Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

А как прецени, че е нормална? Защото се държи доста налудничаво.

Ти сриозно ли? :1000 (29): Жената се хващаше единствено на бъзици за кариерата си. През останалото време се забавляваше, общуваше с хората на всякакви тема и въобще не си е проличало в нито един момент, че дъската й хлопа. Съвсем нормален човек си беше през 2012 г. На бялото не мога да кажа черно. Пък какво е говорила в медиите не ме засяга. Обаче не може да се изкарват луди хората само защото не ти отърва това, което казват.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти сриозно ли? :1000 (29): Жената се хващаше единствено на бъзици за кариерата си. През останалото време се забавляваше, общуваше с хората на всякакви тема и въобще не си е проличало в нито един момент, че дъската й хлопа. Съвсем нормален човек си беше през 2012 г. На бялото не мога да кажа черно. Пък какво е говорила в медиите не ме засяга. Обаче не може да се изкарват луди хората само защото не ти отърва това, което казват.
Аз не я изкарвам "луда", защото не ми се нрави онова, което евентуално е дрънкала. Такива впечатления имам, оженила се за два месеца, преследвал я бил мъжът, пък емблема да сложи на дисковете, пък преструвал се, пък после се развели, не заслужавал... Говори за бащата на детето си всевъзможни неща пред самото дете. Странна ми е, има нещо гнило там.

А и както Фокси сам каза, аз не съм типичната "десова", та толкова да ми дреме за приказките на Силва. Просто защитавам тезата си, а тя е, че на тази не може да се има доверие. И за Рени да беше казала нещо, примерно, пак щях да я насоля.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не я изкарвам "луда", защото не ми се нрави онова, което евентуално е дрънкала. Такива впечатления имам, оженила се за два месеца, преследвал я бил мъжът, пък емблема да сложи на дисковете, пък преструвал се, пък после се развели, не заслужавал... Говори за бащата на детето си всевъзможни неща пред самото дете. Странна ми е, има нещо гнило там.

Кога са се развели? През 2012 беше с мъжа си и говореше за децата си. Аз останах с впечатление, че той е бащата на децата й и нейн първи съпруг.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога са се развели? През 2012 беше с мъжа си и говореше за децата си. Аз останах с впечатление, че той е бащата на децата й и нейн първи съпруг.
Тя вече има два развода, много шарени и колоритни. Просто си назад с инфото. Животът не приключва с 2012 година.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е къде го е казала това за Камелия?

Тя очевидка ли е била?

Щото Силвия - да .

Ако следваме твоята логика, значи трябва да приемем за достоверно злословенето (каквото и да е било то, Янева е преценила да ни го спести) на този, приближения до Камелия, защото и той е бил "очевидко" на Камелийните неща...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скандално! Очертава се за първото денонощие Сашка да направи повече гледания от всички изпълнителки от старата генерация, освен Деса, Кама и Кали! Като нищо и в Трендинг ще влезе, защото прави най-много гледания в канала на Хит микс.

Винаги съм знаел, че с подходящата песен би успяла отново да предизвика интерес!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога са се развели? През 2012 беше с мъжа си и говореше за децата си. Аз останах с впечатление, че той е бащата на децата й и нейн първи съпруг.

Какви "деца"? Тя има само една дъщеря.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скандално! Очертава се за първото денонощие Сашка да направи повече гледания от всички изпълнителки от старата генерация, освен Деса, Кама и Кали! Като нищо и в Трендинг ще влезе, защото прави най-много гледания в канала на Хит микс.

Винаги съм знаел, че с подходящата песен би успяла отново да предизвика интерес!

 

Като нищо ще направи 100к гледания!! Като знам колко плака в Къщата, че никога няма да се завърне и че има финансова възможност да пробва само с една песен, сега се радвам изключително много за нея!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галош се снимала на същото място където Преслава - "Обратно в играта" :1000 (29):

 

https://www.instagram.com/p/Bg_tWPxghXT/?taken-by=galena1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като нищо ще направи 100к гледания!! Като знам колко плака в Къщата, че никога няма да се завърне и че има финансова възможност да пробва само с една песен, сега се радвам изключително много за нея!

Тя още като беше в Къщата трябваше да пусне нещо ново, а не онзи ремикс на Левовете в марки. Но по-добре късно, отколкото никога. :D С Алфредо се оказаха добър дует, не спирам да им слушам песента.

Никога не съм очаквал, че може Сашка Васева да има песен от Оцко! :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде. И Сашка го начука на Камелия... Кой да очаква такъв развой през 2018 година :1000 (29):

Фоксе, коментирай :1000 (29):

 

На народа им писна от дългокраки изкуствени певици. Иска си Сашето - пищна и естествена :D

Предпочетоха Хита на сезона пред Кукла и само за седмица Сашка ще я мине по гледания. Истинска наслада след многото празни приказки днес :D

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен даже ми излиза и на стената във фейса, и то не като платена реклама... Не мога да повярвам. :1000 (29):

Сашка се завърна, за да възроди за втори път поп-фолка! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде. И Сашка го начука на Камелия... Кой да очаква такъв развой през 2018 година :1000 (29):

Фоксе, коментирай :1000 (29):

Недей, че пак ще започне да се пени видиш ли колко пропаднала е Десислава и че нямала нищо успешно в кариерата си. А си взех дозата смях за тази седмица от "Комиците". :)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Недей, че пак ще започне да се пени видиш ли колко пропаднала е Десислава и че нямала нищо успешно в кариерата си. А си взех дозата смях за тази седмица от "Комиците". :)

 

Затова е в топа на бг музиката за месец февруари наред с младите имена от попа и рапа... :Vishenka_05:

 

Силвия сигурно последните 2 години тотално е загубила разсъдък, гледайки тампона да печели Бигбрадъри и концерти в Капките, милиони гледания на новите проекти на съперницата си... Още не може да прежали албума на Деса с орк. Раднево от 96, където не е дори и беквокалистка :1000 (29):

 

Гледам тази сутрин за час съм успял да им дам доза адреналин за през цялата вечер.

Добре, че съм аз, че да се изпишат над 15 страници за 24 часа. Форума е ЖИВ.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля, ако има някой буден модератор да включи песента на Сашка Васева и Алфредо Торес в анкетата за март! :)

 

xroflx9, да подкрепиш Сопранките! :Vishenka_05:

Във фб страницата им също не пише нищо за участие.Май ще трябва аз да им пиша да ги питам къде ще пеят.. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Във фб страницата им също не пише нищо за участие.Май ще трябва аз да им пиша да ги питам къде ще пеят.. :1000 (29):

Хахаха, най-добре. :1000 (29): Или виж в сайта на "Пайнер".

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахаха, най-добре. :1000 (29): Или виж в сайта на "Пайнер".

И там няма току що гледах. То на някой пропаднал цигански оркестър щях да намеря участията по-лесно и бързо лтколкото на Сопранките. :1000 (29): Тази червенокосата се била омъжила през зимата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Симеонова,смятам да намаля драстично Рамания,че постовете са ми станали твърде много.Ужас,чувствам се много асоциално,така че на лично може да разменим някакви други места за контакт.Пък и трябва да обръщам повече внимание на гаджето.. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И там няма току що гледах. То на някой пропаднал цигански оркестър щях да намеря участията по-лесно и бързо лтколкото на Сопранките. :1000 (29): Тази червенокосата се била омъжила през лятото

Мисля че още не са се оженили. Декември приятелят ѝ предложил. Даже ги даваха по новините:

 

Романтиката е жива: "Дядо Коледа" предложи брак на оперна певица

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля че още не са се оженили. Декември приятелят ѝ предложил. Даже ги даваха по новините:

 

Романтиката е жива: "Дядо Коледа" предложи брак на оперна певица

Ами не знам,само хвърлих един бърз поглед какво са качвали в галерията и толкова.Днес имат някакво участие в някакъв ресторант,който май е в Димитровград,но не съм сигурен. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, впоследствие разпитах и разбрах, че се казва Крум Иванов. Описваше детайлно случки с Камелия, които не я представят в най-чистата светлина. Трябва ли да му вярвам, както вие вярвате на Силвия - лудата?

 

Виж сега, Камелия е доказано най-яката мадама в България, за последните 20 години. Ако тя прави нещо с някой, то същият ще се похвали на момента като политическа партия след избори, с пресконференция в НДК. Щом няма нищо сериозно 20 години смятам, да не обръщаме внимание на огромното желание на "десовите", да искарат всички маскари, та да е срамът от очевидното вербално проституиране на Деса по-малък. Всички в този бизнес опряха да чужда помощ или търсеха такава от състоятелни мъже. Само Ивана и Камелия не потърсиха, защото винаги са имали доходи, с които да финансират кариерите си. Ето това е съществената разлика между големите звезди и набедените за такива. Мисля, че не е нужно да ни се пробутват разни версии на козметичен клюкарник, защото има предостатъчно друга информация, която да ни покаже истинската картинка.

 

Това Янева е разликата между Крум и Фокс, ако ме разбираш какво говоря....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама Свирчока е разкрита вече как е влязла в Пайнер.Клекнала..опъват кожички с мама на Митю и Статев .Ама така е -без глас така се става известен...нищо ново.

Тъй ,че тихичко

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...