Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Тази вляво показва само как Дора така и не се научи да работи с фотошопа, а толкоз години борави с него. Или е просто е почитателка на Пикасо?

 

Камелия си е Камелия където и да се щракне :)

Това дори не е Андреа :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сашо, чак на мен ми стана неудобно от тия клипчета. :1000 (29): :1000 (29):

Да не знаеш 1 столица - простимо е, ама тя милата не знае сигурно, че и София е столицата на България. От правене на свирки в Радневските тоалетни, не й е останало време да влезе в час по география. Срам. Голяма жена да се излага, като кифладжийка. Дори Светланчето показа повече познания от безвратия гном.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама какво ми пробутваш снимка на участие сигурно отпреди години? Искам нещо по-ново,иначе така някаква снимка отпреди сумати години..може да се е случило някое силно участие.

 

Добре де, ето ти от 21 март 2018, само преди 10 дни.... ЦЪК

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази вляво показва само как Дора така и не се научи да работи с фотошопа, а толкоз години борави с него. Или е просто е почитателка на Пикасо?

 

Камелия си е Камелия където и да се щракне :)

Това Андреа ли е на първата снимка? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нема да се притесняваш, сега ще изкараме цялата помия за Деса, щом Слави и анонимката толкова много държат. :1000 (19):

Ще бъда откровен - всичко е заради описаното в тази статия посещение на Пайнера в квартирата им да дири Деса. Камелия знае какво значи това....

Така - далеч съм от мисълта, че Десислава е светица и че не си пада по малко от определения като: лигла, курветина, проста, алчна... Но поне има нещо в нея, което може да се изтъкне като достойнство - а именно, че въпреки "завистта" си към уж по-успели от нея, тя не си позволява да злослови по техен адрес, а такива като Камелия и Силвия, познавайки малко или много колежката си, която ги превъзхожда кариерийно, не се свенят да я оплюят и да показват уж мръсните ѝ ризи, пък били те и наистина мръсни. Има едни качества като деликатност, коректност, лоялност, които явно са чужди на гореспоменатите имена, които без провокация от страна на "противницата" им ѝ скачат и я маскарят. Пак казвам, може и да са истина, но не приляга на дами, имащи себе си за нещо повече от Десислава да ѝ се хвърлят по толкова грозен начин. Голяма язвителност, голямо нещо. Явно миньонът яко е навирал тампони по косматите им дупки, че така да ги боли. Макар че от Камелия никога досега официално не сме чули злослови срещу Десислава, а всичко се свежда до твоите твърдения, уж подшушнати ти от самата нея, което ако наистина е така, е още по-грозно...

 

Пак е много по-добре от Кама,която и с грим мяза на травестит.

 

Когато си уж голяма звезда,но прибягваш до триковете на треторазядница като Адриана за ПР:

https://lifestyle.bg/bulgarian/kameliya-sas...ta-chiniya.html

И да използвам една от любимите думи на Сашо:

Дъно...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не знаеш 1 столица - простимо е, ама тя милата не знае сигурно, че и София е столицата на България. От правене на свирки в Радневските тоалетни, не й е останало време да влезе в час по география. Срам. Голяма жена да се излага, като кифладжийка. Дори Светланчето показа повече познания от безвратия гном.

 

Първото клипче, което пусна от Сигнално жълто, не мен чак жал ми стана. В предаването на Иван Гарелов демонстрира тотално безсилие и пораженческо настроение. "Който гласува за мен, ще му дам 25 безплатни билета за концерта". Изобщо не е трябвало да напуска Пайнер, по поведението й си личи колко е спекана. Като прибавим към това и неадекватността й....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дъно...

 

Става въпрос за бизнес. Тук няма прошка. Можеше да стане много лесно и да няма проблем, но нямаше да е в полза на Деса. Митко Пайнера съвсем спокойно можеше да излезе и да каже, че няма смисъл да награждава както и се полага на Камелия, защото тя е успешно разработен продукт, който няма нужда от подобна подкрепа, защото се справя на пазара чудесно и без трофеи. Да каже също така, че Деса му върви трудно, а има хляб в нея. Че има нужда от подобна подкрепа и никога Кама нямаше да каже нищо, никога. Ама да ходят да се крият и да интриганстват и да се ръгат дори, за да се получи заварката и да и се помогне на Деса е примитивно. Митака е глупак. Елегантно можеше да избегне 20 години конфликти, но кой да му каже....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти пусни една снимка където е пълно на Дора вместо да се обаждаш.

 

И където има опашка пред заведението, защото на предната страница и това каза...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти пусни една снимка където е пълно на Дора вместо да се обаждаш.

https://www.instagram.com/p/BfBZH4mjoL4/

 

Снимка пред заведението,беше й на стори:

http://prikachi.com/images.php?images/297/9298297T.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е тя тази снимка е стара според мен и за това си помислих така. Тука е без подобрения и силикони още.

 

Хубуу де, не е Дора. Ма явно е успешна имитаторка, поне на ниво "За първи път виждам компютър, ма иначе съм фотошоп мастърка".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубуу де, не е Дора. Ма явно е успешна имитаторка, поне на ниво "За първи път виждам компютър, ма иначе съм фотошоп мастърка".

То голям фотошоп на тази снимка... Прелест :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брао, уж в Кърджали тряя да е вървежна, и пак няма никой. Ама цяла петилетка в 9та глуха си казва своето ...

Иска ти се да е празно,но от де този късмет? Тежка е мъката на Камелотите..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...