Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

Знам я. Наложи се да му изслушам песните, защото получаващият подаръци му е фен. :wacko: Само някви сбъркани хора слушат подобен тип музика. :slapin:

Викаш друго си е "Очи, очи".

 

Толкова ми липсва Гърция... :Vishenka_05:

 

Желая бан за Денис, унижава идолът ми Галин в темата си! :girl_cry2:

 

Между другото лагерите Преса+Деса+Андреа vs Галена+Камелия са ясни, а мъжете къде ги слагаме? :whistling:

Те са безлични като цяло в нашето мини общество, а в темата ги сложих за глътка въздух и обективност.

Галин е в отбора на двете курвета, щото с едната има дует а друга му е приятелка. Коцето покрай Преси и Деси при нашия. За сега 3:0 за нашия отбор!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено. :1000 (19):

 

Това е българската версия на "Очи очи". Може да ти хареса повече:

 

 

:happyppl:

Тая е по-ужасна. На мен ми харесва "Очи, очи" като за сръбска песен, но изобщо не са ми по вкуса ритмите им и езика.

 

Първата песен в чалгата която съм харесал. Бях на 4 и съм играл кючек. :D След това Гергана ми беше любимка - само бездарнички харесвам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аман от тая Янева дето ходи във всяка тема и сере злоба (без извинение) навсякъде.
Казано от жена, която онзи ден врещеше колко "гнусен" е Стереото и как някой трябва да му напомпа мозъка, а после орева света, че имала проценти... Не звучи сериозно!

Прави си там дребните сметки - кои лагери срещу кои са, пък селските си изцепки кой къде и колко "сере", остави на заден план, скъпа!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Викаш друго си е "Очи, очи".

 

Толкова ми липсва Гърция... :Vishenka_05:

Те са безлични като цяло в нашето мини общество, а в темата ги сложих за глътка въздух и обективност.

Галин е в отбора на двете курвета, щото с едната има дует а друга му е приятелка. Коцето покрай Преси и Деси при нашия. За сега 3:0 за нашия отбор!

 

Мен също ме бройте във вашия отбор. Ако може де. :1000 (29):

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Казано от жена, която онзи ден врещеше колко "гнусен" е Стереото и как някой трябва да му напомпа мозъка, а после орева света, че имала проценти... Не звучи сериозно!

Прави си там дребните сметки - кои лагери срещу кои са, пък селските си изцепки

Сметки-изцепки, Яневке ти си готова рапърка бе душо! Къде ми слушаш крадените сръбски бози на леля ти Кюфтана?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сметки-изцепки, Яневке ти си готова рапърка бе душо! Къде ми слушаш крадените сръбски бози на леля ти Кюфтана?
Ти леля я остави, че снощи беше на участие, жената да си почива. Знам, че покрай Андри сте забравили що е то участия, но все пак...

 

Ти кажи направихте ли точно сметките кои са отборите и лагерите и колко на колко са резултатите в батълите ти... :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първата песен в чалгата която съм харесал. Бях на 4 и съм играл кючек. :D След това Гергана ми беше любимка - само бездарнички харесвам.

 

Страшен хит от Мала от 2000 година. Имаше и още една нейна от същата година, дето размаза, най-бясната година за фолка откъм хитове от моя гледна точка. Допреди това се опитваха да го заклеймят и ограничат по медии и сред хората, но тогава се отключи цунами и никой вече не можеше да го спре.

 

Е, Анелия не е бездарничка, нея също я харесваш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти леля я остави, че снощи беше на участие, жената да си почива. Знам, че покрай Андри сте забравили що е то участия, но все пак...

 

Ти кажи направихте ли точно сметките кои са отборите и лагерите и колко на колко са резултатите в батълите ти... :1000 (29):

Отборите нямат нищо общо с темата. Стига си завиждала че е по-успешна от твоите. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшен хит от Мала от 2000 година. Имаше и още една нейна от същата година, дето размаза, най-бясната година за фолка откъм хитове от моя гледна точка. Допреди това се опитваха да го заклеймят и ограничат по медии и сред хората, но тогава се отключи цунами и никой вече не можеше да го спре.

 

Е, Анелия не е бездарничка, нея също я харесваш.

Да, тогава щом съм чул чалга от нашите които ппц мразят чалга - смятай. :D

 

Иначе Анелия е изключение, но всичко що е комерсиално и го харесвам - бездарници. Кейти Пери и Иги също са ми били в топ 1 във поп-а и са едни от най-бездарните. Кво да ти кажа, музикален инвалид. Как пък не съм харесал и Камелия..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя е по-успешната и кои са "моите"? :1000 (29):

Днес не ми е до спорене, още пък по-малко с такъв негативен човек. Теб какво те прави щастлива, освен Ивана? Много си нападателна, необщителна, дистанцирана, агресивна, обидчива..Нещо в личен план да не куца?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как пък не съм харесал и Камелия..

 

Ти я харесваш....подсъзнателно. :3fdb8960598fa63e:

 

Мисля, че я нападаш, защото има война Андреа - Камелия на тема копиране, а и защото имаше лични дразги с господин Цветан.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Денис, защо ме прескачаш демонстративно? :1000 (29):

Опа, сори. Г-жа Виртуален Енергиен Вампир ме занимава.

Идвай в нашия отбор, нали май си фен на Пепе(?) И между другото имал ли си рег преди?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти я харесваш....подсъзнателно. :3fdb8960598fa63e:

 

Мисля, че я нападаш, защото има война Андреа - Камелия на тема копиране, а и защото имаше лични дразги с господин Цветан.

Помня че я даваха веднъж по Планета и бях на 4-5 и ми изглеждаше много готина кака и я целунах по бузката и в тоя момент влезе леля ми в стаята. Още ме е срам!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Денис, защо ме прескачаш демонстративно? :1000 (29):

 

Днес не ми е до спорене, още пък по-малко с такъв негативен човек. Теб какво те прави щастлива, освен Ивана? Много си нападателна, необщителна, дистанцирана, агресивна, обидчива..Нещо в личен план да не куца?

 

Денчо, виж как кълват на аватара.... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес не ми е до спорене, още пък по-малко с такъв негативен човек. Теб какво те прави щастлива, освен Ивана? Много си нападателна, необщителна, дистанцирана, агресивна, обидчива..Нещо в личен план да не куца?
Хем не ти се общува с мен, хем въпроси ми задаваш...

Объркано дете си ти, държащо се като типично ниско мъжле. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Опа, сори. Г-жа Виртуален Енергиен Вампир ме занимава.

Идвай в нашия отбор, нали май си фен на Пепе(?) И между другото имал ли си рег преди?

Разбирам те, няма проблем. :3fdb8960598fa63e:

Да на Пепе. Рег преди? Та този акаунт ми е от 2010-та. :1000 (29):

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...