Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Денчо, виж как кълват на аватара.... :3fdb8960598fa63e:

Ами след като съм единствения който се пуска в тоя змиярник, а бях дал дума никога да не го правя.

 

Хем не ти се общува с мен, хем въпроси ми задаваш...

Объркано дете си ти, държащо се като типично ниско мъжле. :3fdb8960598fa63e:

Абе типичен комплексар, кво да ти кажа. Подавай ми бесилото!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами след като съм единствения който се пуска в тоя змиярник, а бях дал дума никога да не го правя.

Абе типичен комплексар, кво да ти кажа. Подавай ми бесилото!

 

Ти неслучайно го питаш дали е имал рег и преди, нали?

 

Имаше един, но неговия ник май беше Vanko' - също фен на Преслава.

 

На що хора се изпопредложи на ЛС след две разменени съобщения не беше истина. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам ги повечето от един друг форум. :3fdb8960598fa63e:

А и дискусиите са едни и същи. Без значение коя година сме. Отегчаващо. :3fdb8960598fa63e:

В кой друг форум си бил? Аз бях активен в Сигнал по едното време, затова питам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти неслучайно го питаш дали е имал рег и преди, нали?

 

Имаше един, но неговия ник май беше Vanko' - също фен на Преслава.

 

На що хора се изпопредложи на ЛС след две разменени съобщения не беше истина. :3fdb8960598fa63e:

Мурва ли се опитваш да ме изкараш? :3fdb8960598fa63e:

Не съм аз този Ванко.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях написала дълъг коментар в отговор на Янева и после прочетох "захапката" й към Денис и се замислих, че изобщо не трябва да падам толкова ниско, че да се занимавам с такава личност. :beware_mods:

 

Vancho, видях, че си се отрекъл от Преслава, а харесваш ли други от чалгата или се насочи изцяло към световна музика?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам ги повечето от един друг форум. :3fdb8960598fa63e:

А и дискусиите са едни и същи. Без значение коя година сме. Отегчаващо. :3fdb8960598fa63e:

На колко си?

 

В кой друг форум си бил? Аз бях активен в Сигнал по едното време, затова питам.

Тук пасивен ли си, злато? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не свършите после кат тия двамата тях в 18+ раздела! Който му харесва да се снима, задължително само на офлайн носители!

:roll1:

 

Ние ще консумираме правилно любовта си. Кондомчо ще ни предсказва според звездите кое е най-добро за нас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Vancho, видях, че си се отрекъл от Преслава, а харесваш ли други от чалгата или се насочи изцяло към световна музика?

 

Отрекъл силно казано. ;) По-скоро ме разочарова в един момент и запаленото ми фенство приключи. Преди това съм бил част от фен клуба й, пари сме събирали за подаръци, концерти, турнета...големи вълнения в общи линии.

В тоя форум май няма хора от Preslava world. ;)

Абе като влязох в гимназията и заебах форумите.

Сега слушам предимно световна музика, но и чалга. Просто не са ми особено интересни дискусиите около фолк изпълнителите. Дъвче се едно и също.

Продължавам да харесвам Преслава. Любовта ми към нея не е ръждясала, но не е и онова, които беше. :)

От световната музика съм фен на Adele, Ed Sheeran, Jason Derulo, The weeknd, Bruno Mars. Симпатизирам и на Demi, Rihanna, Drake, Ariana...

 

На колко си?

На 23.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

 

Ние ще консумираме правилно любовта си. Кондомчо ще ни предсказва според звездите кое е най-добро за нас.

 

Аз понеже ревнувам, нарочно ще ви кажа да правите любов в неподходящото време, за да получиш пруритус ани и да не може да си седнеш на задника после. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отрекъл силно казано. ;) По-скоро ме разочарова в един момент и запаленото ми фенство приключи. Преди това съм бил част от фен клуба й, пари сме събирали за подаръци, концерти, турнета...големи вълнения в общи линии.

В тоя форум май няма хора от Preslava world. ;)

Абе като влязох в гимназията и заебах форумите.

Сега слушам предимно световна музика, но и чалга. Просто не са ми особено интересни дискусиите около фолк изпълнителите. Дъвче се едно и също.

Продължавам да харесвам Преслава. Любовта ми към нея не е ръждясала, но не е и онова, които беше. :)

От световната музика съм фен на Adele, Ed Sheeran, Jason Derulo, The weeknd, Bruno Mars. Симпатизирам и на Demi, Rihanna, Drake, Ariana...

На 23.

Сходен вкус значи. Ще ти простя, че спомена Ариана последна и вярвам, че ще мине в първата част на изречението в новата ера, която се очаква да започне всеки момент. :3fdb8960598fa63e:

Какво мислиш за новия албум на The Weeknd?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...