Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Наскоро даже му се беше видяло, че съм с бан. Така му се искало на миличкото лелче Ан... :whistling:

Аз съм предприел нова политика - оставям ги да злобеят и чакам кармата да си свърши работата! С всеки пост за мен само показват, колко са обсебени от царствената ми същност! :3fdb8960598fa63e:

when-karma-comes-back-on-the-people-who-did-you-27159146.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм предприел нова политика - оставям ги да злобеят и чакам кармата да си свърши работата! С всеки пост за мен само показват, колко са обсебени от царствената ми същност! :3fdb8960598fa63e:

when-karma-comes-back-on-the-people-who-did-you-27159146.png

Не съм толкова възвишена!

Бой по чутурите за такива! :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив, знаят се - летните хитове са при Рики и Яница.

 

Ще видим. Утре ще видим дали ще се изкачи Рики още в Билборд. Яд ме е на нашите телевизии.Отивам на работа.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм толкова възвишена!

Бой по чутурите за такива! :gun_bandana:

То и да ги биеш, едвали ще потече нещо там, където никога не е текло! :1000 (29):

"Животът е кратък! Обидно кратък!..." - колко простичко казано, а всъщност толкова важно. Няма нужда да си запълваме моментите с отрицателна енергия и недобронамерени хора! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще видим. Утре ще видим дали ще се изкачи Рики още в Билборд. Яд ме е на нашите телевизии.Отивам на работа.

 

Няма какво да гледаме, то е повече от ясно! Само чакаме да видим ще има ли лято тази година :)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

То и да ги биеш, едвали ще потече нещо там, където никога не е текло! :1000 (29):

"Животът е кратък! Обидно кратък!..." - колко простичко казано, а всъщност толкова важно. Няма нужда да си запълваме моментите с отрицателна енергия и недобронамерени хора! :Vishenka_05:

Защо ползваш песните на Ваня като заключения за постовете си?

Сега ще довагя Денис, да ти обясни, че няма логика... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо ползваш песните на Ваня като заключения за постовете си?

Сега ще довагя Денис, да ти обясни, че няма логика... :3fdb8960598fa63e:

Кой е Денис? Аз не познавам човек с такова име! Сигурно някоя нова "надежда" на форума. Явно не е имал честта да се запознае с мен лично и да се докосне до магичната ми аура. OR пак някой от агитката на най-верните ни фенове. :3fdb8960598fa63e:

"По име викат ме...."

:Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма какво да гледаме, то е повече от ясно! Само чакаме да видим ще има ли лято тази година :)

 

 

Клипът спря да се гледа--извън 500-те най-гледани клипове е, но пък е номер 1 за март в Испания предимно положителни коментари, номер 6 в Билборд, а едва 61 милиона гледания. Ти как си го обясняваш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът спря да се гледа--извън 500-те най-гледани клипове е, но пък е номер 1 за март в Испания предимно положителни коментари, номер 6 в Билборд, а едва 61 милиона гледания. Ти как си го обясняваш?

Как да слушаме летния хит, като още вали сняг? Ако дойде лятото, ша тръгне пак нагоре :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как да слушаме летния хит, като още вали сняг? Ако дойде лятото, ша тръгне пак нагоре :)

 

Ще се разбере. Поредното коте, което ме обича-мърка тука при мен и върви след мен. Котетата само ме преследват.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Да не би да е някой от националният ни отбор по баскетбол? :dontgetit:

Мани го него, не е интересен!

 

Къде се загуби Джига - рига дай? :3fdb8960598fa63e:

Като не ме е проклел, направо не ми е ден... :Vishenka_05:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мани го него, не е интересен!

 

Къде се загуби Джига - рига дай? :3fdb8960598fa63e:

Като не ме е проклел, направо не ми е ден... :Vishenka_05:

 

Даже не усетих липсата му, може да е паниран, опа ( :1000 (29): ), може да е баниран.

Да си пуснем това изпълнение в негова чест:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едва съм пристигнала на работа и по радиото пуснали сега Банята на Иглесиас.

И пристигам на работа и едновременно пристигаме на работа с колегата-засякиохме се.

 

Фиебре е номер 1 в Испания, а Венте пака се изкачва от номер 10 на номер 8, но тя е била номер 1 в Испания доста пъти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

nikinlay, казах ли ти как ще се изпада в нервни кризи ако ти и аз сме в добри отношения ? ;д

 

В никакви нервни кризи не се изпада. Будите само смях и съжаление. Ако си мислиш, че на някого му пука за това, че днес си решил да се мазниш на някой, който си плюл с години, жестоко се лъжеш. Ти си слаб (не само физически, но и психически) и търсиш подкрепа от хора, на чиито глави си срал, само и само да си почувстваш силен макар и за кратко. Смях и съжаление, както казах. :hahaha: :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Усещаш ли как един потребител не спира да се закача с теб и индиректно с мен ? Явно не е от тези хора които като бият шута на някой го правят наистина. Не спира да те цитира напоследък. С мен се опитва да се закача, но не му се получава. :1000 (29):

 

Не бъркай закачката с тоталната погнуса, защото аз към теб изпитвам само това. :1000 (19):

 

И межудругото хората още си чакат новогодишните късмети. Какво стана, вдъхновението ли си изгуби? Тц тц колко жалко. Предаването си спря, късмети не измисли, нещо настроението хич го няма напоследък. Защо ли... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В никакви нервни кризи не се изпада. Будите само смях и съжаление. Ако си мислиш, че на някого му пука за това, че днес си решил да се мазниш на някой, който си плюл с години, жестоко се лъжеш. Ти си слаб (не само физически, но и психически) и търсиш подкрепа от хора, на чиито глави си срал, само и само да си почувстваш силен макар и за кратко. Смях и съжаление, както казах. :hahaha: :hahaha:
А защо пък смяташ, че един потребител трябва задължително да има съмишленици със форума, за да се "почувства силен"?
Link to comment
Сподели в други сайтове

В никакви нервни кризи не се изпада. Будите само смях и съжаление. Ако си мислиш, че на някого му пука за това, че днес си решил да се мазниш на някой, който си плюл с години, жестоко се лъжеш. Ти си слаб (не само физически, но и психически) и търсиш подкрепа от хора, на чиито глави си срал, само и само да си почувстваш силен макар и за кратко. Смях и съжаление, както казах. :hahaha: :hahaha:

Видя ли как го отряза като смени темата с "Готина кола" :1000 (29):

 

Не бъркай закачката с тоталната погнуса, защото аз към теб изпитвам само това. :1000 (19):

 

И межудругото хората още си чакат новогодишните късмети. Какво стана, вдъхновението ли си изгуби? Тц тц колко жалко. Предаването си спря, късмети не измисли, нещо настроението хич го няма напоследък. Защо ли... :3fdb8960598fa63e:

Само аз ли виждам, че се натиска ( мазни ) на много потребители

Сашо, nikinlay, Янева и други..

Явно си търси нови приятели ( нови носители на новите му клетви )

В момента издирва и 20 сантиметров динозавър ( при Сашо няма да го огрее ), но при nikinlay може.. знае ли човек :1000 (29):

Явно си харесал nikinlay след концертната му изява по Планета:

giphy.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо пък смяташ, че един потребител трябва задължително да има съмишленици със форума, за да се "почувства силен"?

 

Защото го познавам много добре въпросния потребител от доста години и ми е ясен като бял ден. Не визирах теб, нито някой друг, а конкретно него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...