Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Но да попитам: значи е курвенско и долно неориентираната лигава пикла Десислава, нямаща още пълнолетие да я види оркестъра по бельо, а Камелия в зряла, напълно осъзната възраст да си снима голата, космата п*утка и да я види цяла България, е върхът на морала, така ли? Или може би снимката с тоалетната чиния, която си беше поставка във Фейсбук. Все морални постъпки.

 

Така че, я укротете малко страстите. Моето едната е светица, нито другата. И двете не са модел за подражание. Всъщност от целия жанр не знам дали има такава, която да бъде модел...

 

Цитираш мен, затова ще ти отговоря, че никъде не твърдя, че Камелия е Дева Мария. Може би някой друг го твърди ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е къде го е казала това за Камелия?

Тя очевидка ли е била?

Щото Силвия - да .

Слагала я е в кюпа на неможещите и пробилите по "другия начин". Не чухме отговор от Камелия. Не е и нужен. Защото една голяма звезда може само да се изсмее на напъните на онези под нея, да си обяснят неуспехите. Такъв е и случаят с Десислава и Силвия.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слагала я е в кюпа на неможещите и пробилите по "другия начин". Не чухме отговор от Камелия. Не е и нужен. Защото една голяма звезда може само да се изсмее на напъните на онези под нея, да си обяснят неуспехите. Такъв е и случаят с Десислава и Силвия.

 

И къде го е казвала това? Линк?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цитираш мен, затова ще ти отговоря, че никъде не твърдя, че Камелия е Дева Мария. Може би някой друг го твърди ..

Неее, отговорът ми към цитирания твой пост се ограничава само до първия абзац. ;)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слагала я е в кюпа на неможещите и пробилите по "другия начин". Не чухме отговор от Камелия. Не е и нужен. Защото една голяма звезда може само да се изсмее на напъните на онези под нея, да си обяснят неуспехите. Такъв е и случаят с Десислава и Силвия.

Къде го е казала това? Това за неможещите е лично мнение, всеки има право на такова.

Друго е когато някой разправя каква курветина си била (не лигла, а КУРВАА ) и как си си пъхала тампона пред нея - говорим за очевидец, който застава зад думите си в редица интервюта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я да видим линк към приказките на Силвия?

 

Заповядай:

 

http://www.snews.bg/bg/statiya/silviya-des...aga-tampon:3086

 

https://www.blitz.bg/article/35438

 

Сега бъди така добра и ти да подкрепиш думите си с линкове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето заради такива коментари ще има и спорове. Недай ми обвинява само Фокса. По-напред Слави и Лукас никак не са отстъпили на Фокса и ръсят доста по-големи цинизми

Или викаш за тях не важи. Много дразниш, като се опитваш да се правиш на обективен, а в същото време си супер заслепен и фанатизиран.

Относно поста ти - нека й погледнем, коя имаше нужда от дуети за да почне да прави гледания? Че нещо преди Пайнер, Дисислава нямаше тея успехи, преди дуета с Галена едвам правеше 2 милиона на клиповете си. Коя ползва услугите на Галена, Галин, Константин, Джордан и сие? Коя е в канал с 1 милион потребители?

Странно защо не виждам клип с близо 9 млн. в канала на Деса?

И другото не можеш да ги сравянваш по брой хитове - Деса пуска по 3-4 самостоятелни и по още толкова дуетни. За сметка на това Камелия има 2 клипа за 2017 и 1 за 2016... малко неуместно сравнение. Не ставаш ;)

Какво невярно казвам? С какво точно пораждам вече започнатия спор, освен с истината, която ви е неудобна? Не казвам абсолютно нищо невярно и може би е крайно време да го признаете пред себе си, за да осъзнаете, че Камелия от години НЕ Е на нивото на Десислава откъм актуална продукция.

 

Десислава имаше успехи много преди тези два дуета. "Не го прави" има 3.5 милиона и до ден днешен се посочва като пример за това какви неща трябва да се правят от Десислава и от поп-фолк изпълнителите. Зайчето има 2 милиона, "Мръсни поръчки" общо от двете клипчета 1.5 милиона, "Усещам" дето дори не е било хит има 1 милион, "Моето друго аз" има 3.6 милиона, а е от ера, в която само Азис и Андреа мачкаха в YouTube. 9 милиона не виждаш, защото по онова време такива се правеха само в Пайнер и от тези двамата.

И тези са само самостоятелните успехи. А на Камелия освен "Дразни ме" (дует) най-успешните й неща евър с максимум милион и нещо, скоро и един с два. Тоест дори и да сравняваме проектите им с по-малко гледания, Десислава пак бие. А и ако говорим за дуети... Камелия нямаше ли общ проект с Галин точно преди да напусне? Защо и на нея не й се получи нито един от самостоятелните проекти преди "Дразни ме"? Не ми говори, че била само feat, защото това си беше дует, в който си участваха почти наравно в клипа.

 

На мен въобще не ми се спори по този толкова изтъркан въпрос и нямам изгода от това да предизвиквам подобни скандали. Камелия от миналата година е активна толкова, колкото ми се искаше да бъде, и вече почти не я критикувам. Но ако трябва да си говорим коя от двете е ПО към днешна дата wtf защо да не говоря очевидната истина?

Иначе настоящия тъп скандал беше предизвикан изцяло от Фокси, а не от Лукас и Слави. Лукас никога не е спирал с неговите си хапливи изказвания за Камелия, но не виждам това в последно време да е провокирало чак такива спорове в Скандалите. Слави пък доскоро се изказваше доста ласкаво за Камелия, но явно и на него му омръзна вечно да я бутате като нещо повече от това, което е, главно Фокси.

Истинското разразяване на спора започна вчера, когато Фокси намекна, че Десовите, Пресовите и Андрониковите са ненормални. Аз, с истината ли провокирам скандали, които всъщност вече са започнали, или главният ви лидер?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заповядай:

 

http://www.snews.bg/bg/statiya/silviya-des...aga-tampon:3086

 

https://www.blitz.bg/article/35438

 

Сега бъди така добра и ти да подкрепиш думите си с линкове.

Никога не съм била добра... :3fdb8960598fa63e:

Одеве Сашо каза, че думите на Пепа за Камелия, били извадени от жълт вестник. Да, във видео интервюта тя рядко си позволява чак такива твърдения. Ама и аз не виждам видеа със Силва, в които да застава с лицето си и да ги говори тези неща. Две сайтчета...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво невярно казвам? С какво точно пораждам вече започнатия спор, освен с истината, която ви е неудобна? Не казвам абсолютно нищо невярно и може би е крайно време да го признаете пред себе си, за да осъзнаете, че Камелия от години НЕ Е на нивото на Десислава откъм актуална продукция.

 

Десислава имаше успехи много преди тези два дуета. "Не го прави" има 3.5 милиона и до ден днешен се посочва като пример за това какви неща трябва да се правят от Десислава и от поп-фолк изпълнителите. Зайчето има 2 милиона, "Мръсни поръчки" общо от двете клипчета 1.5 милиона, "Усещам" дето дори не е било хит има 1 милион, "Моето друго аз" има 3.6 милиона, а е от ера, в която само Азис и Андреа мачкаха в YouTube. 9 милиона не виждаш, защото по онова време такива се правеха само в Пайнер и от тези двамата.

И тези са само самостоятелните успехи. А на Камелия освен "Дразни ме" (дует) най-успешните й неща евър с максимум милион и нещо, скоро и един с два. Тоест дори и да сравняваме проектите им с по-малко гледания, Десислава пак бие. А и ако говорим за дуети... Камелия нямаше ли общ проект с Галин точно преди да напусне? Защо и на нея не й се получи нито един от самостоятелните проекти преди "Дразни ме"? Не ми говори, че била само feat, защото това си беше дует, в който си участваха почти наравно в клипа.

 

На мен въобще не ми се спори по този толкова изтъркан въпрос и нямам изгода от това да предизвиквам подобни скандали. Камелия от миналата година е активна толкова, колкото ми се искаше да бъде, и вече почти не я критикувам. Но ако трябва да си говорим коя от двете е ПО в днешна дата wtf защо да не говоря очевидната истина?

Иначе настоящия тъп скандал беше предизвикан изцяло от Фокси, а не от Лукас и Слави. Лукас никога не е спирал с неговите си хапливи изказвания за Камелия, но не виждам това в последно време да е провокирало чак такива спорове в Скандалите. Слави пък доскоро се изказваше доста ласкаво за Камелия, но явно и на него му омръзна вечно да я бутате като нещо повече от това, което е, главно Фокси.

Истинското разразяване на спора започна преди вчера, когато Фокси намекна, че Десовите, Пресовите и Андрониковите ненормални. Аз, с истината ли провокирам скандали, които всъщност вече са започнали, или главният ви лидер?

А викаш Лукас може да й сипва всеки ден щото не я харесва. Ама Фокса неможе? При това Фокса не е й грам циничен в изказа си.

Адски лицемерно същество си.

На колко години си всъщност? Така, като те чета повече от 15 не мога да ти дам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма лошо. Сексът е хубаво нещо.

 

А ти сега разбра ли коя е най-продаваната чалгарка в златните години на фолка? :3fdb8960598fa63e: Че и през 2010 направи бесните тиражи.

 

Да подкрепим с линк от статия във в."24 часа" правилните твърдения... 50 000 диска от "Еротика" през 2010 година. :1000 (19):

 

Учила е за обущар, но с дрехите си вдига скандали

 

 

В т'ва интервю Пепа казва, че Ася Дойчева се е запознала с Божинов защото е била на повикване. ;о

 

Да подкрепим с линк от книгата на Георги Стоев правилните твърдения, за момичето на повикване Ася Дойчева, известна днес като Алисия. :1000 (19):

 

7440336P.jpg

 

7440347H.jpg

 

7440350T.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А викаш Лукас може да й сипва всеки ден щото не я харесва. Ама Фокса неможе? При това Фокса не е й грам циничен в изказа си.

Адски лицемерно същество си.

На колко години си всъщност? Така, като те чета повече от 15 не мога да ти дам.

Не съм казвал, че одобрявам поведението на Лукас, но той чисто и просто си е един отговор на поведението на Фокси. Първоизточника на скандалите изобщо е от вашия отбор, не от нашия.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм казвал, че одобрявам поведението на Лукас, но той чисто и просто си е един отговор на поведението на Фокси. Първоизточника на скандалите изобщо е от вашия отбор, не от нашия.

Не Фокси всеки ден нарича Деса - гарга, смукачка и разни други. Днеска малко се отпуснахме и ви показахме как изглежда едно такова поведение върху вашата любимка, и ти веднага ревна... Емммм кот такоА брат ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не Фокси всеки ден нарича Деса - гарга, смукачка и разни други. Днеска малко се отпуснахме и ви показахме как изглежда едно такова поведение върху вашата любимка, и ти веднага ревна... Емммм кот такоА брат ;)

Знаеш ли колко ми дреме как ще наричате Десислава?

Както казах- Лукас постоянно си провокира, но нима Фокси не го прави? Та той е най-дългогодишния провокатор тук, започнал е да си налага твърденията като факти много преди въобще да се появят негови противници. И самият факт, че до такава степен е наложил на всички Камелия като някаква недостижима легенда на всички времена, че дори да не можете да признаете очевидния факт, че към днешна дата Десислава е над нея, е показателен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сеирите днес са следствие от мой среднощен пост, писан по време на работа, когато всички спят и мога да си събера мислите. Мисля, че ми се получи да направя една бърза ретроспекция, която наистина да докосне правилно "десовата" душа. Разбирам, че много дразни подобна постановка просто защото в нея са описани всички пропуснати шансове и нереализирани заложби. Обяснил съм и защо е такъв мижав резултата, а това е прекалено много, за крехката психика на "десовата" агитка.

 

Голям спам, голямо чудо. Само "десовите" могат с часове да драскат безсмислици и да примират по нея поствайки абсолютно забравени нейни песни, които не са били хитове и в техният хол. Толкова години Деса търсеше някаква реализация извън чалгата и никога не успя. Навсякъде се провали не защото нямаше шансове, а защото никога не направи каквато и да е крачка в живота базирайки се на реална самоценка. Затова винаги бе като препикано мушкато в края на мача и гледаше тъпо, невярващо и коментарите и бяха принципна излагация, която да затвърди правилното решение у журито, за нейният игнор.

 

Деса нито е толкова талантлива, нито толкова харизматична, нито има влиянието върху хората в което идиоти са я убедили и хвърлили в житейска заблуда. Ако беше, то това щеше да е достатъчно да успява, но не е така. Тя обича да се ласкае и никога не постави под съмнение това измамно чувство, което е по-силно от нея и цял живот я води от провал към провал. Проблемът на Деса е, че не обича да дели славата и парите с никой, защото си мисли, че сама може да взима правилните решения. А това винаги я е докарвало до провал и с договорите, и с Мишо, и със самостоятелната кариера, и с Азис, и с фалиралата и телевизия, и с продуценти, и с риалита, и с всичко.

 

Само 2 пъти, Деса е успявала да постигне категорично целите си и смешното е, че и в двата случая това бяха подаръци от Митко Пайнера. В първия случай става въпрос за договорката и с него, след завръщането от САЩ преди 15-16 години изразило се в няколко важни статуетки от ТВ Планета и "Нов фолк", с които да си подпомогне кариерата. Във втория случай пък Митака натисна да и пробутат безсмислената победа във ВИП Брадър, за да се отърве от демоните в тиквата си, с които живя цяло 10-летие обвинявайки кой ли не, а всъщност истината е, че сама се прецака тогава в края. На всички други фронтове Деса претърпя крах. Това е простата истина за нея....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога не съм била добра... :3fdb8960598fa63e:

Одеве Сашо каза, че думите на Пепа за Камелия, били извадени от жълт вестник. Да, във видео интервюта тя рядко си позволява чак такива твърдения. Ама и аз не виждам видеа със Силва, в които да застава с лицето си и да ги говори тези неща. Две сайтчета...

 

Ясно, значи не можеш да подкрепиш думите си с линкове.

 

Като казваш така омаловажително фразата "две сайтчета", ти линкове за какво очакваше да ти дам? За НЕсайтчета ли?

 

Интервютата са преписани от вестници, пред които Силвия е застанала с името си.

 

Сашо одеве беше подведен от твоите думи, че Пепа е говорила против Камелия, а се оказа, че доказателства за това няма.

 

И междудругото Силвия сама разказва за проблемите си в едно от тези интервюта. Имала е паник атаки. Тук доволно потребители са изживявали паник атаки през живота си и изобщо не са луди. Дори са едни от най-интелигентните форумци.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ясно, значи не можеш да подкрепиш думите си с линкове.

 

Като казваш така омаловажително фразата "две сайтчета", ти линкове за какво очакваше да ти дам? За НЕсайтчета ли?

 

Интервютата са преписани от вестници, пред които Силвия е застанала с името си.

 

Сашо одеве беше подведен от твоите думи, че Пепа е говорила против Камелия, а се оказа, че доказателства за това няма.

 

И междудругото Силвия сама разказва за проблемите си в едно от тези интервюта. Имала е паник атаки. Тук доволно потребители са изживявали паник атаки през живота си и изобщо не са луди. Дори са едни от най-интелигентните форумци.

Очаквах линкове с видеа, в които Сиса застава и говори спокойно, както за паник атаките си, така и за преживяванията с Деса. Такива няма.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквах линкове с видеа, в които Сиса застава и говори спокойно, както за паник атаките си, така и за преживяванията с Деса. Такива няма.

 

Не и нужно да има. Или ти не приемаш интервютата, дадени за печатни медии, за истина?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не и нужно да има. Или ти не приемаш интервютата, дадени за печатни медии, за истина?
По-скоро съм скептична. Там всеки може да си пише и твори.

Защо Сиса така и не даде едно интервю по темата? Покани ли не е имала, след тези "бомби" по сайтове, или просто ги е отказала, защото не са верни?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаеш ли колко ми дреме как ще наричате Десислава?

Както казах- Лукас постоянно си провокира, но нима Фокси не го прави? Та той е най-дългогодишния провокатор тук, започнал е да си налага твърденията като факти много преди въобще да се появят негови противници. И самият факт, че до такава степен е наложил на всички Камелия като някаква недостижима легенда на всички времена, че дори да не можете да признаете очевидния факт, че към днешна дата Десислава е над нея, е показателен.

Ааа, наложил..Ми ако сте тъпи и без мнение ще ви го наложи. На мене примерно, никой, нищо не може да ми наложи.

Смятай щом 1 човек успява да налага мнението си на всички (по твоите думи) , за какво ниво си говорим.

Аз не съм съгласен с мнението ти.

Последно - 15 години имаш ли? Кажи, да знам да не се хабя повече да те цитирам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-скоро съм скептична. Там всеки може да си пише и твори.

Защо Сиса така и не даде едно интервю по темата? Покани ли не е имала, след тези "бомби" по сайтове, или просто ги е отказала, защото не са верни?

 

"Бомби" по вестници, не по сайтове. Сайтовете само са преписали интервютата.

 

Не знам защо не го е казала в телевизионен ефир. Може би, защото никой телевизионен водещ не би искал в предаването му да се говори за това как Ангелския Глас на попфолка е давала уроци по тъпчене на тампон?

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-скоро съм скептична. Там всеки може да си пише и твори.

Защо Сиса така и не даде едно интервю по темата? Покани ли не е имала, след тези "бомби" по сайтове, или просто ги е отказала, защото не са верни?

Интервютата са факт обаче, такива изцепки от колежки за Камелия не сме чули.

Неможе 3 поредни интервюта да са лъжа, при това давани за вестници.

Факт е , че информацията е стигнала до Деса и тя е подминала в Сигнал при зададен въпрос. Ако беше лъжа интервюто или ако беше фейк, самата тя щеше да е изненадан. А тя не беше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...