Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Аз понеже ревнувам, нарочно ще ви кажа да правите любов в неподходящото време, за да получиш пруритус ани и да не може да си седнеш на задника после. :3fdb8960598fa63e:

Ама ти си мислиш че аз ще съм жената ли? Тва че съм с ръст на градинско джудже не ме прави по-слабия! :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама ти си мислиш че аз ще съм жената ли? Тва че съм с ръст на градинско джудже не ме прави по-слабия! :feminist_en:

 

Между Скорпион и Везни кой да е жената бе? Кой е с жилото и кой инжектира сокове? :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между Скорпион и Везни кой да е жената бе? Кой е с жилото и кой инжектира сокове? :girl_witch:

А който има всичко останало в огън, ще се даде ли на чувствителни пискливи мрънкала да го чукат?

 

Ама да спрем, че ще ми повярват на писанията хората без хумор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз понеже ревнувам, нарочно ще ви кажа да правите любов в неподходящото време, за да получиш пруритус ани и да не може да си седнеш на задника после. :3fdb8960598fa63e:

Значи няма да те слушаме!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сходен вкус значи. Ще ти простя, че спомена Ариана последна и вярвам, че ще мине в първата част на изречението в новата ера, която се очаква да започне всеки момент. :3fdb8960598fa63e:

Какво мислиш за новия албум на The Weeknd?

Хахаха ок. :D Кога се очаква новия албум на Ариана?

Предният беше много добър. Почти нямаше слаба песен.

 

Албумът на The weeknd го преслушах много набързо тъй като бях доста зает тея дни - работа, изпити... Call out my name ми се заби в главата веднага. Утре ще го преслушам пак.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще кажа на тая по география каква стокичка си :3fdb8960598fa63e: Ще те развалят тук :1000 (29):

Ау, по география к'вато е ще вземе да се гордее с мен в такъв случай! Пусна ни "Шатрата" на Румънеца и Енчев в час на големия таблет, истинска богиня!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ау, по география к'вато е ще вземе да се гордее с мен в такъв случай! Пусна ни "Шатрата" на Румънеца и Енчев в час на големия таблет, истинска богиня!

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Кралица! Даскалка мечта!

Нали ще има за кака ти покана за сватбата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Танче, ако обичаш не се задявай с мъжа ми. :pokey:

Искам женски бой!

Скубене на коси!

 

Това е братовчед ми бе душа, бяхме на семейно събиране снощи :1000 (29):

Братовчед ти бил..

Глупости

:gun_bandana:

 

Ауууу каква чест, благодаря :Vishenka_05:

Кой ще е кум?

Мъжът ти :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...