Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Майна, не я спирам. Вчера събудих бебето на Лена Селяндурката от долния етаж. Почна да тропа да намаля звука. :clap:

И аз не я спирам. Сутрин докато се оправям за работа и аз будя злобната си комшийка от долния етаж.

Лена онази, която се почиства на терасата ли? :3fdb8960598fa63e: Ако е тя си заслужава. И как ти тропа, като е под теб? С някой кол по тавана ли? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не я спирам. Сутрин докато се оправям за работа и аз будя злобната си комшийка от долния етаж.

Лена онази, която се почиства на терасата ли? :3fdb8960598fa63e: Ако е тя си заслужава. И как ти тропа, като е под теб? С някой кол по тавана ли? :1000 (29):

 

Същата, да. И продължава да е супер ошишкана, а вече минаха 10 месеца от раждането. Приятелят й Любчо няма да я търпи дълго с визия на бидон.

 

По вертикалния щранг на парното тропа, не знам с какво точно. Тоя номер го научи от баба си - едно време тя тропаше, като надувах силно музика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Същата, да. И продължава да е супер ошишкана, а вече минаха 10 месеца от раждането. Приятелят й Любчо няма да я търпи дълго с визия на бидон.

 

По вертикалния щранг на парното тропа, не знам с какво точно. Тоя номер го научи от баба си - едно време тя тропаше, като надувах силно музика.

Този Любчо хубав ли е? :3fdb8960598fa63e:

2,5 милиона за "провала" на Галена. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този Любчо хубав ли е? :3fdb8960598fa63e:

2,5 милиона за "провала" на Галена. :1000 (19):

 

В никакъв случай не е грозен, но не ме привлича. Тъмна коса, тъмни очи, слаб.

 

Очаквах повече за яката песен на Галена. Дано да направи поне 6-7 милиона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В никакъв случай не е грозен, но не ме привлича. Тъмна коса, тъмни очи, слаб.

 

Очаквах повече за яката песен на Галена. Дано да направи поне 6-7 милиона.

Питах дали става за мен, не дали те привлича.. :3fdb8960598fa63e:

И аз мислех, че ще смаже с тази песен. На Анелия и Джулия харесва ли ти? Аз само да я чуя че почва и сменям веднага, нещо ме дразни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Питах дали става за мен, не дали те привлича.. :3fdb8960598fa63e:

И аз мислех, че ще смаже с тази песен. На Анелия и Джулия харесва ли ти? Аз само да я чуя че почва и сменям веднага, нещо ме дразни.

 

Ами точно на устата ми беше, че може и да ти хареса на теб, но не знам защо не го написах. :1000 (29):

 

"Бръм" много ме дразнеше, като излезе, но сега по я търпя.

 

Иначе се оплакваме, че в попфолка не предлагат нищо ново.. ми преди малко чух новата на Тита - нима тя предлага нещо ново? Добра е песничката и ще стане хит, но звучи като вече чуто.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами точно на устата ми беше, че може и да ти хареса на теб, но не знам защо не го написах. :1000 (29):

 

"Бръм" много ме дразнеше, като излезе, но сега по я търпя.

 

Иначе се оплакваме, че в попфолка не предлагат нищо ново.. ми преди малко чух новата на Тита - нима тя предлага нещо ново? Добра е песничката и ще стане хит, но звучи като вече чуто.

 

Ами тогава разкарвай селянката и да идвам, аз няма да ти тропам, обещавам :3fdb8960598fa63e: Ще си слушаш музика и ще си надуваш чалга съвсем спокойно.

 

Точно така, въртете гледания на "#Нищо" и се разбивайте мощно!

 

Коя ви е любимата фраза от текста? :3fdb8960598fa63e:

Аз навъртам и то много :Vishenka_05:

 

Любимата ми фраза е същата като на Конди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сякаш имат някакви интимни отношения :1000 (29):
Ами нямат!

Но Сашо ще те попита как никой от гилдията досега не ги е издал, след като всички ги познават... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Гледанията на Дай ми любов са паднали на под 100к/ден този понеделник. С голям зор ще направи 3 милиона до 8 юни. Пълен флоп. Междувременно Анелия и Джулка ще имат близо 5 милиона по мои прогнози, а песента им излезе 2 дни по-късно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Гледанията на Дай ми любов са паднали на под 100к/ден този понеделник. С голям зор ще направи 3 милиона до 8 юни. Пълен флоп.

 

На Преслава и Кеба паднаха на втория ден под 100К, така че млъквай :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се карайте. И двете да с флоп. И двете са извън топ 3 на фолка :1000 (29):

И кои са преди тях в момента, че ми е интересно? Освен Анелия и Емануела, другите са още по-зле.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И кои са преди тях в момента, че ми е интересно? Освен Анелия и Емануела, другите са още по-зле.

Топ 5

Анелия, Емануела, Емилия, Теди Александрова и Джулия

И после са Пресли, Галена, Алисия, Джена и Деса завършва топ 10

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ 5

Анелия, Емануела, Емилия, Теди Александрова и Джулия

И после са Пресли, Галена, Алисия, Джена и Деса завършва топ 10

Емилия не и в топ 5. Теди Александрова не е сериозен изпълнител. Джулия все още прохожда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...