушите с "От мен питието". :clap:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мда, вече не може да влизате с хиляди профили да пробутате Преса и Деса до първото място и веднага се оказва, че била умряла и класацията, и сайта, и Ема Стоянова, и всичко останало.

 

Колко удобно, нали.

Не съм виждал никой да споменава класацията от месеци.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мда, вече не може да влизате с хиляди профили да пробутате Преса и Деса до първото място и веднага се оказва, че била умряла и класацията, и сайта, и Ема Стоянова, и всичко останало.

 

Колко удобно, нали.

Точно, защото сайта имаше защити срещу подобен род измами, имаше толкова голям интерес.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама вие сериозно ли?

 

Преслава смаза ГИК по "дълголетие" в топ 3, тия ми я сравняват с Рени, която лично за мен е на ниво Валя и Нелина, да речем - с три-четири силни години около 2000 г. и няколко златни хита, но даже в топ 5 трудно е влизала.

 

И около 2000 г. буквално всеки имаше големи хитове в чалгата - като почнеш от Глория и Камелия, та до новоизгряващите и треторазрядните. Все пак никой не отрича хитовете на Рени от онзи период, но пишете откровени глупости. Никой днес не слуша ретро хитовете й - погледнете какви смешни гледания от порядъка на 100-200 хиляди имат в Ютуб, на Преслава някои са с над 3 млн. гледания.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е прецедент в попфолка, а всеки, който твърди друго или има къса памет, или по някаква причина не я харесва. :3fdb8960598fa63e:

 

Точно!

И кажи на Слави да не се поддава на емоции и чувства, а да държи здраво за двете най-успешни чалгарки - Деса и Преса. Какъв е тоя глас за Татяна? Ще му обявя ядрена война. :gun_bandana:

 

 

Жъне успех след успех. Красавица. :Vishenka_05:

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно!

И кажи на Слави да не се поддава на емоции и чувства, а да държи здраво за двете най-успешни чалгарки - Деса и Преса. Какъв е тоя глас за Татяна? Ще му обявя ядрена война. :gun_bandana:

Жъне успех след успех. Красавица. :Vishenka_05:

 

Всеки сам си преценя :1000 (29): При мен не влияят феновете на това дали някоя ме кефи, соре :1000 (29):

Иначе наскоро като си бях в Пловдив я видях, има коремче, беше с бащата и хапваха на любимо място на пловдивчани. Имам и снимков материал, папарашки :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки сам си преценя :1000 (29): При мен не влияят феновете на това дали някоя ме кефи, соре :1000 (29):

Иначе наскоро като си бях в Пловдив я видях, има коремче, беше с бащата и хапваха на любимо място на пловдивчани. Имам и снимков материал, папарашки :D

Има коремче ама ми е слабичка.

По едно време си мислих, че рожбата се износва от кака Кели. За да може Прес да запази фигурата си. Но тези теории вече отпадат. Явно Кака Кели ще е само дойка. :Vishenka_05:

 

Кое е това място?

 

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Има коремче ама ми е слабичка.

По едно време си мислих, че рожбата се износва от кака Кели. За да може Прес да запази фигурата си. Но тези теории вече отпадат. Явно Кака Кели ще е само дойка. :Vishenka_05:

 

Кое е това място?

 

Да, но след още някой друг месец ще налее и по други места. Паваж.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки сам си преценя :1000 (29): При мен не влияят феновете на това дали някоя ме кефи, соре :1000 (29):

Иначе наскоро като си бях в Пловдив я видях, има коремче, беше с бащата и хапваха на любимо място на пловдивчани. Имам и снимков материал, папарашки :D

По снимките от участия и които качва не й личи изобщо :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е била с по-слаби песни от Ерик? Добреее.

Ами Един въпрос не е ли от същата година. Беше доста по въртяна от въпросните песни на Преслава. Иначе Преслава е последната обичана звезда от попфолка от народа. Но именно при нейните силни години и тези на Галена, фолка започна да копае дъното на бавни темпове. Това че е била най популярна и обичана е така, но дискотечните хитове бяха основно във Фен. Само Елена и Андреа от Пайнер имаха хитове по големи или равни на тези от Фен, а накрая Преслава, Галена и Анелия прибираха измислени награди...

 

 

Колкото до гласа ми за Тоти, той подразни този, който трябваше. В решителен сблъсък не бих гласувал така. Преси си е Преси, ама 2ма от феновете и, едва се търпят от сметки и наглярство.. .

 

Иначе Лъжа е , Нямаш сърце и Дяволско желание са си в златния фонд на ретро чалга хитовете. Но и Рени има песни в този фонд. Рени беше много над Нелина, Тони Дачева и т.н. Конкурираше се с Глория , Кама, Деса. Какво значи по благодатни години за фолка... тези години не са били от чист късмет благодатни, ами изпълнителите саги направили такива, защото таргета не беше клубовете и шайките ами всяка си имаше ниша. Децата си слушаха Деса и Кама, но зрялата публика умираше за Глопия, Рени и Ивана. Попфолка беше в пика си заради хубавите песни и пеещи изпълнители. За тези 4-5 години Рени е постигнала 10 пъти повече отколкото Яница за 16 години мъки и опити. Рени е оставила следа в жанра, която малцина от сегашните актуални могат да си позволят. Уважавайте създателите на този бранш, които когато са тръгвали да стават певици не са знаели точно докъде ще стигнат и има ли смисъл. Сега всичко е лесно. Знаят се композитори, телевизии, таргет и целите са доста ниски летви...

Какво от това че Пресрава е 15 години в топа като именно по време на нейното лидерство нещата за фолка тръгнаха на зле...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

"50те най" умря като класация, след обновлението на сайта на Сигнал.

Доста странно ми стана като видях, че последната седмица е спечелила песента на Крум и Анелия, не знам дали това се дължи на нейното участие, а песента на Лорена е страхотна и абсолютно заслужаваше тя да бъде тази седмица на първо място.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, но след още някой друг месец ще налее и по други места. Паваж.

Едва ли ще надебелее повече.

Някои жени си остават стройни гаджета, правейки само коремче. Но пък нашата е склонна към наддаване и е странно, че е толкова слаба. Сигурно спазва режим и стриктно следи какво и кога яде.

 

Славе, не се влияй от тези неща. Какво значение има как са гласували другите? Мисля, че си човек, който държи на позицията си и не би променил мнението си заради нечии чужди сметки. Още повече, правейки толкова нелеп избор. Татяна пред Преслава.

А и да не забравяме, че половината от гласовете за Деси Слава с/у Емилия, бяха от фенове на Преслава.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт. Десови и Пресови се подкрепяме от край време. Винаги гласувам по усещане но този път се полигавих малко с Фаст :1000 (29):

 

Иначе ми прави впечатление, че масово цари необективното мислене. Не може да отречеш силните години на някой само и само да изтъкнеш фаворита си. Толкова ли е трудно да се отчетат силните години на Андреа, Рени и Преслава без да се унижават другите 2 за сметка на една... И трите в даден момент са били фактор. Да , Преслава продължава да е, но вече фолка не е фактор...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...