Jump to content



Като две капки вода


Препоръчани коментари

Константин изобщо не може да пее. Как може да го харесвате, не знам.

 

Изобщо този сезон ще е дъното, защото няма нито един наистина добър имитатор. И тези двамата дебили са напълно изхабени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 174
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

От това риалити ме вълнува само едно нещо - този сезон, да е по-гледан от предишния, за да разберат едни душици още веднъж, че няма нищо случайно в това, че Софка замина на Евровизия. Нали, това с уговорката, че е абсолютно невъзможно "Капките" да се мерят с "Гласът" поради спецификата на двете телевизии, съдържанието на форматите и значително по-голявата таргет група на формата по БТВ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гери Никол е типичен представител на поколение, израснало с фейсбук, инстаграм, туитър, ходещо от 10 годишни "на кафе", мислещо си, че всичко му е позволено и всичко има право да прави. Това е поколение, което се мисли за нещо специално...И когато един нетактичен Фънки ѝ обясни в очите, спокойно и премерено къде ѝ е мястото, шокът е толкова голям, че девойето почти щеше да се разплаче. Но не, защото някой ѝ е казал на въпреки, а заради срамът. Как така, някой ще твърди, че тя не е толкова специална и уникална.

Така е, Герче Николетче, така е. Такива като теб трябва винаги, от всеки да бъдат поставяни на мястото им.

 

А Маги Халваджиян да не знае много, защото Лейди Гага е една от най-добрите певици на световната сцена и една от малкото, които на живо не просто звучат по-добре, отколкото на запси,

но дори и бяснп танцуваща пак е перфектна. Достатъчно е човек да изгледа шоуто за Super Bowl.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

А Маги Халваджиян да не знае много, защото Лейди Гага е една от най-добрите певици на световната сцена и една от малкото, които на живо не просто звучат по-добре, отколкото на запси,

но дори и бяснп танцуваща пак е перфектна. Достатъчно е човек да изгледа шоуто за Super Bowl.

 

То оставаше единственият си хит да не може да изпее.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност Константин пя доста добре. За визуално имитиране на Наско не се справи отново добре, особено с тая протегната длан от "Болка в минути", но от толкова време не го бях чувал да пее,без да се лигави, че чак се учудих, че още може.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност Константин пя доста добре. За визуално имитиране на Наско не се справи отново добре, особено с тая протегната длан от "Болка в минути", но от толкова време не го бях чувал да пее,без да се лигави, че чак се учудих, че още може.

Константин ако не направи това движение с ръката няма да е той. Много смешно ми стана, защото всеки момент го очаквах и то не закъсня :1000 (29): Иначе и аз се изненадах, че пя доста добре. Сигурно и той не помни откога не е пял на живо.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Константин ако не направи това движение с ръката няма да е той. Много смешно ми стана, защото всеки момент го очаквах и то не закъсня :1000 (29): Иначе и аз се изненадах, че пя доста добре. Сигурно и той не помни откога не е пял на живо.

Стига и ти нарежда Коцето. Пее си на живо на участия. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига и ти нарежда Коцето. Пее си на живо на участия. :1000 (29):

 

Крещи върху плейбека, подвиква "Е*айне!" през буквално 1 минута и имитира Тони Стораро, докато върви неговия си плейбек. Бях на негово участие преди 2 седмици и не бях виждал толкова неадекватен човек пред публика ... беше като стадо пияни Магди, само че и друсани. Беше голямо разочарование ... предполагах, че няма да пее наживо, но да видя изпълнителя на доста песни,които харесвам да се държи като лепилар, ми беше гадно.

 

Съмнявам се, че е било единичен и инцидентен случай.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От това риалити ме вълнува само едно нещо - този сезон, да е по-гледан от предишния, за да разберат едни душици още веднъж, че няма нищо случайно в това, че Софка замина на Евровизия. Нали, това с уговорката, че е абсолютно невъзможно "Капките" да се мерят с "Гласът" поради спецификата на двете телевизии, съдържанието на форматите и значително по-голямата таргет група на формата по БТВ.

 

 

Стартът на шести сезон на "Като две капки вода" е най-гледаният епизод на предаването от 2014 г. насам.

1519724499.jpg

 

Ето този пост чаках! :happyppl: (получаваш "+" за графиките от Нова ТВ).

 

Сега всеки тук може да се изправи и да забие по един шамар на всеки нахалник, който дори си помисли, че Деса може да се сравнява със Софка.... :1000 (6):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се кефя, че Фънки постави Гери-Никол на място!! В това шоу ще проличи колко може тя в действителност.

 

Мисля, че в Х Фактор показа колко може, а и след това.

 

Плюс това, че припадаш по всяка нейна песен, а и в момента, в който си гледала най-вероятно не си се изкефила, но си прочела 1-2 такива мнения и готово.. колко му е?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гери-Никол я ошамариха за добре дошла така, както Преса и Деса предните сезони.

 

Нова ТВ правят риалитита, в които се развенчават звезди, а тъпите звезди се бутат там сами. :1000 (10): Нема такива мазохисти....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокс, този сезон съдържа повече звезди от който и да е друг преди това. Много ясно, че сезони, в които Деси Слава и Преслава са най-интересните звезди няма да имат рейтинга на сезон със Софи Маринова, Константин, Гери-Никол, Маргарита Хранова и Златка Райкова като най-интересни лица. Човек не знае какво да очаква от тях и му е интересно да види.

Браво за рейтинга, все пак се завърнаха в статута си на най-силно шоу, въпреки че все още мисля, че им е време за малко почивка. Дано да няма нагласени истории и наистина да победи най-заслужилият.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно пък Марга е супер интересна, ясно е че всеки е гледал заради Гери.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбирам какво толкова сте изненадани и разочаровани от Гери-Никол, изглежда сте имали много погрешна представа за нея. Тя не е уникална певица, пълничка е (не гледайте обработените снимки в Инстаграм) и има доста надменно поведение, което може и да е маска. Добрите й качества са много и безспорни, няма да ги споменавам, но неслучайно е топ звездата на България в момента. Но да сте разочаровани от всичко, което сте изброили назад, значи изобщо нямате идея коя е Гери-Никол...

 

Би се справила най-добре с образа на Риана, който несъмнено ще й се падне.

 

А моят фаворит е Златка, много ме кефи това момиче как с всяка своя поява разбива на пух и прах предразсъдъците към себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не говорим, че не Софка държи интереса, а точно Гери-Никол.

Добре, че Гласът не е в понеделник.

 

Добре, че "Капките" не са в неделя. Защото доколкото си спомням "Капките" се изместиха в понеделник, по съвсем прозрачни причини. Оказва се, че Софка за втори път пребива Деса в национален ефир и в това вече няма нищо изненадващо. Явно не циганите са много в България, а интереса към Софка е по-голям от този към Деса. За разбиването на Деса миналата година няма да се връщам, щото то да я шамари Кама където и падне от много години си е нормално, точно, коректно. Иначе не са лоша компания циркаджиите тази година в "Капките". От самолет личи, че който е бил дълги години на голяма сцена се оправя в пъти по-добре, отколкото това Гери-Никол, което е един интернет тигър и обикновено котенце на живо. За Кокаинчо и Софка бе детска игра да го схрускат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, че "Капките" не са в неделя. Защото доколкото си спомням "Капките" се изместиха в понеделник, по съвсем прозрачни причини. Оказва се, че Софка за втори път пребива Деса в национален ефир и в това вече няма нищо изненадващо. Явно не циганите са много в България, а интереса към Софка е по-голям от този към Деса. За разбиването на Деса миналата година няма да се връщам, щото то да я шамари Кама където и падне от много години си е нормално, точно, коректно. Иначе не са лоша компания циркаджиите тази година в "Капките". От самолет личи, че който е бил дълги години на голяма сцена се оправя в пъти по-добре, отколкото това Гери-Никол, което е един интернет тигър и обикновено котенце на живо. За Кокаинчо и Софка бе детска игра да го схрускат.

"Капките" никога не са били неделя. ;) "Гласът" избяга от директен сблъсък с пряката конкуренция в прайм тайма в понеделник през 2014. ;)

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото и хейт да отнесе Гери, накрая пак ще си извлече позитиви и ще поставя нови рекорди. Фаворит ми е, заедно със Златка и Софи :Vishenka_05:

Да си извлича каквото иска. Истинското и аз лъсна и блесна. Добре че е рапирането и плейбека.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...