Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ааа, наложил..Ми ако сте тъпи и без мнение ще ви го наложи. На мене примерно, никой, нищо не може да ми наложи.
Аз успях да ти наложа, че "Нещо нетипично" е станала огромен хит заради Ивана и хубавия текст, а не че който и да я беше направил, щеше да гърми. :3fdb8960598fa63e: Макар и да призна с половин уста, но сам каза, че рядко ти се случва! :Vishenka_05:

 

 

Може би, защото никой телевизионен водещ не би искал в предаването му да се говори за това как Ангелския Глас на попфолка е давала уроци по тъпчене на тампон?
Вярваш ли го това и сам? Нали знаеш какви са българските журналисти и колко добре би се отразила една подобна сензация на рейтинга. Просто Сиса е дрънкала тъпотии, под влиянието на силни хапчета. Или просто това са измислици или доукрасени неща.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ааа, наложил..Ми ако сте тъпи и без мнение ще ви го наложи. На мене примерно, никой, нищо не може да ми наложи.

Смятай щом 1 човек успява да налага мнението си на всички (по твоите думи) , за какво ниво си говорим.

Аз не съм съгласен с мнението ти.

Последно - 15 години имаш ли? Кажи, да знам да не се хабя повече да те цитирам.

Говорим за системно налагане в протежение на години.

Ок, щом не го е наложил, защо просто не признаете очевидното? Аз бих признал обратното за някои техни периоди, но не виждам вие да го правите, когато понастоящем сме в такъв период.

Да, за бавноразвиващи беше. Едно специализирано към 4-ти километър, но го затвориха, защото не можа да побере всички като нас.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вярваш ли го това и сам? Нали знаеш какви са българските журналисти и колко добре би се отразила една подобна сензация на рейтинга. Просто Сиса е дрънкала тъпотии, под влиянието на силни хапчета. Или просто това са измислици или доукрасени неща.

 

Честно казано го вярвам. Мисля, че Деси Слава се ползва с много по-голямо уважение в обществото, за да си позволи някой известен ТВ водещ да даде поле за изява на някого, който ще я злепостави с такива махленски простотии. А и повечето ТВ водещи вероятно са в приятелски отношения с Деса.

 

Николета Лозанова трябваше да я покани Силвия в "Папараци". Тя ненавиждаше Деса.

 

Аз се чудя ти защо толкова упорито отказваш да го повярваш, дори и за секунда не допускаш, че би могло да е истина. Толкова голям идеалист ли си?

 

Деса, на 17 години, хормони бушуват, тамън навлиза в живота и почва да пее по заведения, еми емоционирала се е нещо и се е съблякла момичето пред чичо Минчо да я одобри. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ясно си личи интелекта на феновете на Деса и простотата на феновете на Камелия.Всъщност тя и Кама си е проста де,просто умее да се прикрива за разлика от фенчетата й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говорим за системно налагане в протежение на години.

Ок, щом не го е наложил, защо просто не признаете очевидното? Аз бих признал обратното за някои техни периоди, но не виждам вие да го правите, когато понастоящем сме в такъв период.

Да, за бавноразвиващи беше. Едно специализирано към 4-ти километър, но го затвориха, защото не можа да побере всички като нас.

Какво да признаем? Никога не съм отричал успеха на Деса, аз дори я харесвам. Но не можеш да я сравняваш с Камелия- нито продукцията, като количество е рявностойна, нито каналите. Питах те, къде е 9 милионния клип (за по малко от година) в самостоятелния канал на Деса?

В тоя на Планета с помоща на Галена, Константин и Галин и Магда ще може. Преди дуета с Галена, Деса едвам направи 2 милиона на Не го прави... След това пък едвам напарви гледания и на Започваме на чисто и оная другата. Вече след Галин и Константин се промениха нещата.

Камелия записа дует с Галин, когато той още не беше никой! Пееше от едва 2 години и имаше само Момче без сърце. И пак бяха стигнали 6 млн. в канала на Планета.

Така като гледам - Камелия и преди и сега е с повече на брой участия от Деса, така ли е ?

Деса извън Пайнер - едвам вързваше 5 участия, което говори, че Пайнер и бута участия . Иначе недоумявам как преди това едвам вързваше 5 участия. При Камелия спад няма, даже напротив.

По продажби виждаме,че през повечето години Камелия пак я е мачкала с всимките си албуми. Сигурен съм че и 2005 с Има любов е била по-продавана.

2010 - фокса ви даде линк - 50к копия на Проект 13

2009 - Деса е с албум провал, без нито 1 хит в него.

По кое Камелия отстъпва? По клепове, по-хитове, по-продажби? Или по брой-участия на турнета?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано го вярвам. Мисля, че Деси Слава се ползва с много по-голямо уважение в обществото, за да си позволи някой известен ТВ водещ да даде поле за изява на някого, който ще я злепостави с такива махленски простотии. А и повечето ТВ водещи вероятно са в приятелски отношения с Деса.

 

Николета Лозанова трябваше да я покани Силвия в "Папараци". Тя ненавиждаше Деса.

 

Аз се чудя ти защо толкова упорито отказваш да го повярваш, дори и за секунда не допускаш, че би могло да е истина. Толкова голям идеалист ли си?

 

Деса, на 17 години, хормони бушуват, тамън навлиза в живота и почва да пее по заведения, еми емоционирала се е нещо и се е съблякла момичето пред чичо Минчо да я одобри. :3fdb8960598fa63e:

Напротив, всичко подлагам на съмнение. Както това за Деса, така и онова, че Кама е единствената, която, видиш ли, не се е продала за кариера, в цял жанр (версията на Фокси). Просто източникът в случая - Силвия, никога не ми е вдъхвала особено доверие.

Казвала съм и преди, че лично съм чувала, на два пъти, разкази за Камелия във фризьорски салон, от човек, приближен до нея и Соня Немска. И пак съм ги подлагала на съмнение, защото много хора се чувстват по-добре, чернейки богатите и известните. А не ми е любимка Камелия, за да кажеш, че отказвам да повярвам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив, всичко подлагам на съмнение. Както това за Деса, така и онова, че Кама е единствената, която, видиш ли, не се е продала за кариера, в цял жанр (версията на Фокси). Просто източникът в случая - Силвия, никога не ми е вдъхвала особено доверие.

Казвала съм и преди, че лично съм чувала, на два пъти, разкази за Камелия във фризьорски салон, от човек, приближен до нея и Соня Немска. И пак съм ги подлагала на съмнение, защото много хора се чувстват по-добре, чернейки богатите и известните. А не ми е любимка Камелия, за да кажеш, че отказвам да повярвам.

 

Има ли начин човекът, от който си чула тези неща, да разбере, че си ги споделила, ако ги напишеш тук?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли начин човекът, от който си чула тези неща, да разбере, че си ги споделила, ако ги напишеш тук?
На мен не ми пука дали ще разбере, защото той не знаеше, че аз надавам ухо, надали знае коя съм, говореше с фризьора по темата "Камелия". Но не бих ги написала, защото, първо, не съм им повярвала, второ - са грозни (а аз съм жена и проявявам женска солидарност към Камелия), трето - ще бъда обвинена, че си измислям, за да защитя Деса.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив, всичко подлагам на съмнение. Както това за Деса, така и онова, че Кама е единствената, която, видиш ли, не се е продала за кариера, в цял жанр (версията на Фокси). Просто източникът в случая - Силвия, никога не ми е вдъхвала особено доверие.

Казвала съм и преди, че лично съм чувала, на два пъти, разкази за Камелия във фризьорски салон, от човек, приближен до нея и Соня Немска. И пак съм ги подлагала на съмнение, защото много хора се чувстват по-добре, чернейки богатите и известните. А не ми е любимка Камелия, за да кажеш, че отказвам да повярвам.

За Крум лизача на подметките на Камелия ли говориш - хаха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен не ми пука дали ще разбере, защото той не знаеше, че аз надавам ухо, надали знае коя съм, говореше с фризьора по темата "Камелия". Но не бих ги написала, защото, първо, не съм им повярвала, второ - са грозни (а аз съм жена и проявявам женска солидарност към Камелия), трето - ще бъда обвинена, че си измислям, за да защитя Деса.

 

:mf_surrender: :mf_surrender:

 

Тамън да стане интересно значи..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някви аноннимки с крадени самоличности и молещи се за снимки на членове, да не се обаждат, че миришат на шахта.

"Аз съм голяма хапка,не те видях-мравка, може да опиташ как е задната предавка!"

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Крум лизача на подметките на Камелия ли говориш - хаха.
Да, впоследствие разпитах и разбрах, че се казва Крум Иванов. Описваше детайлно случки с Камелия, които не я представят в най-чистата светлина. Трябва ли да му вярвам, както вие вярвате на Силвия - лудата?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Аз съм голяма хапка,не те видях-мравка,що не опиташ как е задната предавка?"

"Ти си голяма шматка, молиш за снимки на патка, що не опиташ да го поемеш в задната предавка"

 

Това е от една друга песничка ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво да признаем? Никога не съм отричал успеха на Деса, аз дори я харесвам. Но не можеш да я сравняваш с Камелия- нито продукцията, като количество е рявностойна, нито каналите. Питах те, къде е 9 милионния клип (за по малко от година) в самостоятелния канал на Деса?

В тоя на Планета с помоща на Галена, Константин и Галин и Магда ще може. Преди дуета с Галена, Деса едвам направи 2 милиона на Не го прави... След това пък едвам напарви гледания и на Започваме на чисто и оная другата. Вече след Галин и Константин се промениха нещата.

Камелия записа дует с Галин, когато той още не беше никой! Пееше от едва 2 години и имаше само Момче без сърце. И пак бяха стигнали 6 млн. в канала на Планета.

Така като гледам - Камелия и преди и сега е с повече на брой участия от Деса, така ли е ?

Деса извън Пайнер - едвам вързваше 5 участия, което говори, че Пайнер и бута участия . Иначе недоумявам как преди това едвам вързваше 5 участия. При Камелия спад няма, даже напротив.

По продажби виждаме,че през повечето години Камелия пак я е мачкала с всимките си албуми. Сигурен съм че и 2005 с Има любов е била по-продавана.

2010 - фокса ви даде линк - 50к копия на Проект 13

2009 - Деса е с албум провал, без нито 1 хит в него.

По кое Камелия отстъпва? По клепове, по-хитове, по-продажби? Или по брой-участия на турнета?

Галин е бил никой в края на 2014? Та той точно тогава беше нещо като Гери-Никол след Ела и си вземи- тотална истерия по него като заформящо се ТОП име. И Камелия направи дует с него точно тогава. На Десислава дуета й с него беше само година и нещо след това, между другото- значи за една година изведнъж от никой е станал някой, който да спасява залязващи легенди с 20-годишна кариера?

За другите не знам дали въобще да ти отговарям едно по едно, защото целта ми поначало не беше да навлизам в спора, а да се изсмея, че Фокса отново го предизвика. Но ако трябва да проявя някаква обективност- след златните им години двете имаха няколко кратки периода, в които се виждаше, че Камелия е над Десислава. Единият действително е 2009 и 2010. Вторият е в началото на 2014, точно преди да си пуснат почти едновременно песните. Тогава абсолютно всички погледи бяха съсредоточени върху Камелия и завръщането й и никой не отразяваше Деса. След това нещата се преобърнаха и бих казал, че именно от онази точка насам Десислава вече категорично е над Камелия, с или без Пайнер, с или без дуети. Но това няма да го признаете, въпреки че е повече от очевиден факт, нали?

И стига с тези участия вече. Първо, в момента няма как да ги видим коя колко участия има, защото едната не ходи на такива. Второ, на запад е най-важна комбинацията успехи с продукцията+концерти. Само тук в този форум Фокси наложи на всички какъв клубен терминатор е Камелия и как това било най-важното. Най-важна е комбинацията, за която казах- факт!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, впоследствие разпитах и разбрах, че се казва Крум Иванов. Описваше детайлно случки с Камелия, които не я представят в най-чистата светлина. Трябва ли да му вярвам, както вие вярвате на Силвия - лудата?

Предвид, че Камелия го изрита като мръсно псе, нормално да беснее и да я псува.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Ти си голяма шматка, молиш за снимки на патка, що не опиташ да го поемеш в задната предавка"

 

Това е от една друга песничка ;)

Аз? Бъркаш ме с Дойката,не знам даже изобщо откъде го измисли това че се моля за снимки на пишки. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, впоследствие разпитах и разбрах, че се казва Крум Иванов. Описваше детайлно случки с Камелия, които не я представят в най-чистата светлина. Трябва ли да му вярвам, както вие вярвате на Силвия - лудата?

Янева, прекаляваш! Не си доктор, за да даваш диагноза на Силвия, с която дори не си общувала! Вече писах в темата на Галена, че съм прекарала известно време със Силвия. Жената не е луда! Дори да е избълвали и тези приказки за Галя и да ми е по-удобно да я изкарам и аз луда, тя не е такава.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Предвид, че Камелия го изрита като мръсно псе, нормално да беснее и да я псува.
Саше, беше преди едно 5 години, аз сега време и желание за салони нямам. :1000 (29):

Дори говори с Камелия по телефона и се държеше изключително фамилиарно с нея. Но идеята не е да го обсъждаме него, а това, че отвсякъде може да изтече инфо за някого. Дали ще е неуспяла колежка, дали придворен гей - все тая.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, прекаляваш! Не си доктор, за да даваш диагноза на Силвия, с която дори не си общувала! Вече писах в темата на Галена, че съм прекарала известно време със Силвия. Жената не е луда! Дори да е избълвали и тези приказки за Галя и да ми е по-удобно да я изкарам и аз луда, тя не е такава.
А как прецени, че е нормална? Защото се държи доста налудничаво.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

- Силве, докарай чичо Минчо и другите да ме видят.

 

- Ама, как така да те видят, ти си по сутиен и прашки!!

 

- Ми, ей така, да ме видят. :3fdb8960598fa63e:

 

:phpgrin2: :ba:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

- Силве, докарай чичо Минчо и другите да ме видят.

 

- Ама, как така да те видят, ти си по сутиен и прашки!!

 

- Ми, ей така, да ме видят. :3fdb8960598fa63e:

 

:phpgrin2: :ba:

 

Едно нещо ша и призная - от малка и се е курвеело, и си е курвяла ... Знаела е кво иска и е действала активно по въпроса :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно нещо ша и призная - от малка и се е курвеело, и си е курвяла ... Знаела е кво иска и е действала активно по въпроса :)

 

Така трябва! Да живее ку*рвалъка!! :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...