Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Честит рожден ден, Fast !

Телепатията е на ниво! :3fdb8960598fa63e:

 

И ти го връщам в същата минута, в която ти отговаряш на поста ми, без да съм видял, че си отговорила. :1000 (19):

 

Ти Стрелец ли беше? На коя дата си?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И ти го връщам в същата минута, в която ти отговаряш на поста ми, без да съм видял, че си отговорила. :1000 (19):

 

Ти Стрелец ли беше? На коя дата си?

Да, но на границата с Козирог съм - 22 декември.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, но на границата с Козирог съм - 22 декември.

 

Скандална дата!

 

Любовникът на Евгени Минчев, дето беше приятел и с Ивана е роден тогава - много мой близък човек. И един пичага, с който се виждахме за бързи рандевута също на 22-ри беше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На 10 август Рики ще пее в Италия на специално събитие организирано от Уницеф.Има да чакам да запише албума, той не се спира да пътува.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скандална дата!

 

Любовникът на Евгени Минчев, дето беше приятел и с Ивана е роден тогава - много мой близък човек. И един пичага, с който се виждахме за бързи рандевута също на 22-ри беше.

И иконата на кючеците - Мира. :1000 (29):

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Отложиха продажбите на билети за Рики Мартин за един от концертите му на 25 август заради компютърна атака, която принуди Организацията на събитието да отложи продажбата на билети до вторник, 19 юни, започвайки от 9.00 часа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отложиха продажбите на билети за Рики Мартин за един от концертите му на 25 август заради компютърна атака, която принуди Организацията на събитието да отложи продажбата на билети до вторник, 19 юни, започвайки от 9.00 часа.

Благодаря, че ни съобщи тази важна новина. За малко да се прецакам и да си взема фалшив билет. :(

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Септември, ама от днес са пуснати билетите, аз сега нямам пари, а и е далече. Разбрах, че много се пътува. Ще изчакам дали ще обяви още концерти, защото днес обяви и в Полша.

Ако решиш, че ти се ходи на някой от концертите, пиши. Бих си направила една екскурзия.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой да е имал проблем със Самсунг да не може да инсталира приложения? Сваля се и пише " инсталира се" и си стои така, след което изчезва и това е, после ако натисна отново пак го изтеглям и пак си стои на Инсталира се. Имам памет иначе..

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой да е имал проблем със Самсунг да не може да инсталира приложения? Сваля се и пише " инсталира се" и си стои така, след което изчезва и това е, после ако натисна отново пак го изтеглям и пак си стои на Инсталира се. Имам памет иначе..

 

Питай Александра Васева. Тя има Самсунг, а и ти е длъжница - ти й навъртя половината трафик на последното парче в тубата. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

Имам нужда от помощ :crybaby:

 

Знам. Дано някой да помогне. Сума ти хора са със Самсунг.

 

Пробва ли да си рестартираш тела?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой да е имал проблем със Самсунг да не може да инсталира приложения? Сваля се и пише " инсталира се" и си стои така, след което изчезва и това е, после ако натисна отново пак го изтеглям и пак си стои на Инсталира се. Имам памет иначе..

https://revo.bg/blog/kakvo-da-pravite-ako-n...ot-google-play/

Случвало ми се е и на мен и се оказа от нета, после се оправи. Рестартирай си тела и провери връзката дали е ок.

А също изчисти кеша и тогава рестартирай тела. Това може да е причина да ти е пълен кеша.

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://revo.bg/blog/kakvo-da-pravite-ako-n...ot-google-play/

Случвало ми се е и на мен и се оказа от нета, после се оправи. Рестартирай си тела и провери връзката дали е ок.

А също изчисти кеша и тогава рестартирай тела. Това може да е причина да ти е пълен кеша.

Ох, не става :D Ще го видя, може да се оправи след време. Мерси все пак

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, не става :D Ще го видя, може да се оправи след време. Мерси все пак

Може да върнеш фабричната версия на Google Play и после пак да инсталираш актуализациите, но почакай до утре премерно, може временно да е забило нещо.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да върнеш фабричната версия на Google Play и после пак да инсталираш актуализациите, но почакай до утре премерно, може временно да е забило нещо.

 

Благодаря, Стела! Много си жертвоготовна и притичваща се на помощ. Истинска светиня! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодаря, Стела! Много си жертвоготовна и притичваща се на помощ. Истинска светиня! :1000 (29):

 

Икона не съм в любовта, на много мъже вгорчих света икона не съм, но всеки път обичах до смърт. От любов в небето летях, от любов на дъното бях, от любов в ада горях, но оцелях. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...