Jump to content



Като две капки вода


Препоръчани коментари

И аз харесах как Фънки затапи Гери-Никол. Доста надут балон е тази пикла.

И ако не се промени, нищо чудно форматът да ѝ изиграе лоша шега.

Софка и Коцето бяха много стабилни. Чак се изненадах, че Константин все още може да пее. Браво.

А нека видинския комунст да пише по темата. Разбрахме, че му се плаща да плюе Деса и че му е криво, че не му е пуснала, но не може цял живот с такива комплекси. Не са добре нещата :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 174
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Да си извлича каквото иска. Истинското и аз лъсна и блесна. Добре че е рапирането и плейбека.

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Истинското ѝ аз...

 

Убивате просто!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами да, например се видя, че не може да пее.

 

Припомни си участието ѝ в Х Фактор, където имаше за цел да се доказва именно това.

 

Аз също не харесах изпълнението ѝ, но заради това, че почти не пееше, а наблегна на танците. Явно ѝ идва трудно да ги прави и двете. Но иначе докара пеенето точно като Гага.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гери е много талантлива и артистична, а и има много специфичен тембър. Мен ме разочарова много в образа на Гага, но чак пък да е показала, че не може да пее е твърде пресилено. Според мен й изигра лоша шега прекаленото самочувствие и е подценила задачата. Само едно предаване е минало и не е ок да се правят прибързани изводи.По-добре е в началото да се изложи и да я приземят, за да се стегне да показва максимума на по-късен етап.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да пее Гери-Никол и с танците се справя, но не се представи особено добре. Самочувствието ѝ изигра лоша шега, но вярвам, че с напредване на предаването ще се приземи малко, ще се отпусне и ще e по-добре.

 

Явно много се дразните, че една нахакана малка кифла размазва любимките ви щом дебнете и хейтите при всеки повод. Пестете ги тия нерви, не се били възстановявали. :D

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да пее Гери-Никол и с танците се справя, но не се представи особено добре. Самочувствието ѝ изигра лоша шега, но вярвам, че с напредване на предаването ще се приземи малко, ще се отпусне и ще e по-добре.

 

Явно много се дразните, че една нахакана малка кифла размазва любимките ви щом дебнете и хейтите при всеки повод. Пестете ги тия нерви, не се били възстановявали. :D

 

Много зависи от любимките ни. Моите са доста далеч от географските ширини, по които герче си разхожда късите крачка и се дупи предизвикателно пред всеки възможен обектив. Това обаче не ми пречи да мисля, че подобни некадърни и самозабравили се създания нямат място в мзукалната индустрия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много зависи от любимките ни. Моите са доста далеч от географските ширини, по които герче си разхожда късите крачка и се дупи предизвикателно пред всеки възможен обектив. Това обаче не ми пречи да мисля, че подобни некадърни и самозабравили се създания нямат място в мзукалната индустрия.
Защо да нямат? Една от малкото, която наистина предлага качествени и напълно изпипани проекти като цяло. За клиповете няма какво да говорим, те са много над нивото, което се предлага на нашите 'географски ширини'. Определено си заслужава да е номер 1 в момента.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо да нямат? Една от малкото, която наистина предлага качествени и напълно изпипани проекти като цяло. За клиповете няма какво да говорим, те са много над нивото, което се предлага на нашите 'географски ширини'. Определено си заслужава да е номер 1 в момента.

 

Ами значи имаме различни стандарти за качество. Това, което бълва Гери-Никол е много далеч от термина "изпипан". Бутафорна симбиоза Бионсе-Риана-Ники Минаж в балканизирано-селски вариант. Не, мерси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно пък Марга е супер интересна, ясно е че всеки е гледал заради Гери.

Маргарита е интересна, защото е нещо нетипично като за това шоу. Убеден съм, че доста хора гледат предаването с интерес, за да видят как една естрадна звезда разчупва своя имидж, за да влезе в коренно различен. И Халваджиян знае това и според мен рано или късно ще й даде да имитира я Гери-Никол, я Майли Сайръс... :D Освен ако по-договор не си е уредила да й дават само достойни образи.

 

Чакам с нетърпение днешния епизод, ще е голям смях!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Маргарита е интересна, защото е нещо нетипично като за това шоу. Убеден съм, че доста хора гледат предаването с интерес, за да видят как една естрадна звезда разчупва своя имидж, за да влезе в коренно различен. И Халваджиян знае това и според мен рано или късно ще й даде да имитира я Гери-Никол, я Майли Сайръс... :D Освен ако по-договор не си е уредила да й дават само достойни образи.

 

Чакам с нетърпение днешния епизод, ще е голям смях!

Константин и Софка очаквам с най-голям интерес. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Константин и Софка очаквам с най-голям интерес. :3fdb8960598fa63e:

Несъмнено те ще са сензацията на вечерта... отново. :3fdb8960598fa63e: Чалгата е много зле откъм хитове, но участията по риалити предавания на звездите винаги са сред най-обсъжданите.

Аз чакам с интерес и Златка, да я видим дали ще успее да постигне някакво добро ниво с Ваня Костова, като Деси и Стефания през годините. И Маргарита като мъж също ще е интересна. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

За момента почти всички са добре за вечерта. Гери, Славин и Коцето са най-добре, но за мен победител трябва да е Боби- е няма такъв смях! :roll1: Като се има в предвид, че в това шоу почти никой не е като две капки вода с оригинала, най-забавно е да видиш такъв добре подготвен образ, комбинация между комедия и доста добра имитация на маниерите на изпълнителя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...