Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Тези дни толкова нямам какво да слушам,че съм на големите хитове на Ивена /тази,заедно с "Номер две" и "Без гаранция"/ и на "Муцуна" на Джордан. :1000 (29):

Бих добавил Като кученце, Моля за внимание и Звукът на лятото. И 6те Все Оцкови хитове

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега..всеки може да си представя, каквото си иска в своята си глава - това не го прави факт. Очевидно имаш някакъв сантимент към Рени и затова така си представяш нещата. Аз нямам - и си ги представям по различен начин.

 

Според мен пък Преслава честно си спечели наградата през 2006. Не съм писал тогава по форуми, за да видя нагласите на пишещите, но в хората около мен виждах масово, че тя е новата любимка (особено на младите), а Ивана лееко беше почнала да се изтърква.

 

2006, 2007, 2008, 2009, 2011 - ето ти 5 години, в които е лидер.

Не е въпрос до сантимент, а до очевидни факти. Рени се е борила директно с най-силните години на най-големите някога, а Преслава- не (освен през 2016 с Деси Слава и беше размазана). И няма гаранция, че е щяла да види ТОП 3 ако двете си бяха разменили местата. Все пак тя стана звезда в ера, в която налагането от компанията вече имаше влияние, а онези четирите си ги избра изцяло народа и не се е налагало да изместват никой, взимайки неговата награда за Певица на годината.

Няма да споря за годините, особено за онази, в която Ивана все още си беше номер 1. За мен от изброените най-много да отчетем 2007, 2008 и 2009, макар че в последната Андреа и Елена вече си бяха над нея, според мен. Или "Червена точка" и "Усещане за Мерилин" са били над "Дай ми всичко" (от края на 2008, но развила се през 2009), "Употребена", "Tyalee", "Първата-последната", "Още"? Леле, каква лидерка беше Андра тогава и колко години по-късно го осъзнавам...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бих добавил Като кученце, Моля за внимание и Звукът на лятото. И 6те Все Оцкови хитове

Дам,те също ама не ме кефят толкова много колкото онези трите.Особено "Без гаранция" няма омръзване!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е въпрос до сантимент, а до очевидни факти. Рени се е борила директно с най-силните години на най-големите някога, а Преслава- не (освен през 2016 с Деси Слава и беше размазана). И няма гаранция, че е щяла да види ТОП 3 ако двете си бяха разменили местата. Все пак тя стана звезда в ера, в която налагането от компанията вече имаше влияние, а онези четирите си ги избра изцяло народа и не се е налагало да изместват никой, взимайки неговата награда за Певица на годината.

Няма да споря за годините, особено за онази, в която Ивана все още си беше номер 1. За мен от изброените най-много да отчетем 2007, 2008 и 2009, макар че в последната Андреа и Елена вече си бяха над нея, според мен. Или "Червена точка" и "Усещане за Мерилин" са били над "Дай ми всичко" (от края на 2008, но развила се през 2009), "Употребена", "Tyalee", "Първата-последната", "Още"? Леле, каква лидерка беше Андра тогава и колко години по-късно го осъзнавам...

 

Айде, ако обичаш да не манипулираш нещата, пропускайки мегахитове като "Зле разпределени", "Феномен" и "Не ми пречи" от 2009.

 

"Бързо ли говоря" също причислявам към големите хитове. Та дори една "Пази се от приятелки" беше хит.

 

Но, не, ти естествено ще цитираш най-големия провал - "Усещане за Мерилин". А се имаш за обективен!?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дам,те също ама не ме кефят толкова много колкото онези трите.Особено "Без гаранция" няма омръзване!

Да Без гаранция е една от най силните мелодии на Оцко. Представм си ако я беше изпяла топ име.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля,че ми се причува кучешки лай около моите постове!

 

Сигурно някой сирийски бежанец е видял, че одеве нахлузи "нещо малко черно и дантелено" и е почнал да лае след теб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно някой сирийски бежанец е видял, че одеве нахлузи "нещо малко черно и дантелено" и е почнал да лае след теб.

Естествено! Нощта едва сега започва,а площад Македония е изцяло мой! :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не прочете ли, че цяла дискотека се е тресяла под звуците на Като птица в събота? Преди две години даже идва на участие - и там народа дойде. Поне това съм видял с очите си, другото си е ясно, нищо че някои не искат да го приемат.Дай боже всеки му такива огромни дарби. Мигом се записвай за Комиците, ще пръснеш!

 

Ама да, направо 9 по Рихтер, как не е сринала сградата не знам :1000 (29):

Пуснали са я веднъж, хората ти казват, че като цяло Рени не се пуска по ретро партита. Не знам кой е за "Комиците", но се въздържай да ми говориш така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

OMG, не осъзнавате ли, че само вие си слушате ретро хитовете на Рени тук, а извън форума всички се кефят на ретрото на Преслава в клубовете :mf_surrender:

Търсят начини да я принизят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не забравяме че Андра беше първата българска звезда която в СРБ говореше на английски вместо на български. :bowdown:

Преси и Рени знаят ли английски ? :3fdb8960598fa63e:

 

Рени знае швейцарски и няколко думи на разговорен израелски. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, ако обичаш да не манипулираш нещата, пропускайки мегахитове като "Зле разпределени", "Феномен" и "Не ми пречи" от 2009.

 

"Бързо ли говоря" също причислявам към големите хитове. Та дори една "Пази се от приятелки" беше хит.

 

Но, не, ти естествено ще цитираш най-големия провал - "Усещане за Мерилин". А се имаш за обективен!?

Само не ми пречи беше тотален и траен хит. Чак пък мегахитове... тогава хитовете бяха във Фена и пайнерките бледнееха. Дори и тежкатаартилерия Преслава и Анелия бяха с по слаби песни от Алисия, Теодора, Емануела, Софка, Бонка,Джина, Ивена, Пепа, Джордан дори и Ерик. Затова и ми е смешно да се ползва мега пред песни неоцелели във времето, макар и не лоши. Не случайно Преслава не клипира нищо от въпросния албум. В онези години и влизаше по клубовете половината албум но точно в този тотален мегахит нямаше...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз дори не се сетих кой е този албум "Опа, опа" а тук го изкарвате златен... :mf_surrender: Сори, ама "Опа, опа" се сещам само за Антик и техния хит, не и за Рени. Няма с какво да бъде над Преслава един забравен към момента изпълнител.

 

Айде мола ти са! Веднага си намери едно от 1700000 (плюс минус няколко нули) рубинено диамантените цедета и почвай да слушаш вселенските хитове! Иначе веднага ще те изключим от кръга!

 

И понеже сме били на вълна Ивена ...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пуснали са я веднъж, хората ти казват, че като цяло Рени не се пуска по ретро партита. Не знам кой е за "Комиците", но се въздържай да ми говориш така.

Като птица на Рени е задължителна част във всяка ретро програма. Плакала съм и Влюбих се опасно също са мегапопулярни. Който не ги знае може да съжалява. Галена няма подобни песни . Преслава тук таме има назад в миналото. Последния концерт на Рени не беше в пика и и пак беше фул

Иначе не може ли да ти правя комплименти?

 

 

Преси и Рени знаят ли английски ? 3fdb8960598fa63e.gif

 

Рени знае английски, сръбски и иврит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, ако обичаш да не манипулираш нещата, пропускайки мегахитове като "Зле разпределени", "Феномен" и "Не ми пречи" от 2009.

 

"Бързо ли говоря" също причислявам към големите хитове. Та дори една "Пази се от приятелки" беше хит.

 

Но, не, ти естествено ще цитираш най-големия провал - "Усещане за Мерилин". А се имаш за обективен!?

 

От изброените песни мога да приема само Феномен, защото той подлуди феновете й и ценителите на различното заради звученето си, беше идеалното продължение на Лъжа е. Но истината е, че нито тази песен, нито другите две са били тотални мега хитове, които цялата държава да е знаела тогава. Започваше ерата на дискотеките и там въпросните парчета са били фактор- да, но в цялостно отношение Андреа беше с много по-масивните успехи. Тя стана тотален феномен и дори проби в чужбина през същата година. Та Употребена има 40 милиона, само това разбива абсолютно всичко на Преслава от 2009. Хайде, дори и Елена да не е била над нея с мега хита Още, Преслава със сигурност не беше еднолично на върха. Само липсата на талант на Андреа й попречи да е възприемана за Певица на годината, а всъщност си беше такава.

И дори и да приема, че 2009 е била годината на Преслава... това й беше. От 2010 натам вече е в ТОП 3, но не и номер 1. Просто постепенно беше изместена от най-добрата си приятелка и от други по-нови имена.

 

Но темата беше Преслава-Рени, така че да не се отклоняваме от този сблъсък на титани. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само не ми пречи беше тотален и траен хит. Чак пък мегахитове... тогава хитовете бяха във Фена и пайнерките бледнееха. Дори и тежкатаартилерия Преслава и Анелия бяха с по слаби песни от Алисия, Теодора, Емануела, Софка, Бонка,Джина, Ивена, Пепа, Джордан дори и Ерик. Затова и ми е смешно да се ползва мега пред песни неоцелели във времето, макар и не лоши. Не случайно Преслава не клипира нищо от въпросния албум. В онези години и влизаше по клубовете половината албум но точно в този тотален мегахит нямаше...

 

Преслава е била с по-слаби песни от Ерик? Добреее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде мола ти са! Веднага си намери едно от 1700000 (плюс минус няколко нули) рубинено диамантените цедета и почвай да слушаш вселенските хитове! Иначе веднага ще те изключим от кръга!

 

Няма как да ме изключиш, аз съм основателката и кралицата на кръга!

И внимавай, че ще те пратят и тебе в "Комиците" :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но аз съм на страната на Пресови, виждаш ли? Повече бан да не си ми дал. :3fdb8960598fa63e:

 

И не само ти.

Виждам че 4-5 галенови заштитават Преслава със зъби и нокти тази вечер. Форума се бъгна нещо.....1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...