Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Очи-очи, твоие очи као сяйни бисери у ночи :happyppl:

 

Невиждани очи уж се забравят, а твоите по-силно ме изгарят :happyppl:

Даже му пусках песни на Джулия и той се кефеше. Забавен е.

На колко години е?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Невиждани очи уж се забравят, а твоите по-силно ме изгарят :happyppl:

 

Стеле, много злоба в тоя форум, мари, ко ша праайм? Ко ша прайм? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много лесно събираш платната. Да си невинен също може да е интересно ...

 

 

Според мен по-интересно е да си виновен. ;)

 

btw преди няколко дни я слушах тая песен. Много бездарна певица, добре, че беше ММ да я наложат. Тази мисля, че им беше най-големия хит на Лила и дуетната й партньорка:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видя ли как го отряза като смени темата с "Готина кола" :1000 (29):

Само аз ли виждам, че се натиска ( мазни ) на много потребители

Сашо, nikinlay, Янева и други..

Явно си търси нови приятели ( нови носители на новите му клетви )

В момента издирва и 20 сантиметров динозавър ( при Сашо няма да го огрее ), но при nikinlay може.. знае ли човек :1000 (29):

Явно си харесал nikinlay след концертната му изява по Планета:

giphy.gif

Стига бе, не изкривявай чак така нещата. Нямал съм сваляния от негова страна. Не ми се е натискал, нито мазнел. Беше ме попитал за режим при тренировките, понеже се вижда че се интересувам и пиша по-темата. Честно казано на мен също ми е бил неприятен в даден момент , но човек не трябва да тай злоба, още повече в един форум, не си струва.

Иначе деситки са тия които са ми писали от тук и са се опитвали да ме свалят, но момчето не е 1 от тях.

 

Мен ми е по-интересно кой се опита да ме забърка в интрига с Христина. Да залагаме ли кой може да е ? Сенуж, Докето или??,

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще сме добрички и кротки (можем, нали?) :3fdb8960598fa63e:

 

Ма не мога, аз на 45 години вече ме тресат нервни кризи. И се оказва, че си въобразявам, че някакви хора ме харесват. :3fdb8960598fa63e:

 

Канят ме нагости с преспиване неколкократно, аз деликатно им отхвърлям поканата, за да не ги обидя, а те ми казват: "Скучен си, нямаш смелост да се видим!". :3fdb8960598fa63e: И аз си въобразявам някви неща. :wacko:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ми е по-интересно кой се опита да ме забърка в интрига с Христина. Да залагаме ли кой може да е ? Сенуж, Докето или??,

Каква интрига? Аз дори не знам за какво става въпрос ... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

А да ми казваш че се мазня на хората при положение, че ти сега се мазниш на печенкото а преди го наричаше ''резака'' е супер малоумно.

Да не говорим, че на Сашо никога не съм се свалял. :roll1: Но нека сме искрени, ако трябва да се избира между теб и Сашо е ясно кой.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

А да ми казваш че се мазня на хората при положение, че ти сега се мазниш на печенкото а преди го наричаше ''резака'' е супер малоумно.

Да не говорим, че на Сашо никога не съм се свалял. :roll1: Но нека сме искрени, ако трябва да се избира между теб и Сашо е ясно кой.

 

Че печенко си е резак, това е самата истина, той не се обижда от това.

 

Успех със Сашо! Дано не се налага и на него да му казваш "Скучен си, нямаш смелост да се видим!".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че печенко си е резак, това е самата истина, той не се обижда от това.

 

Успех със Сашо! Дано не се налага и на него да му казваш "Скучен си, нямаш смелост да се видим!".

След като знаеш, че не бих се виждал с никой от форума, нямаше смисъл от тоя пост.

Сега ще излезе, че нещо се зарибяваме. Новото 20

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма не мога, аз на 45 години вече ме тресат нервни кризи. И се оказва, че си въобразявам, че някакви хора ме харесват. :3fdb8960598fa63e:

 

Канят ме нагости с преспиване неколкократно, аз деликатно им отхвърлям поканата, за да не ги обидя, а те ми казват: "Скучен си, нямаш смелост да се видим!". :3fdb8960598fa63e: И аз си въобразявам някви неща. :wacko:

 

Явно е от критическата :3fdb8960598fa63e:

Не си бил достатъчно деликатен, въобразил си си, но ти е простено, то е от годинките :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като знаеш, че не бих се виждал с никой от форума, нямаше смисъл от тоя пост.

Сега ще излезе, че нещо се зарибяваме. Новото 20

 

Е, той определено те зарибява, истимаро такова... Виж му горния пост..за това кой би избрал. Иначе той след разкритията едва ли ще си позволи отново да сваля някой толкова открито и смело.

 

А за теб нищо не съм казал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, той определено те зарибява, истимаро такова... Виж му горния пост..за това кой би избрал. Иначе той след разкритията едва ли ще си позволи отново да сваля някой толкова открито и смело.

 

А за теб нищо не съм казал.

Поне разбрахме как сте се сваляли през 90-те. Мерси за лекцията.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29):

Аз вече напълних назолабиалните !

 

Сериозно ли? Мачкай! :1000 (29): :Vishenka_05: Да знаеш обаче, че някое гнусно педерастче ще го използва срещу теб в следващ спор. Бъди готов.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Невиждани очи уж се забравят, а твоите по-силно ме изгарят :happyppl:

 

На колко години е?

 

31 май. И преди малко ми вика Гълъбчето ми ела при мен, че каква си ми хубава розовка, нали съм с розова шапка. Той искаше заради тавите да съм при него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми не. То даже ти ми хвалеше скулите. :helpsmilie:

А коса присади ли ?

 

Косата ми е перфектна, не знам изобщо какви ги дрънкаш.

 

Скулите са ти бомба, така е, ама паяжината по долните клепачи вече си проправя път. :confused: Кофти е, защото излиза, че си age-ист, и ще страдаш от собсвтените си предразсъдаци.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...