Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Добре ще направиш,Рамания не е полезна особено в момента :D

Аз влизам от време на време да видя какво става и това е,нямам време за повече.

Ако има нещо пиши на ЛС :Vishenka_05:

Аз не че нямам време,просто нямам желание,имам си други приотети в живота,а и се чувствам некомфортно тук вече.Поздравът ми към Рамания:

Link to comment
Сподели в други сайтове

7437088G.jpg

 

7437090Z.jpg

 

7437093q.jpg

 

7437096c.jpg

 

7437097t.jpg

 

7437099i.jpg

 

7440267j.jpg

 

7440282K.jpg

 

7440286C.jpg

 

7440314m.jpg

 

7440316A.jpg

 

7440336P.jpg

 

7440347H.jpg

 

7440350T.jpg

 

7440377q.jpg

 

7440381Z.jpg

 

7440384l.jpg

 

7440392v.jpg

 

Ивана, Малина, Бони, Емилия, Алисия, Силвия Стойчева (гримьорката), Гала (сводницата на Азис) и никъде нищо за Камелия. А рекламата в "Горещо" бе с нея.

 

К`во пра`им ся? :scratch:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях забравил за Ивана. Вчера покрай Алисия видях страничката за нея. Само да я намеря в архива, че Славчо и това анонимно нищо ме амбицираха. Сега, само заради тях ще го отнесе цялата Рамания. След като мишкувате и тайничко се кефите, следва всички гювендии на масата. Да им се посмеем де, на Деса най-много. Аз си мислех, че тези спорове са останали някъде в миналото, но щом искате да видите мършите, няма проблем....
Ти си го качвал този скан, аз съм чела "историята" за Ивана в книгата на Георги Стоев. И за Ивана съм чувала други историйки, но нали не очакваш, че това ще ме накара да спра да я харесвам. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

И ако "тайно се кефех" на подобни неща за когото и да било, щях да напиша подробно разказите на Крум, нали се сещаш.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти си го качвал този скан, аз съм чела "историята" за Ивана в книгата на Георги Стоев. И за Ивана съм чувала други историйки, но нали не очакваш, че това ще ме накара да спра да я харесвам. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

И ако "тайно се кефех" на подобни неща за когото и да било, щях да напиша подробно разказите на Крум, нали се сещаш.

 

Не, разбира се, не очаквам да спреш да се кефиш на Ивана, а и в тази книга за нея е много софт. За Бонка, Алисия, Малина и особено за Стойчева е брутално.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, разбира се, не очаквам да спреш да се кефиш на Ивана, а и в тази книга за нея е много софт. За Бонка, Алисия, Малина и особено за Стойчева е брутално.
Увлекателно написана проза, но на моменти много ясно личи, че повечето неща са плод на фантазиите на автора. Особено това с "подтичването" на мъжа на Емилия край сцената, когото сметнали за охранител. Няма да си стои човекът в сепарето и да си пие уискито, ще тича край Ема като паж... :3fdb8960598fa63e:

Иначе, благодаря за скана - той доказва, че още през 2001 година Ивана е събирала най-голяма публика на своите участия и наградата за певица е била точно нейна, а не на Глория, Камелия или Деса. :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Увлекателно написана проза, но на моменти много ясно личи, че повечето неща са плод на фантазиите на автора. Особено това с "подтичването" на мъжа на Емилия край сцената, когото сметнали за охранител. Няма да си стои човекът в сепарето и да си пие уискито, ще тича край Ема като паж... :3fdb8960598fa63e:

Иначе, благодаря за скана - той доказва, че още през 2001 година Ивана е събирала най-голяма публика на своите участия и наградата за певица е била точно нейна, а не на Глория, Камелия или Деса. :Vishenka_05:

 

Как фантазии бре? Точно преди 11 години Слави и нещастната анонимка вилнееха из форума на Планета точно по същия начин и твърдяха, че това са безспорни доказателства. И дори да изглежда, че авторът е лаик на тема чалга най-малкото щото смята Малина за "висока топка", всичките му разкази са от първо лице единствено число. Очевидно е, че е присъствал на всички събития най-малкото, защото е шеф на охраната на Жоро Пехливанов. Видно ненавижда чалгата и трябваше да иде в "Горещо", за да разбере коя е най-високата топка в този бизнес. Да не мислиш, че не се е ядосал, че няма нищо за Камелия, след като видя какво торнадо се заформя в медии само при споменаването на името и в рекламата на предаването? Никоя друга чалгарка не може да предизвика такъв интерес по никакъв повод, като при това няма за нея дори запетайка в книгата. Стоев писа още книги след това. Спомена и други чалгарки, но само като разбра от кой е купила пицарията си Кама, никак не му се пишеше за нея дори постфактум. Който изгледа "Горещо" с него ще разбере как неуверено спомена вменените му 40 000 лева от екипа на Вената Райкова и Азис.... същият, който върти с Гала като сводник колежките си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как фантазии бре? Точно преди 11 години Слави и нещастната анонимка вилнееха из форума на Планета точно по същия начин и твърдяха, че това са безспорни доказателства. И дори да изглежда, че авторът е лаик на тема чалга най-малкото щото смята Малина за "висока топка", всичките му разкази са от първо лице единствено число. Очевидно е, че е присъствал на всички събития най-малкото, защото е шеф на охраната на Жоро Пехливанов. Видно ненавижда чалгата и трябваше да иде в "Горещо", за да разбере коя е най-високата топка в този бизнес. Да не мислиш, че не се е ядосал, че няма нищо за Камелия, след като видя какво торнадо се заформя в медии само при споменаването на името и в рекламата на предаването? Никоя друга чалгарка не може да предизвика такъв интерес по никакъв повод, като при това няма за нея дори запетайка в книгата. Стоев писа още книги след това. Спомена и други чалгарки, но само като разбра от кой е купила пицарията си Кама, никак не му се пишеше за нея дори постфактум. Който изгледа "Горещо" с него ще разбере как неуверено спомена вменените му 40 000 лева от екипа на Вената Райкова и Азис.... същият, който върти с Гала като сводник колежките си.
Ами, най-малкото, Бони със сигурност не "смърди на пот", а Красимир не е тичал след Ема по участия, особено край сцената. да я "пази".

 

А онова в книгата на Цирков, че Кама мразела "онази дебела свиня, че е станала по-популярна от нея", вярно ли е и то? :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси пуска простотии от преди 17 години. Коментира успехите на Камелия от също преди толкова. От сега той ни казва че било престиж да си в "Гласът на България", който почти никой не следи и че била канена на някакви мероприятия (които също посещават хора без ангажименти)..А нещо за кариерата й като изпълнител? Няма хитове, няма интерес към нея, няма добри клипове, няма награди, няма фенове, няма никакво ниво на актуалност сред слушащите поп фолк...Тя си е дъно като изпълнител.

 

Едни участия й останаха. Да ходи да си пее "Луда по тебе" и толкова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами, най-малкото, Бони със сигурност не "смърди на пот", а Красимир не е тичал след Ема по участия, особено край сцената. да я "пази".

 

А онова в книгата на Цирков, че Кама мразела "онази дебела свиня, че е станала по-популярна от нея", вярно ли е и то? :1000 (29):

 

Няма как която и да е дебела свиня в чалгата да стане по-популярна от нея и както е видно към днешна дата, това е абсурд. Сега, разбирам, че не ви е удобна посоката, в която вкарах целия разговор в последните 2 дни, но да забелязваш кой се изниза пръв, за да не погна Деса? Същият измамник от ефира на Нова ТВ, който идва, насира всичко и се изнася като се прави на обиден на сексуална основа. За книгата на Цирков чух коментари от Пайнера, Камелия, Глория и от кой ли не, но не и от Деса. А за нея има най-много пикантни неща в тази книга. Не ви ли е странно как е някак гузна и мълчи вече толкова години?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси пуска простотии от преди 17 години. Коментира успехите на Камелия от също преди толкова. От сега той ни казва че било престиж да си в "Гласът на България", който почти никой не следи и че била канена на някакви мероприятия (които също посещават хора без ангажименти)..А нещо за кариерата й като изпълнител? Няма хитове, няма интерес към нея, няма добри клипове, няма награди, няма фенове, няма никакво ниво на актуалност сред слушащите поп фолк...Тя си е дъно като изпълнител.

 

Едни участия й останаха. Да ходи да си пее "Луда по тебе" и толкова.

И аз същото се опитах да кажа вчера, но бях нападнат, че казвам истината. Нали, без това за дъното. :D

Значи за преди 15-20 години са важни реалните успехи в творчеството, а към днешна дата трябва да гледаме участията в дискотеките и предаванията, а не хитовете? Това определя дали едната е над другата, а?

Пак поне е добре, че Камелия реши да стане отново активна като преди, което лично мен ме радва. И успехи си постигна жената. Към самата нея нямам почти никакви критики, но излишното й пробутване от страна на някой и друг фен тук идва в повече не само на мен, а и на други.

Затова наистина предлагам на Десови да не обръщат внимание на Фокси и от своя страна да не се заяждат с него или с Камелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как която и да е дебела свиня в чалгата да стане по-популярна от нея и както е видно към днешна дата, това е абсурд. Сега, разбирам, че не ви е удобна посоката, в която вкарах целия разговор в последните 2 дни, но да забелязваш кой се изниза пръв, за да не погна Деса? Същият измамник от ефира на Нова ТВ, който идва, насира всичко и се изнася като се прави на обиден на сексуална основа. За книгата на Цирков чух коментари от Пайнера, Камелия, Глория и от кой ли не, но не и от Деса. А за нея има най-много пикантни неща в тази книга. Не ви ли е странно как е някак гузна и мълчи вече толкова години?
О, на мен не ми е неудобна посоката, която си вкарал. Както виждаш, дискутирам по темата и не бягам никъде.

Та "дебелата свиня" защо така е била наричана от колежката си? :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, на мен не ми е неудобна посоката, която си вкарал. Както виждаш, дискутирам по темата и не бягам никъде.

Та "дебелата свиня" защо така е била наричана от колежката си? :1000 (29):

 

Кога си чула Кама да нарича Ивана "дебелата свиня"? Не си, но много ти се иска точно тя да е казала такова нещо, а не всички останали, които го правеха.

 

Усмирете си Слави и анонимката, че мир няма да има. Архивът ми е безкраен....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фоксе, не бягам никъде. Исках да покажа колко си нестабилен психически. Направих го и бера плодовете от сеира, който правиш.

 

Камето мачкала ли е пишки преди да хване микрофона. Мачкала е. Никакви продажби няма да скрият този факт. Мълча ли като излезе името на грингото с 40те бона, мълча. А много се пъна за името преди да излезе... Известна ли е като жълтозъбата смрадлика - да. Зъбаците оправи, но прякора си остава. Към днешна дата мачкат ли я ретро певици и нови имена като Сашка и Джулия. Мачкат я.

Живейте си в 2002. ДнеС миндила е като захвърлен в канавката

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

До като Кама се е ебала за 40 бона, Деса я е клатил чичак, като Пайнера - за без пари, само да има някоя друга ротация и наградка. После я захвърли като псе, а тя пак се върна да му пристава за свирки - унижена и изхабена. От толкова свирки херпеси е излязоха. Деса херпеса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фоксе, не бягам никъде. Исках да покажа колко си нестабилен психически. Направих го и бера плодовете от сеира, който правиш.

 

Камето мачкала ли е пишки преди да хване микрофона. Мачкала е. Никакви продажби няма да скрият този факт. Мълча ли като излезе името на грингото с 40те бона, мълча. А много се пъна за името преди да излезе... Известна ли е като жълтозъбата смрадлика - да. Зъбаците оправи, но прякора си остава. Към днешна дата мачкат ли я ретро певици и нови имена като Сашка и Джулия. Мачкат я.

Живейте си в 2002. ДнеС миндила е като захвърлен в канавката

 

Още 20 години няма да преживеете, че Камелия стана звезда, защото е родена за звезда, а Деса ще си остане един вечен комплекс....

 

Нищо такова не си планирал, нито замислял. Над 10 години като погна Деса започваш да ми говориш за 40 000 лева. Ти 40 000 на куп виждал ли си бре? :gun_bandana: :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

БЛИЗКИ ДО ЦВЕТИН: КАМЕЛИЯ ГО ПРОВАЛИ...

 

http://www.kliuki.bg/349393/близки-на-цвет...лия-го-провали/

 

 

 

Галена призна: Анелия ме е наричала курве

http://m.slava.bg/news/77078.html

Галена за некво списание го е казала.

http://m.hotnews.bg/news.php?category=0&id=64314

Този скандал съм го пропуснал.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да го има така, за да се знае кой е бил №1 когато трябва, за да знаят "десовите", че тяхната пача не може да припари до Кама дори когато я бутат....

 

 

9297598a.jpg

 

9297604s.jpg

 

9297606x.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

БЛИЗКИ ДО ЦВЕТИН: КАМЕЛИЯ ГО ПРОВАЛИ...

 

Провалила го тя... Никой не го е вързал Цветин за Камелия 20 години.

 

Къде дават така цял живот да обикалям дискотеките да озвучавам, през останалото време да си клатя краката и да правя секс с Бог/Богиня на еротиката и да си имам подсигурени финансии? Кажете ми, че и аз искам като Цветин..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да го има така, за да се знае кой е бил №1 когато трябва, за да знаят "десовите", че тяхната пача не може да припари до Кама дори когато я бутат....

9297598a.jpg

 

9297604s.jpg

 

9297606x.jpg

Нека да си знае безвратия гном, че колкото и да се пъне не може да продаде повече от Камелия. Дори 2002, където я бутате не влиза - и Азо я е мачкал тогава с продажби.

Последните им албуми -2009 и 2010 пак Камелия я пръска с 50к продадени.копия на супер скъп албум.

Деса колко ли е продала от евтиното подобие на албум през 2009- където нека забележим , няма 1 позната песен - #дъно

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пепа има реална предтсава за себе си и за жанра си, за разлика от Силвето. На тази и Пайнер не би и платил психодиспансера...

 

Цапната в устата Пепа Секса ги разби

 

Вечно цапнатата в устата фолк певица Пепа, по-популярна като Пепа Секса, си позволи да направи умопомрачителен анализ на родния поп фолк. Алисия, Мария, Глория – всички големи имена на чалгата минаха през голямата й секира.

Изпълнителката на „Синя прашка” не спести цветущи епитети и много истини, които досега никоя нейна колежка не си бе позволявала да казва.

Певицата е огорчена от положението на поп фолка в момента и най-вече от начина, по който изпълнителките се издигат. Не с глас, а с пари. И не със свои пари, а с парите на богатите си любовници. Без тях, те щяха да са никой, твърди Пепа.

„На Алисия например й помогнаха безлимитните кредитни карти, но това на всеки би помогнало да стане звезда”, отсича тя.

Визира връзката й с Валери Божинов. Благодарение на щедростта на футболиста, Алисия е разполагала с активи без лимит. Не е тайна, че той е спонсорирал клиповете й и всичките й проекти по онова време.

„Но нека не забравяхме, че всички тръгнаха от сервитьорки, пилонаджийки и манекенки. Те не можеха да пеят”, отбелязва Пепа.

Не подминава и Мария. Тя е възмутена от участието й като жури в Мюзик Айдъл. „Тръгнала Мара да съди участниците!! Що не стана да им покаже как се пее!? Щото не може! Евала на ДесиСлава, която стана и запя на сцената и показа, че не може. А Мара защо не излезе нито веднъж на сцената!? Че как ще излезе – нали цялата зала ще избяга. Глория и тя нали е голямата певица – защо не запя?”, подиграва се Пепа

Но певици с истински глас като ДесиСлава, като Цвети Янева, Емилия, Софи Маринова – те нямат нужда от спонсори. Макар че и те са били с богати мъже, спокойно са можели да се издигнат и без тях, защото имат глас, смята Пепа.

Фолкът у нас обаче замира, и то благодарение на черна кампания, която се води срещу него.

„Всички плюят фолка, а навремето и те го слушаха, и те работеха в тази сфера, сега забравиха. И ние имаме вина. Защото хората намразиха някои изпълнители, които демонстрират висок стандарт на живот. А обикновеният българин няма пари за хляб. В същото време гледа Галена с обувки за 7 бона!! Не може да се парадира така”, възмущава се Пепа.И допълва, че тя винаги е гледала на пеенето като на работа. А не като на начин да станеш звезда.

 

 

Още комплименти от Пепа за ДесиСлава:

https://lifestyle.bg/bulgarian/pepa-seksa-p...revartyala.html

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...