Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Защо не вземеш пример от лелчинка Ан, която сравнително умело се прави на безразлична, като само от време на време се изпусне как чете онова, което много искала (да съм с бан), или пък изпусне нервички с пост, тип "старата песен на нов глас", в който обяснява за темата за десетилетието, "петилетки" и "госпожата"? :3fdb8960598fa63e:

Защото такива като теб трябва да се поставят на място, иначе много вземат да си повярват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото такива като теб трябва да се поставят на място, иначе много вземат да си повярват.
Засега не ти се получава, но не спирай да пробваш...

Как беше:

Про - про - пробвай се... :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Засега не ти се получава, но не спирай да пробваш...

Как беше:

Про - про - пробвай се... :1000 (29):

Аз се чувствам удовлетворен, но ми е трудно че не мога да те насера както си го правя, щото всичко се следи под лупа и се просят проценти.

И спри да цитираш чалга песни навсякъде, смешно е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се чувствам удовлетворен, но ми е трудно че не мога да те насера както си го правя, щото всичко се следи под лупа и се просят проценти.

И спри да цитираш чалга песни навсякъде, смешно е.

А така, обичам да затруднявам хората с беден речник, които после плачкат, че са с бан, защото представата им за "слагане на място", е псувня... :3fdb8960598fa63e:

И не цитирах чалга песен, а балкански, да не кажа световен хит, на уърлд звездата Дорче, популярна от Тбилиси - до Мало Конаре! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А така, обичам да затруднявам хората с беден речник, които после плачкат, че са с бан, защото представата им за "слагане на място", е псувня... :3fdb8960598fa63e:

Е, ако да не цитирам чалга текстове като затапки ме прави човек с беден речник - гордея се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, ако да не цитирам чалга текстове като затапки ме прави човек с беден речник - гордея се.
Давам ти поводи за гордост и удовлетвореност! После кажи, че съм лош човек... :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Давам ти поводи за гордост и удовлетвореност! После кажи, че съм лош човек... :Vishenka_05:

Хайде, аз излизам да си гледам кефа. Нямам време за теб. Намери си някой друг по който да избиваш комплексите си. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

nikinlay, казах ли ти как ще се изпада в нервни кризи ако ти и аз сме в добри отношения ? ;д

:Vishenka_05:

Радвам се за вас!

"Нито теб, нито мен може да уплаши" :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предимно положителни коментари за клипа на Рики, 200 000 харесвания, в Испания я скъсват от въртене, номер 1 е, номер 6 е в Билборд, а има едва 61,844,941 гледания. Не мога да си го обясня.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо не вземеш пример от лелчинка Ан, която сравнително умело се прави на безразлична, като само от време на време се изпусне как чете онова, което много искала (да съм с бан), или пък изпусне нервички с пост, тип "старата песен на нов глас", в който обяснява за темата за десетилетието, "петилетки" и "госпожата"? :3fdb8960598fa63e:

Днес отново си в режим "безмилостна" :3fdb8960598fa63e:

giphy.gif

:1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето излезе новото класиране- Рики с Фиебре е номер 1 за трета седмица в Испания, Банята на Иглесиас е номер 2, Бисбал слиза на номер 3.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миналата година се знаеше по това време вече кой ще е летния хит и кой хита на годината в чуждата музика и това беше Деспасито, а вече сме април и още не знаем кой ще е- толкова слаби песни излизат и заминават, и медиите коментират.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото такива като теб трябва да се поставят на място, иначе много вземат да си повярват.

Може да я докладваш и за тоя пост, говори за потребител в женски род, като си я почнал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миналата година се знаеше по това време вече кой ще е летния хит и кой хита на годината в чуждата музика и това беше Деспасито, а вече сме април и още не знаем кой ще е- толкова слаби песни излизат и заминават, и медиите коментират.

Напротив, знаят се - летните хитове са при Рики и Яница.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да я докладваш и за тоя пост, говори за потребител в женски род, като си я почнал.
Кажете, лельо Ан, как да ви наричаме, след като вие така сте си се обозначили, в женски род... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кажете, лельо Ан, как да ви наричаме, след като вие така сте си се обозначили, в женски род... :3fdb8960598fa63e:

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

6652366J.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...