Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

И не само ти.

Виждам че 4-5 галенови заштитават Преслава със зъби и нокти тази вечер. Форума се бъгна нещо.....1000%20(29).gif

И аз я защитавам здраво, ама аз си я харесвам, ти знаеш :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От изброените песни мога да приема само Феномен, защото той подлуди феновете й и ценителите на различното заради звученето си, беше идеалното продължение на Лъжа е. Но истината е, че нито тази песен, нито другите две са били тотални мега хитове, които цялата държава да е знаела тогава. Започваше ерата на дискотеките и там въпросните парчета са били фактор- да, но в цялостно отношение Андреа беше с много по-масивните успехи. Тя стана тотален феномен и дори проби в чужбина през същата година. Та Употребена има 40 милиона, само това разбива абсолютно всичко на Преслава от 2009. Хайде, дори и Елена да не е била над нея с мега хита Още, Преслава със сигурност не беше еднолично на върха. Само липсата на талант на Андреа й попречи да е възприемана за Певица на годината, а всъщност си беше такава.

И дори и да приема, че 2009 е била годината на Преслава... това й беше. От 2010 натам вече е в ТОП 3, но не и номер 1. Просто постепенно беше изместена от най-добрата си приятелка и от други по-нови имена.

 

Но темата беше Преслава-Рени, така че да не се отклоняваме от този сблъсък на титани. :D

 

Много добре знаеш защо Употребена има 40 млн. гледания - заради стоп кадъра, на който две жени се целуват с език.

 

По мои наблюдения "Зле разпределени" беше тотален хит, чувал съм на няколко човека даже телефона да им звъни с тази песен през 2009 година. "Феномен" пък се хареса и от хората, които не слушат чалга.

 

Не отричам, че Андреа е била успешна, беше явление, всички помним, че всеки ден нейно клипче беше номер 1 във vbox7, обаче сърцата на хората обичат певици, които пеят, а не такива, които цвърчат само на плейбек. Нямаше как такъв изпълнител да спечели най-голямата награда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има песни за алкохола - "Пия за тебе", "Водка с утеха" и "От мен питието".
:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Сега сериозно - наистина ли слагаш "Лъжа е", или "Новата ти" до "Като птица" и "Плакала съм"? :1000 (19):

 

 

И аз не я спирам от няколко дни! Добре че беше Янева да ми ги припомни. :Vishenka_05:
:Vishenka_05:

Затова съм тук!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как да ме изключиш, аз съм основателката и кралицата на кръга!

И внимавай, че ще те пратят и тебе в "Комиците" :3fdb8960598fa63e:

 

А, на мен в лудницата си ми харесва, виж тия няма да ги изтърпя! ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Сега сериозно - наистина ли слагаш "Лъжа е", или "Новата ти" до "Като птица" и "Плакала съм"? :1000 (19):

 

"Лъжа е" - да. Няма човек в държавата, който да не я знае и почти няма такъв, който да не й се е кефил. Тогава Преслава стана всепризната с таланта си.

 

"Новата ти" беше много голям хит, помни се и до днес като такъв (от по-младите хора), лично аз обаче не мога да я сложа до "Като птица" и "Плакала съм".

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако трябва да съм искрен симпатизирам повече на Преслава (до 2011), отколкото на Рени, но принизяването на всички чалга имена, сравнени с въпросната ми идва в повече. Примирете се. Петя не е и няма как да бъде най във всичко. Да не говорим и в последните 7-8 години, в които се плъзна по комерса и плю на златните си песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добре знаеш защо Употребена има 40 млн. гледания - заради стоп кадъра, на който две жени се целуват с език.

 

По мои наблюдения "Зле разпределени" беше тотален хит, чувал съм на няколко човека даже телефона да им звъни с тази песен през 2009 година. "Феномен" пък се хареса и от хората, които не слушат чалга.

 

Не отричам, че Андреа е била успешна, беше явление, всички помним, че всеки ден нейно клипче беше номер 1 във vbox7, обаче сърцата на хората обичат певици, които пеят, а не такива, които цвърчат само на плейбек. Нямаше как такъв изпълнител да спечели най-голямата награда.

В случая мисля, че не трябва да говорим за награди (нещо, което по онова време вече си беше фирмено и нагласено), а за истинско лидерство. Андреа дори и без статуетка си беше номер 1. И не мисля, че има значение как е постигнала успеха на парчета като Употребена. Има ли 40 милиона? Има. Пи ар снимката е свършила работата си и е изстреляла изпълнителката на върха. Все едно на Мадона да не й зачитаме успехите през 80-те и 90-те само защото е привличала интереса към себе си чрез скандал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Лъжа е" - да. Няма човек в държавата, който да не я знае и почти няма такъв, който да не й се е кефил. Тогава Преслава стана всепризната с таланта си.

 

"Новата ти" беше много голям хит, помни се и до днес като такъв (от по-младите хора), лично аз обаче не мога да я сложа до "Като птица" и "Плакала съм".

Не знам, така и не можах да възприема Преслинка като нещо повече от диско певачка с нещо новичко всеки сезон. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има песни за алкохола - "Пия за тебе", "Водка с утеха" и "От мен питието".

 

Коментара на вечерта.Още не мога да спра да се смея. :roll1: Евала още веднъж. :1000 (30): Страхотни са песните и :Vishenka_05: тематиката си е баш социална. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

А, на мен в лудницата си ми харесва, виж тия няма да ги изтърпя! ;)

Поне имаш ли интернет там, можеш ли да слушаш Яница? Личи си че ти е добре, но почивката ти беше дълга и е време да се прекрати. Колкото са ти помагнали, толкова. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В случая мисля, че не трябва да говорим за награди (нещо, което по онова време вече си беше фирмено и нагласено), а за истинско лидерство. Андреа дори и без статуетка си беше номер 1. И не мисля, че има значение как е постигнала успеха на парчета като Употребена. Има ли 40 милиона? Има. Пи ар снимката е свършила работата си и е изстреляла изпълнителката на върха. Все едно на Мадона да не й зачитаме успехите през 80-те и 90-те само защото е привличала интереса към себе си чрез скандал.

 

В случая мисля, че трябва да разграничим любовта на хората (това да си номер 1 в сърцата им като най-добрата певица) от това към теб да има интерес-любопитство, защото си една цицореста руса надуваема кукла, която се снима с отворена уста на всяка снимка и прави скандални клипове с лесбо сцени.

 

Да, интересът към Андреа през 2009 беше по-голям. Но любовта на хората я имаше Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поне имаш ли интернет там, можеш ли да слушаш Яница? Личи си че ти е добре, но почивката ти беше дълга и е време да се прекрати. Колкото са ти помагнали, толкова. :3fdb8960598fa63e:

 

Има, има, ма го ползвах да гледам Евровизията и не остана за Яница ;(

 

Като стана въпрос за императрицата, не е ли време да разтърси скуката и да изравни със земята нищо неслучващото се напоследък? Не че ми е омръзнал хита на годината, ама нали ... все пак цели 2 месеца станаха вече!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче ми харесва как Десови, явно от скука, са се преорентирали към Дорето, това май е нова пермутация на форумните настроения? Или щото да не се хабят да ги различават по снимките, колкото изобщо имат такива тия двете, поради липсата на бюджет за необходимото им заснемане със сателити ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има, има, ма го ползвах да гледам Евровизията и не остана за Яница ;(

 

Като стана въпрос за императрицата, не е ли време да разтърси скуката и да изравни със земята нищо неслучващото се напоследък? Не че ми е омръзнал хита на годината, ама нали ... все пак цели 2 месеца станаха вече!

 

На мен не ми е омръзнала, аз още я слушам. Но няма да откажа нещо ново. Два месеца са много време и като знам после колко ще чакаме да пусне клипа, ще има пак днес, утре. И как вкарахме Яница в темата тази вечер, а уж беше посветена на вселенската звезда Рени. Както блесна, така и угасна. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

В случая мисля, че трябва да разграничим любовта на хората (това да си номер 1 в сърцата им като най-добрата певица) от това към теб да има интерес-любопитство, защото си една цицореста руса надуваема кукла, която се снима с отворена уста на всяка снимка и прави скандални клипове с лесбо сцени.

 

Да, интересът към Андреа през 2009 беше по-голям. Но любовта на хората я имаше Преслава.

Друго нещо е любовта на хората. Тогава Преслава наистина беше най-харесваната, но не заради някакви мега успехи, а заради името си и инерцията, които поддържаше с дискотечни хитове и един единствен реверанс към феновете чрез рок песен. Но реален номер 1 си е била друга.

Както и да е, не ми се спори повече, затова насила ще се съглася, че е била номер 1 за трета година, но до тук. И ако трябва да се върнем към темата за Рени- тя дори и без да е била едноличен номер 1 пак имаше шанса да види връх в две държави, който Преслава не е и доближавала. Но това вече се повтори доста пъти от мен и от други, затова спирам да го повтарям и поздравявам всички с една от най-хубавите социални песни на Рени. :)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че Рени си е за предпочитане спрямо някои други варианти! Ама ИМПЕРАТРИЦАТА си е ИМПЕРАТРИЦА!

 

Почваме обратното броене ....

 

Ден#Първи. Днеска дали ще има Яница, или няма да има? Въпрос за 100 хиляди лева ... Има ли останали жокери?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още на първата седмица заебах Двойно влюбен. Един от най-скучните и проекти. Искам да пусне нещо като

 

Я какви думи от нашия вечно въздържан форумен възпитаник на руската интелектуална школа. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още на първата седмица заебах Двойно влюбен. Един от най-скучните и проекти. Искам да пусне нещо като

 

Много разбираш пък ти! Беше 3 седмици поред номер 1 в сигналточкабеге, и в момента дори е още в топ 15! Хората си харесват и си искат Яница!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"50те най" умря като класация, след обновлението на сайта на Сигнал.

 

Забрави да добавиш "да му е** майката". :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...