Jump to content



Като две капки вода


Препоръчани коментари

  • Отговори 174
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Днес Златка наистина не беше толкова добре като предните, но пък Иван разби! :o Толкова стряскащо изпълнение, сякаш наистина Менсън беше на сцената.

Топа на вечерта от тези които минаха. Много ми е интересен Коцето като Бритни. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Топа на вечерта от тези които минаха. Много ми е интересен Коцето като Бритни. :1000 (29):

Пълен смях бяха и Коцето, и Боби. :1000 (29): Да не забравяме Софка с най-добрия и английски досега! :roll1:

Марги също беше супер, влезе изумително добре в песента. Тази визия й отива много, подмладява я.

И Славин се представи добре, добър Азис, само не разбирам защо трябваше да пее латино версия. Гери-Никол средна работа, но се постара.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълен смях бяха и Коцето, и Боби. :1000 (29): Да не забравяме Софка с най-добрия и английски досега! :roll1:

Марги също беше супер, влезе изумително добре в песента. Тази визия й отива много, подмладява я.

И Славин се представи добре, добър Азис, само не разбирам защо трябваше да пее латино версия. Гери-Никол средна работа, но се постара.

Иван разби тази вечер, абсолютен топ. Софка милата другият път пак ще пее на английски, хич няма късмет.

Коцето изби рибата, много ми е забавен. Той е моят фаворит! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази вечер чалга звездите Софка, Константин и Гери-Никол :D бяха ТОП. Който от тях да спечели- ще съм доволен.

На Константин понякога му се чудя как може да е такава плейбек звезда в неговата си кариера, след като очевидно все още има онзи красив и романтичен глас от Черна роза... Прекрасно представяне. И Софка също разтърси с пеене и чувство, въпреки английския. Гери пък направо си беше Кристина, те поначало си приличат.

И другите също ме впечатлиха, между другото. Силен лайф.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...