Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Тя видя, че се задяваш с фенката на Рики и Исмаил и му отпусна края.

 

Рано е в Бостън и Ню Йорк, в България минава 2 часа.

Ще се караме в фейса като се прибере

Важното е, че Таня ми даде надежда ( да спя в нейното легло )

Аз съм свикнал да лягам към 3,4 и за мен е рано :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може ли шефът рани рано да ми говори глупости. Пристигам и ме пита: Наспа ли се викам горе-долу.

А той ами като не спиш сама. Викам сама спа. И той:а, сама, затова си рошава. Отвърнах му от вятъра е. А той: ттй ще кажеш, една баба под вас ми се оплака, че било много шумно у вас, че много се чувало. Викам му да, тъй ще е.

После ми каза, че съм го вдъхновявала. Много откачен шеф имам. Ама пред жена си не ми ги приказва такива. Ще пиша на Ники днес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сменили са графика на колегата. Днес е с мен и ми вика Танче, нали с мен ще се прибираш.

Като сме в една смяна, заедно ще се прибираме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днеска новия "Стани богат".

Днес успях да излъжа бая хора, че и на работа докато лъгах разни приятелчета по тела, колегата на работа и той помислил, че е истина и рече да ми помогне. Голяма съм била актриса 1000%20(29).gif макар от много места и много пъти да съм го чувала де.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали щеше да си сменяш аватара, тук има много зли очи :3fdb8960598fa63e:

 

Той е моден диктатор. След него сума ти хора си сложиха техни снимки за аватар.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно, когато наближаваше да си тръгваме и заваля един дъжд. Колегата ми вика какво се притесняваш, Танче нали ще те прибирам.

И тръгнахме с колегата с дъжда, а като наближаваше да ме остави пред нас, пекна слънце.

И той като ме остави пред нас, аз му благодарих и му викам ти си ми като личен шофьор.

И тъкмо слизам от големия джип, и майка ми била на терасата и ме видяла.

Прибирам се в нас и тя ме пита каква е била тая кола дето слизам, викам колегата ме докара.

Колежката-топла кухня даже ми каза: Танче, добре си ти, прибират те с джипа, пък аз вика с дъждобрана ще се прибирам.

Още в 16:05 колегата ме докара пред нас точно пред входа.

Колегата даже ми и даде някакъв десерт с шоколад и сладолед.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакайте сега да ви споделя проблема си... Нали ще ходя там на една екскурзийка, ама с автобус и ще пътувам там 1-2 дена. Че тела ми нали е скапан... s6 и не може карта с памет да му се сложи и няма място за музика, отделно па че батерията пада със скоростта на светлината и рекох ще си взема някой мп3 плейър до 100-150лв, ама всички ми казаха, че съм чисто ку-ку 1000%20(29).gif да давам пари за подобно нещо за 1 ден само и набарах тука 1 стар тел на майка, една нокиа и батерията си държи и за музичка става, обаче имам 1 проблем що като сложа слушалките и се чува едно.. ми едно заглъхнало и все 1 гласовете им ги няма, ами само музиката. Нз дали ме разбрахте :D И ако взема някакви други слушалки, дали ще се оправи. Или направо да си вземам 1 плейър

Не ти е скапан телефона :P Качвай снимки и всичко на облак (или пренеси в компа с кабел) и си освободи място. Вземи си една преносима батерия за до 50 лева и се раждаш. Аз си взех една, зарежда телефона два пъти, преди самата тя да се нуждае от заряд. А и този телефон какъвто звук вади с хубави слушалки, една нокиа не може да го стигне. :3fdb8960598fa63e:

 

Аз дрехи онлайн съм пазарувала само от fashion days, но често и съм супер доволна. Моите приятелки много си поръчват от фейсбук страници, ама понякога това на снимката няма нищо общо с оригинала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Майка ми ще кажеш,че чете мислите на колежката-топпа кухня. Майка ми ще прави баница, а тези дни колежката само ми мрънка, че иска баница да й нося. И писах сега на колегата, че утре може да занеса и той вика, ако остане едно парче да си го стопли и да я кусал.

И аз му викам нали сме в една смяна утре и му писах да видим дали ще мога да донеса, тъй че да не се гласи толкова. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...